Kaip pradėti mados tinklaraštį (nuo nulio): 6 žingsniai į sėkmę

Jei turite mados nuojautos, visada ieškote naujausių tendencijų ir norite žinoti, kaip pradėti kurti mados tinklaraštį ir užsidirbti pinigų, tuomet galbūt tiesiog būsite kitas didelis dalykas tinklaraštyje.


kaip pradėti-mada-dienoraštisJei praleidžiate laiką kurdami nepriekaištingą aprangą ir grožėdamiesi naujausiomis gatvių ar gatvių tendencijomis, tinklaraščio kūrimas gali būti puikus būdas pasidalyti savo aistra pasauliui.

Tačiau pradėti mados tinklaraštį gali būti baugu ir galbūt nežinote, nuo ko pradėti. Geros žinios yra tai, kad jums nereikia būti HTML ekspertu, norint tvarkyti savo svetainę, o internetinių dienoraščių rašymas nėra susijęs tik su profesionalu, o su sąžiningumu ir įtraukimu.

Aš esu tam, kad padėčiau jums ir sukūriau paprastą vadovą, kuris parodys, kaip pradėti kurti mados tinklaraštį.

Taip galima pradėti kurti mados tinklaraštį

Kaip sukurti mados tinklaraštį

Prieš pradėdami, kodėl gi neperžvelkite kitų mados tinklaraščių ir sužinokite, ką veikia kiti žmonės. Užuot juos kopijavę, praleiskite šiek tiek laiko galvodami apie tai, ką galėtumėte padaryti geriau ir ką galite pasiūlyti, ko dar nėra.

Neįmanoma pakenkti įkvėpimui iš geriausiųjų, bet to nepakanka norint žinoti, kaip sukurti sėkmingą mados tinklaraštį. Turite suprasti savo unikalumą ir įsitikinti, kad jūsų tinklaraštis yra būtent to šventė.

Išsiskirimas iš minios yra puikus būdas pastebėti, kai esate naujokas, todėl praleiskite šiek tiek laiko planuodami kūrybingus ir originalius įrašus, kurie padės žmonėms geriau suprasti, kas jūs esate ir apie ką esate.

Prisijunkite prie NEMOKAMAI mokymų

Ar norite sužinoti, kaip sukurti 6 figūrų autoritetų svetaines?

Prisijunkite prie šio nemokamo mokymo…

 • Pagaliau turite patikrintą pelningų nišų paieškos metodą
 • Gaukite prieigą prie patikimo raktinių žodžių tyrimo metodo
 • Sužinokite, kaip perduoti kokybės turinį
 • Sužinokite, kaip sukurti baltos skrybėlės nuorodas į jūsų svetainę be galvos

Be to, įsitikinkite, kad skyriuje „Apie mane“ paaiškinote, kas jūs esate ir kodėl išsiskiriate iš kitų tinklaraščių – žmonės nori su jumis susipažinti ir tai padės užmegzti ryšį su skaitytojais..

Kai pradedate mados tinklaraštį, tinklaraščio pavadinimas yra pagrindinis – jis parodo, kas esate ir ką mylite. Be to, jis turėtų būti įsimenamas ir lengvai rašomas. Jei tai per daug sudėtinga ar keista, žmonėms gali kilti sunkumų tai atsiminti ar rasti paieškos variklyje.

Jūsų vardas atstovaus jus ateinantiems metams, todėl venkite visko, kas atspindi dabartines tendencijas ar madą, kitaip galite pakeisti savo vardą ir painioti savo skaitytojų bazę..

Galvodami apie vardą taip pat turėtumėte atsižvelgti į skirtingas platformas, kurias naudosite reklamuodami save. Jei norite susieti „Twitter“ ar „Instagram“ paskyras su savo tinklaraščiu, pasirinkite vardą, kuris veiks visose šiose svetainėse.

Prieš įsipareigodami pasirinkti, patikrinkite, ar nėra panašių pavadinimų svetainių, nenorite, kad žmonės, ieškantys jūsų, patektų į kito asmens svetainę!

