Ar turėčiau pradėti tinklaraštį? 11 BIG priežasčių, kodėl turėtumėte!

Šiame tinklaraščio įraše aš nurodysiu keletą pagrindinių priežasčių, kodėl turėtumėte kurti savo tinklaraštį. Labai tikiuosi, kad žemiau pateiktas sąrašas paskatins jus pakankamai imtis veiksmų.


Jei jūs pasvėrėte priežastis, kodėl verta pradėti rašyti internetinius dienoraščius, tačiau netrūksta atsakymų, šis pranešimas yra gera vieta pradėti.

Kodėl turėčiau rašyti tinklaraštį?

Tai priklauso nuo to, kodėl pirmiausia reikia sudaryti tinklaraštį?

Ar norite užsidirbti pinigų, turėti savo įmonės tinklaraštį ar darote tai tik dėl savo malonumo rašyti ar leisti žurnalus?

Žemiau turime 11 punktų, tačiau aš specializuojuosi padėti žmonėms, kurie bando eiti pinigų ar verslo keliu, sužinoti, kodėl turėtumėte kurti tinklaraštį ir kaip tai padaryti teisingai.

Jei tai tu, tada aš galiu padėti tau išsiųsti el. Paštu, jei užstrigsi (ne, aš neprašysiu tavęs pinigų! ��).

Prisijunkite prie NEMOKAMAI mokymų

Ar norite sužinoti, kaip sukurti 6 figūrų autoritetų svetaines?

Prisijunkite prie šio nemokamo mokymo…

 • Pagaliau turite patikrintą pelningų nišų paieškos metodą
 • Gaukite prieigą prie patikimo raktinių žodžių tyrimo metodo
 • Sužinokite, kaip perduoti kokybės turinį
 • Sužinokite, kaip sukurti baltos skrybėlės nuorodas į jūsų svetainę be galvos

Štai ką jums reikės padaryti:

 1. Perskaitykite instrukcijas, kaip atidaryti tinklaraštį. Jums dabar nereikia susikurti nustatymo (nebent to norite), arba aš jums padėsiu išmokti nusipirkti domeno vardą ir prieglobą el. Paštu, jei paspausite mygtuką apie tinklaraščių rašymo kursus, esančius šio puslapio viršuje. , tačiau atminkite, kad aš jums neparodysiu, kaip pradėti kurti nemokamą tinklaraštį, nes ten nėra jokio tikro pelno. Tačiau aš jums pranešiu, kokios yra geriausios jūsų tinklaraščio prieglobos galimybės.
 2. Tikrai! Prisiregistruokite į savo nemokamus internetinius dienoraščių kursus, esančius mygtuko viršuje, dešinėje, svetainėje. Tai padės jums nuosekliai nustatyti tinklaraštį.
 3. Kadangi radau, kad jie yra labai patikimi (jau nekalbant apie pigią su šia nuoroda!), Tai mes naudosimės prieglobos įmone.

„HostGator“ reklamjuostė

Ar turėčiau pradėti tinklaraštį? Štai 11 priežasčių, kodėl turėtumėte

Jei jūs klausėte savęs „ar turėčiau pradėti tinklaraštį“, tada čia yra 11 dalykų, kuriuos žmonės turėtų apsvarstyti prieš kurdami tinklaraštį ir iš viso pradėdami rašyti.

1. Galite užsidirbti pinigų naudodami internetinius dienoraščius

Jūs buvote girdėję ar matę žmones, kurie uždirba daug pinigų tiesiog tinklaraščiuose. Taip, iš savo tinklaraščio įmanoma užsidirbti pinigų. Tai užtrunka, bet kai turėsite pakankamai skaitytojų, pradėsite gauti mažas, tačiau pasyvias pajamas. Laikui bėgant padidės ir srautas, ir pajamos. Aš kalbu ne tik apie kelis šimtus dolerių per mėnesį, bet ir daugelis žmonių pragyvenimui užsidirba iš internetinių dienoraščių.

