Geriausios ekologiškos interneto prieglobos įmonės: „Tvarios energijos herojai 2020“

Ante Radosas


Ante Radosas

Šiais laikais mes stengiamės nenaudoti plastikinių šiaudelių; mes stengiamės naudoti daugkartinius maišelius ir perdirbti stiklą bei priimame daugybę kitų kasdienių įpročių, kad padėtume švarią aplinką. Nepaisant teigiamų ketinimų būti ekologiškais, daugelis žmonių nesvarsto interneto vaidmens taršoje.

Savo „GreenGeeks“ apžvalgoje aš jau kalbėjau apie vieną geriausių ekologiškų interneto prieglobos įmonių, tačiau šiame straipsnyje aš palyginsiu keletą kitų geriausių ekologiškų internetinių svetainių prieglobos, atkreipdamas dėmesį į jų pastangas padėti aplinkai. Jei jau esate susirūpinę dėl savo svetainės įtakos aplinkai, aš padėsiu jums pasirinkti tinkamą prieglobos paslaugų teikėją. Jei ne, turėtumėte atsižvelgti į tai, kad internetas kasmet išmeta apie 300 milijonų tonų CO2.

Internetą galite laikyti tik krūva duomenų. Iš esmės internetas yra krūva duomenų, tačiau visi šie duomenys turi būti kažkur saugomi, o kai kur vadinami duomenų centrais..

Šiems centrams veikti ir vėsinti reikia milžiniškos energijos. Norėdami padėti sumažinti taršą, turėtumėte apsvarstyti galimybę naudotis hostingo teikėju, kuris naudoja švarią energiją arba padeda sumažinti anglies taršą kitais būdais; y., naudokitės ekologiško žiniatinklio prieglobos teikėju.

Dabar pereikime prie lentelės, kurioje pateikiamos geriausios ekologiškos žiniatinklio prieglobos galimybės:

Ekologiškų internetinių kompiuterių palyginimas

Dabar pažvelkime į keletą terminų, kurie dažnai taikomi ekologiškiems interneto tinklams, kad viskas būtų suprantamesnė judant toliau:

 • Atsinaujinančios energijos kreditai (REC) yra metodas, kurį daugelis įmonių, neturinčios prieigos prie švarios energijos (energijos, gaunamos iš atsinaujinančių šaltinių), naudojasi iškastinio kuro energijai kompensuoti..
 • Vienas REC reiškia vieną MWh energijos pagaminta iš atsinaujinančių šaltinių. Pirkdamos REC, įmonės garantuoja, kad tam tikras atsinaujinančios energijos kiekis bus grąžintas į elektros tinklą.
 • Pirkimas Patikrintos išmetamųjų teršalų mažinimo priemonės (VER) yra dar vienas būdas kompensuoti anglies dvideginio išmetimą. Pirkdamos VER, įmonės kompensuoja savo anglies pėdsaką. Tai reiškia, kad VER sertifikuotos įmonės vis tiek išmeta šiltnamio efektą sukeliančias dujas, tačiau jos finansuoja šiltnamio efektą sukeliančių dujų mažinimą ar naikinimą kitur. Viena VER reiškia vienos tonos šiltnamio efektą sukeliančių dujų kompensaciją.
 • A Anglies pėdsakas yra išmetamo CO2 ir kitų anglies junginių kiekis, kurį žmogus, įmonė, transporto priemonė ir tt sunaudoja iškastinį kurą..
 • A anglies neutralioji įmonė yra įmonė, kuri pašalina iš atmosferos tiek CO2, kiek jie sukuria.
 • Panašiai, a anglies neigiama įmonė yra įmonė, kuri pašalina iš atmosferos daugiau CO2 nei jie sukuria.

