Найкращі будівельники веб-сайтів для художників 2020 року порівняно

найкращий конструктор веб-сайтів для художниківНа сьогоднішній день доступно багато чудових платформ для веб-сайтів. Пошук найкращого конструктора веб-сайтів для художників може бути трохи непростою задачею, особливо якщо ви зовсім не технічні (або просто небагато).


Добре визнати, що ви повністю переповнені і вам потрібна допомога. Ми тут саме з цієї причини.

Ми пропонуємо всі види допомоги для ваших потреб в Інтернеті. З огляду найкращих варіантів хостингу для малого бізнесу до отримання більшого трафіку для вашого сайту, наша мета – відповісти на будь-які питання, які у вас можуть виникнути. Зрештою, ваш сильний костюм – це творчість, і ви просто хочете мати можливість зосередитись на своєму мистецтві!

У цій статті ми розглянемо найкращих розробників веб-сайтів для художників. Незалежно від того, чи хочете ви найкращого дизайнера веб-сайтів для художників чи найкращого конструктора веб-сайтів для портфелів художників, ми розповіли вам. Закінчивши читання, ви дізнаєтесь найкращу платформу для веб-сайту художника та впевнено запускаєте програмне забезпечення для свого художнього портфоліо.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Порівняння розробників веб-сайтів виконавців

Ось найкращі розробники веб-сайтів для художників

Про те, як користуватися Wix, дуже люблять. Їх шаблони добре підходять потребам художника через те, наскільки гарні їх дизайни. Вони навіть пропонують кілька шаблонів, спеціально розроблених для того, щоб допомогти проявити талант художника та розмістити повні портфелі.

Вони також є однією з найбільш зручних у користуванні платформ для створення веб-сайтів на ринку. Завдяки їхній простій системі перетягування, ви можете створити користувальницький веб-сайт, не знаючи жодного фрагмента коду! Їх додаток надає додаткові функції, коли їх основний редактор виходить з ладу та завжди автоматично створює резервну копію ваших даних, тож вам не потрібно турбуватися про те, чи зберігається ваш ідеальний портфель десь.

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

На веб-сайті є кілька недоліків, тому важливо знати обмеження. Давайте розглянемо деякі причини, які, можливо, знадобляться для створення вашого платформи, ніж розробник платформи Wix.

Вони можуть бути дорогими, особливо для художників та творчих типів, які не обов’язково мають стабільний дохід від бізнесу та грошовий потік. Вони цінують себе, базуючись на тому, наскільки їм зручно користуватися. Якщо ви просто отримуєте своє ім’я там і не маєте повністю стійкого доходу від поточного бізнесу, можливо, вам доведеться знайти більш дешеву альтернативу, поки не зможете перерости в цю платформу.

Іншим недоліком є ​​те, що ви затрималися з обраним вами шаблоном. Художники постійно впроваджують інновації та переробляють і хочуть творчої свободи. Ми це знаємо. Це робить насправді неприємним для користувачів, які хочуть змінити свій портфель після того, як веб-сайт вийде в реальність, не переробляючи весь сайт. Якщо ви знаєте, що любите сильно передумати, Wix, мабуть, не стане для вас хорошим вибором. Однак якщо вам подобається можливість повністю налаштувати кожен аспект шаблону, вам це сподобається.

У Wix також є невелика платформа електронної комерції. Ви можете продавати як фізичну, так і цифрову продукцію, тож, чи ви робите картини чи цифрові передруки фотографії, вони вас охоплюють. Вони приймають кілька варіантів оплати через свій сайт, тому ви можете отримувати оплату за допомогою кредитних карток, PayPal і навіть офлайн-варіантів. Їх система дозволяє вашим клієнтам створювати облікові записи, тому вони можуть зберігати свої способи оплати та вибране для полегшення повторного ведення бізнесу.

Безкоштовний домен з хостингом

Плюси

 • У них є власний художній магазин, який спеціально обслуговує художників за допомогою платформи Wix. У магазині є ще більше шаблонів і дозволяє красиво образовувати ваше мистецтво. Створіть свою галерею, а потім керуйте всіма своїми продуктами в одному місці.
 • Wix дуже зручний у користуванні і не вимагає від вас нічого знати про програмування чи кодування, щоб створити чудовий сайт.
 • Їх система перетягування дає вам повний контроль над своїми шаблонами та дизайном. Ви можете бути настільки художніми, як вам захочеться, розміщення, розмір розмірів, а зображення та їх шаблони вміщатимуть вас з легкістю.
 • У Wix є кілька чудових варіантів для виконавців. Вони дозволяють багато змінювати колір і шрифт, і навіть дозволяють анімувати текст! Їхні шаблони виконавців креативні та витончені, тому у вашому портфоліо буде ідеальний баланс творчих та професійних.
 • Wix зберігає всі створені вами версії веб-сайту та дозволяє вам повернутись за допомогою їх глобальної функції скасування. Якщо ви занадто креативно ставитеся до свого нового дизайну і в кінцевому підсумку ненавидите його, це дозволяє вам повернутися до старішої версії одним натисканням кнопки та почати все заново.