Prisimenu, kai metų pabaigoje sukūriau savo pirmąjį tinklaraštį, kuriame buvo beveik 300 unikalių lankytojų per dieną. Daug valandų praleidau kurdamas tinklaraščio įrašus ir pridėdamas naujo šviežio turinio. Pardaviau jį už 2800 USD ir tai buvo pirmieji mano uždirbti pinigai internete ar kaip verslininkui. Tiesą sakant, aš vis dar tuo didžiuojuosi ir būtent nuo to viskas man ir prasidėjo.

Tačiau tai nėra nieko, palyginti su šiuo: 10 geriausių žinomų daugiamilijonų tinklaraštininkų

2. Internetiniai dienoraščiai yra nesunkūs

Taip. Tinklaraščių kūrimas iš tikrųjų yra tikrai labai lengvas. Sunkiausia (ir tai tikrai nėra taip sunku) yra jo nustatymas, tačiau aš tai išsamiai paaiškinau savo pagrindiniame puslapyje, kurį galite perskaityti čia. Jei galite rašyti el. Laiškus, tada galite tvarkyti tinklaraštį.

Naudodamiesi „WordPress“, jums nereikia spręsti jokių laiko ir nuobodžių svetainių kūrimo ar HTML. Vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra tinkinti savo tinklaraštį pagal temas, pridėti keletą šaunių įskiepių ir rašyti turinį. Kai tik susitvarkysite, tiksliai žinosite, ką daryti.

Nemokamas domenas su priegloba

Kodėl turėčiau rašyti dienoraštį?

3. „Google Loves“ tinklaraščiai

Kai jūsų tinklaraštis bus paruoštas, „Google“ tikrins jūsų puslapius ir bus įtraukta į „Google“ paiešką. Tai reiškia, kad pradėsite priimti papildomus lankytojus iš paieškos sistemų. Argi ne taip puiku? Paieškos sistemos padeda į jūsų tinklaraštį pritraukti naujų žmonių, kurie gali tapti jūsų naujų draugų ar būsimų verslo partnerių.

4. Internetiniai dienoraščiai padaro jus geresniu žmogumi

Turėdami tinklaraštį, jūs tikrai tapsite geresniu žmogumi. Kodėl? Na, tinklaraščių rašymas akivaizdžiai pagerina jūsų rašymo ir bendravimo įgūdžius. Pradėsite sąmoningiau galvoti apie tai, kas esate ir kuo norite tapti. Be to, kai siunčiate prašymą įsidarbinti, daugelis darbdavių ieško darbuotojų, kurie turi tinklaraščius, atvirai rašo apie savo gyvenimą ir nuomonę. Taigi tai būtų a neabejotinas „pliusas“ jums.

5. Internetiniai dienoraščiai padeda kitiems žmonėms

Savo informaciją ir žinias galite paskleisti tinklaraščiuose. Heck, jūs netgi galite padėti kitiems žmonėms, turintiems specifinių problemų. Tarkime, kad jūs turite tinklaraštį apie „motinos priežiūrą“. Yra daug moterų, kurios ieško pagalbos / sprendimų / idėjų, kaip užauginti savo vaikus. Jūsų žinios ar patarimai gali būti esminiai ir labai naudingi.

Tas pats pasakytina apie bet kurią kitą tinklaraščio temą. VISAS dienoraštis padeda kiti žmonės savaip. Prisimenu, kai pradėjau gauti el. Laiškus, kuriuose sakoma: „Ačiū, kad suteikėte tokią vertingą informaciją“. Tai labai sušildė ir vis dar prisimenu tą jausmą!

6. Savireklama ir naujos galimybės

Kai turite tinklaraštį, jūs iš esmės turite „Įrankis“ arba „kanalas“ reklamuoti save arba priversti jus atrodyti kaip ekspertui. Jūs būsite nustebinti, kiek žmonių pradeda jus gerbti, ir aš žinau daug atvejų, kai darbdaviai iš tikrųjų tiesiogiai susisiekia su tinklaraščių savininkais, kad pasiūlytų darbo pozicijas ar bendrų įmonių galimybes. Tai atvers jums daugybę durų, apie kurias galbūt nežinojote ar net svajojote.