Čia yra 10 geriausių ekologiškų internetinių svetainių talpinimo kompanijų

Geriausias ekologiškas internetinis priegloba

 • „GreenGeeks“ (geriausia ekologiškos žiniatinklio prieglobos įmonė iš viso)
 • IONOS (geriausias prieglobos paslaugų teikėjas Europoje)
 • „EcoHosting“ (geriausia JK ekologiškam prieglobai)
 • „HostGator“
 • „InMotion“
 • „HostPapa“ (geriausias Kanados prieglobos paslaugų teikėjas)
 • A2Namas
 • „AcornHost“
 • „DreamHost“
 • „iPage“

„GreenGeek“ logotipas„GreenGeeks“ bendradarbiauja su „Bonneville Environmental Fund“ (BEF), kuri yra ne pelno organizacija, padedanti įmonėms žengti koja kojon su REC. BEF apskaičiuoja „GreenGeeks“ metines energijos sąnaudas ir anglies pėdsaką. Remdamasis energijos suvartojimu, „GreenGeeks“ investuoja į trigubą energijos kiekį, pagamintą iš vėjo jėgainių, ir grąžina ją į tinklą.

Be ekologiško verslo modelio, „GreenGeeks“ kainos prasideda nuo 2,95 USD už bendro naudojimo ir „WordPress“ žiniatinklio prieglobą, o tai yra viena mažiausių pradinių kainų tarp šio straipsnio bendrovių. Jų žiniatinklio prieglobos planuose pirmaisiais metais pateikiamas nemokamas domeno vardas, neribotas saugojimas ir duomenų perdavimas. Vienintelis dalykas, kurio šiai įmonei trūksta, yra debesų priegloba. Nors „GreenGeeks“ nesiūlo debesų prieglobos, vis tiek ji yra pati geriausia ekologiškų svetainių prieglobos įmonė.

Argumentai už

Minusai

 • REC investicijos lygios 3 kartus didesniam jų suvartojimui
 • Nėra debesies prieglobos

„Ionos 1and1“ logotipasIONOS yra vokiečių žiniatinklio priegloba, turinti serverius 12 pasaulio šalių. 100% jų duomenų centrų Vokietijoje ir JK energijos gaunama iš atsinaujinančių šaltinių. Vietose, kur neįmanoma gauti visos energijos iš atsinaujinančių šaltinių, įmonė kompensuoja ją įsigydama atsinaujinančios energijos sertifikatus. Kai tik gaunama atsinaujinanti energija, jie tuoj pat pereina. „IONOS“ ne tik naudoja atsinaujinančią energiją, bet ir kuria naujus serverius su efektyviausiai energiją naudojančiomis technologijomis. Bendrovė taip pat yra sertifikuota pagal ISO 50001, tai reiškia, kad jie nuolat gerina energinį naudingumą.

Be to, kad „IONOS“ yra ekologiška, ji siūlo aukščiausio lygio hostingo paslaugas, kurių kaina prasideda nuo 4 USD / mėn. Jų „WordPress“ priegloba jums kainuos 1 USD / mėn. Pirmaisiais metais ir 9 USD / mėn. Po to. „WordPress“ priegloboje taip pat yra įvairių valdomų sprendimų, kuriuos galite išbandyti per 30 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Visi kiti hostingo tipai, jie taip pat turi keletą įdomių variantų ir kainų. Galite gauti VPS prieglobą ne mažiau kaip už 2 USD per mėnesį. „IONOS“ nėra labai draugiškos pradedantiesiems ir jos naudoja neintutyvų valdymo pultą. Jei jie pašalintų šį trūkumą, jie galėtų tapti svarbiausia ekologiškai orientuota hostingo bendrove.

Argumentai už

Minusai

 • Kai įmanoma, naudoja atsinaujinančią energiją
 • VPS interneto priegloba nuo 2 USD / mėn
 • Ne draugiškas pradedantiesiems

„EcoHosting“ logotipasŠiame straipsnyje „EcoHosting“ žengiama vienu žingsniu toliau nei kitos įmonės. Užuot kompensavę anglies dvideginio išmetimą ar pirkdami atsinaujinančios energijos kreditus, jie dirba tik su energijos tiekėjais, kuriems yra sertifikuota kaip 100% atsinaujinanti energija..

