Ako začať blog krásy: 6 jednoduchých krokov (pre začiatočníkov)

Start-beauty-blog


Spustenie blogu o kráse môže byť ľahkým a vzrušujúcim spôsobom, ako zdieľať svoje vedomosti a tajomstvá s ostatnými čitateľmi a zároveň vyskúšať nové produkty a techniky. Mnoho ľudí sa necháva unášať myšlienkou naučiť sa vytvárať svoj vlastný blog, ale to nemusí byť ťažké a ukážem vám, ako.

V skutočnosti, ak budete postupovať podľa týchto jednoduchých pravidiel, môžete byť v ten istý deň v prevádzke.

Súvisiace príspevky:

 • Ako začať s jedlom blog
 • Ako začať s módnym blogom

Tu je návod, ako začať blog o kráse

1. Nájdite výklenok pre svoj blog krásy

Pred vytvorením blogu musíte nájsť uhol. Máte konkrétny typ pleti, pleť alebo funkciu, o ktorej by ste chceli poradiť? Možno máte špeciálne schopnosti v oblasti líčenia alebo sa chcete zamerať na určitý typ produktu?

Začnite blog krásyPod dáždnikom krásy-blogu je celý rad rôznych podžánrov vrátane vlasov, nechtov a kozmetiky.

Mať špecialitu vám pomôže odlíšiť váš blog od ostatných, ktorí už sú tam, a tiež prilákať vhodných čitateľov, ktorí s väčšou pravdepodobnosťou sa znova a znovu vracajú na váš blog..

Ak by ste chceli prediskutovať všetky typy výrobkov, potom je to skvelé, ale skúste vymyslieť iné spôsoby, ako môžete vyčnievať z davu a pritiahnuť svojich čitateľov. Váš štýl písania a fotografia sú ďalšie nástroje, pomocou ktorých môžete sprostredkovať svoju individualitu.

Prečo stráviť nejaký čas čítaním iných populárnych blogov o kráse a zistiť, čo môžete robiť inak alebo lepšie. Nenechajte sa pokúšať kopírovať to, čo robia všetci ostatní, pretože je nepravdepodobné, že by ste si vybudovali lojálnu základňu fanúšikov s neoriginálnym obsahom..

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie výnosných výklenkov
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

2. Vyberte názov blogu

Vybratie nezabudnuteľného mena je dôležitou etapou založenia blogu o kráse. chcete svojim čitateľom poskytnúť informácie o tom, kto ste, o čom je blog a prečo by si mali prečítať vaše príspevky. Nie je ľahké prísť s niečím po ruke, ale čas na zváženie rôznych možností vám pomôže prísť so skvelým menom pre váš nový blog..

Wordplay a aliterácia môžu byť dobrým spôsobom, ako urobiť vaše meno zaujímavejšie a nakreslenie mapy myslených slov a synoným pomôže dosiahnuť to, aby vaše tvorivé šťavy tečú. Viac inšpirácie nájdete v mojej príručke o tom, ako prísť so skvelým názvom blogu.

Keď sa rozhodnete pre svoje meno, musíte sa ubezpečiť, že je k dispozícii názov domény. Chcete zaistiť, aby názov vášho blogu a adresa URL boli čo najpodobnejšie, najlepšie presná zhoda, aby vás čitatelia mohli ľahko nájsť. Stránky ako HostGator vám umožňujú vlastniť svoju vlastnú doménu za malý mesačný odber.

Doména zadarmo s hostingom

3. Začnite svoj blog krásy na WordPress

Odporúčam WordPress ako hostiteľskú stránku pri spúšťaní blogu o kráse, pretože je užívateľsky príjemný, ľahko prispôsobiteľný a má k dispozícii množstvo skvelých funkcií a doplnkov. Nastavenie je bezplatné a môžete si tiež vybrať zo širokej škály bezplatných aj platených šablón. Šablóna Monster je dobrý zdroj na prehliadanie šablón WordPress a skúmanie rôznych možností.

