Kaip nustatyti internetinių dienoraščių tikslus 2020 metams: ilgalaikio ir trumpalaikio tikslo nustatymas

Mirza Mussawer


Mirza Mussawer

Internetinis dienoraščių rašymas nėra vien darbas – tai aistringa sritis, kuriai pasiekti reikia sėkmingų pastangų ir motyvacijos. Bet kas iš tikrųjų išskiria jūsų pačių tinklaraštį nuo sėkmingo? Atsakymas yra aiškus, tiesioginis ir gali būti nustatomas atsižvelgiant į tai, ar išmokote teisingai nustatyti tinklaraščių kūrimo tikslus. Taigi, jei norite užduoti retorinį klausimą, ar jie iš tikrųjų yra tokie svarbūs??

Norėdami atsakyti į tai, apsvarstykite 70 milijonų tinklaraščių įrašų, kurie kas mėnesį skelbiami vien „WordPress“, turinčio beveik 35% interneto. Kas išskiria jūsų svetainę nuo kitų ir ar jūsų svetainė yra tikrai išskirtinė? Atsakykime į tai versle ir pradėkime mokytis, kaip nustatyti savo tinklaraščių kūrimo tikslus.

Kaip nustatyti internetinių dienoraščių tikslus

Dabar didelė problema yra ne tik tikslo nustatymas, bet ir tinkamų tinklaraščių kūrimo tikslų nustatymas, tačiau nereikia bijoti; nustatyti tinklaraščio tikslus yra daug lengviau, nei atrodo. Jūs tiesiog turite žinoti, nuo ko pradėti, ir turite pagrindinį, bet lankstų, struktūruotą formatą. Turėdami tai vietoje, galėsite patobulinti reikalus ir netgi integruoti naujus planus, eidami į priekį.
Internetinių dienoraščių tikslai Tinklaraščių priegloba
Išsiaiškinkite, kam reikalingas darbas

Į jūsų tinklaraštį reikia atkreipti dėmesį, ir pradžioje bus daug ką nuveikti. Iš pradžių gali pasirodyti bauginanti užduotis pasiekti savo ambicijas sukurti puikų tinklaraštį, tačiau atidžiau išanalizavus paaiškės, kad juos galima suskirstyti į kategorijas ir suskirstyti į paprastesnius, pasiekiamus tikslus..

Nustatykite elementus, kuriems reikia darbo, ir pereikite prie veiksmo. Jei jūsų temos trūksta, pradėkite prie jos dirbti. Jei turiniui reikia SEO, tuomet turėtumėte pradėti dirbti su tuo. Neleiskite darbo susikaupti – pradėkite iškart!

Sudarykite prioritetų sąrašą

geriausias būdas nustatyti tinklaraščio tikslus yra sudaryti prioritetų sąrašą. Pvz., Negalite paskelbti turinio iš pradžių nebaigęs savo temos. Tačiau pagrindinio temos išdėstymo yra daugiau nei pakankamai, kad galėtumėte pradėti rašyti tinklaraščius.

Dabar padėtis taps ne tokia, ar galite atlikti daugiafunkcinius uždavinius, ar ne. Tam jūs turėsite žinoti paprastą faktą, kuris reiškia, kad jūsų smegenys dalija išteklius darydami daugiau nei vieną dalyką. Kaip ir kompiuteris, jūsų smegenų apdorojimo galia bus padalinta pagal veiklą. Vadinasi, tai bus visur.

Prisijunkite prie NEMOKAMAI mokymų

Ar norite sužinoti, kaip sukurti 6 figūrų autoritetų svetaines?

Prisijunkite prie šio nemokamo mokymo…

 • Pagaliau turite patikrintą pelningų nišų paieškos metodą
 • Gaukite prieigą prie patikimo raktinių žodžių tyrimo metodo
 • Sužinokite, kaip perduoti kokybės turinį
 • Sužinokite, kaip sukurti baltos skrybėlės nuorodas į jūsų svetainę be galvos

Paprasčiau tariant, atlikite vieną užduotį vienu metu ir veiksmingai atlikite ją pagal prioritetą. Tokiu būdu jūs atliksite tą patį darbo kiekį be daugelio užduočių atlikimo ir kiekviena užduotis bus baigta labai kruopščiai ir kokybiškai.

Būk realistas, bet niekada nenuvertink

Niekada nekelkite nerealių tikslų, nes visos jūsų pastangos bus veltui iššvaistytos. Išanalizuokite savo galimus įgūdžius, ankstesnius patirtį ir remkitės jais, nustatykite savo tikslus.