„EcoHosting“ taip pat prisideda prie miškų atsodinimo JK. Anksčiau jie prisidėjo prie projektų Devone, Somersete ir Pietų Velse. Dabar jie remia Alladale draustinio atnaujinimą Škotijoje.

Dalis šio projekto apima jaunų žmonių informuotumo didinimą pasitelkiant „Challenger Trust“. Pasinaudodami šiuo pasitikėjimu, jaunimas kelias dienas praleidžia rezervate ir dalyvauja gamtos tyrimuose, medžių sodinime ir įvairiose kitose lauko pramogose.

„EcoHosting“ yra pigiausių kainų bendrovė iš visų čia paminėtų bendrovių. Jie puikiai tinka privatiems asmenims ir mažoms įmonėms, nes siūlo tik bendro naudojimo ir „WordPress“ prieglobą. Jų trūkumas yra duomenų centro serverių trūkumas už JK ribų.

„EcoHosting“ yra geriausias ekologiškų paslaugų teikėjas, jei esate JK ir ieškote bendro ar „WordPress“ prieglobos. Jie deda daugiausiai pastangų aplinkos išsaugojimui ir, jei nekreiptume dėmesio į minėtus trūkumus, jie sėdėtų mūsų sąrašo viršuje.

Argumentai už

Minusai

 • Ekologiškiausias prieglobos paslaugų teikėjas
 • Serveriai tik JK

„HostGator“ logotipas„HostGator“ kompensuos jų anglies dvideginio kiekį pirkdamas atsinaujinančios energijos kreditus. Nuo 2008 m. Įmonė perka atsinaujinančios energijos kreditus, kurie sudaro 130% jų sunaudojamos energijos.

Tai puiku, nes tai reiškia, kad jie visiškai neutralizuoja savo anglies gamybą ir investuoja papildomus 30% į ekologiškos energijos gamybą.

„HostGator“ yra ne tik ekologiška įmonė, bet taip pat ir prieglobos paslaugų teikėja, turinti geriausias veikimo laikas ir bendras plano funkcijas. Kalbant apie klientų aptarnavimą, „HostGator“ garsėja profesionaliu ir draugišku 24 valandas per parą veikiančiu tiesioginiu pokalbiu ir palaikymu telefonu. Jei tai būtų straipsnis, kuriame neatsižvelgta į bendrovių pastangas tausoti aplinką, „HostGator“ greičiausiai laimėtų mūšį kaip geriausias žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas apskritai.

Argumentai už

Minusai

 • Anglies neigiamas
 • Geriausios bendrojo prieglobos funkcijos
 • Datinis valdymo pultas

„InMotion Hostingas“ logotipas„InMotion“ požiūris į ekologiškumą yra šiek tiek kitoks, palyginti su kitomis šio straipsnio įmonėmis. Užuot pirkę REC ar kompensuodami jų pagamintos anglies kiekį, jie stengiasi mažinti jų gaminamą anglį. Jų politika yra mažinti atliekas, perdirbti ir kiek įmanoma vengti naudoti popierinius gaminius savo biuruose.

Kitas žingsnis, kurį jie žengė mažindami išmetamą anglies kiekį, yra investicija į išorinio oro aušinimo technologiją. Tai reiškia, kad jie naudojasi kompiuterių kambarių oro kondicionieriais (kurie sunaudoja 25% viso duomenų centro sunaudojamos energijos) tik tada, kai lauko oro temperatūra ar drėgmė yra aukšta. Visą kitą laiką jie vėsina savo duomenų centrus, sukdami vėsų orą lauke ir karštą orą duomenų centrų viduje. Naudodamiesi šiuo metodu, jie sumažina anglies išmetimą daugiau nei 2000 tonų per metus. Tiesiog palyginimui: EPA (Jungtinių Valstijų aplinkos apsaugos agentūros) duomenimis, vidutinis automobilis išmeta apie 4,6 tonos CO2.

