Geriausios „Etsy“ alternatyvos pardavėjams: geriausi konkurentai 2020 m

Etsy alternatyvosJūs sukūrėte puikų tinklaraštį apie savo amatų projektus. Sukaupėte keletą ištikimų skaitytojų, kurie pradėjo klausti, kur jie gali nusipirkti jūsų daiktų internete. Atėjo laikas ieškoti internetinės prekybos platformos.


Esate girdėję įvairių nuomonių iš kitų savo bendruomenės dizainerių, todėl ieškote alternatyvų pardavimui „Etsy“, tikėdamasi rasti geriausią variantą savo augančiam verslui..

Mes išnagrinėjome keletą „Etsy“ pardavėjų alternatyvų ir apžvelgėme geriausius jums „Etsy“ konkurentus. Jei vis dar esate ant tvoros, galbūt kai kurie iš šių variantų bus tinkami jūsų poreikiams.

Pažvelkime į tai, kaip šie konkurentai susiduria vienas su kitu:

„Etsy“ palyginimo diagramos alternatyvos

Čia pateikiamos geriausios „Etsy“ alternatyvos

„Volusion“ logotipasPuiki bendra elektroninės prekybos galimybė žmonėms, kurie nesigilina į milžinus, yra „Volusion“. Jei jūsų laikmena yra skaitmeninė, tai nėra jums tinkama platforma, tačiau, jei neprisimenate šiek tiek mokymosi kreivės, palyginti su intuityvesnėmis svetainėmis, tai yra puikus pasirinkimas.

„Volusion“ sąsaja yra pakankamai lengva, tačiau jie padalija ekraną su redaktoriumi. Tai reiškia, kad jūs turite tuo pačiu metu redaguoti internetines parduotuves ir fonines funkcijas, naudodamiesi skirtingais meniu, o tada tikimės, kad išsaugodami jas niekas neištrūks. Tai gali būti tikrai nuobodus ir sunkiai valdomas.

Nepaisant naštos, pripratus prie sistemos, ji yra gana maloni. Tai labai lengva naudoti vizualiai naudojamiems žmonėms, todėl menininkai dažniausiai renkasi ikoninį, spalvotą jų dizaino meniu išdėstymą..

Jų sistema taip pat nuves jus per viską. Kiekvieną kartą, kai norite nustatyti funkcijas, pvz., Nuolaidas, ji užduos daugybę išsamių klausimų, kad nustatytų jūsų nuostatas.

Prisijunkite prie NEMOKAMAI mokymų

Ar norite sužinoti, kaip sukurti 6 figūrų autoritetų svetaines?

Prisijunkite prie šio nemokamo mokymo…

 • Pagaliau turite patikrintą pelningų nišų paieškos metodą
 • Gaukite prieigą prie patikimo raktinių žodžių tyrimo metodo
 • Sužinokite, kaip perduoti kokybės turinį
 • Sužinokite, kaip sukurti baltos skrybėlės nuorodas į jūsų svetainę be galvos

Šaunus dalykas šioje svetainėje yra tai, kad ji leidžia nuolaidoms būti labai specifinėms – apimančioms konkrečius produktus, kategorijas ar visą parduotuvę, nustatančioms, kiek laiko nuolaida galioja, ir netgi nustatant pasirinktinius nuolaidų kodus ir kiek kartų jas galima naudoti prieš pradedant naudotis pasibaigia!

Jie taip pat turi keletą malonių paieškos sistemų optimizavimo (SEO) įrankių. Tai gali padėti nustatyti jūsų parduotuvės reitingą tarp paieškų ir pritraukti srautą, tada padės sužinoti, kurie raktiniai žodžiai nukreipė žmones į jūsų svetainę ir kurie pardavimai yra veiksmingiausi..

„Volusion“ siūlo puikų šablonų rinkinį, kurį galite pradėti ir šiek tiek pataisyti. Nors negalite visiškai pritaikyti be didelių darbų, naudodamiesi šablonu, galite sukurti tikrai gražią el. Prekybos svetainę, kuri bus suderinama su skirtingais naršyklių tipais..

