Trys sėkmingi tinklaraščiai ir tinklaraštininkai, pakeitę tai, kaip aš galvoju

Tinklaraščių sudarymas?


Leiskite pabandyti jus sužavėti keliomis istorijomis apie sėkmingus tinklaraščius ir tinklaraštininkus, kurie juos tvarko.

Trumpai tariant, aš kreipiausi į 3 profesionalius tinklaraštininkus, pateikdamas vieną paprastą klausimą.

„Kaip internetiniai dienoraščiai pakeitė jūsų gyvenimą?“

Toliau nesigilindami, eikime tiesiai į tašką ir tada, jei to dar nepadarėte, eikite ir patys pradėkite tinklaraštį!

3 sėkmingi tinklaraštininkai & jų sėkmingi tinklaraščiai

Darrenas iš „ProBlogger.com“ šiuo metu yra žinomiausias tinklaraštininkas JAV. Jis padeda pradedantiems tinklaraštininkams (kaip ir aš), tačiau jam daug geriau sekasi nei aš. Nepaisant to, jis turėjo laiko man pateikti tikrai nuostabų atsakymą:

Internetiniai dienoraščiai man, eiliniam vaikinui, gyvenančiam Australijos Melburno priemiestyje, leido sukurti balsą ir profilį, sklindantį visame pasaulyje. Aš vis dar kartais jaučiuosi, kad gyvenu sapne, o internetiniai dienoraščiai leido man susitikti ir draugauti su nuostabiais žmonėmis. Kurkite mokymosi bendruomenes aplink mano aistras ir kurkite tvarų verslą, kuris ne tik moka hipoteką, bet ir padeda mano skaitytojams bei internetiniam tinklui pagerinti jų gyvenimą. Internetiniai dienoraščiai gali būti naudojami įvairiais būdais, siekiant padėti pasiekti savo tikslus ir padaryti pasaulį geresniu. Pirmyn!”

– Darrenas Rowse’as

Internetiniai dienoraščiai gali būti naudojami įvairiais būdais, siekiant padėti pasiekti savo tikslus ir padaryti pasaulį geresniu. Pirmyn!

Darrenas Rowse’as „Tweet“

Jei dar nežinote apie šį vaikiną, laikas jį patikrinti. Tėtis, tinklaraštininkas ir labai darbštus žmogus, užsidirbantis pragyvenimui, naudodamasis tinklaraščių tinklalapiu „SmartPassiveIncome.com“. Praradęs darbą (atleistas, neatleistas iš darbo) jis pradėjo tinklaraštį ir per metus uždirbo daugiau pinigų, nei buvo senajame kabinete. Dabar jis gauna dideles pajamas iš intelektualiųjų pasyviųjų pajamų ir padeda tūkstančiams žmonių tą patį padaryti.

Jis man pateikė puikią šio klausimo citatą:

Internetiniai dienoraščiai tapo daugybės nuostabių dalykų, nutikusių mano gyvenime, įrankiu. Tai mane pajungė įvairiausiems žmonėms visame pasaulyje. Tai man suteikė galimybę pasidalyti tuo, ką aš žinau, su žmonėmis, kuriems gali prireikti tos informacijos, ir mokytis iš kitų, turinčių daugiau informacijos nei aš. Tai pagerino mano rašymo įgūdžius ir net mano kalbėjimo ir pristatymo įgūdžius.

Tai padėjo man tapti labiau pasitikinčiu savimi, labiau išeinančiu asmeniu. Tai privertė mane suvokti, kad turime tiek daug galimybių ir kuo daugiau aš ten pasinaudosiu, tuo daugiau galimybių pasisems prieš mane. Galiausiai aš taip pat išmokau būti kantrus, nes sėkmė, o ypač finansinė sėkmė, susijusi su tinklaraščių kūrimu, nevyksta per naktį.

– Patas Flynnas

Tai vaikinai, kuriems turėtume skirti daugiau dėmesio – tie, kurie liepia daug dirbti ir būti kantriems. Pat yra vienas žiūrėti.

Internetiniai dienoraščiai tapo daugybės nuostabių dalykų, nutikusių mano gyvenime, įrankiu. Tai mane pajungė įvairiausiems žmonėms visame pasaulyje. Tai man suteikė galimybę pasidalyti tuo, ką aš žinau, su žmonėmis, kuriems gali prireikti tos informacijos.

Pat Flynn „Tweet“

Ši svetainė, deja, nebeveikia, tačiau buvo svajonių turinys. Įsivaizduokite, kad norite sukurti tinklaraštį ir po kelerių metų jį parduoti už maždaug 14,9 mln. USD! Tai nėra rašybos klaida. Apie tai buvo pranešta, kai Johnas Wu 2006 m. Pardavė Bankaholic.com.

Tuo metu vienas iš mano internetinių herojų Aaronas Wallis davė interviu su Johnu, kur radau šią šaunią citatą:

Jei esate tikras autoritetas savo nišoje ir kuriate nepaprastą turinį, jūsų svetainė natūraliai pritrauks nuorodas, reklamuotojus ir verslo plėtros galimybes.

– Džonas Wu

Jei jums kažkas gerai sekasi ir gerai tai žinote, yra tinklaraščių ir verslo galimybių. Galbūt ne visi sugebėsime nulaužti visą industriją, kaip daro kai kurie dideli žaidėjai, tačiau beveik visur yra daugybė galimybių.

Apibendrinant, nesakau, kad tinklaraštis pakeis jūsų gyvenimą ir per metus tapsite milijonieriumi, tačiau jei nesiimsite veiksmų, niekada nesužinosite.

Jei esate tikras autoritetas savo nišoje ir kuriate nepaprastą turinį, jūsų svetainė natūraliai pritrauks nuorodas, reklamuotojus ir verslo plėtros galimybes.

Johnas Wu „Tweet“

Čia yra keletas motyvacinių dalykų jums – 10 garsių kelių milijonų dolerių tinklaraštininkų

Taigi čia yra mano patarimas: Imkitės veiksmų dabar!

Eikite į mano pagrindinį puslapį (jei dar to dar nepadarėte), perskaitykite nuoseklų mokymą, kaip sukurti tinklaraštį ir jį vykdyti bei išleisti tinklaraštį ten..

Jei įstrigote ar jums reikia pagalbos diegimo / sąrankos metu, nedvejodami rašykite man el. Paštu. Aš visada padedu savo abonentams, nors atsakyti į visus el. Laiškus kartais reikia dienos.

Kitas būdas, kurį galite padaryti, tai prisiregistruoti į mano tinklaraščių kursus puslapio viršuje, kur aš jums parodysiu dažniausiai pasitaikančias internetinių dienoraščių baimes, kurias žmonės linkę turėti. Ir iškart po to gausite keletą DAUGIAU patarimų, kaip patobulinti savo tinklaraštį, pvz .:

 • Kaip sudaryti grįžtančių lankytojų sąrašą
 • Kaip pritraukti daugiau paieškos variklių srauto
 • Kaip susikurti savo tinklaraštį, turint mažą biudžetą
 • ir taip toliau…
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map