Nejlepší weebly alternativy pro rok 2020

Postupovali jste podle pokynů pro vytvoření úžasného blogu a přineslo úžasné výsledky!


Ve skutečnosti se blog rozrostl natolik, že komentátoři se dožadují dalšího obsahu. Je čas hledat web.

Mnoho lidí doporučilo Weebly, ale není to ta pravá volba pro všechny vaše potřeby. Chceš vědět, jestli tam jsou nějaké skvělé Weebly alternativy.

Dobré zprávy! Existuje spousta skvělých možností dostupných z jiných stránek, jako je Weebly. Odvedl jsem práci pro tebe a podíval jsem se na spoustu různých Weebly konkurentů, abych našel to nejlepší pro tvé potřeby!

Alternativní weby, jako je Weeblyho srovnávací tabulka

Zde jsou nejlepší Weebly alternativy

Nejlepší Weebly alternativy

Wix má spoustu skvělých sil. Jejich šablony jsou nádherné. Jsou profesionální a moderní a můžete vyhledávat podle kategorií a najít ty, které jsou pro vaše odvětví nejrelevantnější.

Logo WixJsou také velmi uživatelsky přívětivé. Můžete snadno vytvořit svůj web ručně pomocí jejich jednoduchého systému drag-and-drop, takže není nutné žádné znalosti kódování! Jejich trh s aplikacemi vám umožňuje přizpůsobit se ještě více, když jejich základní funkce nepokrývají vaše potřeby, a automaticky zálohují váš web, takže nikdy neztratíte žádná data!

Přestože má Wix extrémně snadno použitelného tvůrce, nemají nejpříznivější cenovou strukturu, pokud jde o rozpočty malých podniků. Vědí, že mají skvělý systém navržený pro snadné použití, a rozhodně cena odpovídajícím způsobem. Pokud je váš rozpočet dost malý, nebo pokud je tento web novým podnikem, do kterého se chcete vloupat, může to být velmi odrazující.

Můžete si vybrat pouze jednu šablonu. Jakmile bude váš web spuštěn, musíte se zcela přestavět od nuly, pokud se rozhodnete, že šablona pro vaše potřeby nefunguje. To může být opravdu nepříjemné.

Kvůli extrémním možnostem přizpůsobení může být pro lidi, kteří nejsou designéry, obtížné dokončit svůj web. Příliš mnoho dobrých věcí – jako je přizpůsobení – může být ohromující a vést k nepřehlednému nepořádku.

Zahrnuje dokonce integrovaný elektronický obchod. Prostřednictvím těchto stránek můžete prodávat fyzické a digitální zboží a přijímají různé platební možnosti, jako jsou Paypal, kreditní karty a dokonce i offline platby! Zahrnují účty zákazníků, takže opakující se kupující nemusí neustále znovu zadávat všechny své informace.

Klady

 • Použití Wix je velmi jednoduché. Mají drag-and-drop editační systém, který nevyžaduje žádné znalosti kódování. Vizualizujte své stránky a poté je realizujte! Jejich úžasné šablony vám poskytují skvělý výchozí bod.
 • Wix má spoustu možností. Jejich uměle vytvořená inteligence (ADI) vytvoří výchozí bod na základě vašich zájmů a specifikací a odtud si můžete svůj web zcela přizpůsobit. Mají také mnoho různých barev, animací a fontů, které mohou použít v designu.
 • Mají globální tlačítko pro vrácení zpět a zálohují více verzí vašeho webu. To znamená, že pokud něco pokazíte nebo se vám něco nelíbí, můžete se vrátit a změnit jej. Místo toho, aby kód ukládal pokaždé, Wix ukládá vaše starší verze, což vám umožní vrátit se ke starým oblíbeným a dá vám klid při experimentování s novými vzory, které mohou nebo nemusí fungovat v dlouhodobém horizontu.

Nevýhody

 • V rozpočtu nejsou tak přátelští jako jejich konkurenti. Může to být opravdu snadná volba, ale z důvodu pohodlí vás to také bude stát o něco víc.
 • Jakmile bude web aktivní, nemůžete svou šablonu změnit. Pokud chcete novou šablonu, bude muset být celý web namísto toho, aby jej bylo možné importovat, přepracován.

