Який найкращий конструктор веб-сайтів для SEO в 2020 році? Ми переглядаємо топ-3!

кращий розробник веб-сайтів для seoВи створили блог і виробили наступний, який став вашою базою постійних і відданих клієнтів. Звідти ви просували себе, потрапляли до списку та зростали ще більше підписників. Тепер ваш маленький блог переріс свою маленьку платформу для ведення блогів. Вам потрібно щось більше, як, наприклад, повноцінний веб-сайт із електронною комерцією та сторінками бренду.


Ви хочете, щоб ваш вміст був помічений та класифікований у Google зараз, коли вам довіряють більші групи людей. Ви провели дослідження ключових слів, а тепер що?

Існує багато чудових веб-розробників веб-сайтів, але який найкращий конструктор веб-сайтів для SEO?

Ви знаєте, що ваш бізнес буде застоюватися або гірше – знизитися – якщо ви не зможете знайти найкращого розробника веб-сайтів для SEO та швидко побудувати свою сторінку. Але ринок їх переповнений!

Вас попередили, що існує багато сайтів, які вважають найкращим розробником веб-сайтів для SEO, але насправді не мають передових інструментів, необхідних для тегування всього, особливо для блогерів.

Ось тут ми і прийшли, щоб допомогти. Ви можете довіритись нам, щоб зробити важку роботу за вас. Ми розглянули тонни і тонни найкращих веб-платформ для SEO та принесли вам реальні пропозиції. Ми відминули фальшивки та основні інструменти, що продаються як чудовий SEO, щоб ви отримали справжній огляд 3 найкращих розробників веб-сайтів для SEO. Ви обов’язково знайдете той, який відповідає вашим потребам!

Таблиця порівняння розробника веб-сайтів

Основні поради щодо SEO

Дуже багато платформ можуть виконувати функції SEO, але це не означає, що користувачі використовують ці параметри. Якщо ви не впевнені, з чого почати, коли потрібно оптимізувати SEO, то ось кілька покажчиків для початку роботи. Для отримання додаткової інформації відвідайте Moz. Вони визначають повноваження сторінки і можуть розповісти вам все, що потрібно знати про SEO.

Погляньте на першу сторінку пошукової системи і на третю сторінку. Подивіться, як значно відрізняються URL-адреси, назви та мета-описи? Спробуйте імітувати найкращі результати за допомогою ключових слів. Зробіть свій alt текст, особливо якщо у вас багато зображень на вашому сайті. Позначте та класифікуйте вміст.

Не обрізайте кути. Шлях до вершини повинен бути дуже детальним і точним. Проведіть дослідження ключових слів і навчіться розповідати пошуковим системам все, що потрібно знати, щоб їм не довелося вгадувати вміст вашої сторінки. Послідовність є ключовою.

Не нехтуйте мобільною інтеграцією. У ці дні майже всі переглядають зі своїх телефонів замість своїх ноутбуків. Не умикайте ваш сайт неможливо знайти та переглядати зі своїх телефонів, або вони відмовляться, перш ніж перейти до вашого вмісту. Google також дає бонус за пошук на мобільних веб-сайтах у своїх рейтингах.

Використовуйте кількість золотих символів. Подумайте про свій метаопис як про ретельно підібраний твіт. Для телефонів 130 – це найкращий підрахунок символів для вашого мета опису. Настільних ПК може бачити близько 160 символів. Це означає, що мислити про це як про твіт – це прекрасний спосіб дати йому достатньо інформації, не надто довго і не залишаючи занадто багато деталей.

Google Analytics – найкращий друг веб-сайту. Вони можуть запропонувати вам цінну інформацію про ваш трафік. Вони скажуть вам, звідки це, хто займається, як довго вони залишаються, який контент приваблює людей, а який – невидимий. Використовуйте їх для вдосконалення вашого веб-сайту та націлювання на майбутні публікації на основі того, що працює, а що не.

Тепер давайте розглянемо топ-3 розробників веб-сайтів для SEO.

Безкоштовний домен з хостингом

Логотип WixДуже багато людей дивуються, коли Wix входить до числа кращих розробників веб-сайтів для SEO через їхню простоту. Ми були частиною цього скептицизму, поки не заглибилися і не побачили, що вони можуть запропонувати.

Вони відстали від своєї конкуренції завдяки частково менш примітній рекламній кампанії, але також значною мірою завдяки їх зосередженості на простому нехтуванні важливими аспектами ранжирування сторінок. Останні кілька років вони наполегливо працювали над усуненням цих слабкостей, і це спрацювало!