Atraktívna šablóna zlepší príjemnosť prehliadania pre vašich čitateľov a tiež pomôže vášmu blogu vyzerať profesionálnejšie. Nezabudnite, že veľká časť návštevnosti vašich webových stránok bude pochádzať z mobilných zariadení, ako sú smartfóny a tablety, preto je dôležité uistiť sa, že váš návrh reaguje na rôzne veľkosti obrazovky..

4. Naplánujte si svoje príspevky

Teraz, keď je vaša stránka pripravená ísť do ďalšej fázy, je začať plánovať váš obsah. Hľadanie najnovších trendov v kráse v supermarkete alebo lekárni je skvelým miestom na začiatku, rovnako ako preskúmanie mesačných predplatných schránok ako Birchbox a Look Fantastic, ktoré vám každý mesiac pošlú nové produkty za pevnú cenu..

Zostavenie voľného rozvrhu na usporiadanie nadchádzajúcich príspevkov je skvelým tipom na začatie blogu o kráse, pretože vám pomôže udržať si prehľad o najnovších trendoch a vyhnúť sa všetkým ponáhľaným príspevkom na poslednú chvíľu..

Ak viete, že sa čoskoro dostane na trh skvelý nový produkt, nezabudnite ho naplánovať! Ak o tom najprv blogujú všetci ostatní a vy ste naposledy na večierku, je pravdepodobné, že vaši čitatelia budú hľadať niečo nové.

5. Vytvorte videonávody

Ak ste si istí, že ste na cestách, videonávody sú skvelým spôsobom, ako skontrolovať kozmetické výrobky a ukázať návštevníkom vašich blogov účinky pred a po. Na nahrávanie kvalitných videí nepotrebujete drahé zariadenie na úpravu fotoaparátu alebo videa.

Ak sa chcete dozvedieť, ako začať blog krásy, ktorý obsahuje videá s rozpočtom, prečítajte si tohto sprievodcu YouTube o tom, ako nahrávať a upravovať pomocou telefónu:

6. Zostavte si základňu svojich fanúšikov

Vedieť, ako začať blog o kráse, je skvelé, ale musíte o ňom tiež informovať svet! Najmä ak chcete začať zarábať peniaze z príspevkov a dostávať platby za kontrolu produktov. Ak chcete rozšíriť svoju čitateľskú základňu, musíte pochopiť, odkiaľ pochádzajú, čo sa im páči a čo nie.

Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, je komunikovať s nimi prostredníctvom vášho blogu a povzbudiť ich, aby zanechali komentáre a pripomienky. Analýzy blogov a doplnky sú tiež skvelým spôsobom, ako zistiť, ako čitatelia prichádzajú na vaše stránky a ktoré príspevky sú najobľúbenejšie..

Ak chcete prilákať nových čitateľov, mali by ste si tiež vytvoriť dobrú prítomnosť na sociálnych sieťach – Instagram je skvelý nástroj pre blogerov krásy, aby oslovili obrovské publikum a povzbudili ľudí, aby navštívili ich stránky..

Ak budete postupovať podľa týchto tipov na začatie blogu o kráse, získate najlepší možný začiatok cesty na blogovanie. Ak zostanete motivovaní a odhodlaní zverejňovať skvelý obsah, váš blog bude ďalej rásť a dúfajme, že sa stane úspešným webom.

Vďaka špičkovým blogerom v oblasti krásy, ktorí mesačne zarábajú tisíce z plateného obsahu a pridružených partnerov, nie je dôvod, prečo nemôžete zmeniť svoj koníček na kariéru úspešného bloggera..

Okamžite môžete začať so špeciálnou dohodou, ktorú som vypracoval v spoločnosti HostGator. Spravidla účtujú viac ako dvojnásobok ceny, ktorú môžete získať, ak navštívite tento odkaz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map