7. Norėdami palaikyti ryšį, naudokite tinklaraščius

Aktyvūs žmonės paprastai turi mažiau laiko sėdėti „Facebook“ ar bet kuriame kitame „pokalbių kambaryje“. Vėlgi, internetinis dienoraštis gali padėti palaikyti ryšį su draugais, kolegomis ir artimaisiais. Jie gali lengvai perskaityti viską apie jūsų veiklą, idėjas ir sėkmę per jūsų tinklaraštį. Būkite išmintingi ir naudokitės tuo kaip: komunikacijos priemonė.

8. Galite padaryti pasaulį geresne vieta

Kai turite tinklaraštį, jūs iš tikrųjų turite balsas. Tai reiškia, kad galite paskleisti visus dalykus, kurie jums patinka ar nepatinka. Ir tie dalykai gali padėti pakeisti pasaulį.

Tikriausiai esate matę keletą tinklaraščių straipsnių ar įrašų, kurie tapo pavojingi per „Twitter“ ir (arba) „Facebook“. Tai padarę, jie sulauks daug dėmesio. Štai pavyzdys, kaip dvi jaunos merginos paskelbė tinklaraščio įrašą, kuris padėjo pakeisti jų mokyklos sąlygas. Jūsų žiniomis, tuo metu jų buvo tik 9 ir 13 metų.

9. Tinklaraštis gali padėti plėsti jūsų verslą

Ar jūsų įmonė turi tinklaraštį? Jei ne, tada jums to labai trūksta. Dienoraščiai gali pateikti daug dalykų apie jūsų įmonę.

Pvz., Jūsų potencialūs klientai gali skaityti įdomias istorijas apie jūsų įmonės sėkmę, idėjas, strategijas ir net naujus produktus, kurie gali paversti juos nuolatiniais mokėtojais klientais. Tai didžiulė galimybė, kuria nepasinaudoja daugelis mažų ir didelių firmų.

Be to, įmonės, kurios rašo tinklaraščius, turi 97% daugiau atvykstančių nuorodų (tai reiškia daugiau srauto ir lankytojų). – Pažiūrėk pats.

10. Internetiniai dienoraščiai gali tapti jūsų hobiu

Jei turite per daug laisvo laiko ir nuolat naršote internete, tuomet tikrai turėtumėte apsvarstyti galimybę pradėti tinklaraštį.

Greitai tapsite priklausomi (geru būdu) ir pradėsite mokytis daug dalykų. Taigi, jei jums nuobodu dabar, ko jūs laukiate? Jūs gausite daug gero ir naujų patirčių, nėra ko prarasti.

11. Internetiniai dienoraščiai padeda tobulinti rašymo ir argumentavimo įgūdžius (papildomai)

Tuo metu, kai aš mokiausi universitete, mano gramatikos, bendravimo ir argumentavimo įgūdžiai buvo tikrai prasti. Tačiau tai yra labai universalios ir būtinos kompetencijos tiek kasdieniame gyvenime, tiek profesinėje karjeroje.

Nuo tada, kai pradėjau rašyti internetinius dienoraščius, tai padarė didžiulę įtaką mano rašymo įgūdžiams. Nors jis nėra tobulas, jaučiuosi daug labiau pasitikintis savimi. Kuo daugiau rašysite, tuo lengviau tapsite. Tinklaraščių kūrimas yra gana naujas dalykas, tačiau jau atlikta daugybė tyrimų apie internetinių dienoraščių rašymą ir rašymo įgūdžių tobulinimą.

Keletas įdomių faktų
 • Šiuo metu JAV yra maždaug 130 milijonų aktyvių tinklaraščių skaitytojų.
 • 90% įmonių, kurios dienoraščiai skaito kasdienį internetinį dienoraštį, įgijo bent vieną klientą (tikriausiai daug daugiau).
 • 80% JAV interneto vartotojų pasitiki informacija, kurią jie gauna iš tinklaraščių.
 • 61% JAV internetinių vartotojų pirko remdamiesi tinklaraščio rekomendacijomis.
 • Internetiniai dienoraščiai yra populiariausi 20–35 metų amžiaus grupėje. Tai sudaro daugiau nei 50% visų internetinių dienoraščių populiacijos.

Šaltinis: „Yahoo“

Ar tu pasiruošęs? Dabar tavo eilė.

Taigi ar norite pradėti kurti tinklaraštį? Jei taip, eikite į mano pagrindinį puslapį ir išmokite patys susikurti tinklaraštį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map