Koks yra geriausias laikas rašyti tinklaraštį? (Keista tiesa)

Kaip dažnai turėčiau skelbti tinklaraščio įrašusNesvarbu, ar rašote linksmybėmis, ar siekdami užsidirbti pinigų, vienas dalykas tinkamas kiekvienam tinklaraštininkui, kurį aš kada nors gyvenime sutikau:
Mes visi norime, kad kuo daugiau žmonių perskaitytų mūsų pranešimus – kad būtų matomas didžiulis srautas, plūsiantis į puslapį, ir puslapis po jo pateikiami tikri, gyvi komentarai iš gerbiančių gerbėjų ir įsitraukusių auditorijos narių..


Aha … svajonė!

Taigi mes praleidžiame laiką galvodami apie SEO ir planuodami turinį, kuris, mūsų manymu, bus rūpi. O kas, jei aš jums pasakyčiau, kad nepakanka puikaus turinio ir tvirto optimizavimo?

Koks yra geriausias laikas rašyti dienoraštį?

Nėra visuotinio geriausio laiko dienoraščio skelbimui. Norėdami sužinoti tinkamiausią laiką savo tinklaraščiui, prisijunkite prie „Google Analytics“ ir eikite į „Realusis laikas“ -> Apžvalga. Patikrinkite tai visą dieną, kad sužinotumėte, kada jūsų vartotojai yra prisijungę internete.

Duomenys realiu laiku

Jei norite žengti dar vieną žingsnį, spustelėkite parinktį Auditorija, esančią tiesiai po „Apžvalga“. Tada spustelėkite Geo -> Vietovė ir jūs galite pamatyti, kurios šalys ir net valstijos iš tikrųjų lankosi jūsų svetainėje. Jei jūsų auditorija visų pirma yra verslininkai iš JAV rytinėje pakrantėje, o jūs rašote popietę, tik keli skaitytojai iš tikrųjų tai matys, nes jie yra prieš 3 valandas ir per tą laiką važiuoja atgal iš darbo.!

Aš nekalbu apie įrašų rašymą, bet apie tai, kai juos iš tikrųjų skelbiate.

Dauguma tinklaraštininkų nesuvokia, kad tam tikru savaitės metu ir valandomis yra geriau nustatyti savo įrašą tiesiogiai.

Nurodykime, kas turėtų būti akivaizdu: jei rašote apie naujienas ar populiarias temas, laikas yra absoliučiai viskas, o anksčiau yra geriau nei vėliau 100% laiko. Diena, naktis – nesvarbu, jūs turite kuo greičiau judėti, kad būtumėte vienas iš pirmųjų, perpratusių naujienas.

Šią pamoką išmokau iš pradžių, kai pradėjau rašyti internetinius dienoraščius apie išmaniuosius telefonus ir mokomuosius telefonus

Prisijunkite prie NEMOKAMAI mokymų

Ar norite sužinoti, kaip sukurti 6 figūrų autoritetų svetaines?

Prisijunkite prie šio nemokamo mokymo…

 • Pagaliau turite patikrintą pelningų nišų paieškos metodą
 • Gaukite prieigą prie patikimo raktinių žodžių tyrimo metodo
 • Sužinokite, kaip perduoti kokybės turinį
 • Sužinokite, kaip sukurti baltos skrybėlės nuorodas į jūsų svetainę be galvos

Supratau, kad turiu kuo greičiau žmoniškai atsisakyti „karštų“ temų, tokių kaip naujų telefonų leidimai ir specifikacijos. Taigi, kai paleido „iPhone 2“ (kas panašu į amžių, ar ne?), Aš buvau rutulyje!

Atgal į „iPhone 3G“Išsami apžvalga buvo paskelbta praėjus kelioms valandoms po įžanginio renginio, o mainais už greitą judėjimą buvau bombarduojama su naujais lankytojais.

Kai buvo atidengtas kitas „iPhone“, aš žaidžiau kitaip. Šį kartą daug laiko užtruko patikslindamas įrašą, jį redaguodamas ir bandydamas padaryti * tobulą * bei stengdamasis būti kuo išsamesnis ir turėdamas kuo daugiau informacijos iš visų ten esančių įrašų..

