Tinklaraščių nišinių idėjų sąrašas: Kokio tipo tinklaraščiai uždirba daugiausia pinigų?

Dee van Heerden


Dee van Heerden

Turinio rinkodara yra vienas didžiausių dienos ir amžiaus, kai gyvename, patrauklumo. Čia yra kažkas kiekvienam. Jei jūsų tema yra tokia, apie kurią galite susidaryti savo nuomonę, galite apie ją rašyti tinklaraštį.

Natūralu, kad kai kurie tinklaraščiai veikia kur kas geriau nei kiti. Pažvelgę ​​į kiekvienos pramonės šakos grynąją vertę, galite pastebėti, kad tam tikros tinklaraščių nišos idėjos geriau patenkina interneto tyrinėtojų poreikius, todėl jos veikia geriau. Rinkdamiesi temą taip pat turite atsiminti, kad šiuolaikiniame amžiuje rinkodara yra ne tik reklamos įdėjimas į vietinį popierių,.

Kalbama apie sužadėtuves. Tai susiję su susisiekimu ir supratimu kaip jūsų tinklaraščio informacija ir idėjos pagerina jūsų auditorijos gyvenimą. Mažiau pardavimo ir daugiau dalijimosi – dėl to įvyksta pelningi sandoriai. Sveiki atvykę į „Ws“ ir „dotcoms“ pasaulį

Atminkite, kad internetiniai dienoraščiai nėra pasyvios pajamos. Tai yra sunkus darbas ir kartu su būtinais priedais. Jūs turite būti asmenybės (net jei tai sietina tik su jūsų ekrano saugumu) ir turite sugebėti parašyti ką nors skaitomo ir įtraukiančio..

Dienoraščio nišos idėjos

Dienoraščio nišos idėjos

 • Gyvenimo būdas
 • Sveikata ir fitnesas
 • Žaidimai ir pramogos
 • Pomėgiai ir interesai
 • Finansai

Gyvenimo būdo tinklaraščio nišos

Gyvenimo būdo kategorijų internetinės tinklaraščių idėjos paprastai pasakoja jūsų asmeninės kelionės, susijusios su gyvenimo būdo tema, pavyzdžiui, sodininkyste, siuvimu ir sveikata, istoriją. Kodėl ši niša veikia? Padidėjęs panieka reklamai paskatino autentišką reklamos formą.

Kai vartotojai ieško naujų produktų ar paslaugų, jie mėgsta gauti asmeninių rekomendacijų. Gyvenimo būdo tinklaraščių nišos turi daugybę galimybių tinklaraštininkams dalintis savo asmenine patirtimi su tam tikrais savo nišos prekių ženklais. Įtakos darytojų rinkodara kyla iš šios internetinių dienoraščių nišos. Kokio tipo tinklaraščiai uždirba daugiausiai pinigų? Čia yra mūsų gyvenimo būdo tinklaraščio nišų sąrašas:

Idealiai tinka „fashionista“, turinčiai patirties šioje srityje, taip pat tiems, kurie tiesiog išmano apie naujausias tendencijas. Jei puikiai matote ansamblius ir naujas stiliaus idėjas, patraukite savo stiliaus lyderį į internetą ir paskleiskite žodį.

Teigiama, kad grožio tinklaraščių niša yra prisotinta, tačiau tai tiesiog neįmanoma. Nedarant apytiksliai 230 000 raktinio žodžio „grožis“ paieškų per mėnesį. Suraskite pakategorę ir laikykitės jos – plaukų, makiažo, odos sveikatos ar produktų. „Google“ lankytojai mėgsta apžvalgas, palyginimus ir biudžetinius „pasidaryk pats“ grožio triukus.

Tai viena iš paklausos reikalaujančių tinklaraščių temų, kurių per mėnesį ieškoma 146 000. Tačiau „Google“ Medic atnaujinimas sumažins jūsų tinklaraščio matomumą, jei pateksite į sveikatos priežiūros nišą be gero plano.

Prisijunkite prie NEMOKAMAI mokymų

Ar norite sužinoti, kaip sukurti 6 figūrų autoritetų svetaines?

Prisijunkite prie šio nemokamo mokymo…

 • Pagaliau turite patikrintą pelningų nišų paieškos metodą
 • Gaukite prieigą prie patikimo raktinių žodžių tyrimo metodo
 • Sužinokite, kaip perduoti kokybės turinį
 • Sužinokite, kaip sukurti baltos skrybėlės nuorodas į jūsų svetainę be galvos

„Google“ nori atsisakyti netikrų naujienų medicinos srityje. Nukreipkite dėmesį nuo medicinos temų. Jei turite sveikatos priežiūros laipsnį, ši niša yra aukso kasykla. „Google“ sumažino jūsų konkurenciją, suteikdama galimybę tikriems sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams sužibėti.

Sąvoka „maistas“ nebuvo sugalvota lengvai. Nesvarbu, ar esate profesionalus virėjas, ar atsidavęs skonio mėgėjams, maisto tinklaraščiai išlieka populiarūs. Iš tikrųjų receptai per mėnesį sulaukia 468 000 paieškų. Tai neapima net maisto tinklaraščių, susijusių su kelionėmis ir egzotiškų patiekalų paragavimu.