Ar galite generuoti tinklaraščių įrašus per savaitę? Puikiai! Rašykite straipsnį kiekvieną savaitę. Tobulėkite ir pereikite prie dviejų savaičių komandiruočių grafiko.

Nemokamas domenas su priegloba

Atminkite, kad nereikia iš karto pereiti prie dienos rašymo grafiko. Kokybiškam turiniui reikia laiko, todėl turėtumėte naudoti daugiau laiko, jei tai reiškia, kad turinys bus geresnis.

Pradžia maža, pabaiga didelė

Kiekviena kelionė prasideda vienu mažu žingsniu, o jūsų tinklaraštis nėra išimtis. Baisiausia bet kurio projekto dalis yra pradžia, nes atrodo, kad yra tiek daug ką nuveikti. Pvz., Jei „Google“ ieškosite termino „kodėl žmonės nerašo tinklaraščių“, daugybė paieškų parodys, kad 99 proc..

Dėmesys vienu metu

Dirbkite su vienu dalyku vienu metu ir darykite tai teisingai. Tai yra svarbiausias patarimo žodis, kurį galiu duoti, nes mačiau daugybę tinklaraštininkų pasitraukiantį dėl spaudimo. Ir liūdniausia, kad šis „spaudimas“ yra dirbtinis ir sukelia netinkamą planavimą. Žinokite savo galimybes, pateikite bet kokią užduotį bent apytiksliai ir tada nustatykite realius tikslus jai įvykdyti.

Nustatykite savo prioritetus

Prieš pradėdami, kiekvienas tikslas turėtų būti vizualizuotas ir nustatomas pagal svarbą. Negalima tik improvizuoti, nes eini, nes tai lems neapibrėžtą planą be pabaigos žaidimo.

Ar jūs dienoraščiai apie tam tikrą produkto nišą? Tada išsiaiškinkite jai priklausančius prekės ženklus ir pradėkite ieškoti tinkamos filialo rinkodaros programos. Siekiate sukurti stiprią bendruomenę prieš visa kita? Tada pradėkite plačiai rašyti internetinius dienoraščius naudodami kokybišką turinį, skirtą išspręsti žiūrovų užklausas. Tokie sprendimai, kurie privers arba sugadins jūsų tinklaraštį.

Iškelkite realius tikslus

Keletas dalykų suteikia motyvacijos, kurią pateikia patys pasiryžę iššūkiai. Nukreipkite žvilgsnį aukštai, tačiau neperženkite dabartinių ribų. Pradėjus siekti mažesnių tikslų, jūsų komforto zona išsiplės ir leis pasiekti įvairesnių tikslų. Tai yra augimo rūšis, kurios ieškosite ilgalaikėje perspektyvoje. O įdomiausia tai, kad pradedama nuo trumpalaikių mikrų pasiekimo, kurie ilgainiui taip pat padės įgyvendinti kiekvieną didesnį jūsų iškeltą tikslą!

Pradėkite kalendorių

Kalendorius padės suplanuoti norimus pasiekimus chronologine tvarka. Be to, tai įpras kasdienybę, kai užduotys turės būti atliekamos reguliariai. O švelniausia, kad visi galutiniai terminai! Dirbkite savo tempu, kaip jums patinka. Laikui bėgant ne tik pradėsite vykdyti užduotis, bet ir išmoksite kurti geresnius planus.

Perskaičius šiuos faktus paaiškės pagrindinė priežastis, kodėl savininkai atsisako projektų ar tiesiog neįdeda pastangų. Be to, jie vykdo neturėdami tinkamos strategijos, kuri eikvoja savo jėgas. Taigi sudarykite tinkamą planą, išsikelkite tikslus ir pradėkite jų siekti. Plyta plyta, jūsų tinklaraštis pradės formuoti tokią, kokią įsivaizdavote.

Kurkite savo tinklaraščio ilgalaikius ir trumpalaikius tikslus

Kai turėsite pagrindinį planą ir žinios apie domeną apie savo tikslinę nišą, laikas pradėti nustatyti ilgalaikius ir trumpalaikius tinklaraščių kūrimo tikslus. Jų diferencijavimas yra gyvybiškai svarbus planuojant efektyvią, į rezultatus orientuotą strategiją.

