Geriausia tinklaraščių platforma 2020: 8 populiariausios nemokamų ir mokamų tinklaraščių parinktys

Pašėlęs faktas: ar žinojai, kad šiandien pasaulyje yra daugiau nei 440 milijonų tinklaraščių?


Ir beveik visi skaito tinklaraščius. (Taip, įskaitant jus ir aš).

Bet jei jūs čia dabar skaitote šį įrašą, greičiausiai čia neskaitote savo malonumui, ieškote mokamų ir nemokamų internetinių dienoraščių platformų palyginimo, kad galėtumėte patys susikurti tinklaraštį?

Geriausių internetinių dienoraščių platformų sąrašasGeriausių internetinių dienoraščių platformų sąrašas

Žinoma, jūs esate tinkamoje vietoje, kaip ir šiandien, aš gilinsiuosi į 8 mokamų ir nemokamų internetinių dienoraščių platformas pradedantiesiems ir visiems patyrusiems..

Turėtumėte žinoti, kad nors dauguma žemiau pateiktų parinkčių yra nemokamos platformos, „WordPress.org“ reikalauja, kad gautumėte savo domeno vardą ir prieglobą. Jūs nemokate už programinę įrangą, jūs mokate už prieglobą, bet …

Kaip tai sužinosite, tai turi didžiulių pranašumų.

Prisijunkite prie NEMOKAMAI mokymų

Ar norite sužinoti, kaip sukurti 6 figūrų autoritetų svetaines?

Prisijunkite prie šio nemokamo mokymo…

 • Pagaliau turite patikrintą pelningų nišų paieškos metodą
 • Gaukite prieigą prie patikimo raktinių žodžių tyrimo metodo
 • Sužinokite, kaip perduoti kokybės turinį
 • Sužinokite, kaip sukurti baltos skrybėlės nuorodas į jūsų svetainę be galvos

Gerai, pažiūrėkime apie kiekvieno privalumus ir trūkumus ir sužinokime, kuri iš platformų veiks atsižvelgiant į jūsų konkrečius poreikius.

Geriausios tinklaraščio platformos palyginimo lentelė

* Priegloba įtraukta pro; nėra atvirojo kodo prieglobos
** Gaunate padomenį, tačiau galite susieti ir savo pasirinktinį domeną

Čia yra 8 geriausios internetinių dienoraščių platformos

Kokia yra geriausia internetinių dienoraščių platforma?

 • „WordPress.org“ (pasirinkite šį, kad turėtumėte savo svetainę)
 • „WordPress.com“
 • Kvadratas
 • Wix
 • Tumblr
 • Vidutinis
 • Vaiduoklis
 • Tinklaraštininkas

Sakinyje: Populiariausia internetinių dienoraščių platforma, ja lengva naudotis, o jums leidžiama užsidirbti pinigų, priešingai nei dauguma variantų.

Ar galėčiau pradėti nuo ko nors kito? Ar žinojai, kad „WordPress“ šiuo metu maitina daugiau nei 25 procentus viso žiniatinklio? Taip, viena iš keturių svetainių yra sukurta naudojant WordPress.org. Tiesiog wow!

Nemokamas domenas su priegloba

Norėdami sužinoti nuoseklų vadovą, galite pasižiūrėti mano vadovą, kaip sukurti tinklaraštį, kad sužinotumėte, kaip pradėti naudotis „WordPress.org“ per kitas 30 minučių.

 • Kaina: Negali būti geriau – tai yra 0 USD pačiai programinei įrangai.
 • Ar jūs turite savo domeną? Ne. Tinkintą domeno vardą turite pirkti atskirai. Tada galite tai susieti su savo prieglobos paskyra.

