WebHostingHub Review 2020: Ceny, plány hostingu a ďalšie!

Centrum webhostingu sa datuje do roku 2010 a po celý čas ponúka lacný zdieľaný hosting predovšetkým pre malé podniky.


Vďaka odvážnym prísľubom sa spoločnosť stala obľúbenou medzi podnikateľmi, majiteľmi firiem a blogermi, pretože ponúkajú priateľský a rýchly webhosting, výnimočnú technickú podporu a mnoho ďalších funkcií za neuveriteľne nízku cenu..

Chcete založiť nový web? Centrum webhostingu vám spríjemní ponuku bezplatnej domény. Ste tiež poistení proti rizikám, takže ak sa niekedy rozhodnete dať im šancu, dostanete 90-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ale to nie je všetko, v našej kontrole webhostingového centra je ešte viac.

Hodnotenie webhostingového centra

 • Aktuálne hodnotenie: A+
 • Hodnotenie zákazníkov: 3.2 / 5
 • Akreditácia: 7. 6. 2010
 • Podané sťažnosti: 8 sťažností uzavretých s BBB za posledné 3 roky 0 zatvorených za posledných 12 mesiacov
 • Aktuálne hodnotenie: 3.5 / 5
 • Stav obchodnej stránky: nárokované
 • Počet recenzií: 37
 • Aktuálne hodnotenie: 1.5 / 5
 • Počet recenzií: 2

Recenzia hubu webhostingu

recenzia webhostinghubuČo je na tejto spoločnosti zaujímavé, je to, že napriek tomu, že niektorí používatelia a ďalšie recenzie webového centra citujú zlú skúsenosť s ňou, veľká časť recenzií pochádza od zákazníkov, ktorí sa cítili spokojní so službami spoločnosti. Medzi najobľúbenejšie veci patrí vynikajúca reputácia služieb zákazníkom, vynikajúci hosting a služby, ktoré sú pre peniaze lepšie ako konkurencia..

Najlepšie riešenie pre hosťovanie, ktoré vždy odporúčame, je…

V prípade sťažností boli na prvom mieste zoznamy automatického obnovenia, zložitých bezpečnostných systémov a problémov s doménami. Je však dobré si uvedomiť, že spoločnosť vzala sťažnosti na vedomie a každú z nich adresovala k spokojnosti zákazníka. Otázky položené prostredníctvom ich vzdelávacieho centra tiež dostanú rýchlu odpoveď.

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie výnosných výklenkov
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

Čo môžete očakávať od webhostingového centra

Hostingové plány spoločnosti sa zameriavajú výlučne na zdieľaný hosting. Vo vnútri každého zdieľaného balíka webhostingu môžete očakávať nasledujúce (štandardné funkcie):

 • Neobmedzený priestor a šírka pásma
 • Bezplatný názov domény
 • Neobmedzený hosting pre zabezpečené e-maily POP3 / IMAP
 • Inštalátor jedným kliknutím
 • Zadarmo SSD
 • Zadarmo tvorca webových stránok
 • Bezplatné nástroje elektronického obchodu, ako napríklad zdieľaný certifikát SSL, kockový vozík, PayPal a Google Checkout
 • 24/7 zákaznícka podpora

Viac informácií o týchto funkciách nájdete kliknutím sem a na stránke „Funkcie hostenia“.

Prehľad služieb webhostingového centra

Dlhší záväzok k spoločným hostingovým plánom spoločnosti vás oprávňuje na väčšie zľavy. Napríklad, ak sa zaregistrujete na trojročnú zmluvu, dostanete najlacnejšiu cenu za 4,99 $ mesačne.

Na dva roky budete mať nárok na% 5,99 / mesiac, zatiaľ čo 1 rok vám umožní zaplatiť 6,99 $ / mesiac. Upozorňujeme, že tieto plány sa vzťahujú iba na ich plán Spark. Tu je podrobný prehľad ich zdieľaných plánov hostenia:

Najprv si však vyskúšal tento obchod?…

Stojí to 4,99 $ mesačne. Medzi ďalšie funkcie, ktoré možno očakávať, okrem balíka, na ktorý sme sa predtým zamerali, patrí 10 databáz MySQL, 25 subdomén a podpora 2 webových stránok..

