Jak začít Fitness Blog a vydělávat peníze úspěšně ve zdraví

Pokud jste cvičenecký nadšenec nebo začátečník, který právě začíná na své cestě, spuštění fitness blogu je skvělý způsob, jak zůstat motivovaný, sledovat svůj pokrok a sdílet svá tajemství se světem..


Nezáleží na tom, kdo jste nebo jak dobře vypadáte, kdokoli se může naučit, jak vytvořit blog o fitness. Ale ne každý ví, jak udělat fitness blog úspěchem, a jsem si jist, že budete souhlasit s tím, že naučit se, jak zahájit úspěšný blog, je nejdůležitější součástí, nebo je to všechno za nic.

Pokud chcete pomoci lidem inspirovat k tomu, aby více cvičili, nebo se spojit s ostatními a sdílet tipy na cvičení, musíte se ujistit, že jste nastavili své stránky správným způsobem a organicky pěstovali své stoupence..

Jak začít fitness blog v 6 krocích

start-a-fitness-blog
Sestavil jsem průvodce krok za krokem pro začátečníky, který vám pomůže přesně to udělat. Postupujte podle 6 pravidel o tom, jak se stát úspěšným fitness bloggerem níže, a budete na cestě k vítězství.

1. Niche: spuštění fitness blog, který má šanci

Při spuštění fitness blogu je prvním krokem nalezení vaší speciality nebo mezery – jste horlivý sportovec nebo kulturista? Možná si užijete jógu nebo najdete krátké cvičební rutiny, které se hodí na nabitý program.

Připojte se ke školení ZDARMA

Chcete se dozvědět, jak sestavit 6 číselných autoritních stránek?

Připojte se k tomuto školení zdarma…

 • Konečně mají osvědčenou metodu k nalezení výnosných výklenků
 • Získejte přístup k spolehlivé metodě výzkumu klíčových slov
 • Naučte se, jak zadávat kvalitní obsah externě
 • Naučte se, jak vytvořit odkazy na bílý klobouk na vaše stránky bez bolesti hlavy

Naučte se, jak spustit fitness blogTypy cvičení, které budete provádět, a tréninky, které sdílíte, se mohou přirozeně líbit určitému typu čtenáře. Pochopení vaší niky a učení, jak to komunikovat se světem, pomůže vašemu blogu vyniknout od ostatních.

Dobrým testem je pokusit se to vysvětlit sami sebou jednou větou. Pokud nemůžete stručně shrnout, kdo jste a o čem je váš blog, bude pro čtenáře obtížné porozumět jim, že je mohou zmatit..

Kromě toho se chcete pokusit udržet svůj výklenek docela těsný, začít. Pokud Google zjistí, že se specializujete na jednu oblast, brzy uvidíte mnohem větší úspěch.

2. Identita: pojmenování fitness blogů pro začátečníky

Až budete mít skvělý nápad pro svůj blog, budete muset přijít s názvem a názvem domény. Váš titul by měl být nezapomenutelný, chytlavý a lákavý pro čtenáře.

Snažte se, aby to bylo relevantní pro vás nebo pro typ fitness aktivit, které vás baví, a poskytněte čtenářům nahlédnutí do obsahu vašeho blogu a to, zda je pro ně relevantní nebo ne..

Může být obtížné přijít s chytlavým jménem; vytvoření mysli-mapy a experimentování s wordplay a aliterací je dobrý způsob, jak přimět vaše tvůrčí šťávy k plynutí a přemýšlet o něčem, co se přilepí, ale s velkým názvem blogu v sáčku byste si měli nastavit vlastní doménu, která pomůže vašemu blogu vypadají profesionálnější. To nemusí být drahé a u webů, jako je HostGator, jsou domény k dispozici zdarma u vašeho hostingu.

3. Build: jak vytvořit úspěšný fitness blog

Chcete vědět, jak spustit fitness blog, který vypadá profesionálně, aniž by byl průvodcem HTML? Můžete to udělat snadno díky skvělým platformám, jako je WordPress.