Aš labai rekomenduoju HOSTGATOR prieglobai. Aš jums pasakysiu, kodėl vėliau …

 • Visi būtini ankstesni įgūdžiai? Savarankiškasis „WordPress“ tikrai nėra dalykas, kurio nereikia mokytis. Jei to nepadarėte anksčiau, įdiekite ir tinkamai sukonfigūruosite nuo 20 minučių iki valandos. Tačiau po to kasdien naudoti šią internetinių dienoraščių platformą yra labai greita ir paprasta. Be to, internete galite rasti puikių gidų, kurie visa tai dar palengvina.
 • Galimi dizainai? Toną! Oficialiame „WordPress.org“ kataloge yra daugiau nei pakankamai nemokamų temų. Be to, pažodžiui yra šimtai teminių parduotuvių / teminių namų, siūlančių daugybę nestandartinių dizainų.
 • Papildiniai ir plėtiniai: „WordPress“ siūlo nepaprastą išplėtimą. Vėlgi, oficialiame kataloge yra daugiau nei 42 000 nemokamų papildinių, ir kas žino, kiek jų yra daugiau žiniatinklyje.
 • Priegloba įtraukta? Ne. Programinė įranga, kurią gaunate iš „WordPress.org“, yra atsisiunčiamas paketas, kurį turite įkelti / įdiegti į jau valdytą žiniatinklio serverį. [Žmonėms, kurie tik pradeda savo tinklaraščių kelionę, rekomenduoju naudotis „HostGator“, nes jie siūlo lengvą „WordPress“ diegimo procesą.] Plačiau apie tai šiek tiek …

Kam tinka WordPress.org?

„WordPress“ yra geras pasirinkimas …

 • Tinklaraštininkai, norintys užsidirbti pinigų iš savo internetinių dienoraščių.
 • Tinklaraštininkai, norintys, kad tinklaraštis taptų jų verslo dalimi.
 • Profesionalūs tinklaraštininkai.
 • Pomėgių tinklaraštininkai, norintys iš tikrųjų turėti savo svetainę, užuot buvę didelės įmonės malonėje.
 • Pradedantiesiems, kurie nenori susidurti su stačia mokymosi kreive.

Be to, dėl nepaprastų „WordPress“ tinkinimo galimybių, ji yra viena iš geriausių tinklaraščių kūrimo platformų, jei norite sukurti profesionalų tinklaraštį, kuris vaidins svarbų vaidmenį jūsų versle.

Naudodami savarankišką „WordPress“ galite visiškai valdyti savo svetainę, tai, kas joje rodoma, ir tai, kaip ji atrodo bei veikia.

Argumentai už & Minusai

Argumentai už

 • Populiariausia tinklaraščių platforma pasaulyje.
 • Galima įsigyti daugybę dizaino variantų.
 • Galima įsigyti daugybę papildinių.
 • Puiki bendruomenė – visada rasite ką nors padėti išspręsti iššūkį.

Minusai

 • Nėra prieglobos.
 • Truputis mokymosi kreivės, jei tik pradedate.
 • Kelias valandas galite sukurti savo svetainę taip, kad ji atitiktų jūsų poreikius.
„WordPress.com“ ir „WordPress.org“

Aš žinau, kad nesunku supainioti „WordPress.org“ su „WordPress.com“, kuri yra tinklaraščių prieglobos paslauga šalia šio sąrašo. 

Kad jums būtų lengviau, skirtumas tarp jų yra tas, kad „WordPress.org“ yra nemokamas ir jūs jį įdiegiate į savo mokamą prieglobą, o „WordPress.com“ taip pat yra nemokamas, tačiau ten galite nemokamai nustatyti ir savo svetainę (tai be abejo, turi didžiulius trūkumus).

„HostGator“ logotipas

Mūsų pasirinktas žiniatinklio prieglobos numeris 1:
Gaukite geriausios prieglobos paslaugas tiek, kiek
2,64 USD per mėnesį

„StartBloggingOnline.com“ patvirtinta prieglobaPaprastai tai jums kainuotų 6,95 USD per mėnesį, todėl pasinaudokite šiuo sandoriu dabar, kol jis vis dar prieinamas!

Kodėl verta pirkti hostingą, o ne naudoti nemokamas internetinių dienoraščių platformas?

Jei norite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio ar gauti rimtų žinių po to, turite sumokėti už žiniatinklio prieglobą (jei norite geriau suprasti, kas tai yra, ieškokite mūsų straipsnyje „kas yra interneto priegloba?“ dėžė).

Savarankiškai teikiami „WordPress.ORG“ tinklaraščiai leidžia jums lengvai užsidirbti pinigų iš tinklaraščio naudojant „Adsense“, „Amazon“ skelbimus ar parduoti savo produktus. Tai iš tikrųjų neįmanoma naudojant „WordPress“ .COM versiją ar bet kurią kitą nemokamą parinktį.

Štai tiesa: „WordPress.com“ (ir bet kuri kita nemokama platforma) priklausys visiems jūsų tinklaraščio įrašams ir parodys savo skelbimus atsitiktinėms įmonėms savo tinklaraštyje.

Jie uždirbs pinigus iš jūsų sunkaus darbo!

