Geriausia svetainių kūrimo programinė įranga: geriausi svetainių kūrimo sprendimai

Kai ateis laikas sukurti savo tobulą svetainę, vargu ar kas daugiau imsis senosios mokyklos HTML kodavimo. Šiais laikais profesionalai (ir mėgėjai) naudojasi geriausia svetainių kūrimo programine įranga, norėdami įsitikinti, kad jų gatavas produktas yra aukščiausios kokybės..


Kokį interneto svetainių kūrėjų tipą nuspręsite naudoti, priklausys nuo jūsų galutinių tikslų ir įgūdžių lygio. Kai kurie pasirenka paprastą svetainių kūrimo programinę įrangą, kad galėtų atlikti procesą kuo mažiau žingsnių. Kiti vertina sudėtingesnių „pasidaryk pats“ internetinių svetainių kūrėjų turtingumą.

Peržiūrėsime, kas yra pasiūlymas ir kaip galite kuo geriau išnaudoti, kad ir ką nuspręstumėte naudoti.

Kas yra svetainių kūrimo programinė įranga?

Paprasčiau tariant, svetainių kūrimo programinė įranga yra programos, leidžiančios kurti svetaines nereikia rankiniu būdu kodavimo.

Pirmosiomis interneto svetainių kūrimo dienomis dizaineriai kūrė naudodami tiesioginį HTML kodą. Kiekviena eilutė po truputį. Procesas užtruko daug laiko, o šių svetainių pasiektas funkcionalumo lygis šiek tiek trūko.

Jei norite, vis tiek galite kurti svetaines nuo nulio naudodami HTML. Tai nėra pats lengviausias metodas, o šiais laikais tai yra labiau būdas žmonėms tobulinti kodavimo įgūdžius.

Taip pat naudinga sužinoti, jei norite atlikti mažus pataisymus čia ar ten ar atlikti kokį nors patobulinimą jūsų svetainėje. Sužinokite daugiau apsilankę „Code Academy“, „The Wizards“ ar „Open Designs“.

Prisijunkite prie NEMOKAMAI mokymų

Ar norite sužinoti, kaip sukurti 6 figūrų autoritetų svetaines?

Prisijunkite prie šio nemokamo mokymo…

 • Pagaliau turite patikrintą pelningų nišų paieškos metodą
 • Gaukite prieigą prie patikimo raktinių žodžių tyrimo metodo
 • Sužinokite, kaip perduoti kokybės turinį
 • Sužinokite, kaip sukurti baltos skrybėlės nuorodas į jūsų svetainę be galvos

Taip pat yra keletas puikių vaizdo įrašų vadovėlių, kurie suteikia jums pagrindus kuriant svetainę nuo pat pradžių.

Vis dėlto laikui bėgant žmonės pradėjo kurti programinės įrangos redaktorius, kad palengvintų sudėtingesnes operacijas. Galų gale tai išaugo į WYSIWYG redaktorius, kuriuos šiandien mėgsta daugelis kūrėjų.

Santrumpa reiškia „ką matai, ką gauni“. Tai reiškia vizualios svetainės kūrimo procesą, kompiuterine programa pasirūpinant kodavimo užkulisiuose.

Yra dvi pagrindinės svetainių kūrėjų programinės įrangos klasifikacijos. Internetinių svetainių kūrėjai, kurie yra įtraukti į prieglobos paslaugą, kurioje jūsų svetainė taip pat bus saugoma, ir neprisijungę statytojai, nukreipti į profesionalesnę minią.

Internetinių svetainių kūrimo programinė įranga

Tai apima tokias įprastas platformas kaip „Jimdo“, „Wix“, „Weebly“, „Shopify“ ir „Squarespace“. Šiose prieglobos paslaugose svetainių kūrėjai yra integruoti į jų procesą, kad galėtumėte sukurti svetainę ir iškart per ją paskelbti. Jie dažnai būna su madingais palaikymo elementais ir priedais, kurie daro juos patrauklius naujokams.

Argumentai už

Minusai

Šios internetinių svetainių kūrėjų programinės įrangos paslaugos paprastai yra populiarios, lengvai naudojamos ir gerai palaikomos. Jie turi daugybę šablonų vartotojams, todėl svetainės dizainas tampa neįtikėtinai greitas. Per kelias minutes galite perdaryti savo informaciją į šabloną ir tinkamai atrodyti.

