Jak vydělávat na blogu: 7 strategií Kickass Pro

Nyní, když máte svůj blog nastavený a provoz se blíží, jste připraveni se naučit zpeněžit blog jako profesionálové.


Museli jste vidět nebo slyšet o lidech, kteří z blogů vydělávají hodně peněz, investovali do svých stránek, vypadali úžasně, zabíjeli a nebáli se ani předvést svým čtenářům.

Tak, kde vás začneme?

Nejprve budete pravděpodobně chtít vědět, jak bloggerové toho všeho dosáhnou? Nejdřív se do toho pustíme. Zde je nejlepší způsob:

Jak nejlépe zpeněžit blog: E-mailový marketing na svůj vlastní seznam

Vytváření seznamu znamená přidání nových odběratelů do vašeho e-mailového seznamu. Můžete nalákat čtenáře, aby se přihlásili k odběru tím, že nabídnete bezplatný dárek exkluzivně pro předplatitele a samozřejmě důsledným vytvářením skvělého obsahu, ke kterému se lidé chtějí vrátit.

Ale jak vám to pomůže zpeněžit? Udržuje lidi v poznání. Když spustíte eCourse, začnete nabízet poradenské služby nebo publikujete eKnihu, vaši odběratelé se budou starat o první. Pokud tedy chcete po spuštění vidět rychlé výsledky, ujistěte se, že máte vytvořen seznam e-mailů, který umožňuje přístup ke skupině zúčastněných osob.

Připojte se ke školení ZDARMA

Chcete se dozvědět, jak sestavit 6 číselných autoritních stránek?

Připojte se k tomuto školení zdarma…

 • Konečně mají osvědčenou metodu k nalezení výnosných výklenků
 • Získejte přístup k spolehlivé metodě výzkumu klíčových slov
 • Naučte se, jak zadávat kvalitní obsah externě
 • Naučte se, jak vytvořit odkazy na bílý klobouk na vaše stránky bez bolesti hlavy

Nemluvě o tom, že můžete také zpeněžit své e-mailové kampaně pomocí bannerových reklam a přidružených odkazů. V některých případech můžete dokonce vytvořit samostatný seznam placených předplatných e-mailů pro exkluzivní tipy a nabídky.

Pokud chcete začít shromažďovat své návštěvníky, budete potřebovat e-mailovou službu. Doporučuji neustálý kontakt. Konstantní kontakt má 60denní bezplatnou zkušební verzi (není nutná žádná kreditní karta). Poté jejich ceny začínají již od 20 $ / měsíc, ale podařilo se mi získat 20% slevu, pokud kliknete zde!

Líbí se mi jejich služba, protože to není drahé, mají vynikající podporu a skvělý systém správy automatických odpovědí.
Jak zpeněžit blog

Zpeněžení blogu: 7 vynikajících způsobů, jak mohou bloggerové vydělat peníze

 1. Affiliate marketing
 2. Provozování reklam, jako je Google AdSense
 3. Vytváření kurzů nebo služeb
 4. Poradenství pro lidi ve vašem oboru
 5. Placené recenze nebo sponzorované příspěvky
 6. bannerové reklamy
 7. Psaní a prodej elektronických knih

1. Affiliate marketing

Affiliate marketing je typ marketingu založeného na výkonu. Jako blogger uvedete odkazy na produkt nebo službu nabízenou prostřednictvím affiliate programu jiné firmy. Pokud jeden z vašich návštěvníků klikne na tento odkaz a zakoupí zboží nebo službu, obdržíte snížení nákladů.

Naučím vás, jak zpeněžit blog tímto způsobem (podívejte se na můj blogovací kurz v horní části stránky), protože to děláme zde na stránce Zahájení blogování online.

Pokud se rozhodnete připojit se k přidruženému programu, je vždy dobré:

 1. Propagujte pouze produkty relevantní pro vaše místo.
 2. Propagujte pouze produkty, které jste použili a doporučili.
 3. Na své stránky uveďte vyloučení odpovědnosti, abyste své čtenáře nezaváděli.

Jak se tedy zapojíte do affiliate marketingu? Začněte připojením k oblíbenému programu, jako je například:

Bezplatná doména s hostingem

 • ShareASale
 • Amazon Associates
 • ClickBank
 • Rakuten

Nemusíte se však držet jen velkých programů. Firmy si také mohou vytvořit vlastní programy pro jeden produkt nebo malou skupinu produktů a můžete se stát jedním z jejich přidružených subjektů. Například, kolega blogger může nabídnout affiliate program pro e-knihy nebo eCourses ve vašem výklenku, což by byla skvělá příležitost pro vás, protože je velmi relevantní pro vaše čtenáře.

Kolik můžete vydělat prostřednictvím přidružených odkazů? Melissa Culbertsonová z blogu Clarity upozorňuje pouze na dva příklady blogerky pro maminky a dekorativního betonu, kteří ročně vydělají 20 000 $ a 32 000 $, a to s minimálním počtem návštěvníků.

2. Google AdSense

Někteří lidé začínají blog výhradně pro umisťování reklam a Google AdSense je jednou z nejpopulárnějších reklamních sítí v okolí. Jednoduše řečeno, vyděláváte peníze zobrazováním reklam na svém webu. Existují dva způsoby, jak začít vydělávat peníze z Google AdSense:

 1. Na základě dojmů: To záleží na zobrazení stránky. Například za každých 1 000 zobrazení stránky získáte nastavenou částku dolaru.
 2. Na základě kliknutí: Bez ohledu na zobrazení stránky, pokud návštěvník klikne na reklamu z vašeho webu, získáte určité snížení příjmů z reklamy. To se může pohybovat od 0,01 do několika dolarů v závislosti na reklamě.

