Кращі веб-будівельники WYSIWYG: 10 найпопулярніших програм

Веб-дизайн протягом багатьох років домігся дивовижних успіхів. Процес, який колись вимагав розширених знань з кодування та тижнів роботи, тепер може бути здійснений за кілька годин, якщо ви знаєте, яке програмне забезпечення використовувати та як ним користуватися..


З найкращими веб-розробниками WYSIWYG, потужність для створення дивовижного веб-сайту змінилася з рук нечисленних людей у ​​домен маси.

На жаль, розповсюдження такого веб-програмного забезпечення WYSIWYG ускладнило негайно зрозуміти, що варте вашого часу, а швидкий характер сучасної веб-екосистеми потребує швидкого прийняття рішень для отримання конкурентної переваги.

Ось чому ми вирішили скласти кілька найкращих, намагаючись визначити, який кращий веб-конструктор WYSIWYG.

Ми розглянемо варіанти онлайн та офлайн та зосередимось на питаннях побудови сайтів програм у питаннях. Хоча правда, що деякі веб-розробники пропонують також послуги хостингу, наша мета сьогодні – звузити, хто може допомогти вам легко створити найкраще виглядаючий і функціональний сайт.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Веб-будівельники WYSIWYG: розподіл діаграми порівняння

Кращі веб-будівельники WYSIWYG

Ось найкращі веб-розробники WYSIWYG

Один із найстаріших і найвідоміших онлайн-розробників веб-сайтів / організацій хостингу WYSIWYG. Weebly пропонує безліч послуг веб-розробникам, але сьогодні ми зосереджуємося на цьому розробнику веб-сайтів. Їх вважали інтуїтивно зрозумілими, чуйними та здатними створювати повністю функціональні сторінки, які чудово виглядають. Чи відповідає дійсність міфу? За великим рахунком, так. Після короткого процесу реєстрації ви звертаєтесь до всього, що може запропонувати веб-розробник Weebly.

У Weebly є гідний вибір тем на вибір, нарешті, 48. Ці теми розділені на категорії, щоб полегшити пошук тієї, яка вам найбільше підійде: Рекомендовані, Інтернет-магазини, Бізнес, Портфоліо, Особисті, Події та Блоги. Ви можете попередньо переглянути кожну тему, перш ніж реалізувати її, щоб отримати уявлення про те, яким може стати ваш сайт. Варіанти, які вони надають, здебільшого чисті та професійні.

Weebly логотипЯ вибрав випадково тему Vivien, яку Weebly класифікує як особистий сайт. Це дає велике фонове зображення, чітке центральне розміщення назви сайту та просту навігацію вгорі сторінки. Це просто, але в той же час добре зроблено саме те, що буде потрібно початківцю. Звідси це просто просте налаштування сторінки під вашу інформацію.

Вибравши тему, ви ввійдете в інтерфейс створення веб-сайтів. Зліва ви можете побачити панель з вашими параметрами, і ви можете переходити до роботи, перетягуючи і переходячи до вмісту серця. Існує кілька обмежень щодо розміщення елементів; у вас немає абсолютної свободи в тонкому налаштуванні вигляду будь-якого окремого шаблону. Тим не менш, ви можете отримати точне наближення до того, що ви хочете, і врешті-решт обмеження забезпечують єдність, вирівнювання та належний вигляд дизайну.

Ми можемо керувати окремими сторінками з бічної панелі, але багато елементів ви можете змінити безпосередньо на своєму перегляді сторінки, що не всі веб-розробники WYSIWYG дозволяють. Це чудово для швидкої роботи та на ходу. Що не так велико, це відсутність функції скасування. На жаль, вам доведеться виправити будь-які помилки вручну, що сповільнить вас.

Weebly дозволяє легко запускати віджети, додатки тощо. Просто виберіть те, що вам потрібно, і перетягніть його на сторінку. Пропозиції досить великі, тому не забудьте перевірити їх, щоб переконатися, що вони містять те, що ви хочете, в нашому огляді Weebly.

Weebly також дозволяє зробити обмежене редагування зображень на сторінці. Він не найширший, але це досить добре, щоб виконати роботу. Недоліком Weebly і зображень є те, що вони не дозволяють завантажувати всі свої файли в онлайн-бібліотеку для легкого доступу. Ви можете завантажувати один і той самий файл знову і знову, якщо ви хочете повторно використовувати його в декількох місцях.