„Volusion“ teikia palaikymą telefonu nuo 7 iki 22 val. CST, tačiau negalite jų pasiekti el. Paštu (tai reiškia, kad negalite įtraukti ekrano kopijų, kad paaiškintumėte problemą).

Nemokamas domenas su priegloba

Argumentai už

 • Jie turi tiek daug mokėjimo šliuzų, kad tikrai rasite puikų pasirinkimą savo nišai.
 • Jų SEO įrankių rinkinys leidžia jums sekti savo sėkmę ir sužinoti, kur ir kaip gaunate srautą.
 • Jie sukūrė programą mobiliesiems, todėl galite patobulinti savo parduotuvę ir atnaujinti atsargas keliaudami!
 • Jie neima mokesčių už operacijas. Jų paslaugos yra tikrai nemokamos.
 • Jų sąsaja yra sunki, tačiau labai vizuali, todėl menininkai gali rasti puikų variantą, kuriuo lengva naudotis!

Minusai

 • Negalite integruoti jų svetainės į savo tinklaraštį. Tai reiškia, kad jūs turite būti kūrybingi rinkodaros srityje, tačiau mes žinome, kad jūs tai turite!
 • „Volusion“ neleidžia parduoti skaitmeninių gaminių, todėl menininkai, atspausdinę savo kompiuterizuotą kūrybą, turės tam tikrų problemų su svetaine.
 • Jų šablonai yra gana brangūs, jei jums nepatinka nemokamos parinktys.

„Shopify“ logotipas„Shopify“ yra viena didžiausių elektroninės prekybos rinkų internete, taigi, jei siekiate stabilumo, tai yra absoliučiai tinkamas būdas. Jis taip pat yra skirtas augimui, taigi, padidėjus jūsų prekės ženklui, galite lengvai išplėsti savo funkcijas.

„Shopify“ yra tikrai lengva naudoti. Jie nori, kad jūsų parduotuvės kūrimo patirtis būtų kuo paprastesnė, todėl jų platforma yra ypač supaprastinta. Priešingai nei kitose parduotuvių statybvietėse, jų sąsaja yra ypač švari, o jų įrankių rinkinys pateikiamas pagal poreikį, o ne pastatytas kažkur netvarkingai..

Jie taip pat siūlo daugybę skirtingų temų, kad galėtų pradėti kurti savo svetainę. Jie turi įvairių pramonės sričių temas, todėl nesvarbu, ką parduodate, yra šablonas su funkcijomis, skirtas tik jums!

Pvz., Drabužių parduotuvėse jūsų gaminiai aprūpinti mastelio keitimo funkcija, kad žmonės galėtų pamatyti jūsų dizainą iš arti. Protingai rinkitės savo pramonės šaką, kad atrakintumėte reikalingas funkcijas. Kai pasirinksite vieną, jie leis jums tinkinti, kaip norite, ir netgi galėsite pertvarkyti vaizdus ir turinio blokus.

„Shopify“ yra apkrauta įrankiais. Jų programų parduotuvėje galite įkelti visus norimus papildinius į savo svetainę. Galite parduoti daugybę skirtingų socialinės žiniasklaidos platformų, naudodami el. Pašto raginimus grąžinti vartotojams jų apleistus vežimėlius, leisti dovanų korteles, apskaičiuoti siuntimo įkainius ir pasiūlyti kelis pardavimo taškus..

Argumentai už

 • Jie turi keletą geriausių prieinamų elektroninės komercijos įrankių, o viskas keičiasi eksponentiškai, todėl augimą lengva valdyti … net ir tampant alternatyvia „Amazon“!
 • Jie siūlo šimtus mokėjimo šliuzų, todėl jūsų klientai gali įsigyti bet ką, kas jiems atrodo patogiausia.
 • Aukštas pritaikymo lygis leidžia sukurti unikalų savo prekės ženklo įvaizdį, kuris išsiskirs iš minios.
 • „Shopify“ palaiko visą parą, septynias dienas per savaitę. Nesvarbu, kas atsitiks ar kada galėsite skambinti ar tiesiogiai bendrauti, bet kada jums reikia pagalbos.
 • Tai labai patogu naudoti. Jie supaprastina savo sąsają ir padeda jums nustatyti savo parduotuvę naudojant mygtukus. Jie net sinchronizuoja jūsų atsargas ir stebi jūsų užsakymus, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir grįžti prie kūrimo!
 • Jūs neturite jokių apribojimų dėl to, ką parduodate. Galite parduoti fizines prekes, paslaugas, programas ir skaitmeninius produktus. Dėl to visi jaučiasi laukiami!