Naudodamiesi keliomis tinkinimo parinktimis, tokiomis kaip šriftai ir spalvos, galėsite viską pritaikyti asmeniškai. Jie leidžia „vilkti ir mesti“ naujus elementus į norimą vietą. Taip pat galite pamatyti, kaip jūsų pakeitimai paveiks galutinį produktą realiuoju laiku.

Nemokamas domenas su priegloba

Jie dažnai turi mobiliųjų svetainių projektavimo, socialinės žiniasklaidos integracijos ir nuotraukų / vaizdo galerijų parinktis. Kadangi šios platformos dažnai yra dvigubos prieglobos, galite gauti teisę paskelbti, kai tik tai padarysite, apeidami domeno ar dedikuoto serverio prieglobos paiešką.

Gausite (tikriausiai) didelę paramą, kai jums reikia patarimų, arba kai kas nors nutinka ne taip, nes jūs bendraujate su dideliu subjektu. Paskambinkite į jų klientų aptarnavimo liniją ir jie gali padėti išsiaiškinti visas problemas, susijusias su jūsų svetainės kūrimu.

Jie taip pat padeda sumažinti jūsų išlaidas. Naudojimasis redaktoriais dažnai yra nemokamas, o jūs mokate tik tada, kai esate pasirengęs paskelbti svetainę jūsų pasirinktoje platformoje.

Šie planai gali skirtis, tačiau dauguma jų yra prieinami tiems, kurie tik įsitraukia į tinklaraščių kūrimą ar svetainių kūrimą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad jei jūsų tikslas greitas ir švarus, tai greičiausiai bus jūsų atskaitos taškas.

Esate įsitikinę, ką leis redaktorius valdančios įmonės. Yra daugybė interneto svetainių kūrimo gudrybių ir pritaikymo, kurie jums nebus prieinami, jei naudojatės internetinių svetainių kūrėju.

Jei planuojate kurti labai pritaikytą svetainę, kurioje yra jūsų verslui būdingų parinkčių ir funkcijų, jums gali nepavykti to padaryti naudojantis internetinių svetainių kūrimo programine įranga..

Tada yra taip, kad, kad ir kokie gražūs jie būtų, šablonai suteiks jums „sausainių pjaustyklės“ išvaizdą. Žinoma, jie bus švarūs, bet jie atrodys kaip tūkstančiai kitų ten esančių svetainių. Išsiskyrimas bus problema.

Tai sukurs vartotojo sąveiką. Jūs būsite už bet kokių populiarių dizaino savybių kreivės. Turėsite laukti, kol internetinis kūrėjas jas įtrauks į platformą, tada jūs vėluosite į žaidimą.

Apibendrinant galima pasakyti, kad internetiniai statytojai nėra tokie lankstūs kaip kitos galimybės.

Geriausia svetainių kūrimo programinė įranga

Geriausios internetinių svetainių kūrėjų parinktys

 • Jimdo
 • Wix
 • Weebly
 • Shopify
 • Kvadratas.

Pažvelkime, kaip jie palyginami.

1. Wix

„Wix“ logotipasTai yra vienas intuityviausių statybininkų rinkoje. Norėdami pradėti, jums reikia tik nurodyti el. Pašto adresą. Nuo tada jūs galite susisiekti su statybininku ir galite pradėti projektuoti savo svetainę.

Jei norite gauti visą patirtį, t. Y. Savo URL ir jokių firminių „Wix“ skelbimų, turėsite naujovinti į mokamą sąskaitą.

Tai gali svyruoti nuo pagrindinio „naudok savo domeną“ lygio – 4,08 USD / mėn. – iki VIP prieigos, kuri gali jums paversti 24,92 USD / mėn. (Nors ji pateikiama su keletu priedų, padedančių pagrįsti išlaidas)..

„Wix“ pateikia „svetainių tipų“ parinktį, kuri diktuoja kai kurias jūsų išdėstymo ir šablono parinktis. Galite eiti į standartinę svetainę, internetinę parduotuvę ar tinklaraštį.

Iš ten galite pasirinkti šabloną. Iš viso yra šimtai. Kiekvienas patenkina šiek tiek skirtingą minią, todėl greičiausiai rasite vieną, kuris tiktų jūsų nišai.

Deja, „Wix“ užrakino kai kuriuos iš šių svetainių kūrėjų šablonų už darbo užmokesčio sienos, todėl galbūt norėsite, kad būtų panaudota daugiau pinigų, kad galėtumėte jais naudotis. Jūs pats turite nuspręsti, ar verta investuoti.

Pasirinkę norimą šabloną, galite pradėti tobulinti. „Wix“ suteikia jums trumpą pamokymą, kaip naudotis redaktoriumi; tada jūs esate vienas.