Безкоштовний домен з хостингом

Додавання блогу схоже на створення будь-якої іншої сторінки на вашому веб-сайті Weebly. Ви можете включати автоматичні публікації, автоматичні повідомлення у Facebook та Twitter, RSS-канали, значки для інших сайтів соціальних медіа та коментарі. Не самий заповнений функціями інтерфейс для блогів, але більш ніж достатній для більшості користувачів.

Weebly – це чудовий простий варіант використання з великою кількістю функцій для створення чудового сайту.

“Гнучкий веб-конструктор WYSIWYG”, Wix, має багато тих же функцій, які ви знайдете в інтерфейсі побудови сайтів Weebly, з деякими ключовими відмінностями. Це, безумовно, найпростіший у використанні, і ви отримуєте більший ступінь свободи, коли справа стосується налаштування. Як і Weebly, ви починаєте, обираючи свою тему. З цим є багато, і вони також розбиті на категорії, що сприяють творчим та діловим професіям: бізнес, Інтернет-магазин, фотографія, музика, дизайн, ресторани, розміщення, події, портфоліо, блог, здоров’я, мода, співтовариство, творчі мистецтва , Цільові сторінки.

ВіксЯ примружив погляд на шаблон Urban Photography. Щоб повернути точку додому, вони вражають вас приголомшливою цільовою сторінкою з центральним заголовком та посиланням “введіть сайт” прямо посередині. Клацніть по пункту, і вам відразу ж з’явиться сітка дивовижної фотографії, яку ви можете легко замінити своєю.

Як і у Weebly, ви можете перетягувати елементи прямо на вашу сторінку, щоб змінити вигляд. На відміну від Weebly, існує менше обмежень щодо розміщення об’єктів. Це може призвести до випадків, коли ви накручуєте дизайн, але це дає вам свободу підлаштовувати речі під ваші точні характеристики. Якщо ви зробили помилку, просто натисніть на скасування, і така помилка ніколи не бувала.

Веб-конструктор Wix також дозволяє вам клацати правою кнопкою миші елементи для додаткових опцій. Ви можете внести додаткові зміни та налаштування на дисплей, які вам доведеться шукати через параметри бічної панелі, щоб знайти їх за допомогою іншого програмного забезпечення для створення веб-сайтів. Ви можете завантажувати зображення в бібліотеку (великий плюс). Ви також інтегруєте редактор фотографій “Вольєр”, щоб ви могли вносити ґрунтовні зміни у свої фотографії на ходу.

Ви можете додати щоденник одним кліком, а потім, як і Weebly, встановити параметри публікації, коментарів, інтеграції соціальних медіа та іншого. Wix також автоматично генерує мобільну версію вашого сайту, яка відображатиметься належним чином на кількох пристроях.

Wix є багатофункціональним і заробив своє місце біля вершини купи, коли справа стосується найкращих платформ веб-будівельників WYSIWYG в Інтернеті. Перегляньте наш огляд Wix, якщо вам потрібна додаткова інформація про цей редактор.

Логотип SquareSpaceПростір квадрату не найпростіший для вивчення. Однак він пропонує найкращі шаблонні шаблони на ринку. Варіантів менше, ніж у інших веб-розробників, але вони розробили стратегію якості над кількістю. Ви не помилитесь, що б ви не вибрали.

Наприклад, шаблон Alex. Просто фото та трохи навігації. Здається, це не так багато, але вибір шрифту та розміщення мізерних елементів ідеально. Вам потрібно буде зробити дуже мало, щоб зробити цей або будь-який інший шаблон своїм. Просто підключіть ваші дані (через який у Squarespace ви переходите під час процесу на борту), і вам буде добре.

Це ставлення «краса над усім» відображено в дизайнерському інтерфейсі. Це гладко, але менш інтуїтивно. Він також більш обмежуючий, ніж будь-який із інших варіантів, застосовуючи чудовий дизайн, перешкоджаючи тим, що ви можете зробити інженером. Це не означає, що ви не маєте жодної свободи.

Замість того, щоб перетягувати та відпускати, ви можете клацнути на ділянках сторінки, за допомогою яких Squarespace дозволить вам додавати вміст, а потім виберіть із доступних опцій. Усі звичні підозрювані є, включаючи текст, медіа, код HTML та Flash, віджет соціальних медіа та різні програми.