Be to, į jus nebus žiūrima rimtai, jei jūsų domeno vardas yra panašus į Startbloggingonline.wordpress.com, palyginti su tokiu priglobtu, koks yra mano: startbloggingonline.com.

Taigi, jei jums nerūpi, kas reklamuojasi jūsų tinklaraštyje, yra vertinami rimtai ar uždirba pinigus, tada eikite į „WordPress.COM“, bet jei norite uždirbti ne visą darbo dieną ar visą darbo dieną arba būti rimtai vertinami kaip „ Blogger tada eikite su WordPress.ORG ir priimkite patys.

Tai nedidelė investicija, tačiau mažiau nei vienas kavos puodelis „Starbucks“ per mėnesį!

Esmė: Savarankiškasis „WordPress.org“ yra geriau nei „WordPress.com“, nes jūs gaunate tinkintą domeną ir jums priklauso visas jūsų turinys. Dėl šių priežasčių dauguma tinklaraščių naudoja „WordPress.org“. Tai taip pat reiškia, kad norėdami įdėkite į jį skelbimus, tinkinate temą ir įdiegiate galingus papildinius.

Nors tai yra mokymosi kreivė, turime puikų nemokamą mokymą, kaip sudaryti tinklaraštį, kuris padėtų jums visą kelią.

Atminkite, kad rimtiems tinklaraštininkams ar visiems, norintiems užsidirbti šiek tiek pinigų iš savo tinklaraščio, reikia įsigyti patikimą prieglobos paketą, kad galėtumėte jį naudoti.

„HostGator“ reklamjuostė

„WordPress.com“ logotipasSakinyje: Priglobta internetinių dienoraščių platforma, sukurta naudojant „WordPress“ programinę įrangą, kuri jums nepriklauso.

„WordPress.com“ yra priglobta „WordPress“ versija. Tai reiškia, kad užuot atsisiuntę programinę įrangą ir patys ją neįdiegę, viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti svetainėje WordPress.com ir per kelias minutes galite pradėti rašyti tinklaraštį. Naudojami daugybė influencerių, tokių kaip Timas Ferrissas ar net „Jay-Z“ (LifeandTimes.com).

 • Kaina: Galimi trys planai: 0 USD – puikus pagrindinis internetinis dienoraštis, 99 USD / metus – puikus profesionaliam tinklaraščių kūrimui, 299 USD / metus – puikus pažangiems verslo sprendimams.
 • Priegloba įtraukta? Taip, jūs priegloba jūsų svetainei be papildomų mokėjimų.
 • Ar jūs turite savo domeną? Pagal numatytuosius nustatymus gaunamas padomenis, kaip pavyzdys.wordpress.com. Taip pat galite pridėti tinkintą domeną (tai padaryti nemokamame plane kainuoja 18 USD per metus. Į mokamus planus įtrauktas tinkintas domenas).
 • Visi būtini ankstesni įgūdžiai? Šiek tiek lengviau naudoti nei savarankišką „WordPress“ versiją dėl to, kad jums tenka daug kuo rūpintis (priegloba, svetainės sąranka, pagrindinė konfigūracija). Jums vis tiek reikia pereiti ekrane rodomą vedlį, tačiau tai gana paprasta. Be to, yra oficialus pradžios vadovas. Pasibaigus sąrankos etapui, kasdien naudoti šią internetinių dienoraščių platformą yra ypač lengva.
 • Galimi dizainai? Yra keletas šimtų temų, iš kurių galite pasirinkti, ir jei pasirinksite vieną iš „premium“ planų, taip pat gausite galimybę tinkinti naudojamą dizainą. Apskritai, „WordPress.com“ viskas yra paprasta ir ji neteikia tiek daug dizaino variantų, kaip savarankiškasis „WordPress“.
 • Papildiniai ir plėtiniai: Įtrauktos tokios populiarios funkcijos kaip dalijimasis, statistika, komentarai ir apklausos, tačiau nėra galimybės įdiegti trečiųjų šalių papildinių..

Kam tinka WordPress.com?

 • Tai geriausia pomėgių tinklaraštininkų tinklaraščių platforma.
 • Visi, kurie nori kurti tinklaraštį visiškai neinvestuodami.
 • Profesionalūs tinklaraštininkai.

Apskritai, „WordPress.com“ yra supaprastinta savarankiško „WordPress“ versija. Tai suteikia visas svarbiausias savybes, tačiau kartu palieka ir didelę jų dalį. Jei jums rūpi tik internetiniai dienoraščiai ir nenorite eksperimentuoti su tinkintomis jūsų svetainės funkcijomis, tada jums pakaks „WordPress.com“..