Naudotis sąsaja nėra sudėtinga. Čia pateikiami vadovai, kurie padės užtikrinti, kad viskas būtų vizualiai suderinta. Čia yra paprastas įrankių rinkinys, siūlantis įterpti tekstą, vaizdą, vaizdo įrašą ir socialinę mediją.

Galite įkelti savo nuotraukas / vaizdo įrašus į biblioteką, kad galėtumėte juos greitai naudoti ir pakartotinai naudoti. Jūs netgi galite importuoti laikmenas iš tokių paslaugų, kaip „Flickr“ ir „Facebook“, kad viskas būtų paprasta.

Galite redaguoti šriftus, spalvas ir visa kita, ko reikia šablonui sukurti. Pridėkite papildomų puslapių, susiekite juos kartu su naršymo meniu ir įmeskite keletą išorinių nuorodų – tada jūs jau esate daug padarę.

Jei norite rašyti tinklaraščius, „Wix“ tai daro paprasta. Tiesiog įjunkite internetinių dienoraščių rašymo įrankį ir būsite patenkinti šešiomis išdėstymo parinktimis, kurias galite integruoti į savo svetainę.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Wix“ siūlo daug šablonų. Jie yra paprasti ir pritaikyti skirtingoms svetainėms. Vilkite ir upuść gerai. Tinklaraščius lengva pridėti, o iš įmonės gausite palaikymą.

2. Weebly

„Weebly“ logotipasNeseniai jie buvo atnaujinti, todėl naujasis patobulintas „Weebly“ siūlo daugiau nei ankstesnėse iteracijose.

Kaip ir „Wix“, galite prisiregistruoti naudodami tik el. Pašto adresą. Tai suteiks jums prieigą prie „nemokamos“ paskyros. Galite pasirinkti naujovinti naudodami daugiau funkcijų:

Pradinis lygis: 8 USD / mėn

Pro lygis: 12 USD / mėn

Verslo lygis: 25 USD / mėn

Atnaujinus iki pradinio lygio, „Weebly“ prekės ženklas bus pašalintas ir bus suteikta prieiga prie tinkinto URL. „Pro“ teikia papildomas daugialypės terpės funkcijas. Verslo lygis suteikia pažangias internetinės parduotuvės funkcijas.

Paėmęs daugiau „Wix“ nurodymų, Weebly klausia jūsų apie jūsų svetainės ketinimus. Ar norite standartinės svetainės, tinklaraščio ar parduotuvės?

Yra daugiau nei 20 standartinių temų. Ne tiek daug, kiek „Wix“, tačiau pakankamos įvairovės, kad galėtumėte pabandyti atskirti. Jie visi yra lengvai skaitomi ir lengvai pritaikomi, o tai ir yra pagrindinis tikslas.

Tada galite nustatyti savo puslapio elementus. Naršymas, tekstas, vaizdai ir tt Jie siūlo keletą kūrybinių navigacijos parinkčių iš viršutinės juostos ir šoninės juostos.

Šioje atnaujintoje „Weebly“ versijoje netgi galite pridėti apklausų, apklausų, formų ir kitų interaktyvių elementų.

Kadangi nauji šablonai naudoja tai, kas vadinama reaguojančiu dizainu, galite ne tik vilkti ir mesti elementus, kur norite. Jie suvaržo jūsų galimybes, kad geriau atitiktų kiekvieno šablono srautą.

Pirmą kartą bandydami redaguoti savo šablonus su jų puslapių kūrėju, galite susidurti su painiava. Šiek tiek bandymų ir klaidų, ir jūs turėtumėte ją pakabinti.

Taip pat į savo svetainės išdėstymą galite įtraukti daugybę „programų“. Tai apima tokius dalykus kaip pokalbių dėžutės, žemėlapiai, siuntimo parinktys ir kt. Kai kurie nemokami; kai kurie turi mokesčius. Pasirinkite, ką norite įtraukti išmintingai.

Kitaip nei „Wix“, jūs neturite internetinės bibliotekos, kur galėtumėte įkelti savo nuotraukas ir vaizdo įrašus. Tai sulėtina jūsų prieigos ir projektavimo procesą, nes kiekvieną kartą, kai norite naudoti, turite iš naujo įkelti laikmeną iš vietinės saugyklos. Vaizdas skraidant taip pat nėra redaguojamas.