Wix дозволяє метадані (які повідомляють пошуковим системам про вміст кожної сторінки) для кожної сторінки та окремої публікації. Ви навіть можете попередньо переглянути, як відображатиметься сторінка в результатах пошуку, коли ви редагуєте метадані. Ви також можете додати опис та запропонувати більше детальних даних про свою сторінку та закликати потенційних відвідувачів натиснути.

Вони також дозволяють користувацькі URL-адреси – ви можете легко переходити та розуміти посилання замість попередньо призначених цифр та букв, які ускладнюють запам’ятовування та неможливість знати, що ви збираєтесь переглядати. Крім цього, у них є 301 переадресація, тому люди, які переходять на сторінку за допомогою старої URL-адреси, яку ви змінили, буде автоматично надіслано на нову сторінку.

Заголовки та підзаголовки ввімкнено за допомогою Wix, тому люди можуть легко переміщатися по вашому вмісту та знаходити те, що їм потрібно в організованій структурі. Вони не дуже спритні в картах сайтів, які пропонують повний список сторінок на вашому сайті, щоб люди знали структуру. Ви можете включити його, але для цього потрібно перейти до Пошукової консолі Google і керувати нею самостійно.

Ця платформа також надає інструкції для пошукових систем і може дозволяти їм повідомляти двигунам не індексувати деякі сторінки. Якщо ви не хочете, щоб сторінки могли шукати, просто захойте їх. Ви також можете встановити канонічні теги, тому якщо у вас є кілька версій одного і того ж матеріалу сторінки, ви можете вибрати, яку саме ви хочете в пошукових системах, щоб ваш сайт не конкурував проти себе і знизив ваш рейтинг..

Wix навіть вирішує один із головних способів відмови від Google: релевантність зображення. Вони включають текст alt на зображеннях; клацнувши зображення, відкривши налаштування та заповнивши розділ, ви можете описати, що зображено. Це дозволяє вашим зображенням відображатись у відповідних пошукових зображеннях і навіть збільшувати рейтинг вашої сторінки.

Їх сайти також зручні для мобільних пристроїв та пошукових систем. Вони полегшують сканування ботів (що в основному означає, інтерпретувати та розуміти) ваш сайт для індексації. Мінусом є те, що структуровані дані складніші за Wix. Вам доведеться додати його самостійно, і для цього знадобиться певне знання та дослідження або кваліфікований кодер.

Плюси

 • У типових моделях Wix їх SEO використовується так само просто, як і їх платформа. Все вбудовано прямо в будівництво веб-сайту. У них навіть є майстер SEO, який проводить вас через SEO вашого сайту, пропонує вдосконалення, дає вам інструкції та встановлює довгострокові цілі.
 • Не потрібно кодування для оптимізації вашого веб-сайту! Сторінки Wix, природно, займають досить високі позиції в пошукових системах завдяки їх інтегрованим інструментам.
 • Wix вже інтегрований з Google, тому у вас є Analytics та пошукова консоль прямо на інформаційній панелі!

Мінуси

 • Wix не дозволить вам редагувати різні версії, тому ви не можете вносити зміни до версії планшетного ПК у своєму мобільному редакторі.
 • Якщо ви хочете більш вдосконалених варіантів, вони не дуже прості з Wix. Вам потрібно буде навчитися трохи кодувати, щоб максимізувати їх варіанти. На допомогу Wix пропонує власний посібник з SEO, який корисний незалежно від того, яку платформу ви використовуєте.

Weebly логотипWeebly також створив репутацію на простоті у використанні. Можливо, менш відомі, ніж Wix, проте вони стали одним з найкращих продуктів на ринку і легко є одним з найкращих розробників веб-сайтів для SEO.

В інтерфейсі налаштувань Weebly пропонує детальні параметри SEO. Ви можете створювати описи сайтів, мета-ключові слова, заголовки, колонтитули та 301 переадресацію. Це дозволяє вашій інформації залишатися впорядкованою та легко виявлятися під час сканування. Це також робить ваш сайт виглядає чистим та професійним для нового трафіку.

Найприємніше в Weebly – це те, що він дозволяє вам також контролювати кожну сторінку. Замість того, щоб застрягти лише на верхній сторінці, ви можете налаштувати дані для кожного нового списку. Ви можете змінювати теги H1, створювати описи для результатів пошуку, кодувати мета-ключові слова та включати сторонні аналітичні інструменти в колонтитули.

Weebly також автоматично розміщує ваші зображення, щоб збільшити швидкість завантаження. Швидші сторінки заробляють більш високі позиції в пошуку. Вони також дозволяють редагувати зображення за допомогою їх інструменту, а не робити це в іншому місці перед імпортом, а зображення можуть містити описи та теги.