Susimąsčiau, jei daugiau laiko praleisčiau rašydamas, atsakymai bus stipresni. Deja, šis eksperimentas smarkiai sumažėjo. Didelis laikas! Kiekvienas tinklaraštininkas mane sumušė, todėl mano įrašas liko nepastebėtas.

Dar blogiau, kad keli žmonės, kurie kliudė mano įrašą, liko neinformuoti, nes aš kartojau informaciją, kurią jie jau žino..

Nemokamas domenas su priegloba

Svarbiausia pamoka, kurią išmokau, buvo kuo greičiau reaguoti į kylančius įvykius ir atnaujinimus.

Neslepi, kas vyksta tavo nišoje? Pabandykite naršyti pagrindiniame „reddit“ puslapyje arba patikrinti „Twitter“ žymas.

Turbūt gerai žinote, kad šiuose įrašuose prioritetas turi būti teikiamas kokybei, o ne greičiui. Tai, ko galbūt nežinote, yra tas, kad yra ir geresnių laikų skelbti šiuos pranešimus, tačiau atsakymas gali būti ne toks, kokio tikėjotės.

Pažiūrėkite, atsižvelgiant į tai, ko klausiate, „geriausias laikas“ keičiasi kiekvienam asmeniui, kompanijai.

Pavyzdžiui…

 • Matt McGee paskelbė straipsnį, kuriame galutinai įvardijamas sekmadieniais 14:37 PST kaip geriausias laikas tinklaraščių įrašams skelbti. Tai atrodo keistai, tiesa? Ir viskas, kuo jis rėmėsi, buvo vienas sėkmingiausių jo paties postų, todėl atrodo nepatikimas. Bet …
 • Danas Zarella iš „Hubspot“ atliko tyrimą, kurį apibendrino „KISSMetrics“ ir kuris rodo, kad žinutės labiausiai traukia pirmadieniais 11:00 EST… išskyrus tai, kad jis pastebėjo, kad pranešimai daugiausia komentavo šeštadieniais 9:00. Atrodo keista, tiesa? Išskyrus …
 • Nojus Kaganas atliko didžiulį 100 milijonų turinio tyrimą ir nustatė, kad antradienį paskelbti tinklaraščių įrašai užėmė didžiausią bendrą akcijų dalį ir greičiausiai buvo virusiniai. Ir visgi…
 • Savo tyrime radau, kad geriausias laikas skelbti savo tinklaraštyje yra vakarais, ypač penktadieniais ir šeštadieniais. Dėl tam tikrų priežasčių mano eismas atrodė vėliava darbo savaitės metu, tik savaitgalį įgyti garo. Tai reiškė, kad penktadienio ar šeštadienio vakarą paskelbtas turinys buvo daug labiau eksponuojamas ir sukėlė didesnį susidomėjimą nei dauguma turinio, kurį rašiau per savaitę..

Ar tavo galva dar sukasi?

Kam tu pasitiki?

Kurie duomenys tikslūs?

Tai, kas veikia viename tinklaraštyje, gali neveikti jūsų – ir net jei matome šimtų milijonų žinučių vidurkius, visada yra tikimybė, kad jūsų auditorija turės skirtingus vartojimo įpročius arba kad rasite savo tinklaraštį, kad jo publikavimo laikas skirtųsi geriausiai..

Teisingai – jūsų piko laikas yra kažkas visiškai skirtingo.

Taigi, nors jūs galite naudoti Nojaus Kagano tyrimą ar Dano Zarella kaip atskaitos tašką, jūs turite išbandyti ir atrasti geriausią laiką savo tinklaraščiui..

Štai kaip

Jei dar nenaudojate „Google Analytics“ srautui stebėti, nėra tokio laiko, kaip pradėti.

Tai yra tik vienas iš daugelio tinklaraštininkams prieinamų įrankių, kurie gali padėti paversti nesąžiningą turinį skrajutiu, kuris sugeria naujus skaitytojus.