Мінуси

 • Ви платите за простоту використання. Їх цінові моделі трохи дорожчі, ніж конкуренти, оскільки вони знають, що вони мають набагато більше шаблонів і дають вам набагато більше творчої ліцензії на ваш сайт. Це може вразити бюджети досить важко, якщо ви тільки починаєте роботу.
 • Щойно ваш веб-сайт стає активним, він заблокується. Ви можете налаштувати цей шаблон скільки завгодно, але не можете мати цілком новий шаблон, не повністю переробляючи весь сайт.

Weebly логотипWeebly має чудовий набір для дизайнерів та художників, включаючи безкоштовну опцію на своїй платформі. Вони, мабуть, менш відомі, ніж Wix та Squarespace, але, тим не менш, запакують стільки ударів і заробили своє місце вгорі.

Weebly – це інше WYSIWYG (те, що ви бачите, те, що ви отримуєте) програмне забезпечення для редагування перетягування та перетягування, яке не потребує кодування. Вони не пропонують стільки творчої свободи зі своїми параметрами налаштування, як Wix, тому, якщо ви хочете повного художнього контролю, тоді шукайте інший варіант. Це ваш найкращий вибір, якщо ви хочете щось швидке та функціональне, яке все ще виглядає гладким та професійним.

Weebly може навіть допомогти вам дізнатися трохи коду, якщо ви хочете розширити свій набір навичок. Ця платформа фактично дозволяє вам отримати доступ до вихідного коду вашого шаблону, тому ви можете зазирнути за завісу і побачити, як змінюється код за допомогою твіксингу..

Одне з приємних речей про Weebly – це те, що ви можете змінити свій шаблон після того, як ваш веб-сайт стане активним, тож якщо вам не сподобається те, що ви робили, можете оживити його, не втрачаючи нічого! Вони пропонують інструмент для портфоліо з тоннами збірних шаблонів, які легко демонструють ваші твори мистецтва. Ви також можете додавати галереї зображень, форми, HD-відео та редагувати зображення, тому художники люблять це!

Система електронної комерції Weebly – це добре. Їх основний план пропонує безліч функцій, за які більшість інших платформ за них стягуватимуть преміум-ціни. Мінус полягає в тому, що порівняно з іншими варіантами, їх електронна комерція вимагає більшої вишуканості під час резервної роботи. Він не настільки інтуїтивно розроблений, як інші варіанти, і їхня система оформлення замовлень не настільки спрощена. Це може трохи засмутити дизайнерів, які хочуть, щоб весь їхній сайт вийшов артистично.

Вони дозволяють інтегрувати соціальні медіа, що є приголомшливим для початківців художників. Ви навіть можете підключити Facebook Messenger безпосередньо до свого веб-сайту, щоб запропонувати Live Chat із трафіком, якщо у них виникнуть запитання. Це приємний спосіб зав’язати зайвих клієнтів, особливо якщо ви привітаєтесь і повідомте їм, що ви берете комісійні.

У них дуже активна спільнота, тому ви, ймовірно, можете швидко відповісти на свої запитання на їх форумах, але коли вам це потрібно, їх підтримка доступна.

Плюси

 • Вони мають чудову структуровану систему дизайну, яка дозволяє перетягувати вміст там, де ви цього хочете, надаючи чудовий контроль над дизайном дизайну.
 • Ви можете імпортувати конструкції із зовнішніх джерел! Це означає, що ви не заблоковані у їх виборі, якщо у вас є щось унікальне, яке ви хочете зберегти. Вони дозволяють вам “робити”.
 • Weebly може дійсно допомогти вам продати на вашу базу трафіку. Ви можете рекламувати через їх внутрішньо організовані списки електронної пошти та інтегрувати свій сайт із каналами соціальних медіа. Вони навіть дадуть вам дані про ваші кампанії, щоб ви могли зрозуміти, які з них є найбільш успішними.
 • Weebly побудований так, що ви можете плавно додавати блоги на свій сайт. Це допоможе встановити вас як експерта у вашій галузі та дозволити людям відкрити вікно у ваш творчий процес.
 • Weebly чудово підходить для інструментів SEO, тому ви можете побачити своє портфоліо і добре оцінити його в пошукових системах.

Мінуси

 • Їх система електронної комерції не така інтуїтивна та безпроблемна, як інші варіанти. Це може розчарувати творчих типів, які хочуть просто продати своє мистецтво.
 • Вони не пропонують вам такий самий повний контроль, як Wix над своїми шаблонами. Якщо ви хочете, щоб абсолютний контроль взяв ваш базовий шаблон і повністю переробив усі його аспекти, це не найкращий варіант для вас.