Minusai

 • Poveikis yra mažas. Kai žmonės naudojasi „Amazon“ ir „Etsy“, jie ieško produkto bendroje svetainėje ir atsiranda visos parduotuvės, siūlančios atitinkamas prekes. Negalite ieškoti „Shopify“ taip pat; žmonės nežino, kas sukūrė jūsų svetainę. Tai reiškia, kad jūs esate atsakingi už viso srauto generavimą.
 • „Shopify“ naudojasi daugybe trečiųjų šalių programų, esančių parduotuvėje, kad galėtų jas visiškai pritaikyti, o geriausios programos kainuoja pinigus. Tai gali turėti rimtos įtakos jūsų apatinei linijai, jei per daug pasitikite šiais papildiniais reikalingomis funkcijomis.

Kvadratinis logotipas„Square“ yra mokėjimų apdorojimo gigantas, tačiau jie taip pat pasiūlė prekybininkams erdvę sukurti savo internetinę parduotuvę, esančią „Square“ platformoje..

Kvadratas atgaivino mokėjimo industriją. Jie leido mažų įmonių savininkams ir laisvai samdomiems darbuotojams atlikti mokėjimus naudojant „Square“ programą. Jie tai pernešė šiek tiek toliau, priglaudžiant internetines parduotuves mažiesiems prekeiviams, kuriems reikia gero priimančiojo, kuris yra prieinamas.

Vienas iš nuostabių „Square“ aspektų yra tai, kad galite nustatyti savo parduotuvę ir surengti ją nemokamai. Jie ima tik mokėjimo apdorojimo mokestį, kurį turi imti kiekvienas prekybininkas.

Pagrindinis „Square“ neigiamas aspektas yra jų laivybos politika. Kai įtraukiate prekes į savo atsargas, jie reikalauja, kad gabendami pateiktumėte vienodą kainą.

Jie neskaičiuos to pagal svorį ar dydį ir, nors leis jums pridėti išlaidas, kai jie bus paskelbti kiekvienam elementui, jie parodys kainą kaip 3 USD gabenimo plius 7 USD (arba kad ir kiek jums reikia sumokėti. padengti atstumą, draudimą, svorį ir dar daugiau). Tai leidžia vartotojams jaustis taip, kaip jie pasinaudoja gabenimo galimybėmis, ir gali paskatinti juos pas kitus prekybininkus.

Argumentai už

 • Aikštė nemokama. Jie, kaip ir kiekvienas kitas prekybininkas, imasi operacijos mokestį, tačiau visai nemoka už savo paslaugas. Jūs turite galimybę pridėti papildomų funkcijų, bet to nereikia.
 • Jie yra „viskas įskaičiuota“ mokėjimo sistema. Jums nereikia jaudintis dėl šliuzų ir išorinių papildinių, nes „Square“ visa tai gali tvarkyti namuose.
 • Jei norite naudoti šį produktą, jums nieko nereikia žinoti apie kodavimą ar internetinį dizainą. Jie tai sugalvojo galutiniams vartotojams ir padarė jį ypač paprastą ir švarų.

Minusai

 • Jų parduotuvė yra gana paprasta. Jis yra funkcionalus ir patrauklus, tačiau jis neturi daug svorio. Jis buvo suprojektuotas taip, kad būtų paprastas, o ne sunkus. Jei srautą didinate remdamiesi susijusiais elementais ir raktinių žodžių žymėmis, tai nėra puiki galimybė.
 • Siuntimo funkcijas yra daug sunkiau naudoti su „Square“. Kai nustatote, turite nustatyti vienodą kainą kiekvienai prekei, neatsižvelgiant į tai, kiek ji siunčiama, ir tai gali būti sunku apskaičiuoti. Negalite automatiškai apskaičiuoti pristatymo pagal svorį ar dydį. Mes rekomenduojame klientams pasiūlyti nemokamą pristatymą, tačiau atitinkamai pakoreguoti kainas, kad padengtumėte išlaidas.