Vienas pagrindinių „Weebly“ sąsajos trūkumų yra elementų, kuriuos galbūt pridėjote ar pašalinote, „anuliavimo“ funkcijos nebuvimas. Tai trukdo procesui, bet visiškai jo nesunaikina.

Tinklaraščių kūrimas yra standartinė „Weebly“ funkcija. Taip pat yra ir mobiliųjų svetainių parinkčių. Tai leidžia jums optimizuoti išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių svetainės išvaizdą.

„Weebly“ taip pat turi savo „iPad“ programą, leidžiančią kurti svetaines kelyje. Čia pateiktos parinktys nėra tokios patikimos ir veikia šiek tiek lėčiau, tačiau didžiąja dalimi tai atliekama.

Apibendrinant – „Weebly“ suteikia lengvas prisijungimo parinktis ir keletą gerų svetainės šablonų. Jautrus dizainas yra dviašmenis kardas, pridedantis susidomėjimą, tuo pačiu ribojant tam tikrą lankstumą. Platformoje siūlomos darbo su jūsų planšetiniu kompiuteriu galimybės, kurios kai kuriems vartotojams atrodys labai vertingos.

3. „SquareSpace“

„SquareSpace“ svetainių kūrėjasVienas iš naujesnių redaktorių pateks į areną. Nors platforma kartais vadinama „internetiniu hipsterių elito kūrimu“, ji siūlo daugybę funkcijų, net jei nelaikote savęs hipsteriu..

Deja, „Squarespace“ nieko nemokamo siūlo. Jie suteikia jums bandomąjį laikotarpį, kad galėtumėte išbandyti statinį, po kurio pats laikas atidaryti savo piniginę.

Galite pasirinkti 5 USD / mėn. „Nukreipimo puslapio“ parinktį. Taip pat galite pasirinkti vieną iš brangesnių variantų, pvz., 8 USD / mėn. Pasiūlymą, kuris suteikia iki 20 puslapių. Jei turite daugiau pinigų sudeginti, galite užsisakyti 70 USD / mėn. Už visavertę svetainę su priemokų parinktimis.

Laikydamiesi kitų svetainių kūrėjų nurodymų, pirmiausia turite pasirinkti savo svetainės paskirtį (standartinę, vieno puslapio ar parduotuvę). Tada jūs pasirenkate savo šablonus.

Šablono parinktys yra panašios į tai, ką teikia „Weebly“. Jų yra 26, ir jie visi atrodo profesionaliai, jei šiek tiek panašūs.

„Squarespace“ siūlo klausimyną, kuriame bus nurodyta tam tikra jūsų informacija. Vėliau dalį šios informacijos įkišite į savo šabloną, kad išvengtumėte problemų, susijusių su paties darbo atlikimu.

Kai ateis laikas redaguoti savo šabloną, „Squarespace“ atidarys parinkčių laukelį, kai spustelėsite tam tikrą puslapio dalį. Galite pasirinkti iš skirtingų „turinio blokų“. Įdėkite norimą, tada ten pritaikykite tai, ko norite.

Pridėkite tekstą, paveikslėlius, vaizdo įrašą ir visas kitas įprastas parinktis. Jūs netgi galite integruoti kai kuriuos trečiųjų šalių pasiūlymus, tokius kaip „SoundCloud“, „Twitter“, „Facebook“ ir panašius dalykus.

Galite įkelti medijos failus į biblioteką, kad galėtumėte lengvai pasiekti. Taip pat galite leisti peržiūrėti „Getty“ ir kitų bibliotekų fondo vaizdus, ​​kad jie būtų naudojami jūsų svetainėje. Turėsite sumokėti licenciją, kad galėtumėte naudoti šias paslaugas, tačiau mokesčiai yra pagrįsti.

Yra daugybė variantų, skirtų daugialypės terpės tinklalapiams, galerijoms, karuselėms ir kt. Tinkinimas pagal juos nėra pats geriausias, tačiau galite pridėti tekstą prie savo paveikslėlių ir valdyti, kaip vaizdai keičiasi.

Tai riboja jūsų lankstumą, tačiau saugo paprastą ir lengvai suprantamą dizainą. Iš to kai kurie vartotojai uždirba, o kiti – nuo kitų.

Galite pridėti dienoraštį, patikrinti savo mobiliųjų įrenginių išdėstymą ir palyginti lengvai nustatyti elektroninę prekybą.