Логотип SmugMugЯкщо ви фотограф, то вас здує платформа SmugMug! Це абсолютно ідеально для потреб фотографії. Швидко та легко створити свій ідеальний, чудовий портфоліо і зробити його рейтингом для всіх, хто бачить.

Що стосується розробників веб-сайтів, SmugMug – це маленька картопля, але це тому, що вони вузькоспеціалізовані та обслуговують певну групу користувачів. Щодо сайтів із розміщенням фотографій, вони посідають третє місце після Flikr та 500px, випереджаючи Zenfolio та IM Creator, коли мова йде про унікальні щоденні перегляди сторінок.

Вони також досить прості у використанні. Створення сайту має менше питань і кроків, ніж замовлення складного напою від Starbucks. Зворотний бік цього полягає в тому, що їх шаблон за замовчуванням – ні про що писати вдома. Хоча відвідувачі можуть насолоджуватися знайомим макетом, правда полягає в тому, що дуже мало художників хочуть, щоб їх портфоліо відображали естетичну фотографію обкладинки та зображення профілю. Переконайтеся, що ви вибрали шаблон – варто зайвий час, щоб виглядати більш професійно.

Система блоку вмісту теж може бути неприємною для художників. Це не дозволяє вам нічого не змінювати, тому зображення повинні точно підходити до кадрів, або ви закінчуєте незграбні та погано пристосовані сторінки портфоліо, схожі на аматора, розроблені ними та можуть погіршити якість вашої роботи..

Одне з речей, що робить їх запуск настільки швидким, це те, що вони дозволяють імпортувати свою роботу з інших місць в Інтернеті. Ця функція підтримує імпорт Flikr, Amazon Drive та Dropbox, тому ви можете обійти необхідність збереження їх на жорсткому диску. Просто зв’яжіть облікові записи, виберіть фотографії, які ви хочете імпортувати, і дозвольте магією відбутися. Потім використовуйте вбудований менеджер файлів SmugMug, щоб розмістити їх у галереях.

Їх команда підтримки цілодобово відповідає на ваші електронні листи, відповідаючи щодня, крім Різдва. Вони мають величезну базу знань, яка допомагає навчитися керувати, продавати та редагувати вміст. Вони мають відео-уроки для візуальних учнів та бізнес-школу, які навчать вас інтегрувати електронну комерцію та стимулювати продаж.

Мінус у тому, що вам доведеться чекати цих електронних листів. Підняти телефон або поспілкуватися з людиною у месенджері простіше, ніж надсилати електронний лист, простіше. Електронна пошта означає чекати індивідуальних відповідей і підписуватись, можливо, від різних людей, які не знають сліду питань.

Плюси

 • Вони пропонують деякі галузеві плагіни, наприклад Adobe Lightroom, тому ви можете редагувати свої зображення та керувати ними на самій платформі. Ця опція також дозволяє додавати водяні знаки до своїх зображень, гарантуючи, що ніхто не буде красти вашу роботу чи використовувати її без вашого дозволу.
 • Їх шаблони портфоліо чудові. Вони знають, що вони обслуговують художників, тому вони дійсно активізували гру порівняно із загальними розробниками сайтів, які обслуговують різні галузі.
 • Ви можете дуже швидко публікувати публікації, не вводячи жодної інформації про кредитну карту чи вибираючи шаблон. Просто використовуйте їх шаблон за замовчуванням, і ваші зображення будуть готові до завантаження, і ви можете бути в мережі протягом години.
 • Вони мають чудову систему електронної комерції, розроблену для художників. Ви можете перетворити свій портфоліо в магазин друку, дозволяючи вашому трафіку купувати будь-які варіанти, які вони люблять прямо з виду портфоліо. Якщо ви будете весняні за преміум-варіантами, навіть можете продати цифрові завантаження та подарункові упаковки з декількома відбитками.

Мінуси

 • Вони не пропонують безкоштовного плану. Однак, їхні тарифи є досить низькими для їх базових варіантів, тому, можливо, варто використати номінальну плату, щоб використовувати платформу, розроблену спеціально для демонстрації портфелів.
 • У них немає стільки шаблонів, як у конкурентів. Якщо ви не фотограф або тип художника, який використовує візуальне портфоліо, вони не стануть для вас настільки ж хорошими, як більш узагальнені розробники веб-сайтів..
 • Вони не пропонують настільки ж контроль над налаштуванням своїх шаблонів, як інші параметри. Вони використовують систему блоку вмісту, яка дозволяє переміщувати та видаляти блоки вмісту, але не дозволить вам змінити їх розмір. Він ніде не настільки інтуїтивний чи гнучкий, як інші будівельники перетягування.

Заключні думки

Незалежно від того, ви художник, який хоче створити цікавий веб-сайт із портфоліо чи інтернет-магазин, щоб продавати свої твори, у вас є варіанти. Є безліч дивовижних розробників веб-сайтів, які допоможуть вам створити ідеальний веб-сайт для ваших мистецьких починань.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map