Lengviausias (ir veiksmingiausias) būdas nustatyti tinklaraščio tikslus yra laikytis SMART strategijos. Paprasčiau tariant, kiekvienas tikslas turėtų būti konkretus, išmatuojamas, pasiekiamas, orientuotas į rezultatus ir tikslus. Leiskite man suskirstyti kiekvieną aspektą:

 • Specifinis: Aiškiai apibrėžkite savo tinklaraščio rašymo tikslus. Visa tai turėtų būti aiškiai apibrėžta strategija, įgyvendinimas ir rezultatai. Pavyzdžiui, norite atnaujinti savo tinklaraščių SEO. Šiai užduočiai paprastai nustatysite konkretų terminą, įvertinsite kiekvieno tinklaraščio laiką ir tada pradėsite redaguoti. Kai „Yoast“ papildinys (jei naudojate tai) suteikia jums žalią šviesą, jums gera eiti.
 • Matuojama: Sutelkite dėmesį į savo tinklaraščių elementų suskaidymą į išmatuojamus vienetus. Kiekvienam tikslui turėtų būti išmatuojami vienetai, kurie padės suprasti, kaip juos pasiekti. Jei per metus siekiate 100 000 lankytojų, jums reikės geresnės temos, SEO ir infografikos. Kodėl galite paklausti? Pasenusi tema bus lėtesnė, todėl svetainė bus apleista. Infografika padidina vidutinį srautą 12%, o tinklaraščiai gali pasigirti 650% didesniu įsitraukimu. O pirmosios 5 paieškos 1-ame „Google“ paskyros puslapyje atliekama beveik 67,60% paspaudimų. Turėdami šią statistiką ir duomenis žinote, kodėl jūsų identifikuotos problemos yra svarbios, ir rezultatus, kuriuos jie duos tinkamai atlikę.
 • Pasiekiama: Dauguma tinklaraštininkų pasitraukia per pirmuosius 3 mėnesius, nes jie užsibrėžė nepasiekiamus tikslus. Negalite gauti pajamų iš savo svetainės per pirmą mėnesį ir tikrai negalite būti reitinguojami 1-ame „Google“ puslapyje toje pačioje laiko juostoje. Tačiau tai gali būti jūsų ilgalaikiai tikslai, kuriuos bus galima pasiekti įgyvendinant trumpalaikius, pavyzdžiui, sukuriant ilgos formos turinį, tinkamai išdėstytą raktinių žodžių strategiją, dažnai skaitant tinklaraščius ir pan..
 • Į rezultatus orientuota: Jūsų internetinių dienoraščių tikslai turėtų būti skirti rezultatams, o ne dviprasmiškiems. Įskaitomo turinio rašymas nėra tas pats, kas jį optimizuoti konkrečiai nišai. Tam jums reikės tinkamos raktinių žodžių strategijos, kad užtikrintumėte, jog ji pirmiausia užima svarbius raktinius žodžius. Kai išsikeliate tikslus pasiekti konkretų rezultatą, juos galima modifikuoti kiekvienoje iteracijoje, kad kitą kartą gautumėte geresnių rezultatų.
 • Terminuotas: Norint pasiekti sėkmę, būtina nustatyti terminus. Nemeluokime sau – jūsų sujungti tikslai tikrai nesumažins kiekio, o tik dar labiau apsunkins dalykus. Tinklaraščių kūrimo tikslų beveik niekada neįmanoma įvykdyti be terminų nes jie arba dar labiau stumiami žemyn vamzdyno, arba yra sujungiami su daugiau tikslų, siekiant sutaupyti laiko.
  Turėdami tikslus, susijusius su laiku, galite sukurti tvarką, kur reikia skirti laiko tinklaraščiui. Tai ilgainiui leidžia ne tik sukurti tinkamas strategijas, bet ir jas įgyvendinti per nustatytą laiką.

Pirmojo mėnesio tikslų nustatymas

Pirmo mėnesio internetinių dienoraščių tikslų nustatymasPirmąjį mėnesį jūsų internetiniai dienoraščiai bus trumpalaikiai ir labai trumpalaikiai. Jie prisidės prie ilgalaikių tikslų įgyvendinimo. Tačiau jų prigimtis bus labiau nukreipta į esamų problemų, tokių kaip turinio trūkumas jūsų svetainėje, padidinimą, žiūrinčiųjų padidėjimą, dominančių nišos temų nustatymą ir panašias problemas. Jūs reguliariai su jais dirbsite, kai kurios užduotys bus kartojamos.