AdSense je kompatibilní s bezplatnými blogy Blogger a blogy WordPress s vlastním hostitelem, ale mějte na paměti, že nebude fungovat s bezplatným blogem WordPress (i když s vlastní doménou můžete zpeněžit pomocí WordAds).

Kolik můžete vydělat pomocí AdSense? To vše záleží na vašem provozu a na tom, kolik lidí je ochotno kliknout na vaše reklamy. (Pamatujte, že byste nikdy neměli klikat na své vlastní reklamy, protože společnost Google vám za to může penalizovat.) Pat Flynn ze společnosti Smart Passive Income vykázala výdělky nahoru o 3 000 $ měsíčně pouze z příjmů ze služby AdSense, ale ostatní bloggové, jako je Spencer Haws of Niche Pursuits, ohlásili výdělky přesahující 10 000 $ měsíčně.

3. Kurz a / nebo služby

Pokud již učíte své návštěvníky prostřednictvím svého blogu, proč nevytvořit exkluzivní příležitost k učení vybudováním placeného online kurzu? Běžným způsobem, jak tyto kurzy prodat, je zřízení 8týdenního kurzu prostřednictvím automatických e-mailových zpráv nebo uvolnění celého balíčku najednou, aby studenti mohli pracovat vlastním tempem. Mezi příklady online kurzů patří:

 • Obchodní skupina Masterclass (od Firepole Marketing)
 • Článek psaní Masterclass (Carol Tice a Linda Formichelli)
 • Školení sociálních médií pro seriózní obchodníky (od Market Motive)

Kolik můžete prodat členství v eCourse? To vše záleží na tom, za kolik ji prodáte a kolik lidí je ochotno kurz koupit. Gina Horkey z Horkey Handbook vydělala přes 1 000 dolarů za svůj první měsíc po zahájení psaní na volné noze eCourse.

Stejně jako kurzy, můžete také nabízet služby. Například mnoho bloggerů je také na volné noze a dostávají zaplaceno za psaní obsahu blogu pro jiné lidi. Mezi další běžné služby patří mluvení a soukromé koučování. V závislosti na vašem výklenku můžete získat konkrétnější. Například svatební blogger může nabízet služby plánování svatby.

4. Poradenství

Poradenství je další populární způsob, jak vydělat peníze prostřednictvím provozu blogu. U těchto služeb účtujete poplatek za zpětnou vazbu čtenářům. Řekněme například, že jste blog o sociálních médiích. Za hodinovou relaci Skype, kde byste diskutovali o sociální mediální strategii vašeho klienta, byste si mohli účtovat 75 $. Spolu s hovorem Skype můžete e-mailem zaslat úplnou písemnou zprávu o tom, jak tuto strategii zlepšit.

Podívejme se na několik příkladů. Jim Connolly z marketingového blogu společnosti Jim prodává dvouhodinové relace „Pick My Brain“ za 319 $ za pop, aby diskutovali o marketingové taktice. Sophie Lizard of Be na volné noze Blogger prodává one-on-one mentoringové relace pro blogenty na volné noze v balíčcích v rozmezí od 197 do 497 $.

5. Placené recenze

Pokud generujete slušný objem provozu, možná vás osloví firma, která se snaží sponzorovat vaše stránky. V těchto případech obvykle dostanete dvě žádosti:

 1. Placené recenze nebo…
 2. sponzorské příspěvky

Placené recenze jsou, když vám firma pošle svůj produkt a zaplatí vám, abyste o tom napsali recenzi, ale nejste povinni napsat pozitivní recenzi. Některé firmy také mohou sponzorovat konkrétní příspěvek výměnou za odkaz zpět na jejich stránky. Je to etická praxe zveřejnit sponzorství svým čtenářům.

6. Bannerové reklamy

Bannerové reklamy jsou přesně to, co znějí. Jsou to reklamy, které umístíte ve stylu banneru, obvykle do postranního panelu. Podnik sponzorující reklamu vám často zaplatí měsíčně, aby reklamu udržel na svém webu.

7. eKnihy

Psaní eKnih je velmi populární způsob, jak začít prodávat jedinečný produkt ve vašem oboru, a je ideální pro téměř jakékoli místo. Díky tolika příležitostem k publikování, které můžete publikovat, je snadné publikovat knihu a připravit ji k prodeji s významnými maloobchodníky, jako je Amazon nebo přímo na vašem webu..

Kolik peněz můžete vydělat? Darren Rowse z ProBlogger hlásí vydělávání 72 000 dolarů za pouhý týden poté, co spustil svou eKnihu na blogování. Pokud nejste strašně známí, můžete si pořád vydělat slušný kus peněz. Steve Gillman na Penny Hoarder hlásí, že z elektronické knihy vydělal asi 2 000 dolarů na ultralehký batoh, který napsal za pár dní..

Potřebujete další rady, jak zpeněžit blog?

Kliknutím na odkaz v horní části stránky se připojíte k mému bezplatnému kurzu blogů, kde každý týden poskytuji další tipy na všechny aspekty blogování!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map