Argumentai už & Minusai

Argumentai už

 • Pradėkite darbą per kelias minutes.
 • Priegloba ir padomenis įtraukti.
 • Galite jį naudoti už 0 USD.

Minusai

 • Neįmanoma įdiegti pasirinktinių temų.
 • Nėra papildinių.
 • „WordPress.com“ gali bet kada ištraukti papildinį jūsų tinklaraštyje, jei randa jūsų veiksmus, o ne pagal jų taisykles.
 • Gali būti užblokuotas kai kuriose šalyse, todėl norint prisijungti ir paskelbti reikia kaimyninės šalies VPT.

„SquareSpace“ logotipasSakinyje: Patogus vartotojui internetinių svetainių kūrėjas ir svetainių talpinimo paslauga.

„Squarespace“ yra tikrai geras „viskas viename“ svetainės kūrimo sprendimas. Galite naudoti ją tinklaraščiams, įmonėms, elektroninės prekybos parduotuvėms ir daug daugiau kurti. Smagu, kad „Squarespace“ yra vienintelė platforma šiame sąraše, kuri investavo į „Super Bowl“ skelbimą (du kartus).

 • Kaina: Pagal prenumeratą – 8–24 USD / mėn.
 • Priegloba įtraukta? Taip.
 • Ar jūs turite savo domeną? Taip, su prenumerata gausite pasirinktinį domeną.
 • Visi būtini ankstesni įgūdžiai? Ne. „Square“ erdvę naudoti yra labai lengva, net jei pirmą kartą kuriate svetainę ar tinklaraštį. Sąsaja yra aiški, intuityvi ir galinga. Naujo turinio publikavimas taip pat yra paprastas, o jo pritaikytas „LayoutEngine“ leidžia sutvarkyti savo tinklaraščio turinį, bet jums patinka perkeliant ir nuleidžiant..
 • Galimi dizainai? Daugybė gražių ir modernių dizainų, iš kurių galima rinktis. Dėl kvadratinės erdvės jų tikslas yra visada atsižvelgti į tendencijas ir išlikti populiariausių dizainų viršūnėse..
 • Papildiniai ir plėtiniai: Svarbiausių funkcijų, integruotų iš „get-go“, spektras, be to, yra išorinių papildinių, pasiekiamų per kitą svetainę.

Kam tinka „Squarespace“?

 • Verslo savininkams, kuriems reikalinga gražiai atrodanti ir optimizuota svetainė bei tinklaraštis.
 • Menininkai, muzikantai, fotografai, apskritai kūrybininkai, norintys rašyti tinklaraščius ir taip pat efektyviai parodyti savo darbus.
 • Restoranai, kavinės ir kt., Įmonės tinklaraščio tvarkymas.
 • Projektavimo įgūdžių neturintys vartotojai, norintys sugebėti sukurti tinklaraštį nuo nulio naudodamiesi svetainių kūrėjais.

Apskritai, ji yra galbūt geriausia platforma visiems, norintiems susikurti profesionaliai atrodančią svetainę ar tinklaraštį. Nereikia jokių projektavimo įgūdžių, o visas procesas yra labai paprastas.

Nepaisant to, jei viskas, ko jums reikia, yra internetinis dienoraštis – be papildomos medžiagos -, ten yra ir tinkamesnių sprendimų.

Argumentai už & Minusai

Argumentai už

 • Puikios pritaikymo galimybės ir paprasta naudoti sąsaja.
 • Pridedamas priegloba ir tinkintas domenas.
 • Nereikia jokių projektavimo ar tobulinimo įgūdžių.
 • „Drag and drop“ turinio kūrimas.
 • Klientų palaikymas visą parą.

Minusai

 • Laikui bėgant gali brangti, kai sudėsime mėnesio prenumeratos išlaidas.
 • (Tai atrodys keista.) Jei viskas, ko jums reikia, yra paprastas tinklaraštis.

„Wix“ logotipasSakinyje: Patogus vartotojui internetinių svetainių kūrėjas ir svetainių talpinimo paslauga.

Paprasčiau tariant, „Wix“ iš esmės yra kaip „Squarespace“, tačiau kitokia. Jis siūlo panašias savybes, susijusias su interneto svetainių kūrimu ir internetinių dienoraščių kūrimu, tačiau vykdymas šiek tiek skiriasi.