Squarespace rychle roste v popularitě, a to z dobrého důvodu. Kromě kampaně „inzerujte v každé jednotlivé podcastové historii“ mají skutečně neuvěřitelný zákaznický servis a profesionální šablony..

SquareSpace logoSquarespace však bude mít křivku učení. Pokud jde o používání jejich systému, neubližovalo by tomu, kdybyste věděli nějaké kódování a vývoj. Jejich uživatelské rozhraní vyžaduje více kliknutí a je méně drag-and-drop než Weebly nebo Wix, a nabízejí méně pokynů, jak budete postupovat.

Pro umístění ve čtvercovém prostoru musíte použít mřížkový systém a umístit položky do jejich sloupců; nemůžete je prostě umístit kamkoli.

Bezplatná doména s hostingem

Soubor témat Squarespace je mnohem profesionálnější než kterýkoli z jeho konkurentů. Získáte naprosto nádherné návrhy a svobodu je přizpůsobit, pokud znáte nějaké programování.

Pokud chcete spustit obchod s elektronickým obchodem, budete si muset koupit kompatibilní plán z nich. Jejich plány se pohybují od základních obchodů po velká online tržiště. Tyto plány zahrnují spoustu nástrojů a funkcí, neomezené úložiště, zákaznické účty s opuštěným programováním obnovy vozíku, dárkové karty a žádné transakční poplatky..

Mají také nejlepší podporu ve své třídě. Jejich možnosti podpory jsou rozmanitější a přístupnější než téměř všichni jejich konkurenti a budete tvrdě hledat lepší výsledky.

Jejich návody jsou umístěny v online znalostním centru, které vás naučí programování a designu spolu se základy jejich stránek. Máte-li potíže se učit sami, můžete s jeho live chatem mluvit s osobou od 3:00 do 20:00 EST. Pokud potřebujete poslat screenshoty, e-mailový tým pracuje nepřetržitě, aby zajistil, že jejich politika odpovídání každý e-mail v rámci jedné hodiny je splněn, bez ohledu na to, jak je pozdě.

Klady

 • Mají některé z nejvíce profesionálních a stylových šablon online.
 • Mají několik úžasných balíčků elektronického obchodu a neúčtují vám za ně žádnou ruku a nohu. Můžete také použít jejich vestavěné nástroje SEO ke zvýšení své přítomnosti na webu!
 • Máte povoleno změnit názor. Pokud se vám po spuštění webu vaše šablona nelíbí, změňte ji a váš obsah importuje do nové šablony. To je příjemné pro rostoucí podniky, které se stále učí jejich vzhledu, brandingu a výklenku.

Nevýhody

 • Nedovolí vám zálohovat váš web, takže pokud něco porušíte, máte potíže. Nemůžete se jen vrátit. Ujistěte se, že zálohujete někde v bezpečí.
 • Stojí o více peněz než několik alternativ, protože vědí, že mají pověst tím, že jsou nejhezčím designem.
 • Nenabízejí žádné doplňky třetích stran ani podpůrné systémy. Všechno se musí dělat doma.

WordPress se radikálně liší od ostatních platforem drag-and-drop. To může být úžasné … nebo noční můra, v závislosti na vašem rozpočtu a dovednostech. Pokud nevíte, jak kódovat, a nemáte rozpočet na návrháře, nemusí to být pro vás ta správná volba.

Logo WordPressWordPress je open source, takže spousta lidí pracuje na tom, aby to bylo skvělou platformou. Používají se globálně a jejich vývojářský trh aplikací se může pochlubit více než čtyřnásobným počtem aplikací a pluginů, které může nabídnout kterýkoli z jejich konkurentů. Bohužel, protože je vše otevřené, tyto aplikace se liší v kvalitě a jen velmi málo z nich je optimalizováno pomocí štíhlého kódu.

Kódování s otevřeným zdrojem také znamená, že tato platforma přichází s těžkou křivkou učení. Naučíte se novou platformu, stejně jako ostatní možnosti, ale budete se také muset naučit další dovednosti, abyste zajistili, že všechny vaše pluginy spolu vycházejí a že váš web příliš nezpomalujete..

