Bezplatné blogovacie platformy 2020: 3 z najlepších bezplatných webových stránok!

Ak nechcete začať so samostatnou platformou blogov a stať sa serióznym blogerom, vždy existuje spôsob, ako vytvoriť bezplatný blog pomocou jednej z mnohých bezplatných blogovacích platforiem..


Budete mať veľa obmedzení, ale aspoň budete mať virtuálne miesto, kde môžete odložiť svoje myšlienky, nápady atď. Môže to byť váš tajný denník, pretože návštevnosť (návštevníci) málokedy nájde cestu k blogom založeným na tých najlepších bezplatných blogových platformách..
Bezplatné porovnanie blogovej platformyTieto platformy sú však ideálne pre ľudí, ktorí neplánujú blogovať dlhšie ako niekoľko mesiacov, nemajú dostatok peňazí na spustenie blogovej platformy s vlastným hosťovaním alebo sa jednoducho nestarajú o zarábanie peňazí za všetku svoju usilovnú prácu..

Ak to tak nie je, môžete sa pozrieť na informácie v rámčeku nižšie, ktoré by sa pre vás mohli hodiť lepšie, ale ak áno, čítajte ďalej …

Ak sa chcete dozvedieť viac o rozdieloch medzi niektorými z najlepších blogovacích platforiem, prečítajte si článok uvedený nižšie:

Váš vlastný web REAL nemusí byť drahý:

Dohodli sme sa na vás so špeciálnymi zľavami 62% so spoločnosťou HOSTGATOR EXCLUSIVE, mojimi čitateľmi blogov, takže vaše náklady na hosťovanie môžu byť až 2,64 dolárov mesačne!

Nikde inde nedostanete lepšiu ponuku! Poponáhľajte, je to len obmedzený čas!

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie výnosných výklenkov
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

Ponuka končí len do konca mája 2020!

Najlepšie bezplatné blogovacie platformy do roku 2020

Dovoľte mi, aby som vám predstavil náš výber najlepších bezplatných blogových platforiem:

WordPess.com by skutočne mal byť váš najlepší výber z najlepších bezplatných blogových platforiem. Používa ho viac ako 52% všetkých blogerov a má najväčšiu komunitu podpory. Mnoho najlepších blogov, ktoré sú prevádzkované na WordPresse s vlastným hosťovaním, ako sú eBay, Sony a dokonca aj NASA.

Blogovanie na blogu WordPress môžete začať zadarmo tu. Stačí sa prihlásiť a je dobré ísť.

Doména zadarmo s hostingom

Podrobnejší návod na začatie blogu nájdete v tomto sprievodcovi vytvorením vlastného blogu WordPress na domovskej stránke..

Zadný hlavný panel WordPress.com zadarmo

Blogger.com je druhá najväčšia platforma na blogovanie, ktorú vlastní vyhľadávací gigant Google. Zatiaľ čo niektorí hovoria, že je to lepšie ako WordPress – dôrazne nesúhlasím. Má menej rozvrhnutí na výber a nemá toľko funkcií, aké má WordPress.

Je však veľmi obľúbená medzi tými, ktorí chcú začať blogy pre mamičky, takže ak to znie ako vy, choďte a pozrite sa na to.

Všetko, čo musíte urobiť, je zaregistrovať sa vo vyššie uvedenom odkaze, alebo ak uviaznete, prečítajte si podrobnejšieho sprievodcu..

Zadarmo koniec blogu služby Blogger

Tumblr je populárna bezplatná blogovacia platforma medzi mladšími ľuďmi. Väčšinou ide o zdieľanie niektorých gifov, obrázkov, umenia a možno aj niekoľkých riadkov motivačných ponúk. Nie je to dokonalá platforma pre blogovanie, ale ak si len chcete zdieľať nejaké obrázky / obrázky bez toho, aby ste robili čokoľvek iné, môže to byť vaša platforma pre prechod na blog.

Ak sa chcete zaregistrovať v službe Tumblr, prejdite sem.

Bezplatná blogovacia platforma Tumblr

REAL hosting vs bezplatné blogové stránky

Ako som uviedol na svojej domovskej stránke, nie som fanúšikom bezplatných služieb blogovania. Existujú vážne nedostatky. Viem, že to znie šialene odovzdať niečo, čo je „zadarmo“ – ale tu je škaredá pravda:

 • Vaše stránky budú pre ľudí oveľa ťažšie nájsť: Namiesto toho, aby ste si kúpili názov domény (to znamená iba webovú adresu blogu), ktorý je celý váš, ste prilepení na subdoménu..

Príklad: Pri skutočnom blogu, ktorý hosťuje doménu mojej stránky, je startbloggingonline.com – ale ak by som svoje stránky postavil na bloggeri, bolo by to startbloggingonline.blogger.com..

To je pre ľudí oveľa ťažšie zapamätať, však? Vyhľadávacie nástroje majú navyše tendenciu neklasifikovať subdomény, takže by ste mohli vynechať veľa návštevnosti.

 • Nebudete vyzerať profesionálne: Ak je vaším cieľom dostať sa do tlače, zarobiť si peniaze alebo sa stať známym bloggerom, bude to oveľa ťažšie na platforme, ktorá vyzerá lacno a prenajíma sa..
 • Máte na výber menej návrhov: Nechceš nevýrazný, nudný, generický vzhľad – však? Pre vaše stránky je potrebné zvážiť THOUSANDY bezplatných tém WordPress, všetko navrhnuté kreatívnou komunitou – ostatné platformy majú niekoľko desiatok.
 • Chcete pridať funkcie? Príliš zlé! Ak chcete niekedy pridať galériu fotografií, nainštalovať fórum alebo dokonca lepšie filtrovať spam, nemáte šťastie – ale WordPress má na výber tisíce doplnkov..

A čo je najdôležitejšie …

 • Nemáte žiadnu kontrolu nad svojím blogom OWN – Ak je váš blog hostený na webe niekoho iného, ​​vlastní ho – nie vy. Rozhodujú o tom, koľko miesta na disku pridelia, a ak sa rozhodnú, že váš blog nezodpovedá ich zásadám, môžu vás bez varovania odstrániť, a všetku vašu tvrdú prácu tak pošlú.

Rozumiem – bol som tam raz. Ak naozaj nemáte 3 doláre mesačne (cena je v skutočnosti menej ako 3 doláre s mojou špeciálnou dohodou TU), aby som sa dal k svojmu blogu (a to je naozaj všetko, čo potrebujete!), počnúc bezplatnou možnosťou by mohlo mať zmysel.

Najlepšie bezplatná blogovacia platformaAle ak máte ŽIADNE plány na rozvoj populárnej stránky alebo máte nápad na webovú stránku zameranú na zarábanie peňazí, ktorú chcete implementovať, bezplatné platformy blogu určite nie sú cestou. Vyššie uvedená ponuka má tiež záruku vrátenia peňazí, takže pri počiatočnej cene / mesiac nižšej ako šálka kávy, čo musíte stratiť?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map