 • Kaina: Pagal prenumeratą, nuo 0 iki 18 USD / mėn.
 • Priegloba įtraukta? Taip.
 • Ar jūs turite savo domeną? Pagal numatytuosius nustatymus gaunamas padomenis, kaip pavyzdys.wix.com. Taip pat galite pridėti jau turėtą tinkintą domeną.
 • Visi būtini ankstesni įgūdžiai? „Wix“ yra labai lengva naudoti, kai reikia atidaryti naują svetainę. Tačiau, jei norite pridėti tinklaraščio modulį, turite atlikti keletą papildomų žingsnių. Nieko per daug sunku, bet vis tiek. Apskritai, „Wix“ suteikia jums žingsnis po žingsnio vedlį, kad galėtumėte pereiti visą procesą.
 • Galimi dizainai? Galima įsigyti daugiau nei 500 dizainų.
 • Papildiniai ir plėtiniai: Yra daugybė svarbių svetainių tvarkymo funkcijų, be to, galite išplėsti savo svetainę per „Wix App Market“.

Kam „Wix“ puikiai tinka?

 • Panašiai kaip „Squarespace“, verslo savininkams, kuriems reikia puikiai atrodančios ir optimizuotos svetainės bei tinklaraščio.
 • Projektavimo įgūdžių neturintys vartotojai, norintys savarankiškai kurti tinklaraštį.
 • Menininkai, muzikantai, fotografai, apskritai kūrybininkai, norintys rašyti tinklaraščius ir efektyviai parodyti savo darbus.

„Wix“ svetainių kūrimo priemonė yra įdomi internetinių tinklaraščių platforma „Squarespace“, ypač tiems vartotojams, kurie neturi biudžeto investuoti ir nori, kad viskas būtų pigiau. Atsižvelgiant į tai, tinklaraščio modulis nėra toks konfigūruojamas. Taigi, jei labiausiai norite tinklaraščio, jums geriau naudoti kitą platformą.

Argumentai už & Minusai

Argumentai už

 • Daugiau nei 500 dizaino variantų.
 • Galimas nemokamas planas.
 • „Drag and drop“ turinio kūrimas.
 • Puikus palaikymas ir internetinė žinių bazė.

Minusai

 • Ribotos internetinių dienoraščių pritaikymo galimybės, ypač lyginant su kitais sąraše esančiais sprendimais.
 • Ne tam skirta tinklaraščių platforma.

„Tumblr“ logotipasSakinyje: Klubų mikroblogų tinklaraščių platforma, kurioje yra socialinio tinklo aspektas.

„Tumblr“ yra puiki nemokama tinklaraščių svetainė, optimizuota specialiai tinklaraštininkams, norintiems publikuoti trumpos formos turinį, pavyzdžiui, mikro tinklaraščius, citatas, vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir animuotus GIF. „Tumblr“ taip pat yra vartotojų bendruomenė, pasirengusi reklamuoti ir komentuoti vienas kito darbą.

 • Kaina: Laisvas.
 • Priegloba įtraukta? Taip, „Tumblr“ priglobia jūsų tinklaraštį be jokių papildomų mokesčių.
 • Ar jūs turite savo domeną? Pagal numatytuosius nustatymus gaunamas padomenis, pvz., Pavyzdys.tumblr.com. Taip pat įmanoma susieti savo pasirinktinį domeną (domeną turite gauti kitur)
 • Visi būtini ankstesni įgūdžiai? Norint pradėti ir valdyti „Tumblr“ tinklaraštį, visiškai nereikia jokių įgūdžių. Sąsaja yra patogiausia naudoti iš 8 tinklaraščių platformų, kurias čia apžvelgiame. „Tumblr“ tinklaraščius lengva nustatyti ir patobulinti vėliau.
 • Galimi dizainai? Galite pasirinkti iš daugybės dizainų, nors daugelis jų ir sumokėjo.
 • Papildiniai ir plėtiniai: Nė vienas.

Kam tinka Tumblras?

 • Pomėgių tinklaraštininkai.
 • Vienos temos dienoraščiai.
 • Tikriausiai geriausia internetinių dienoraščių platforma.
 • Dienoraščiai, skelbiantys įvairių tipų turinį (citatos, įrašai, vaizdai, vaizdo įrašai ir kt.)

„Tumblr“ yra tinklaraščių platforma, jei neketinate savo tinklaraščio paversti verslo projektu ar jums nerūpi išplėstinės funkcijos ir plėtiniai. Puikus sprendimas mažiems tinklaraščiams, kuriuose nėra daug turinio ir netaisyklingas paskelbimo grafikas.