Плюси
Мінуси
Weebly включає в себе додаток спеціально для SEO. Це робить тону їхніх інструментів доступними для використання та дозволяє безперешкодно інтегруватися з вашим сайтом.

Спеціальні URL-адреси дозволяють вам полегшувати людям переміщення по вашому сайту, а пошукові системи чітко відображати вміст вашої сторінки.

Вони автоматично включають в себе безліч функцій SEO, тому вам не потрібно думати про мапи сайту, форматування, метаописи та введення нового вмісту.

Вони включають комплексний інструмент аналітики, який надасть інформацію про відвідування сторінки та трафік. Ви також можете побачити пошукові терміни, які приносили трафік на ваш сайт, і виявити зворотні посилання, які допомагають користуватися сторінкою.
Якщо ви хочете індексувати пошук, ви повинні заплатити за цю функцію. Це не входить до їх вільного плану.

Ви не можете змінювати теги alt на конкретних зображеннях продуктів. Звичайні зображення включають це, але якщо ви хочете, щоб вони з’являлися, вам доведеться знайти творчий спосіб зробити це.

У вас немає такого контролю над власним сайтом, тому встановити передові інструменти маркетингу стає важко, якщо ви не знаєте достатнього кодування для того, щоб вручну встановити додатки та код у ваші підніжки. Вони пропонують безліч додатків, орієнтованих на SEO, і плагінів для допомоги.

Хоча їх легко використовувати загалом, їх CMS (система управління вмістом) не настільки інтуїтивно зрозуміла, як у конкурентів.

Плюси

 • Weebly включає в себе додаток спеціально для SEO. Це робить тону їхніх інструментів доступними для використання та дозволяє безперешкодно інтегруватися з вашим сайтом.
 • Спеціальні URL-адреси дозволяють вам полегшувати людям переміщення по вашому сайту, а пошукові системи чітко відображати вміст вашої сторінки.
 • Вони автоматично включають в себе безліч функцій SEO, тому вам не потрібно думати про мапи сайту, форматування, метаописи та введення нового вмісту.
 • Вони включають комплексний інструмент аналітики, який надасть інформацію про відвідування сторінки та трафік. Ви також можете побачити пошукові терміни, які приносили трафік на ваш сайт, і виявити зворотні посилання, які допомагають користуватися сторінкою.

Мінуси

 • Якщо ви хочете індексувати пошук, ви повинні заплатити за цю функцію. Це не входить до їх вільного плану.
 • Ви не можете змінювати теги alt на конкретних зображеннях продуктів. Звичайні зображення включають це, але якщо ви хочете, щоб вони з’являлися, вам доведеться знайти творчий спосіб зробити це.
 • Ви не маєте стільки контролю над своїм власним сайтом, тому вам важко встановити передові маркетингові інструменти, якщо ви не знаєте достатнього кодування для того, щоб вручну встановити додатки та код у ваші нижні колонтитули. Вони пропонують безліч додатків, орієнтованих на SEO, і плагінів для допомоги.
 • Хоча їх легко використовувати загалом, їх CMS (система управління вмістом) не настільки інтуїтивно зрозуміла, як у конкурентів.

Логотип SquareSpaceНедоліком гонки рейтингу є Squarespace. Незважаючи на те, що їх база користувачів надзвичайно віддана, вони, як правило, не зустрічаються у випадковій розмові про SEO. Це відбувається тому, що вони менш інтуїтивно інтегровані, ніж інші платформи для створення веб-сайтів. Однак якщо ви знаєте, чим займаєтесь, коли йдеться про найкращі практики SEO, Squarespace – це фантастичний варіант.

Квадратний простір дозволяє назви сайтів, якщо ви додаєте їх до запуску. Вони також дозволяють використовувати мета-заголовки на кожній сторінці, щоб пошукові системи знали, що може запропонувати ваш сайт. Конфігурації сторінок дозволяють вводити мета-назви та описи.

Ви також можете додати себе вручну до індексу Google при запуску. Просто надішліть запит до Google, і він негайно проіндексує всі ваші сторінки, а не змусить вас чекати, поки їх сканер знайде вас пізніше.

Одна з дійсно приємних особливостей, яку пропонує Squarespace, – це те, що він не нехтує іншими сайтами. Bing швидко набирає популярність і може зайняти місце Google як найбільш використовувану пошукову систему з часом. Як відомо, Bing – це вже стандарт для більш досвідчених користувачів, які хочуть шукати без SEO-ігри, що підштовхує контент продажів до їхнього напрямку. Квадратний простір дозволяє перевірити наявність свого сайту за допомогою Bing та Yahoo! коли ви запустите для керування вмістом.