Erdvės plotas yra toks malonus, kad metrika taip pat pridedama prie jų platformos. Galite patikrinti, kiek srauto gaunate, iš kur jis ateina ir ką jie dažniausiai žiūri iš jūsų paskyros.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Squarespace“ riboja jūsų pritaikymą kai kuriose srityse, tačiau visi norime, kad svetainė atrodytų gerai. Papildomos parinktys, tokios kaip analitika, daro tai patrauklia galimybe naujokams.

4. Jimdo

„Jimdo“ logotipasAtrodo, kad šis modernus svetainių statytojas perėmė pamokas iš likusio lauko, įmetė jas į maišytuvą ir sugalvojo tai, kas gali patikti plačiam vartotojų ratui..

Kaip ir kiti variantai, jūs prisiregistruojate ir pasirenkate savo planą. Galite naudoti nemokamą parinktį, tačiau saugyklos vietos jums gali būti nedaug. Jei nuspręsite atnaujinti, galite pasirinkti:

Pro: 90 USD per metus

Verslas: 240 USD per metus

Abu lygiai pašalina „Jimdo“ prekės ženklą ir leidžia tinkinti URL. Jie skiriasi saugojimo vietos kiekiu ir siūlomomis privilegijomis.

„Jimdo“ turi didelį šablonų pasirinkimą. Kuo aukštesnis jūsų prenumeratos lygis, tuo daugiau turite prieigą. Šablonai skirstomi į vieną iš keturių kategorijų: verslo, parduotuvių, portfelio ir privačius.

Prieš perjungdami, galite peržiūrėti, kaip atrodys jūsų turinys, naudodami tam tikrą šabloną. Kai nustatysite savo šabloną, galėsite patobulinti tokias parinktis kaip šriftai, spalvos ir kt.

Sąsaja yra paprasta ir leidžia pridėti ir kai kuriuos trečiųjų šalių elementus, įskaitant socialinės medijos parinktis. Jie yra palyginami su kitais sąraše esančiais statybininkais.

Galite papildyti priedus, kurių Jimdo nesiūlo, naudodami HTML valdiklį. Tai leidžia jums įvesti kodą, kuris pagerins svetainės pritaikymą.

Internetiniai dienoraščiai yra paprasti. Įjungę tinklaraščio parinktį, galite įterpti jį kaip elementą į bet kurį puslapį. Galite redaguoti savo įrašus, o jie bus atnaujinti tinklaraščio laukelyje, kai tai padarysite.

Galite pakeisti parinktis, pvz., Kiek bus rodoma tinklaraščio įrašo, kiek įrašų bus rodoma puslapyje ir pan.

„Jimdo“ pateikia apžvalgą, kaip jūsų svetainė bus rodoma mobiliuosiuose įrenginiuose tiek vertikalia, tiek horizontalia vaizdais. Tai labai naudinga norintiems patikslinti savo žvilgsnį, kad platformos galėtų optimaliai išnaudoti savo galimybes.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Jimdo“ yra tvirta platforma, siūlanti variantus ir planus, kuriuos galima palyginti su bet kuriuo kitu internetiniu statytoju. Jų kainodara yra mažesnė nei ta, kurią mokate kasmet naudodamiesi kitomis galimybėmis, todėl tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie bando išlaikyti papildomą biudžetą..

Svetainių kūrimo programinė įranga neprisijungus

Tai yra dideliems berniukams ir tokios dangos parinktys kaip „Dreamweaver“. Tačiau jie ne visada būna silpnos širdies. Jei nuspręsite eiti šiuo keliu, turėtumėte pasiruošti investuoti daugiau laiko į pranašumų mokymąsi.

Argumentai už

Minusai

Pardavimų taškai yra pritaikymas ir pažangių funkcijų skaičius. Tai daugiau HTML redaktorių nei jūsų internetinių svetainių kūrėjų programinės įrangos pasiūlymai. Vis dėlto jie vis dar siūlo „WYSIWYG“ funkcijas.

Galite juos naudoti vietoje savo kompiuterio. Galite išsaugoti, pataisyti ir patikslinti visus savo elementus, kol būsite pasirengę paleisti. Jie siūlo didžiausią lankstumą ir yra parinktis, kurios norėsite, jei kuriate visavertes svetaines.

Daugeliu atvejų jiems reikės daugiau laiko mokytis. Jei nesate išmintingas žiniatinklio ir dizaino srityje, gali tekti sumokėti kam nors už naudojimąsi jais jūsų svetainei sukurti.

Kai užbaigsite svetainę, turėsite pereiti domeno pirkimo, prieglobos serverio ir kt.