Argumentai už & Minusai

Argumentai už

 • Bendruomenės aspektas: „Tumblr“ yra ne tik socialinis tinklas, bet ir tinklaraščių platforma.
 • Laisvas.
 • Priegloba ir padomenis įtraukti.
 • Naudotojo sąsaja, kuria lengva naudotis.
 • Įtaisyti stiliai įvairių tipų turiniui.

Minusai

 • Nėra plėtinių ar papildinių.
 • Ribotos funkcijos, palyginti su kitomis šio sąrašo platformomis.

Vidutinis logotipasSakinyje: Jūsų istorijų ir straipsnių tinklaraščių publikavimo platforma.

Terpės populiarumas per pastaruosius porą metų labai išaugo (prie terpės prisijungė daugiau nei milijonas žmonių). Trumpai tariant, tai rašytojų ir tinklaraštininkų bendruomenė, visi naudojasi tokiu pat išvaizdos svetainės dizainu, kad galėtų pasidalyti savo nuomonėmis ir istorijomis įvairiomis temomis..

 • Kaina: Laisvas.
 • Priegloba įtraukta? Taip, „Medium“ visiškai su tuo susitvarko.
 • Ar jūs turite savo domeną? Neįtrauktos. Visi gali publikuoti savo profilyje (pvz., Medium.com/@name/). Tačiau visai neseniai „Medium“ leido vartotojams sujungti savo pasirinktinius domenus į atskiras terpės istorijas. Tai vėlgi reiškia, kad atskirose istorijose dabar gali būti naudojami tinkinti domenai, o ne atskiri vartotojo profiliai.
 • Visi būtini ankstesni įgūdžiai? Visai ne. Vidutiniškai lengva naudoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti, ir jūs galite pradėti skelbti savo istorijas / įrašus iškart. Jokios mokymosi kreivės.
 • Galimi dizainai? Nė vienas. Visi gauna tą patį dizainą.
 • Papildiniai ir plėtiniai: Nė vienas. Nors „Medium“ turi keletą puikių leidybos ir spausdinimo funkcijų.

Kam tinka vidutinis?

 • Rašytojai, norintys sukurti savo prekės ženklą. Vidutinė yra puiki galimybė greitai surasti skaitytojus jūsų istorijoms.
 • Pomėgių tinklaraštininkai.
 • Įmonės tinklaraščiai, talpinami ne bendrovės tinklalapyje.

Galų gale, „Vidutinis“ yra puiku, jei norite paskelbti atskiras istorijas, kurios nebūtinai yra susijusios. Terpė padeda skleisti jūsų turinį, naudodama pasirinktinius algoritmus, taip pat redakcinę kuraciją. Jei norite tiesiog „eksperimentuoti su šiuo internetinių dienoraščių straipsniu“, tai yra būdas „Vidutinis“.

Argumentai už & Minusai

Argumentai už

 • Labai paprasta naudoti sąsaja.
 • Kiti vartotojai gali padėti jums dirbti su jūsų turiniu.
 • Laisvas.
 • Puikūs spausdinimo parametrai.

Minusai

 • Nėra pasirinktinių dizainų. Visų profiliai atrodo vienodi.
 • Terpė kontroliuoja jūsų leidinius.

Vaiduoklių prieglobaSakinyje: Atsisiunčiama internetinių dienoraščių programinė įranga ir priglobta internetinių dienoraščių platforma.

Pagrindinė „Ghost“ idėja buvo padaryti ją paprastesne „WordPress“ versija … tai, kas būtų tik tinklaraščių platinimo platforma, be visų pažangių turinio valdymo funkcijų, kurios neseniai buvo pristatytos „WordPress“.

 • Kaina: Atsisiunčiama versija yra nemokama. Priglobtoji versija – „Pro“ – nuo 8 USD iki 200 USD, atsižvelgiant į norimą paleisti tinklaraščių skaičių ir tikėtiną srauto kiekį.
 • Priegloba įtraukta? Jei gausite atsisiunčiamą versiją, turite surasti žiniatinklio prieglobą ir joje įdiegti programinę įrangą. „Ghost Pro“ priegloba yra įtraukta.
 • Ar jūs turite savo domeną? Ne, jūs negaunate domeno pagal savo planą, tačiau galite lengvai prijungti išorinį domeną.
  Visi būtini ankstesni įgūdžiai? Atsakymas yra dvejopas. Jei gausite atsisiunčiamą versiją, svetainės nustatymas užtruks šiek tiek laiko ir įgūdžių, susijusių su žiniatinklio serveriais. „Ghost Pro“ sąranka yra gana paprasta. Kasdien naudojant platformą, ją taip pat labai lengva suvokti, nors sąsaja yra šiek tiek „geiski“ – su „Markdown“ padalijamo ekrano palaikymu ir visais.
 • Galimi dizainai? Maloni temų biblioteka, iš kurių daugelis mokėjo. Taip pat internete yra prieinamų temų.
  Papildiniai ir plėtiniai: Tokie dalykai kaip SEO, socialinė žiniasklaida, komentarai ir pan. Jau yra įmontuoti. Be to, jokių išorinių „Ghost“ papildinių nėra.