„InMotion“ nesiliauja stengdamasi išlaikyti savo verslą kuo ekologiškesnį. Jie bendradarbiauja su „Trees for the Future“. Per šią partnerystę „InMotion“ finansuoja 5000 medžių sodinimą besivystančiame pasaulyje.
„InMotion“ yra geriausias mažų įmonių prieglobos paslaugų teikėjas JAV Už JAV ribų turėtumėte ieškoti kitų prieglobos paslaugų teikėjų, nes „InMotion“ neturi serverių kituose žemynuose, todėl tai turės įtakos jūsų svetainės greičiui. „InMotion“ yra šiek tiek brangesnė nei kai kurios didesnės hostingo kompanijos, todėl vartotojams, ieškantiems pigiausių variantų, jis gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

„HostPapa“ logotipas„HostPapa“ yra dar viena įmonė, kuri kompensuoja energijos suvartojimą pirkdama atsinaujinančios energijos kreditus. Jie perka REC kiekį, kuris atitinka jų sunaudojamą energiją, todėl jie tampa anglies neutralūs. Tai reiškia, kad už kiekvieną sunaudotą energijos amperą sertifikuoti energijos tiekėjai siurbia tokį patį energijos kiekį atgal į elektros tinklą.

„HostPapa“ yra prieglobos paslaugų teikėjas, skirtas mažoms įmonėms. Kaip nepriklausoma prieglobos įmonė, jie negali palyginti su savo konkurentais daugumoje sričių, tačiau jei turite specifinių poreikių, „HostPapa“ gali pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį..

Geriausias „HostPapa“ pasiūlymas yra jų pagrindinis planas. Kartu pateikiamos dvi sritys. Taigi, jei ketinate valdyti mažą verslą su dviem tinklalapiais ir norite naudoti anglies neutralų interneto prieglobą, „HostPapa“ yra geriausias pasirinkimas jums. Visų kitų hostingo planų turėtumėte ieškoti kitur.

Argumentai už

Minusai

 • Anglies neutralumas
 • Geriausias Kanados prieglobos paslaugų teikėjas

Nėra nemokamų atsarginių kopijų

A2 prieglobos logotipas„A2 Hosting“ bendradarbiauja su „Carbonfund.org“ fondu. Vykdydami šią partnerystę, jie 100% kompensuoja savo anglies pėdsaką. Bendrovė ne tik kompensuoja anglies dvideginio kiekį, bet ir dar keletą ekologiškų paslaugų teikimo būdų.

Dvi pastebimos praktikos yra senesnių serverių perdirbimas ir specialių akcijų vykdymas, kai jie pasodina po 3 medžius už kiekvieną prieglobos paketą, parduotą per reklamos mėnesį.

A2 priegloba yra gera ekologiškų svetainių talpinimo paslaugų teikėja. Jie neišryškėja jokioje konkrečioje srityje, tačiau jie neturi ir didelių trūkumų. Vienas dalykas, kuris nėra standartinis prieglobos versle, yra pinigų grąžinimo garantija, kurią siūlo „A2 Hosting“. Tai yra išskirtinis pasiūlymas visiems jums, norintiems saugiai žaisti pasirenkant prieglobos paslaugų teikėją.

Argumentai už

Minusai

 • Bet kuriuo metu pinigų grąžinimo garantija
 • Netaikoma

„AcornHost“ logotipas„AcornHost“ perka atsinaujinančios energijos sertifikatus, lygius sunaudojamos energijos kiekiui. Kaip ir dauguma ekologiškų kompanijų, jos perdirba, naudoja elektronines sąskaitas ir bando vykdyti didelę dalį savo verslo internete, kad išvengtų nereikalingos taršos, susijusios su kelionėmis.