Šie pirmojo mėnesio internetinių dienoraščių tikslai daugiausia bus šie:

 • Tinklalapio temos pasirinkimas.
 • Pradžia turinio paskelbimą.
 • Tikslinės auditorijos nustatymas.
 • Socialinės žiniasklaidos paskyrų („Twitter“, „Facebook“ ir „Instagram“ pradedantiesiems) kūrimas tinklaraščiui.
 • Tinklaraščių įrašų reklamavimas jų socialinės žiniasklaidos rankenose.
 • Pradėkite bendrauti su panašiais tinklaraštininkais nišoje.

Pirmųjų metų tinklaraščio tikslų nustatymas

Jūsų pirmųjų metų tinklaraščio tikslai yra tikrai ilgalaikiai, kuriuos įgyvendinant reikės užtikrinti užtikrintą, bet stabilų darbą. Tinklaraščių sudarymo tikslai pirmaisiais metais gali būti šie:

 • Svetainės visiškas nustatymas.
 • Perėjimas prie savarankiško prieglobos.
 • Sukurkite savo svetainei trumpą 500 žodžių ar mažiau dienoraštį.
 • Infografikos kūrimas su jūsų turiniu.
 • Tinkamos svetainės tema.
 • Kiekvieną savaitę darote svečio įrašą su atgaline nuoroda.
 • Gaukite pajamų iš savo svetainės.
 • Dalyvaukite bent vienoje dukterinės rinkodaros programoje.

Nustatomų SMART tinklaraščio tikslų pavyzdžiai

Šie SMART tikslai padės jums sukurti savo dienoraštį ir jį vykdyti, atsižvelgiant į trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus:

1. Ilgos formos dienoraščių rašymo tikslai

Nustatomų SMART tinklaraščio tikslų pavyzdžiaiAr žinojai, kad tinklaraščiai, kuriuose yra ilgos formos turinio ir kuriuose mažiau įrašų per mėnesį, iš tikrųjų pritraukia daugiau srauto? Galbūt klausiate kodėl, dėl suprantamų priežasčių. Ar nėra baisu generuoti mažiau turinio, bet gauti daugiau peržiūrų? Koks tai hakas?

Atsakymas iš tikrųjų yra gana paprastas: ilgos formos turinys suteikia didesnę reikšmę punšui. „Google“ ne kartą skleidė užuominas, kad jos algoritmai vertina ilgos formos turinį. Tai dar labiau išryškėjo iš „Google“ BERT atnaujinimo 2019 m. Pabaigoje. Ilgesnis turinys leidžia be jokių apribojimų pridėti informaciją į tinklaraštį ir taip padidinti „vertę“, kurią jis gali pateikti skaitytojui. Be to, tai nevaržo jūsų galimybės visiškai išreikšti save rašant.

„Google“ atnaujinimai natūralios kalbos tvarkyme reiškia, kad jie iš tikrųjų atpažins jūsų turinio naudingumą. Kuo jis naudingesnis, tuo daugiau peržiūrų ir srauto jis sugeneruos. Tokiu būdu padidės jūsų autoritetų ir paieškos sistemų reitingai.

Nueikite dar vieną mylią ir priskirkite savo auditorijai ilgo turinio rašymo prioritetą.

2. Užsibrėžkite tikslą parašyti vieną įrašą per savaitę

Jei norite, kad internetinių tinklaraščių kūrimo pastangos duotų vaisių, turėsite tai padaryti. Ir tai nėra taip sunku. Kaip minėta anksčiau, yra svetainių, surenkančių šimtus tūkstančių peržiūrų tik su savaitiniu įrašu. Tai leis jums įsitraukti į daiktų srautą ir generuoti kokybišką turinį, nepatirdami per daug spaudimo.

Įsigilinę į dalykų srautą, galite parašyti ilgos formos turinį, kuriame būtų išsamios įžvalgos ir žinios. Čia galite pasiimti reikalus savo tempu ir pabandyti padvigubinti savo tinklaraščio paskelbimo tikslus, naudodamiesi kas dvi savaites.

Vis dėlto patarimas: niekada nekompromituokite kokybės. Turinys yra karalius, ir karalius yra tikrai teisėtas tik tuo atveju, jei jį pripažįsta jo subjektai. Tegul jūsų tinklaraščio įrašo kokybė kalba.

3. Perėjimas prie savarankiško prieglobos

Labai rekomenduoju pereiti prie internetinio dienoraščio tikslo sau prieglobos (jei to dar nepadarėte), kurio link lėtai, bet užtikrintai dirbate. Tokios ribos, kaip pinigų gavimas ir funkcijų apribojimai, anksčiau ar vėliau bus pasiektos, augant jūsų tinklaraščiui ir kuriant savo bendruomenę. Migracija kyla su savo problemomis, todėl geriau nustatyti pagrindą, protingai investuojant savo išteklius.

