Kaip užsidirbti iš tinklaraščio: 7 „Kickass Pro“ strategijos

Dabar, kai sukūrėte savo tinklaraštį ir srautas pasirodo, esate pasiruošę išmokti užsidirbti pinigų iš tinklaraščio, kaip ir profesionalai.


Turi būti matę ar girdėję apie žmones, kurie uždirba daug pinigų iš tinklaraščių, jie investuoja į savo svetaines, jų tinklaraščiai atrodo nuostabiai, žudosi ir net nebijo parodyti tai savo skaitytojams..

Taigi, nuo ko pradėti?

Pirma, tikriausiai norėsite sužinoti, kaip tinklaraštininkai pasiekia visa tai teisingai? Na, įsigilinkime į tai pirmiausia. Štai geriausias būdas:

Kaip geriausiai užsidirbti pinigų iš tinklaraščio: Rinkodara el. Paštu į savo sąrašą

Sąrašo sudarymas reiškia naujų abonentų įtraukimą į jūsų el. Pašto sąrašą. Galite privilioti skaitytojus užsiprenumeruoti siūlydami nemokamą dovaną, skirtą tik prenumeratoriams, ir, žinoma, nuolat gamindami puikų turinį, prie kurio žmonės nori sugrįžti..

Bet kaip tai padeda jums užsidirbti pinigų? Tai neleidžia žmonėms žinoti. Paleidę savo el. Kursą, pradėję siūlyti konsultavimo paslaugas ar išleisdami el. Knygą, jūsų abonentai bus pirmieji, kuriems rūpi. Taigi, jei norite pamatyti greitus rezultatus po paleidimo, įsitikinkite, kad turite sudarytą el. Pašto sąrašą norėdami patekti į suinteresuotų asmenų sąrašą.

Prisijunkite prie NEMOKAMAI mokymų

Ar norite sužinoti, kaip sukurti 6 figūrų autoritetų svetaines?

Prisijunkite prie šio nemokamo mokymo…

 • Pagaliau turite patikrintą pelningų nišų paieškos metodą
 • Gaukite prieigą prie patikimo raktinių žodžių tyrimo metodo
 • Sužinokite, kaip perduoti kokybės turinį
 • Sužinokite, kaip sukurti baltos skrybėlės nuorodas į jūsų svetainę be galvos

Jau neminint to, kad taip pat galite užsidirbti pinigų iš savo el. Pašto kampanijų naudodami reklamjuostės skelbimus ir filialų nuorodas. Kai kuriais atvejais netgi galite sudaryti atskirą mokamų prenumeratų el. Pašto sąrašą, kuriame pateikiami išskirtiniai patarimai ir pasiūlymai.

Jei norite pradėti rinkti savo lankytojus, jums reikės el. Pašto paslaugos. Aš rekomenduoju nuolatinį kontaktą. Pastovus kontaktas turi 60 dienų nemokamą bandomąją versiją (nereikia kreditinės kortelės). Po to jų kainos prasideda nuo 20 USD / mėn., Bet aš galėjau jums grąžinti 20% nuolaidą, jei paspausite čia!

Man patinka jų paslauga, nes ji nėra brangi, jie turi puikų palaikymą ir puikią automatinio atsakiklio valdymo sistemą.
Kaip užsidirbti pinigų tinklaraščiui

Pinigų gavimas iš tinklaraščio: dar 7 puikūs būdai, kaip tinklaraštininkai gali užsidirbti pinigų

 1. Partnerių marketingas
 2. Rodo tokius skelbimus kaip „Google AdSense“
 3. Kursų ar paslaugų kūrimas
 4. Konsultacijos jūsų pramonės žmonėms
 5. Mokamos apžvalgos ar remiami įrašai
 6. reklamjuostės
 7. El. Knygų rašymas ir pardavimas

1. Partnerių marketingas

Partnerių marketingas yra rezultatais pagrįstos rinkodaros rūšis. Būdami tinklaraštininku, įtraukiate nuorodas į produktą ar paslaugą, siūlomą per kitos įmonės filialų programą. Jei vienas iš jūsų lankytojų spustelės šią nuorodą ir nusipirks prekę ar paslaugą, gausite sumažintą kainą.

Aš galiu išmokyti, kaip tokiu būdu užsidirbti pinigų iš internetinio dienoraščio (apsilankykite mano tinklaraščių kursuose, esančiuose svetainės viršuje), nes tai mes darome čia, pradėdami internetinių dienoraščių kūrimą.