Išleisiu jus paslaptyje: jūs neprivalote būti profesionalas, kad žinotumėte, kaip mados tinklaraštis atrodo puikiai. Naudojimasis nusistovėjusia pagrindine svetaine yra puikus būdas turėti intelektualiai atrodantį tinklalapį. Galite tinkinti tinklaraščio išvaizdą naudodami žudikams skirtas temas ir išdėstymus..

Jūsų tema turėtų atspindėti jus ir jūsų tinklaraštį. Tai ypač svarbu mados tinklaraščiui, nes jis susijęs su estetika. Geros žinios yra tai, kad internete yra tūkstančiai temų, iš kurių galite pasirinkti, tiek su nemokama, tiek su mokama galimybe.

Nemokamas domenas su priegloba

Jei jūsų turinys bus švarus ir organizuotas, jis taip pat padės atrodyti patyrusiam ir svarbesniam, o jūsų svetainė taps patogi vartotojui.

Pasirinkite keletą pagrindinių kategorijų, apie kurias galbūt norėsite rašyti tinklaraštį, nesvarbu, ar tai rūšiuojama pagal aprangos tipą, sezoną ar tendenciją, ir pridėkite jas kaip skirtukus pagrindinio puslapio viršuje.

Kiekviename skyriuje galite turėti pogrupius, kad skaitytojai galėtų išsamiau ištirti jūsų turinį. Jei jums reikia įkvėpimo, kaip daryti puikias mados nuotraukas, patarimų ir idėjų ieškokite šioje „YouTube“ mokymo programoje.

Mados pasaulis greitai juda ir pažvelkime į tai: tam tikra konkurencija egzistuoja. Tačiau neleiskite, kad tai jus atitolins, geriausias būdas išlikti aktualiam ir prieš varžybas yra aktyvus ir įkeliamas turinys netrukus po naujos idėjos. Jei ne, kažkas kitas gali jus tiesiog nugirsti!

Jūsų stebėtojai norės palaikyti ryšį su naujausiais mados patarimais, tačiau nesijaudinkite skelbti turinį vardan to..

Gerai iš anksto suplanuoti įrašus, bet jei tai tik užpildo turinys, kuriame nėra tikrosios medžiagos, tada jūsų skaitytojai tai matys. Žinutės turėtų būti natūralios ir atitikti naujausias tendencijas.

Atminkite, kad jūsų internetinis dienoraštis yra jūsų ir jūsų stiliaus, o ne kažkieno šventė. Turint tiek daug sėkmingų mados tinklaraščių, gali būti sunku žinoti, kaip tapti mados tinklaraštininku ir išlikti ištikimam tam, kas esi.

Mano patarimas – nesigundyti pradėti sekti minios. Jūsų ištikimi skaitytojai bus nusivylę nemandagiais pranešimais, o naujieji skaitytojai galės pamatyti juos per mados klastotę.

Ar kada susimąstėte, kaip mados tinklaraštininkai uždirba pinigus? Pirmiausia jiems reikia išplėsti savo žinias, o paskui atsiveria durys, kad būtų galima mokėti mokamus skelbimus ir turinį. Taigi kai tik turėsite tinklaraštį, kuriuo didžiuojatės, praneškite žmonėms!

Aktyvuokite socialinėje žiniasklaidoje ir pateikite savo svetainę paieškos sistemose, kad galėtumėte sužinoti.

Vykdydami šiuos paprastus veiksmus, kiekvienas gali išmokti kurti mados tinklaraštį. Svarbiausios taisyklės, kurias reikia atsiminti:

 • Būk originalus – susirask savo balsą
 • Sugalvok įsimintiną vardą
 • Padarykite tai puikiai
 • Atnaujinkite tai su įprastais pranešimais
 • Negalima padirbti
 • Papasakokite pasauliui apie savo puikų naują tinklaraštį

Jūsų internetinis dienoraštis turėtų parodyti jūsų meilę madai ir būti kūrybinės išraiškos forma, taigi paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas: smagiai praleiskite laiką!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map