Yra specialūs prieglobos planai ekologiškoms ne pelno organizacijoms, kurių kaina yra mažesnė. Net ir turėdami specialius prieglobos planus, jie yra brangesni nei kai kurios kitos čia išvardytos bendrovės. Nepaisant jausmo, kad ne pelno organizacijoms siūlomos pigesnės kainos, dėl ribotų galimybių ir blogos kainos bei kokybės santykio, jos patenka į blogiausių prieglobos pasirinkimų sąrašą.

Argumentai už

Minusai

 • Specialūs ne pelno organizacijų prieglobos planai
 • Bloga pinigų vertė

„DreamHost“ logotipas„DreamHost“ teigia, kad optimizuodami savo įrenginius, jie sumažina savo poveikį aplinkai. Išskyrus tai, kad informacijos apie jų pastangas (-es) tapti ekologiškomis (-iomis) sudaro tik keletas neaiškių įdėklų.

Kalbant apie prieglobos planus, „DreamHost“ yra geras paslaugų teikėjas. Šiame sąraše yra prieglobos paslaugų teikėjų, kurių planai yra geresni ir pigesni. Kadangi jūs skaitote šį straipsnį, manau, kad jūs esate suinteresuotas naudoti aplinką tausojančią įmonę savo svetainėje.

Daugelis šiame straipsnyje minimų kompanijų deda daugiau pastangų, kad būtų ekologiškos, o kai kurios iš jų siūlo geresnį pasiūlymą. Turėtumėte ieškoti kitur, jei mano prielaida apie jūsų supratimą apie aplinką buvo teisinga.

Argumentai už

Minusai

 • Netaikoma
 • Neaiški informacija apie ekologinį sąmoningumą

„iPage“ logotipasAnksčiau „iPage“ praktikavo pirkti atsinaujinančios energijos kreditus, kurie sudarė 200% jų suvartojamos energijos. Tuo tarpu jie pašalino savo interneto puslapį, kuriame buvo jų REC pažymėjimas. Kreipiausi į jų klientų palaikymo tarnybą ir jie patvirtino, kad nutraukė ekologišką požiūrį į prieglobą.

Kodėl vis tiek įtraukiu juos?

Man pasirodė, kad svarbu nagrinėti šią temą, nes daugelis svetainių vis dar reklamuoja jas kaip ekologišką žiniatinklio prieglobą, kurios šiuo metu nėra.

„iPage“ yra mažiausiai ekologiška žiniatinklio prieglobos įmonė šiame sąraše. Jų prieglobos galimybės taip pat tikrai neišsiskiria. Geriausias dalykas, kurį jie siūlo, yra reklaminė bendrojo prieglobos kaina pirmajai paslaugų kadencijai, kuri siekia 1,99 USD / mėn. Pasibaigus pirmajai kadencijai, ji jums kainuos 7,99 USD / mėn. Atsižvelgiant į tai, kiek laiko ketinate naudoti juos kaip savo prieglobos paslaugų teikėją, jie gali tapti viena iš brangesnių parinkčių. Apskritai nemanau, kad „iPage“ priegloba yra verta pinigų, kuriuos išleisite tam.

Argumentai už

Minusai

 • Nėra: Jei norite ekologiško žiniatinklio prieglobos, ieškokite kitur.
 • Atrodo, kad nieko nedarote, kad sumažintumėte poveikį aplinkai

Kas turi geriausią ekologišką „WordPress“ prieglobą?

Žalioji „WordPress“ talpinimasMes žinome, kad dauguma jūsų naudojasi „WordPress“, todėl šis klausimas turėjo kilti. Geriausias ekologiškos „WordPress“ prieglobos teikėjas yra „GreenGeeks“ arba „HostGator“, nes jie siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį, investuodami pakankamai pinigų į REC, kad išliktų neigiami anglies dioksido kiekiai.

Paspauskite aukščiau esančias nuorodas ir sužinokite, ką jie siūlo.