Jei nuspręsite prisijungti prie partnerių programos, visada verta:

 1. Reklamuokite tik produktus, susijusius su jūsų niša.
 2. Reklamuokite tik tuos produktus, kuriuos asmeniškai naudojote ir kuriuos rekomenduojate.
 3. Įtraukite savo atsakomybės atsisakymą į savo svetainę, kad neklaidintumėte savo skaitytojų.

Taigi, kaip jūs įsitraukiate į filialų rinkodarą? Galite pradėti prisijungdami prie tokios populiarios programos kaip:

Nemokamas domenas su priegloba

 • „ShareASale“
 • „Amazon Associates“
 • „ClickBank“
 • Rakutenas

Bet jums nereikia laikytis vien tik garsių programų. Verslas taip pat gali sudaryti savo programas vienam produktui ar mažai produktų grupei, o jūs galite tapti vienu iš jų dukterinių įmonių. Pvz., Kolega tinklaraštininkė gali pasiūlyti prisijungimo programą el. Knygoms ar elektroniniams kursams jūsų nišoje, o tai būtų puiki galimybė jums, nes ji labai aktuali jūsų skaitytojams.

Kiek galite uždirbti per filialų nuorodas? Melissa Culbertson iš „Blog Clarity“ nurodo tik du mamos tinklaraštininkės ir dekoratyvinio betono tinklaraštininko pavyzdžius, kurie uždirba atitinkamai 20 000 ir 32 000 dolerių per metus, o tai yra turint mažai lankytojų.

2. „Google AdSense“

Kai kurie žmonės pradeda internetinį dienoraštį vien tam, kad talpintų skelbimus, o „Google AdSense“ yra vienas populiariausių skelbimų tinklų. Paprasčiau tariant, jūs uždirbate pinigus rodydami skelbimus savo svetainėje. Yra du būdai, kaip užsidirbti pinigų iš „Google AdSense“:

 1. Remiantis įspūdžiais: Tai priklauso nuo puslapio peržiūros. Pavyzdžiui, už kiekvieną iš 1000 gautų puslapių jūs uždirbate nustatytą sumą dolerio.
 2. Remiantis paspaudimais: Nepaisant puslapio peržiūros, jei lankytojas spustelėja skelbimą jūsų svetainėje, jūs uždirbsite tam tikrą pajamų iš skelbimo sumažinimą. Atsižvelgiant į skelbimą, tai gali svyruoti nuo 0,01 USD iki keliolika dolerių.

„AdSense“ yra suderinama su nemokamais „Blogger“ tinklaraščiais ir savarankiškai teikiamais „WordPress“ tinklaraščiais, tačiau atminkite, kad jis neveiks su nemokamu „WordPress“ tinklaraščiu (nors galite gauti pajamų iš „WordAds“, jei turite tinkintą domeną).

Kiek galite uždirbti naudodami „AdSense“? Na, viskas priklauso nuo jūsų srauto ir nuo to, kiek žmonių nori spustelėti jūsų skelbimus. (Atminkite, kad niekada neturėtumėte spustelėti savo skelbimų, nes „Google“ gali už tai jus nubausti.) Pat Flynn iš intelektualiųjų pasyviųjų pajamų pranešė, kad uždirba 3000 USD per mėnesį vien iš „AdSense“ pajamų, tačiau kiti tinklaraštininkai, pavyzdžiui, „Spencer Haws of Niche Pursuits“, pranešė pajamos per mėnesį viršija 10 000 USD.

3. Kursas ir (arba) paslaugos

Jei jau mokote lankytojus per savo tinklaraštį, kodėl gi nesukūrus išskirtinės galimybės mokytis sukuriant mokamą internetinį kursą? Įprastas būdas parduoti šiuos kursus yra sukurti 8 savaičių kursus naudojant automatinius el. Laiškus arba išleidžiant visą paketą iš karto, kad studentai galėtų dirbti savo tempu. Keletas internetinių kursų pavyzdžių yra šie:

 • Verslo auditorijos verslo klasė (iš „Firepole Marketing“)
 • Straipsnių rašymo meistriškumo klasė (autorės Carol Tice ir Linda Formichelli)
 • Socialinės žiniasklaidos mokymai rimtiems rinkodaros specialistams (iš „Market Motive“)

Kiek galite uždirbti parduodant narystę el. Kursuose? Vėlgi, viskas priklauso nuo to, kiek jūs jį parduodate ir kiek žmonių nori pirkti kursą. Gina Horkey iš „Horkey“ vadovo uždirbo daugiau nei 1 000 USD per savo pirmąjį mėnesį, pradėjusi laisvai samdomų vertėjų rašymo e. Kursą.