Didelio kartelio logotipas„Big Cartel“ yra visiškai nemokamas, todėl tai puiki galimybė mažiems pardavėjams ir žmonėms, kurie tik pradeda veiklą. Ši paslauga parduodama menininkams ir klastingiems žmonėms, kurie dažnai parduoda pavienius daiktus ir komisinius.

Tiesą sakant, pirmasis dalykas jų tinklalapyje yra: „Mes tikime menininku“. Jie nenori tapti pagrindine platforma, nes nori palaikyti ir skatinti indie pardavimus.

Deja, kurdamas savo vartotojo sąsają, „Big Cartel“ nepakankamai atsižvelgė į menininkus. Reikia pakankamai daug techninių žinių. Turėsite apsiginkluoti dokumentais ir praleisti šiek tiek laiko jų vaizdo samouczkuose, kad galėtumėte suprojektuoti savo parduotuvę taip, kaip norite, ir pasinaudoti visomis turimomis funkcijomis.

Jų įrankių juostos išdėstymas nėra standartas, naudojamas visoje pramonėje; navigacija vyksta iš viršaus, o ne iš šono su „Big Cartel“. Piktogramos valdo meniu, tačiau piktogramos kartais būna ne tokios intuityvios ir apsunkina naršymą, kol susipažinsi su sistema.

Geros žinios yra tai, kad pradedantiesiems bus suteikta daug pagalbos per savo uolią borto programą, todėl būtinai pasiimk keletą pastabų, jei yra funkcijų, kurias, žinai, norėsi rasti vėliau. Blogos žinios yra tai, kad atlikę šį pradinį procesą iš įmonės gaunate labai mažai pagalbos ar palaikymo.

Jie gali pasirinkti tik 16 dizaino temų, o jums neleidžiama jų stipriai keisti. Remiantis šablonų dizainu, jūsų svetainės mobiliesiems užrakintos, todėl prieš siųsdami jas tiesiogiai, būtinai peržiūrėkite jas.

Jie taip pat apsunkina klientų išlaikymą, nes jie neturi klientų paskyrų ar apleistų krepšelio funkcijų, kad švelniai pamėgintų žmones grąžinti ar prisiregistruoti gauti pardavimo el. Laiškus..

Argumentai už

 • Šia platforma galima visiškai laisvai naudotis, todėl ji tikrai išsiskiria iš konkurentų, imančių mokesčius už panašias paslaugas.
 • Ši svetainė yra skirta indie menininkams ir amatininkams, kurie paprastai parduoda per „Etsy“. Jie nori jūsų verslo ir stengsis dėl jo.

Minusai

 • Tai labai, labai sunku išmokti sistema, jei nesate įpratę kodavimo, projektavimo ir internetinių technologijų. Tai ne viskas, kas intuityvu, ir prieštarauja pramonės standartams.
 • Jų nuolaidos ir pardavimo galimybės yra labai ribotos, nes dauguma jų klientų yra menininkai, parduodantys pavienius kūrinius ir komisinius, o ne didelius daiktus. Ši sistema taip pat apsunkina spaudinių reprodukcijų ir nuotraukų pardavimą.

Kokios yra geriausios „Etsy“ alternatyvos pardavėjui?

Nesvarbu, ar ieškote kažko didesnio nei „Etsy“, ar kažko, kas sukurta specialiai menininkams ir indie parduotuvėms, yra keletas puikių „Etsy“ alternatyvų, tokių kaip čia. Šiame sąraše esančiose svetainėse yra kažkas tokio, ko Etsy neturi, tačiau jos taip pat turi savo trūkumų ir trūkumų.

Mes mėgstame universalumą, kurį siūlo tokie milžinai kaip „Shopify“, tačiau jis kainuoja ir labai pasileidžia trečiųjų šalių įskiepiams, kurie gali pakenkti saugumui ir greičiui..

„Big Cartel“ ir jų kompanionai yra skirti indie menininkams, tačiau mažesnės svetainės turi mažiau funkcijų ir gali būti šiek tiek per daug paprastos. Viskas priklauso nuo tinkamo biudžeto ir parduotuvių poreikių balanso suradimo.

/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map