 • Ekologiški paslaugų teikėjai, kuriuos tiesiogiai maitina atsinaujinantys energijos šaltiniai.
 • „GreenGeeks“ yra geriausias ekologiškas jūsų svetainės teikėjas.
 • „EcoHosting“ yra ekologiškiausias prieglobos paslaugų teikėjas, tačiau jis turi ribotus prieglobos planus ir duomenų centrus, esančius išskirtinai Jungtinėje Karalystėje..
 • REC ir VER nėra vieninteliai metodai, kuriuos prieglobos paslaugų teikėjai gali naudoti naudodamiesi aplinka. Kai kurie paslaugų teikėjai rado būdų, kaip padėti aplinkai, nepasitikint išorine pagalba.
 • Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai gali neturėti prieigos prie atsinaujinančios energijos, tačiau pagrindinis kompiuteris turėtų būti laikomas atsakingu, jei ne kompensuos savo anglies pėdsaką.
 • Įsitikinę, kad jūsų svetainėje yra tinkama tvari žiniatinklio priegloba, galite padėti padaryti šią planetą švaresne vieta mums visiems!

DUK apie geriausius ekologiškus internetinius kompiuterius

Kuo skiriasi REC ir VER sertifikatai, o kuris yra geresnis?

VER sertifikuotos įmonės sumažina kitur susidariusią anglies taršą, kad kompensuotų jų sukuriamą taršą. REC užtikrina, kad švari energija bus įtraukta į elektros tinklą, kad būtų galima kompensuoti energiją, gautą naudojant iškastinį kurą. Jie yra vienodai geri, tačiau skirtingai kovoja su tarša.

Kaip turėčiau pasirinkti savo prieglobos paslaugų teikėją, jei aplinkos apsauga yra mano svarbiausias lemiamas veiksnys?

Jei įmanoma, turėtumėte pasirinkti įmonę, kuri yra tiesiogiai varoma atsinaujinančios energijos. Nors REC ir VER sertifikuotos kompanijos tam tikru mastu ir būdu sumažina anglį, jos vis tiek ją gamina. Bendrovės, kurios pasirenka energijos tiekėjus atsinaujinančios energijos pagrindu, visiškai vengia gaminti šiltnamio efektą sukeliančias dujas.

Kaip hostingo įmonės prisideda prie taršos??

Visi svetainių duomenys saugomi duomenų centruose. Šiems duomenų centrams valdyti ir vėsinti reikia milžiniškos energijos. Jei ta energija gaunama iš iškastinio kuro, tai gaminant energiją išmetama didžiulis CO2 kiekis. Prie taršos prisideda ir neatsakingas požiūris į perdirbimą.

Ar mano svetainė daro tą didelę įtaką??

Tiesą sakant, tai nėra. Tačiau yra milijonai svetainių, kurios nedaro daug įtakos savo jėgoms. Kartu jie praleidžia daug energijos ir daro didžiulę įtaką šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui.

Kodėl ne visi prieglobos paslaugų teikėjai pereina prie atsinaujinančių energijos šaltinių?

Tai nėra taip paprasta. Priklausomai nuo duomenų centro vietos, prieglobos paslaugų teikėjai gali neturėti prieigos prie energijos iš atsinaujinančių šaltinių. Be to, kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai neturi savo duomenų centrų, o tokie teikėjai neturi teisės pasakyti, iš kur gaunama energija.

Ar teigiamą anglies dioksido kiekį sukeliančios įmonės daro teigiamą poveikį aplinkai?

Naudojant žodį „teigiamas“, galima lengvai priversti jus galvoti, kad įmonė daro ką nors gero. Šiuo atveju teigiamas anglies kiekis reiškia, kad jie sukuria daugiau CO2 nei jie padeda pašalinti. Tai reiškia, kad teigiamai vertinti anglies kiekį yra blogai, nes tokios įmonės prisideda prie taršos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map