Nevýhodou tohoto systému je, že podpora je opravdu snadná. Máte-li otázku, je pravděpodobné, že někdo před tím, než jste položili stejnou otázku, dostal skvělou odpověď. Prostě proveďte online vyhledávání podpory WordPress.

Klady

 • Jejich trh aplikací nabízí více než 50 000 pluginů. Vše, co by váš web mohl potřebovat, bude snadné najít a integrovat.
 • Možnosti přizpůsobení a designu vašeho webu jsou zcela neomezené. Existují nekonečné možnosti a šablony, které můžete začít, a můžete si navrhnout vlastní s dostatkem dovedností.
 • Jejich systém elektronického obchodování je velmi univerzální a je jedním z nejrozšířenějších online dnes. Můžete ji pěstovat na svém webu.

Nevýhody

 • Protože kdokoli může svobodně přispívat na svůj trh, nemůžete si být jisti, zda bude plugin profesionální nebo amatérskou prací. Otevírá váš web pro pluginy, které významně zpomalí dobu načítání, bojují proti sobě nebo vás vystavují hackerům a bezpečnostním rizikům. Čím více se na tyto pluginy spoléháte, tím vyšší je riziko.

I když to není jeden z obrů, Ucraft je stále skvělá volba. Mají skvělou rovnováhu mezi dostupnými cenami a profesionálními funkcemi.

Mají šablony pro jakékoli odvětví, od fotografování po profesionály v oblasti elektronického obchodování. Jakmile vyberete odvětví, můžete přizpůsobit šablony dostupné pomocí systému drag-and-drop. Sada nástrojů pro návrháře se snadno používá a umožňuje vám změnit váš web pomocí nahraných souborů a médií, písem Google a dalších.

Jejich nástroje pro nastavení webu vám umožňují upravovat název webu, vytvářet a instalovat logo a mini ikonu pro panely nástrojů, a dokonce vkládat kód mezi značkami pro maximální optimalizaci vyhledávače (SEO)..

Klady

 • Mají svůj vlastní systém elektronického obchodování, takže snižuje bezpečnostní rizika. Jejich obchod vám umožní prodávat prostřednictvím Facebooku a eBay.
 • Jejich šablony jsou plně přizpůsobitelné a umožňují intuitivní přetahování a přidávání a mazání celých bloků najednou a jejich přesunutí kamkoli chcete..
 • Stránka obsahuje integrované nástroje SEO, které vám pomohou pochopit, odkud pochází váš provoz a jak dlouho zůstávají. Můžete optimalizovat svůj web pro vyhledávače tak, aby generoval větší provoz a sledoval obsah, který je nejvíce zapojen.

Nevýhody

 • Mají omezené množství šablon a pluginů, takže nemáte tolik možností jako větší konkurenti. Dobrou zprávou je, že si můžete přizpůsobit kterékoli z těchto témat, včetně přeskupení nebo odstranění bloků. To umožňuje docela vlastní téma.

Závěr

Existuje několik dobrých alternativ k Weebly k dispozici na internetu. Miluji tyto čtyři možnosti a každá z nich nabízí něco jedinečného, ​​takže se rozhodněte na základě svých potřeb, která je pro vás tou správnou volbou.

Wix je masivní a nesmírně populární. Jsou jednou z nejjednodušších a nejoblíbenějších možností online, ale za pohodlí vám účtují. Jsou jednou z nejméně dostupných možností pro rozpočet.

Squarespace je další skvělé místo, s dobrou rovnováhou technických dovedností pro snadné použití. Nevýhodou je, že vás nenechají zálohovat váš web.

WordPress nabízí největší míru přizpůsobení, s pluginy pro doslova vše, co byste mohli potřebovat, ale přichází s velkou nevýhodou. Podpora je všude, protože každý plugin má jiného vývojáře. Chcete-li plně využít tohoto systému, musíte také znát hodně kódu, takže by to mohlo časem stát v nákladech na vývojáře výrazně vyšší..

Ucraft je menší smolař s tunami rysů. Mají integrovaný SEO a e-commerce, takže můžete najít one-stop-shop pro všechny vaše potřeby.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map