Palaikymo parinktys gali būti ne tokios gilios, kaip pasiūlys internetinis statybininkas. Žinoma, dėl techninės pagalbos problemų galite skambinti techniniam palaikymui, tačiau kurdami svetainę dažniausiai esate patys..

1. „Adobe DreamWeaver“

„DreamWeaver“ svetainės kūrimo programaKo gero, yra „Dreamweaver“ geriausiai žinomas iš neprisijungus pasiekiamų svetainių programų.

Koderiams jie siūlo parinktį įvesti ir redaguoti kodus kiekviename svetainės aspektu. Dizaineriams galite išjungti kodavimo dalį, o naudodamiesi WYSIWYG funkcijomis sutelkite dėmesį į vizualinius aspektus.

Taip pat galite sumaišyti abu, palikdami kodą matomą dirbdami su vaizdais ir keisdami jį, kaip jums atrodo tinkama kuriant svetainę..

„Dreamweaver“ suteikia galimybę dirbti su visomis pagrindinėmis programavimo kalbomis, kurių jums prireiks: HTML, ColdFusion, PHP, CSS, „JavaScript“, XML ir kt..

Rezultatas, jei turite žinių, yra gana ypatinga svetainė, kurioje yra visi reikiami profesionalūs prisilietimai.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Dreamweaver“ yra vienas iš HTML populiariausių šunų. Norėdami sukurti geriausią įmanomą dizainą, galite maišyti kodą ir vaizdines sąsajas. Platforma yra gera pradedantiesiems, bet pakankamai pažengusi ekspertams.

2. Mobirise

„Mobirise“ puslapio kūrimo programinė įrangaKitas neprisijungęs redaktorius, veikiantis panašiai kaip „Dreamweaver“. Siūlo daugybę šablonų, kad galėtumėte pradėti, vilkite ir upuść parinktis ir madingus „blokus“, kurie siūlo naujausias ir geriausias dizaino idėjas.

Redaguokite vaizdus, ​​pridėkite žemėlapius ir trečiųjų šalių elementus, o „Mobirise“ rūpinasi kodavimu, kol dirbate. Taip pat galite tiesiog pradėti nuo tuščio puslapio ir pamatyti, kur jis jus nuves, jei norite.

„Mobirise“ yra keletas funkcijų mobiliesiems, kurių galbūt nerandate pas kitus redaktorius. Tai optimizuos jūsų svetainę išmaniesiems telefonams / planšetiniams kompiuteriams žiūrėti.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Mobirise“ yra labai funkcionalus statybininkas, kuris tinka tiems, kurie neturi žinių apie kodavimą. Tai leidžia atlikti ekspertų darbą kitiems redaktoriams nereikalaujant būtinų įgūdžių.

3. „CoffeeCup“

„CoffeeCup“ svetainių kūrėjasŠi programinė įranga yra sudėtingesnė pradedantiesiems, nes jos dėmesys labiau nukreiptas į kodavimo pusę. Jis siūlo šablonus, tačiau tikroji jo vertė išryškėja dėl HTML redagavimo funkcijų.

Galite pradėti nuo pat pradžių arba importuoti esamą svetainę ir pradėti ją formuoti. „CoffeeCup“ apima tikrinimo tikrintuvus, kodo užpildymą ir kodavimo kalbos palaikymą.

Jei norite skirti laiko, „CoffeeCup“ gali padėti pagerinti jūsų kodavimo įgūdžius. Tai parodys, kas blogai kodekse, ir samouczków, kurie suteiks pažangias žinias.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „CoffeeCup“ yra į kodą orientuotas kūrėjas, kuris gali padėti neofitams pagerinti jų kodavimo gebėjimus. Tai nėra geriausia, jei norite vilkti ir mesti, tačiau puiku, jei norite patekti į interneto kūrimo užkulisius.

Geriausia svetainių kūrimo programinė įranga: išvada

Tinklalapio kūrimo galimybės yra didžiulės. Galutinis pasirinkimas priklausys nuo jūsų įgūdžių lygio ir to, ką norite padaryti su savo svetainės kūrėju.

Jei norite tik išbandyti vandens telkinius, puikiai tiks ir vienos iš išvardytų geriausių svetainių kūrėjų programinės įrangos parinkčių funkcijos.

Jei norite tobulėti, turėtumėte apsvarstyti rankoves ir įsigilinti į interneto svetainių kūrimo parinktį naudodami neprisijungus prie interneto svetainių kūrimo programinės įrangos parinkčių, nes naudodami šias puslapių kūrimo priemonės parinktis galite pasiekti daugiau funkcijų..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map