Taigi, kodėl galite savarankiškai apsigyventi, galite paklausti? Na, pradedantiesiems jums priklauso ta svetainė, o ne kažkas kitas. Tai suteikia visišką svetainės valdymą ir galimybę keisti reikalus kaip norite. Dėl geresnio prieglobos svetainės įkėlimo laikas yra daug mažesnis. Apie 40% vartotojų tikisi, kad interneto puslapis bus įkeltas per 2 sekundes, o 40% vartotojų atsisako, jei tai užtruks ilgiau nei 3 sekundes. Tai tik parodo, kaip reikšmingas pakrovimo laikas gali paveikti jūsų srautą.

Galite tinkinti svetainę naudodami savo HTML kodą, papildinius ir temas, be galo daug galimybių. Su savo paketu dažniausiai galėsite susisiekti su palaikymo komanda, kuri pasirūpins nustatymais ir technine medžiaga. Be to, gausite pasirinktinį domeną, kuris padidina vartotojo pasitikėjimą.

4. Dienoraščių kūrimas kitose svetainėse

Norint gauti SERP reitingą, būtina gauti nuorodų sultis. Vienas iš paprasčiausių būdų tai padaryti yra pradėti skelbti svečius. Idėja yra gana paprasta – jūs parašote kokybišką turinį kitai svetainei. Triukas yra tai, kad jis tampa aktualus jų bendruomenei, atkreipiant dėmesį į jų rinkodaros strategiją, bendruomenę ir kitus tokius veiksnius. Tai žymiai padidins jo priėmimo galimybes.

Jei įrašas bus priimtas, jums paprastai bus leidžiama pateikti nuorodą į jūsų svetainę. Tai yra vienas iš efektyviausių ilgalaikių būdų, kaip sukurti Atgalinės nuorodos. Ir tai veikia abi pusės: jūs gaunate atgalinę nuorodą, o svečių svetainė gauna tinklaraščio įrašą!

5. Reguliariai kurkite infografiką

Viena nuotrauka taria tūkstantį žodžių, o infografika suteikia tokią pačią galią jūsų tinklaraščio įraše. Smegenys apdoroja vaizdą maždaug 60 000 greičiau nei tekstas. Tai leidžia pateikti glaustą, bet tikslią informaciją ir nuobodžiauti žiūrovui. Taip pat buvo įrodyta, kad jie tiesiogiai padidina srautą 12%.

Paprastas internetinis dienoraščio įrašas su infografijomis žavisi 650% daugiau! Žiūrovai taip pat labiau linkę prisiminti vaizdinius, o ne tekstinius duomenis, tai reiškia, kad jūsų tinklaraščio įrašas jiems darys stipresnį poveikį.

Pasiekite pasiekimus, kad išmoktumėte kurti infografiką ir sukurti ją kas mėnesį. Tinkamai atlikus, jie gali būti didžiulis jūsų tinklaraščio pranašumas.

6. Iškelkite socialinės žiniasklaidos tikslą

Socialinė žiniasklaida nėra nieko naujo. Tačiau yra keletas tinklaraščių, kurios išnaudoja jį maksimaliai. Įrašą su vaizdais ir infografijomis galima bendrinti net 3 kartus daugiau socialinės žiniasklaidos programose. Be to, grafinis turinys įtraukiamas beveik 105% daugiau, palyginti su paprastomis nuorodomis. Įrašas su vaizdais taip pat sulauks 150% daugiau retweetų ir 230% daugiau įsitraukimo į „Facebook“.

Sąrašas gali tęstis, bet esmė ta, kad tapimas socialinės žiniasklaidos įtaka yra puikus būdas sužinoti apie savo tinklaraštį.

Naujų tinklaraštininkų tikslų pavyzdžiai

1. Įsipareigojimo tikslai

Likite atsidavę savo tikslams. Jūsų pradedančiajam tinklaraščiui reikalingas visas dėmesys, kurį galite skirti. Tačiau nereikia to persistengti, kaip daro kai kurie nauji tinklaraštininkai.

Išvardykite laiką, kurį kasdien skirsite tinklaraščiui. Nesvarbu, ar neatlikote visos užduoties; svarbu tai, ar pavyko tai padaryti teisingai. Sukūrę tinkamą rutiną, eikite toliau.