Ви можете редагувати зображення за допомогою Aviary на Squarespace, але вони не дозволяють особистої бібліотеці фотографій для повторного використання зображень (трохи об’ємного вигляду). Усі дизайни принаймні чуйні і, як і Weebly та Wix, Squarespace автоматично генерує ваш мобільний сайт для вас. Вести щоденники так само просто. Вам просто потрібно вибрати блог із меню бічної панелі, і Squarespace створить сторінку для вас. З цього моменту вам додати вміст і вибрати конкретні параметри.

Простір квадратів може бути найбільш обмежуючим згустком, але він також забезпечує найкраще виглядають готові вироби з мінімальними зусиллями. Для деяких цей компроміс буде вартим того. Для інших існує багато інших веб-розробників WYSIWYG.

Обов’язково ознайомтеся з нашим оглядом Squarespace, якщо ви хочете дізнатися більше про платформу.

Джімдо, як правило, загубиться в перебої серед кращих будівельників WYSIWYG. Вони вдосконалили свій імідж і пришвидшили свої маркетингові зусилля протягом останніх кількох років, тому вони починають отримувати частину поваги, яку вони заслуговують.

На даний момент ви повинні знати дриль. Виберіть свій шаблон і приступайте до роботи. Джимдо має менше шаблонів і менше категорій: бізнес, магазин, портфоліо та особисте. Однак варіанти переважно сучасного вигляду, за винятком кількох, схожих на те, що їх витягнули прямо з 2005 року. Мій особистий фаворит – тема Шанхай, простий макет, орієнтований на дизайнерів та творчих типів.

Jimdo надає безліч варіантів на їх бічній панелі, і ви можете клацнути безпосередньо на сторінці, щоб додати нові елементи. Це можна було б найкраще описати як поєднання моделі Squarespace та філософії Wix. Однак це не просто бутлеґ, і дає вам багато місця для створення професійного, якщо базового веб-сайту.

Логотип ДжимдоЦе також займе більше звикання, ніж деякі інші редактори у списку. Параметри повільно показуються вам, коли ви заглиблюєтесь у створення своєї сторінки замість того, щоб представити їх відразу. Ви можете сприймати це як благо, утримуючи від того, щоб не перевантажуватись вибором, або недоліком, не дозволяючи отримувати право на те, що ви хочете. Так чи інакше, Джимдо – надійний веб-розробник WYSIWYG, хоча і не найкращий згусток.

Хочете створити та опублікувати сайт за лічені хвилини? Це твердження Симбла. Це ще одне із затятих веб-будівельників WYSIWYG, які перетягують мережу. Цей має певну обіцянку. Ви отримуєте можливість вибирати з шаблонів або починати з нуля, а потім можете додавати або видаляти елементи зі сторінки за вашим бажанням.

Шаблони не є вершиною дизайну, але вони в курсі сучасних тенденцій в Інтернеті та чутливі до завантаження. Мене захопив варіант Surf, веб-сайт із довгими прокрутками із приємним зображенням героя. Це практично готовий сайт; вам просто потрібно поміняти свої дані, що ви можете зробити, як рекламується, за лічені хвилини.

Варіанти вищого класу, які ви знайдете у інших розробників сайтів WYSIWYG, ще не врівні в інтерфейсі Simbla, але вони, як видається, додають більше функцій у міру просування часу, і дещо вдосконалення це може стати викликом для вершини пляма.

Moonfruit – це чудовий варіант, якщо ви просто хочете почати швидкий блог. Їх мітка: “Просто виберіть шаблон, і тоді вам добре йти”, резюмує загальний досвід. Після того, як ви вибрали свою тему, вам нічого не залишилося. На жаль, після вибору шаблону та створення веб-сайту ви не можете перейти на інший шаблон. Це надмірно обмежувально і може розчаруватися, коли зрозумієш, що хочеш піти з іншим варіантом.

На протилежному кінці будівельний інтерфейс чистий, простий та надає велику допомогу у вигляді підказок та навчальних посібників. Однак він дещо датований і не вимагає чудового дизайну так, як це роблять більш відшліфовані будівельники веб-сайтів WYSIWYG. Ви можете користуватися цією платформою, якщо хочете чогось дешевого і легкого, але якщо ви шукаєте дизайн високого рівня та повну функціональність, вам краще подаватись в іншому місці.