Norėdami tvarkyti tinklaraštį „Ghost“ (atsisiunčiama versija), jums reikės interneto prieglobos, dar kartą rekomenduoju tai „HostGator“.

Kam tinka vaiduoklis?

 • Tinklaraštininkai, norintys naudoti naujausius ir naujausius turimus techninius sprendimus.
 • Pomėgių tinklaraštininkai, mėgstantys interneto svetainių kūrimą.
 • Tinklaraštininkai, kurie mėgsta eksperimentuoti su naujomis platformomis.

Nepaisant to, koks nuostabus vaiduoklis yra „Ghost“, jis vis dar nėra geriausias tinklaraščių platinimo platformų pasirinkimas, jei norite sukurti internetinį dienoraštį ar verslo tinklaraštį. Jam trūksta keleto svarbių savybių ir jis labiau susijęs su beta projektu.

Argumentai už & Minusai

Argumentai už

 • Sukurta kaip internetinių tinklaraščių svetainė.
 • Labai aiški rašymo ir leidybos sąsaja.
 • Greitas ir optimizuotas SEO.

Minusai

 • Ne tokia pritaikoma kaip „WordPress“.
 • Jokių papildinių ar išplėtimo nėra.

Tinklaraštininko logotipasSakiniu: senų mokyklų nemokama internetinių dienoraščių svetainė, kuri anksčiau buvo geriausia internetinių dienoraščių platforma, jei nemokama buvo tai, kuo buvote paskui.

„Blogger“ yra viena seniausių tinklaraščių platformų. Šiuo metu ją valdo „Google“, todėl viskas, ko jums reikia prisiregistruoti, yra jūsų standartinė „Google“ paskyra. Panašiai kaip „WordPress.com“, „Blogger“ rūpinasi visais sunkiais techniniais sunkumais, leisdamas jums tiesiog susikoncentruoti į turinio kūrimą.

 • „Blogger“ kainodara: Laisvas.
 • Priegloba įtraukta? Taip, „Blogger“ rūpinasi jūsų tinklaraščio priegloba be jokio papildomo mokesčio.
 • Ar jūs turite savo domeną? Pagal numatytuosius nustatymus gaunamas padomenis, kaip pavyzdys.blogspot.com. Taip pat galite susieti tinkintą domeną, tačiau jūs turite jį įsigyti atskirai.
 • Visi būtini ankstesni įgūdžiai? „Blogger“ yra lengva naudoti, nors ir šiek tiek pasenusiais, palyginti su kai kuriais modernesniais sprendimais, tokiais kaip WordPress.com ar Medium. Vis dar labai lengva ir greita nustatyti savo tinklaraštį. Norint pradėti rašyti tinklaraštį, nereikia jokių įgūdžių.
 • Galimi dizainai? Tiesiog standartinis maketo redaktorius (turinys / šoninė juosta). Be to, jūsų tinklaraščio dizainui nėra tiek daug ką galite padaryti.
 • Papildiniai ir plėtiniai: Išorinių papildinių nėra.

Kam puikiai tinka „Blogger“?

 • Pomėgių tinklaraštininkai ir asmeniniai tinklaraščiai.

Gal prieš 12 metų „Blogger“ galėjo būti laikomas didžiuliu hitu, bet dabar tai yra tikrai ne pati geriausia internetinių dienoraščių platforma. Nepatariu jo naudoti jokiems kitiems tikslams, išskyrus asmeninius tinklaraščius.

Argumentai už & Minusai

Argumentai už

 • Galite pradėti kurti tinklaraštį per minutę.
 • Paprasta sąsaja kuriant turinį.
 • Priegloba ir padomenis įtraukti.

Minusai

 • Visa kita.