Chcete-li používat WordPress, budete potřebovat hosting, pokud byste se však raději nenaučili, jak začít fitness blog zdarma. Nedoporučuji to však, protože bohužel nemůžete zpeněžit na bezplatných blogových platformách. S HostGatorem jsem se však hodně zabýval hostingem nových blogerů pro fitness, podívejte se sem.

Bezplatná doména s hostingem

Abych mohl dál mluvit o WordPress, jeho uživatelsky přívětivých funkcích a funkcích, jakož i přizpůsobitelných tématech a rozvrženích, velmi doporučuji WordPress jako platformu pro hostování vašeho blogu..

Můžete si vybrat ze široké škály placených i bezplatných témat dostupných online, jakož i z celé řady různých modulů plug-inů, které přidají vašim blogům další funkce, jako jsou formuláře pro odběr bulletinů, vylepšená analýza a SEO. Podívejte se na toto video, kde najdete některé z nejlepších bezplatných dostupných doplňků.

4. Obsah: jak napsat fitness blog

Se svým webem nahoře a připraveným na odchod můžete nyní přejít k zábavné části: obsah vašeho fitness blogu! Při vysvětlování, jak začít blog o zdraví a fitness, je jedním z mých nejlepších tipů vždy vytvořit časový rozvrh obsahu.

Uvolněný plán toho, o čem se chystáte blogovat, a kdy zajistí, že vaše stránky budou obsahovat pravidelný nový obsah a že vám dopředu poskytneme čas na zajímavé a originální nápady.

Jak často příspěvek zveřejňujete, záleží na tom, jak často cvičíte. Pokud si nejste jisti, jak často aktualizovat svůj blog, nejprve přemýšlejte o svých dalších časových závazcích a buďte opatrní, abyste se nepřetěžovali, za druhé proč se podívat na další úspěšné blogy o zdraví a zjistit, jak často nahrávají nový obsah.

Někdy méně je více a čas na plánování lepších a zajímavějších příspěvků přitáhne více diváků než zveřejňování průměrného obsahu každý den.

5. Následující: jak se stát úspěšným fitness bloggerem

Nyní, když víte, jak spustit fitness blog se skvělým webem a poutavým obsahem, musíte o něm vyprávět světu a přilákat na něj provoz. Doplňky WordPress jsou skvělý způsob, jak zjistit, které z vašich příspěvků mají lepší výkon než ostatní. Nezapomeňte tedy analyzovat svá data a zjistit, co je třeba vylepšit.

Stránky sociálních médií jsou také skvělým způsobem, jak křičet o svém novém úsilí. Nastavte si stránky s odkazy na váš blog a pokuste se povzbudit co nejvíce lidí, aby vaši stránku sdíleli, a pomozte tak získat slovo.

Zasílání týdenního nebo měsíčního zpravodaje předplatitelům je také skvělý způsob, jak udržet lidi v kontaktu s vaším webem a upozorňovat je na nový obsah a nejdůležitější informace z posledních několika příspěvků..

6. Příjem: začněte vydělávat na svém blogu o zdraví a fitness

Pokud budete i nadále budovat své čtenářské a sledovací čísla, je pravděpodobné, že byste mohli také začít vydělávat peníze zpět z vašeho blogu. Při relativně nízkých provozních nákladech může být blogování velmi lukrativní, pokud víte, jak to udělat správně.

Klíčem je kvalitní obsah a oddané sledování – to jsou dvě věci, které značky a společnosti budou hledat, než sponzorují vaše příspěvky na recenze produktů nebo zaplatí za doporučený obsah..

Následující výše uvedený podrobný průvodce vám poskytne všechny nástroje, které potřebujete při spuštění fitness blogu, a pomůže vám dosáhnout úspěchu. Klíčem k tomu je strávit čas vytvořením profesionálního a uživatelsky přívětivého webu, protože to vašim čtenářům poskytne příjemné procházení.

Kromě toho bude zveřejňování promyšleného a poutavého obsahu nezbytné pro růst silné základny následovníků. Dejte všechny tyto dohromady a můžete mít jen to, co je potřeba, abyste se stali profesionálním blogerem pro fitness!

Chcete začít ještě dnes? Podívejte se na naši speciální nabídku s HostGator.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map