Stojí to 6,99 $ mesačne. Medzi ďalšie funkcie patrí neobmedzená databáza MySQL, subdomény a webové stránky.

Stojí to 8,99 $ mesačne. Medzi ďalšie funkcie patrí neobmedzené databázy MySQL, subdomény a webové stránky. Viac informácií o ich cPaneli sa môžete dozvedieť viac a podrobnejšie porozumenie týchto služieb si pozrite nižšie uvedené video:

Recenzie webhostingu: profesionáli & zápory

SSD disky webhostingu

Nemohol som sa dočkať, až ti poviem o nových pevných diskoch tejto spoločnosti (SSD) tejto spoločnosti, ktoré môžu priniesť výsledky dvadsaťkrát rýchlejšie ako typické pevné disky, ktoré používajú mnohí weboví hostitelia. To znamená, že by ste mali očakávať rýchle načítanie.

Zákaznícky servis strediska webhostingu

recenzia wpengineZa menej ako 3 minúty sa tiež môžete spojiť s personálom zákazníckeho servisu spoločnosti a rýchlo a efektívne vyriešiť svoje problémy. Pri webhostingu je takmer zaručená technická záťaž, ale toto by sa nikdy nemalo báť, keď hostíte s webhostingovým centrom.

Doména zadarmo s hostingom

Jednoduché nastavenie a používanie

Ďalšou skvelou vecou webhostingového centra je jednoduchosť s každou webovou lokalitou, ktorá by mala byť dobrou správou pre netechnikov. Počas procesu registrácie si môžete vybrať, či chcete ako svoj systém na správu obsahu používať WordPress.

Extra dobroty

Nakoniec sú tu ďalšie dobroty, ktoré získate, keď hostíte so spoločnosťou. Zahŕňajú bezplatnú doménu, bezplatnú migráciu webových stránok, kredit Google AdWords v hodnote 75 USD, aby sme vymenovali aspoň niektoré z nich.

Limity hostenia webhostingového centra

Tí, ktorí chcú na svoje webové stránky prilákať tisíce návštevníkov, ich spoločné plány hostenia nemusia byť múdrym riešením, pretože majú stanovený limit. Ak narazíte na tento bod zvratu, možno budete nútení hľadať prémiové možnosti inde

Žiadne bezplatné zálohy a zabezpečenie

Zabudnite na bezplatné zálohovanie a zabezpečenie, pretože z vášho účtu bude každý mesiac vyradených $ 1, aby sa tieto kompenzovali. Ak sa vyhnete plateniu týchto 1 $, riskujete stratu všetkých údajov, ak dôjde k malej nehode na vašom webe alebo ak sa hacker rozhodne vložiť do svojho systému škodlivý kód..

Menej flexibilný platobný systém

Máte v úmysle platiť za svoj hosting mesačne? Nemusia mať pre vás dohodu, pokiaľ nesúhlasíte s ich ročným plánom (6,99 dolárov mesačne) alebo 3-ročným plánom (4,95 dolárov mesačne).

Pre ekonomickejšiu voľbu hostingu sme vás dostali …

Recenzia WebHostingHub: náš záver

Web Hosting Hub je ideálny webhosting pre tých, ktorí sa tešia na zriadenie špecializovaného webu, blogu alebo len webovej stránky pre malé podniky. Viac úsilia, ako je zrejmé z prehľadu nášho webhostingového centra, bolo vynaložené na vytváranie hostingových programov, ktoré sú cenovo dostupné, ľahko použiteľné a schopné uspokojiť hostiteľské potreby konkrétneho cieľového trhu..

Ak ste ambiciózny webmaster, ich plány hostenia nemusia byť pre vás ideálne, najmä keď dosiahnete stanovené limity. Z tohto dôvodu možno budete chcieť vyskúšať server HostGator, ale ak si želáte, aby sa vaše stránky načítavali rýchlejšie, podporujúci personál starostlivosti o zákazníka a skoro každá ďalšia skvelá vec, na ktorú sme sa pozerali, Web Hosting Hub je ideálny webhosting pre teba.

Ak potrebujete viac špičkových hostiteľov, dostali sme vás kryté …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map