Імена ваших файлів також будуть проіндексовані, якщо ви використовуєте Squarespace. Якщо ви пам’ятаєте називати свої зображення, це збільшиться в два рази, як текст alt, і вони підберуться в пошукових системах. Не забувайте використовувати спеціальні URL-адреси, щоб полегшити навігацію та збільшити релевантність пошуку.

Squarespace розглядає заголовки та підзаголовки іншим чином, ніж більшість сайтів. Замість отримання 6 варіантів ви отримуєте лише 3. Це все одно дозволяє призначати пріоритети пошуковим системам, але це не так глибоко, як інші варіанти.

Їх сайти зручні для мобільних пристроїв, а пошукові системи можуть добре їх зрозуміти. Кожен окремий шаблон Squarespace постачається з мобільною версією, готовою до запуску. Вони також мають мапи сайту, які автоматично оновлюються при додаванні та видаленні сторінок.

Хоча в Squarespace бракує плагінів та інструментів SEO, вони дозволяють вам отримати доступ до Google Analytics. Якщо ви перевірите свої додаткові налаштування для зовнішніх служб, ви можете додати інформацію свого облікового запису Google Analytics, щоб увімкнути цю функцію для сайту. Те саме стосується і пошукової консолі. Налаштуйте обліковий запис через Google і виконайте їх дії, щоб підключитися до Analytics. Зараз у службі Squarespace встановлено підтвердження в один клік для цієї послуги.

Завдяки Squarespace можливі інструкції пошукової системи, але для цього потрібно ввести власний код. Це стосується будь-якого з інструментів, не очевидних у ваших налаштуваннях. Ви можете мати функцію … до тих пір, поки ви вмієте її кодувати самостійно.

Позначення тегів теж не так добре для Squarespace. Вони використовують канонічні теги, щоб повідомити пошуковим системам, на якій версії подібної сторінки слід зосередити увагу, але ви не можете вибрати це для себе. Простір квадрата автоматично додасть тег до сторінки і не дозволить вам редагувати.

Простір квадрата також байдужий щодо структурованих даних. Ці дані повідомляють пошуковим системам більше інформації про ваш сайт. Ці дані включають такі речі, як рейтинги зірок та інші рейтингові дані. Пошукові системи дозволять збільшити кількість сторінок, якщо вони мають такий тип даних, оскільки це дозволяє легко бачити релевантність. Проблема полягає в тому, що Squarespace автоматично реалізує частину цих даних, не дозволяючи вам їх редагувати. Ви завжди можете додавати різні матриці даних або редагувати їх, але знову ж таки… лише якщо ви знаєте, як це кодувати для себе.

Плюси

 • Squarespace дозволяє мати більше контролю над своїм сайтом, ніж інші платформи для побудови веб-сайтів для SEO. Це дозволяє робити більше речей – особливо якщо ви знаєте трохи кодування. Оскільки рейтинг сторінок – це така ретельна гонка з великою конкуренцією, доданий контроль часто може означати різницю між першим місцем та середньою сторінкою… або ще гірше, жахливий рейтинг сторінки другого.
 • Інтеграція соціальних медіа – одна з найкращих особливостей Squarespace. Це дозволяє швидко підвищити рейтинг, оскільки пошукові системи помічають, скільки разів поділяється сторінка та як залучається трафік зі сторінками.

Мінуси

 • Це не самий зручний для користувачів інтерфейс. Squarespace, безумовно, потребує певного звикання, а максимізація їх SEO вимагає певної витонченості та майстерності. Квадратний простір може робити все, що ви хочете, але це вимагає, щоб ви знали, як це зробити.
 • У них немає програми, спеціально розробленої для SEO. Ви не можете інтегрувати інструменти SEO для сторонніх розробників, щоб вам було простіше, якщо ви самі не знаєте кодування.

Висновок

Існує багато чудових платформ, які можуть інтегрувати SEO з веб-побудовою, але це найкращі.

Wix і Weebly – надзвичайно зручні для веб-розробників веб-сайти, які безперешкодно інтегрують інструменти SEO для безпроблемного досвіду.

Squarespace, з іншого боку, не найкращий сайт для початківців, але він дозволяє отримати максимум своїх інструментів, якщо ви вже досвідчені в кодуванні або маєте бюджет найняти когось для введення необхідних SEO-кодів у ваш сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map