Це правильно в ім’я, заради блага. WYSIWYG Web Builder 11 ставить нас на територію веб-розробника, яку можна завантажити. Вони вимагають більше навичок у використанні, але ви закінчите більш тонко налаштований готовий продукт. WYSIWYG Web Builder 11 доводить, що вам може не знадобитися кодувати для створення веб-сайту, але з більш потужним редактором, як цей, вам потрібно буде знати, що ви робите.

Існує багато інструментів і сильна крива навчання для з’ясування того, що все робить. Шаблони не є готовими веб-сайтами і служать скоріше пропозиціями та можливостями, ніж рішеннями плагін-плей-ігри. На щастя, є багато навчальних посібників в Інтернеті, щоб ви швидше:

Якщо ви готові інвестувати час на те, щоб навчитися користуватися цим програмним забезпеченням, ви можете створити розширений сайт з потужною функціональністю.

Dreamweaver досягла великих успіхів на території будівельника WYSIWYG. Це все ще не так просто, як користуватися веб-конструктором WYSIWYG в Інтернеті, але це на шляху до його інтеграції з деякими потужними візуальними інструментами та модернізованим інтерфейсом, який по суті дозволяє вам будувати без постійного повторного перевірки коду. Як і WYSIWYG Web Builder 11, однак, все ще існує помітна крива навчання, яка поставляється з програмним забезпеченням, будьте готові до вивчення, якщо ви хочете створити сайт, який буде працювати..

Тим не менш, складність платформи є користю для тих, хто хоче більше зробити зі своїми сторінками. Ви можете перемикатися між “переглядом в реальному часі”, факсимільним описом того, як відображатиметься ваша сторінка, як онлайн, і вашим необробленим кодом. Якщо у вас є кодування та оформлення відбитків, це буде інструментом вибору для створення найкращого можливого сайту. Маючи ще кілька оновлень, це може легко стати основними варіантами для новачків та просунутих веб-будівельників.

Ви можете безкоштовно отримати веб-конструктор Mobirise WYSIWYG, що чудово підходить для всіх. Ви можете завантажити цей веб-конструктор для ПК або Mac, а потім приступити до роботи. Він представляє щось компромісне між більш складними програмами, такими як WYSIWYG Web Builder 11, та рукотворними інтерфейсами, як Weebly. Це дозволяє вибирати з різних варіантів створення сайтів, додавати елементи одним натисканням кнопки, але все ж заглиблюватися з розширеними параметрами, ніж ви можете з основним інтернет-веб-дизайнером WYSIWYG.

Якщо ви тріскаєте на своєму першому високопотужному веб-сайті, ви можете дати шанс Mobirise і подивитися, що це може зробити для вас. Вам все одно знадобиться певний час, щоб звикнути до інтерфейсу, але платформу перетягування набагато простіше зрозуміти, ніж більшість інших веб-розробників веб-сайтів WYSIWYG в Інтернеті.

Мрія дизайнера / HTML-кодера Їх чуйний дизайнер сайтів дозволяє працювати як з HTML, так і з попереднім переглядом вашого сайту. Ви можете почати з однієї з різноманітних тем як основи, але не потрібно обмежуватися тим, що ця тема представляє. Ви можете змінювати все, що завгодно, без обмежень. Варіантів існує багато, тому, ймовірно, ви витратите стільки ж часу, щоб вивчити, що все робити, як створити свій сайт.

Це може призвести до деяких випадків, коли ви повністю зруйнували свій дизайн, але якщо ви хочете отримати свободу, CoffeeCup надає місце, де ви можете без обмежень..

Найкращий розробник веб-сайтів WYSIWYG: наш висновок

Ваш особистий вибір найкращого веб-розробника WYSIWYG буде сильно залежати від ваших кінцевих цілей та рівня майстерності. Якщо ви новачок, який хоче створити швидкий сайт з великою кількістю допомоги, вам потрібно вибрати одного з найвищих веб-розробників Інтернету, який провів вас у процесі. Для цього ми рекомендуємо Джимдо за чудові можливості SEO.

Якщо ви шукаєте щось більш вдосконалене, і не заперечуйте над тим, щоб дізнатися, як зробити більш функціональний сайт, однак вам буде набагато краще з одним із потужних офлайнових веб-розробників WYSIWYG та додаткову свободу, яку надають ці програми.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map