Kaip ir kursai, galite pasiūlyti ir paslaugas. Pavyzdžiui, daugelis tinklaraštininkų taip pat yra laisvai samdomi rašytojai ir gauna užmokestį už tinklaraščio turinio rašymą kitiems žmonėms. Kitos įprastos paslaugos yra kalbėjimas ir privatus ugdymas. Priklausomai nuo jūsų nišos, galite gauti konkretesnių. Pavyzdžiui, vestuvių tinklaraštininkas gali pasiūlyti vestuvių planavimo paslaugas.

4. Konsultacijos

Konsultacijos yra dar vienas populiarus būdas užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio srauto. Naudodamiesi šiomis paslaugomis jūs imate mokestį už atsiliepimų skaitytojams pateikimą. Pvz., Tarkime, jūs rašote tinklaraštį apie socialinę mediją. Galite sumokėti 75 USD už vienos valandos „Skype“ sesiją, kurioje aptariate savo kliento socialinės žiniasklaidos strategiją. Kartu su „Skype“ skambučiu galite elektroniniu paštu atsiųsti išsamią rašytinę ataskaitą, kaip patobulinti šią strategiją.

Pažvelkime į keletą pavyzdžių. Jimas Connolly iš „Jim“ rinkodaros tinklaraščio parduoda dviejų valandų trukmės „Pick My Brain“ sesijas už 319 USD, kad būtų galima aptarti rinkodaros taktiką. „Sophie Lizard of Be Freelance Blogger“ parduoda individualius mentorių užsiėmimus laisvai samdomiems tinklaraštininkams pakuotėse nuo 197 USD iki 497 USD..

5. Mokamos apžvalgos

Jei sugeneruojate nemažą srautą, į jus gali kreiptis įmonė, kuri nori remti jūsų svetainę. Paprastai yra dvi užklausos, kurias gausite šiais atvejais:

 1. Mokamos apžvalgos arba…
 2. rėmimo postai

Mokamos apžvalgos yra tada, kai verslas atsiunčia jums savo produktą ir sumoka parašyti atsiliepimą apie jį, tačiau jūs neprivalote parašyti teigiamos apžvalgos. Arba kai kurios įmonės rinks konkretų įrašą mainais į nuorodą į savo svetainę. Atskleisti savo skaitytojams rėmimą yra etiška praktika.

6. Banerių skelbimai

Antraštės skelbimai yra tik tai, kas jie skamba. Tai yra skelbimai, kuriuos dedate „reklamjuostės“ stiliumi, dažniausiai šoninėje juostoje. Skelbimą remiantis verslas dažnai moka jums kas mėnesį, kad skelbimas išliktų jūsų svetainėje.

7. el. Knygos

El. Knygų rašymas yra ypač populiarus būdas pradėti pardavinėti unikalų savo pramonės produktą, ir jis idealiai tinka bet kuriai nišai. Be to, turėdami tiek daug leidybos galimybių, knygą nesunku išleisti ir paruošti parduoti kartu su pagrindiniais mažmenininkais, tokiais kaip „Amazon“, arba tiesiogiai jūsų svetainėje..

Kiek galima uždirbti? Darrenas Rowse’as iš „ProBlogger“ praneša, kad uždirbo 72 000 USD vos per savaitę po to, kai paskelbė savo el. Knygą tinklaraščių tinklalapyje. Jei nesate siaubingai žinomas, vis tiek galite užsidirbti padorų kiekį pinigų. Steve’as Gillmanas praneša „The Penny Hoarder“, kad iš el. Knygos uždirbo apie 2000 USD, naudodamas ypač lengvas kuprines, kurias parašė vos per kelias dienas..

Reikia daugiau patarimų, kaip užsidirbti pinigų tinklaraščiui?

Spustelėkite nuorodą, esančią puslapio viršuje, kad prisijungtumėte prie nemokamo internetinių dienoraščių kurso, kur pateikiu daugiau patarimų apie visus tinklaraščių rašymo aspektus per savaitę.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map