2. Tema svarbi

Labai svarbu, kad jūsų teminis žaidimas būtų tikslus, nes pirmiausia jūsų žiūrovai mato bendrą svetainės išvaizdą. Apie 65% žmonių yra besimokantys regėjimo, tai reiškia, kad jie labiau pasikliauja regėjimo stimulais, o ne tekstu. Ir jūsų svetainė bus vertinama pagal jos temą.

3. Auditorijos tikslai

Verta sutelkti dėmesį į konkrečią nišą ir tikslinę auditoriją, nes tai leidžia pasiekti įspūdingų, į tikslus orientuotų rezultatų. Tačiau taip pat pravartu pradėti dirbti ne vienoje nišoje. Paįvairinkite savo tikslinę auditoriją, sudarydami dienoraščius daugiau (susijusių) temų arba ieškodami pogrupių.

Pvz., Jei rašote apie kompiuterinę techninę įrangą, šiek tiek pasinerkite ir į mobiliąją aparatinę įrangą. Tai ne tik leis išplėsti domeną, bet ir padės pritraukti daugiau srauto.

4. Pradėkite atsakyti į DUK

Atkreipkite dėmesį į tai, kokie klausimai yra užduodami dėl jūsų tikslinės nišos. Tai yra kažkas, ko daugelis naujų tinklaraštininkų nesugeba padaryti. Atsakymas į šiuos DUK turėtų būti pagrindinis prioritetas, nes tai leidžia tiesiogiai susisiekti su bendruomene. Kai jūsų auditorija pastebės, kad jūsų tinklaraštis iš tikrųjų atsako į jų klausimus, jie pradės jį dažnai lankyti. Tai tikrai puikus būdas susisiekti su savo bendruomene ir sukurti stabilų srautą.

5. Įsitraukite į savo bendruomenės dalyvavimą

Sukurkite turinį, kuris pritrauktų jūsų tikslinę auditoriją. Pateikite jiems faktus ir nevenkite išsakyti savo nuomonės. Tačiau apgaulė slypi juos įtraukiant į pokalbį. Pakvieskite jų atsakymą, klausdami jų nuomonės. Atlikite apklausą, kad įvertintumėte jų nuomonę. Suteikę jiems galimybę pateikti savo požiūrį, įtrauksite srautą ne tik iš savo bendruomenės, bet ir tų, kurie turi priešingas nuomones..

6. Tikslinės tendencijos

Tu išgirdai mane. Jei norite išlikti aktualūs, turėsite apžvelgti tendencijas. Naujas išmanusis telefonas rinkoje? Parašyti atsiliepimą. Pasikeitimas politiniame scenarijuje? Išsakyk savo nuomonę. Lūžis medicinos moksle? Sukurkite išsamią ataskaitą apie jos naudą. Jei tai vyksta jūsų nišoje, tuomet turite tai padengti. Jūsų auditorija tiesiog pamėgs jūsų turinį ir spustelės jūsų svetainės nuorodą, kad jį perskaitytų.

Išvada: kuo geriau išnaudokite savo tikslus

Pradėti dienoraštį gali atrodyti bauginančiai, tačiau nuolatinės pastangos ir efektyvus planavimas iš tikrųjų verčia jį veikti. SMART tinklaraštininkų tikslai užtikrina, kad viskas bus įgyvendinama efektyviai ir tinkamai, tuo pačiu sumažinant perteklių ir nurodant. Padalijus juos į mikros ir makrokomandas remiantis ilgalaikiais ir trumpalaikiais rezultatais, viską lengviau valdyti ir pasiekti. Turėdami tinkamą dienoraščių rašymo strategiją galite būti tikri, kad įvykdysite užsibrėžtus tikslus ir pamatysite, kad jūsų tinklaraštis stabiliai kaupia srautą ir reputaciją, kad jis to vertas..

Ar naršant šį straipsnį kilo klausimų apie tinklaraščių kūrimo tikslus? Praneškite mums komentaruose!

Grego Narayano tinklaraščiai tinklalapyje „DearBlogger“, kai jis kiekvieną rytą dalijasi „WordPress“ patarimais ir greitais įprastų klausimų sprendimais. Neseniai jis stengėsi padėti Indijos tinklaraštininkams rasti geriausius įrankius, paslaugas, temas ir interneto prieglobą Indijoje.

Jei tokie daiktai jus sudomins, patikrinkite!

 • Dienoraščių rašymo įgūdžiai
 • Kaip sugalvoti tinklaraščio pavadinimą
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map