Populiariausias pasirinkimas iš geriausių tinklaraščių platformų

Jei norite apmokamos, savarankiškai priglobtos tinklaraščių parinkties, kuri jums priklauso, galite užsidirbti pinigų ar norite pasirinkti iš internetinių tinklaraščių platformų, naudokitės, tada aš (ir daugybė kitų) tikiu, kad „WordPress.org“ lenkia visas kitas platformas..

Jei dar nenusprendėte, kokia yra jums geriausia internetinių dienoraščių platforma, sakyčiau, kad dabar turėtumėte apsvarstyti „HostGator“ galimybę įsigyti savo žiniatinklio prieglobą (kartu su nemokamu domeno vardu).

Dėl nemokamų internetinių dienoraščių platformų „WordPress“ vėl laimi su „WordPress.com“.

Jis yra galingas, lengvai naudojamas prietaisų skydelis, įperkamas ir lanksčiausias iš visų galimų tinklaraščių platinimo platformų. Jei ieškosite svetainėje, mano apžvalgoje rasite visas priežastis, dėl kurių turėtumėte naudoti „WordPress.com“.

Tai užbaigia mūsų apžvalgą, bet kaip jūs manote? Ar priėmėte sprendimą dėl bet kurios čia aprašytos internetinių dienoraščių platformos? Nesivaržykite pasidalyti svečių komentarais žemiau.

Kokia yra geriausia internetinių dienoraščių platforma? Galutinės mintys

Mano nuomone, dauguma šio sąrašo internetinių dienoraščių platformų turi savo vietą rinkoje. Pasirinkite geriausią apibūdinantį personažą, kad pamatytumėte geriausią sprendimą jums:

Noriu susikurti profesionalų savo / savo verslo tinklaraštį ir noriu jį visiškai kontroliuoti.

 • „WordPress.org“: pradėkite naudotis „WordPress.org“ šiandien su mūsų vadovu, kaip sukurti tinklaraštį pagrindiniame puslapyje.

Noriu užsidirbti pinigų iš geriausių variantų iš aukščiau esančių tinklaraščių platformų.

 • „WordPress.org“: pradėkite naudotis „WordPress.org“ šiandien su mūsų pagrindinio puslapio vadovu.

Noriu turėti galimybę įdiegti naujus įskiepius, pakeisti temas ir apskritai, kad mano tinklaraštis atitiktų mano poreikius.

 • „WordPress.org“: pradėkite naudotis „WordPress.org“ šiandien, naudodamiesi mūsų vadovo pagrindiniame puslapyje.

Aš visiškai neturiu projektavimo ar tobulinimo įgūdžių.

 • Tumblr
 • „WordPress.com“
 • Vidutinis
 • Kvadratas
 • Wix

Aš esu įmonės savininkas ir negaliu pasikliauti nemokamų tinklaraščių parinktimis. Man reikia profesionaliai atrodančios svetainės ir tinklaraščio, kad galėčiau eiti kartu.

 • „WordPress.org“: skaitykite mūsų vadovą
 • Kvadratas
 • Wix

Šiuo metu man reikia internetinio dienoraščio ir noriu pasirinkti iš nemokamų internetinių dienoraščių platformų!

 • „WordPress.com“

Aš pradedu mikroblogą, nuotraukų tinklaraštį arba esu menininkas ir noriu pasidalinti savo darbais.

 • Tumblr

Aš pradedu asmeninį / pomėgių tinklaraštį ir skelbsiu daugiausia rašytinį turinį.

 • „WordPress.com“
 • Vidutinis

Noriu tapti rašytoju / tinklaraštininku ir užmegzti ryšį su kitais bendraminčiais.

 • Vidutinis

Aš aistringai domiuosi šiuolaikinėmis technologijomis ir noriu dirbti su pažangiausia tinklaraščių platforma!

 • Vaiduoklis

„HostGator“ logotipas

Mūsų pasirinktas žiniatinklio prieglobos numeris 1:
Gaukite geriausios prieglobos paslaugas tiek, kiek
2,64 USD per mėnesį

„StartBloggingOnline.com“ patvirtinta priegloba

Kokią platformą turėčiau naudoti savo tinklaraštyje?

„WordPress“, jei ketinate užsidirbti pinigų. Tai yra pati populiariausia platforma, galinti valdyti daugiau nei 30% žiniatinklio! Jei jums tiesiog reikia nemokamos internetinių dienoraščių sudarymo galimybės, peržiūrėkite aukščiau esantį sąrašą ir sužinokite, kuris variantas jums tinka.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map