Naudodami „Google Analytics“ norėsite atlikti kelis veiksmus:

 • Naudokite komentarus norėdami pažymėti kiekvieno jūsų paskelbto tinklaraščio įrašo paskelbimo laiką. Tai užtruks tik keletą sekundžių, ir gausite keletą duomenų taškų, su kuriais galėsite palyginti.
 • Tada peržiūrėkite savo duomenis laikui bėgant, surūšiuodami bendrą lankytojų skaičių pagal valandą, kad pamatytumėte, kurios dienos ir valandos yra dažniausios. (Tam galite sukurti ir tinkintas ataskaitas)
 • Norite dar daugiau informacijos? Šis „Coschedule“ įrašas turi dvi nuostabias pasirinktines ataskaitas, kurias galite nustatyti, kad dar geriau pažvelgtumėte į jūsų tinklaraščio geriausią paskelbimo laiką (žr. Nr. 5 ir Nr. 6!)

Įsitikinkite, kad žiūrite į duomenis pakankamai ilgai – tikėtina, kad tik viena savaitė nėra statistiškai reikšminga.

Bet kita stebinanti tiesa …

Geriausias leidybos laikas gali būti net nesvarbus!

Žr., Yra dar trys dalykai, kurie yra svarbesni …

 • Jūsų turinio kokybė: Neįtikėtinas kūrinys turi geresnes galimybes bet kada pasidalyti nei vidutiniškas, taigi, jei niekas niekada nebendrauja su jūsų turiniu, VISI tai yra, nuo ko pradėti.
 • Dalijimosi turiniu laikas: Kam rūpi, kada publikuosite įrašą, jei juo galėsite dalintis bet kuriuo metu? Norėsite atkreipti dėmesį į tai, kada jūsų kūrinys sulaukia daugiausiai traukos po to, kai pasidalinote juo skirtingais socialinės žiniasklaidos kanalais. Žinoma, paskelbkite šį įrašą 8:00 ryto – tada pasidalykite juo po trijų valandų, jei tai yra prasmingesnė! Dalijimosi modeliai gali skirtis nuo tiesioginio vartojimo įpročių, todėl išbandykite juos atskirai ir taip pat pabandykite bendrinti / publikuoti skirtingu metu.
 • Kaip dažnai / nuosekliai skelbiate turinį: Jei jūsų auditorija įsibėgėja ir žino, kad jūsų turinys ateina tam tikru metu ar tam tikrą dieną, galite prisidėti formuodami jų vartojimo įpročius!

Čia nėra griežtos taisyklės – kai kurie profesionalūs tinklaraštininkai kas 24 valandas net pateikia naują turinį.

Nors šis tvarkaraštis jums gali būti per daug sudėtingas, turėtumėte apsvarstyti galimybę skelbti dažnai ir reguliariai. Aš sužinojau, kad 2–3 kartus per savaitę yra miela vieta – daugiau nei tai, ir klientai gali jaustis priblokšti, vis mažiau ir aš rizikuoju ištrūkti iš atminties.

Bet išbandykite save ir nustatykite tvarkaraštį, kurį pagrįstai galite valdyti.

(Pssst … Nerimaujate, kad nerandate pakankamai turinio, kad užimti tuos žodžius? Turiu 101 idėją tinklaraščių įrašams, kad ši mintis vis labiau keistųsi. Arba galite išbandyti strategiją, kurią matau daug tinklaraštininkų: skirkite tam tikras dienų dienas savaitė prie konkrečių rūšių pranešimų – pavyzdžiui, kiekvieną penktadienį gali būti „savaitinis raundas“.)

 • Kaip dažnai dalijatės turiniu: Per daug tinklaraštininkų atsisako senų įrašų, kad sutelktų dėmesį į naujus, dalindamiesi juo vieną ar du kartus ir niekada nebendraudami. Išskyrus atvejus, kai jūsų turinyje nagrinėjama laiko atžvilgiu svarbi problema, nėra jokios priežasties, kad ne kartą ir vėl galite dalintis senu, bet aktualiu turiniu skirtingu metu, išbandydami, kada jis labiausiai traukia.

Nepamirškite, kad yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte kurti savo tinklaraštį, o svetainės atnaujinimas ir tendencijos yra tik viena iš jų!

Ar aš nepaisiau skelbimo grafiko ar strategijos, dėl kurių jūsų tinklaraštis buvo audringas? Pamesk man komentarą ir papasakok man apie tai!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map