Tai yra konkurencinė niša, tačiau ji visada laimi, jei galite rasti unikalų kampą. Pase turėtumėte turėti keletą antspaudų ir keletą puikių pasakojimų apie savo keliones prie ugniakuro, kad skaitytojai tikrai patiktų.

Jūsų auditorija dažnai bus gerai apkeliavę žmonės, todėl įsitikinkite, kad esate čia autoritetas arba kad bent jau galite pareikšti ką nors linksmo jūsų rašymui.

Geriausios sveikatos ir kūno rengybos tinklaraščių nišos

Pasinaudokite daugybe potencialių auditorijų ir įsitraukite į šią nišą su autentiška aistra. Kas jus motyvuoja? Šioje nišoje to negalima suklastoti.

Bakstelėkite į savo auditoriją ir pasižymėkite savo nišą iš šio geriausių tinklaraščių nišų sąrašo. Kai kurios svarbiausios kūno rengybos temos, susijusios su naujomis arenomis, yra tinkamumas naujoms mamoms ir užimtiems tėvams, joga ir jėgos, svorio metimas ir moterų įgalinimas..

Visi mėgsta girdėti iš tų, kurie ėjo pėsčiomis ir matė pranašumus. Kadangi ši niša priklauso nuo asmenybės ir vertingos informacijos, pirmojo asmens patirtis geriau įtraukia skaitytojus.

Nemokamas domenas su priegloba

Be to, yra daugybė galimybių patvirtinimams, partnerių nuorodoms ir laiku galite panaudoti influencerių rinkodarą savo naudai išbandydami produktus ir pateikdami nuoširdžią nuomonę apie juos..

Ši subkategorija turi didelį potencialą, nes tėvams reikalinga lengva mankštos tvarka, kurią jie gali laikytis namuose. Dirbkite su juo humorą ir parodykite savo žmogiškąją pusę naudodami šį nišų sąrašą. Tėvai yra susiję su kitais, susiduriančiais su (panašiais) iššūkiais, todėl rašykite savo ir kalbėkite apie tai, kaip įveikėte kiekvieną iššūkį.

Ši niša dar nėra gerai išnaudojusi savo potencialo, todėl įeikite į ją dabar ir įsitikinkite savo vardu prieš konkurencijos šuolius.

Visose sveikatos priežiūros srityse yra nepaprastai didelis pasidalijimas. Sporto nišoje? Dar daugiau.

Jei patys išbandėte keletą skirtingų mankštos būdų, laikėtės kelių skirtingų valgymo planų ir radote jums tinkamiausią, pasidalykite savo idėja. Nesakyk to kaip Evangelijos tiesą; pasidalykite tai kaip savo subjektyvia kelione.

Tai yra vienas iš paprasčiausių būdų naudoti tinklaraščio temas norint nustatyti savo, kaip autentiškos institucijos, požiūrį į šį lauką, nesudarant problemų su „Google“ dėl klaidingos informacijos pateikimo.

Chaoso pasaulyje padarykite savo sveikatos tinklaraščiui ramybės vietą. „Apple“ produktai parduodami taip gerai, nepaisant didesnių tos pačios funkcijos kainų, palyginti su „Microsoft“. Šis minimalistinis dizainas suteikia per daug stimuliuotas smegenis atostogoms.

Kasdien nuo aušros iki sutemos esame bombarduojami ryškia reklama. Jei savo dienoraščio šaltiniuose, instrukcijose ir patarimuose galite pateikti tikrai raminančią efektą, su didžiuliu pasisekimu įsiterpsite į šio tinklaraščio nišos idėją..

Pelningų žaidimų ir pramogų nišų sąrašas

Žaidėjų tinklaraščių nišų sąrašas plečiasi, kai atsiranda daugiau filialų rinkodaros programų. Yra daugybė kampų, kuriuos galite naudoti norėdami užsidirbti pinigų iš savo žaidimų tinklaraščio.

Be filialo rinkodaros galimybių, pažiūrėkite į skirtingas auditorijas, kurias norite nukreipti, kad suskirstytumėte į skirtingas subkategorijas. Tai yra didelės internetinių dienoraščių temos:

Tai svarbu ne tik dalytis patarimais ir gudrybėmis; pramonė mato nuolatinį augimą, kai atsiranda naujos platformos. Vienas greičiausių būdų pritraukti srauto į kazino ir azartinių lošimų tinklaraštį?

Bendrinkite populiariausias svetaines, kuriose žaidėjai gali gauti nemokamų žaidimų ir premijų. Dalykitės tik tikrai vertingais ištekliais, kad pasitikėtumėte savo skaitytojais.

„YouTube“ matė, kaip daugybė talentingų žaidėjų užsidirba savo įgūdžius tiesiog tiesiogiai transliuodami žaidimus. Atlikite šį žingsnį toliau, sudarydami svarbiausias savo žaidimo akimirkas tinklaraščio įrašuose ir sukurkite „stiliaus stiliaus“ straipsnį. Tiesą sakant, viena žaidimų sesija gali lengvai papildyti 10 tinklaraščio įrašų, jei sutelksite dėmesį į vieną sritį, kur jums pasisekė.

Jei esate nuolankus, netgi rašysite tinklaraščio įrašus, kuriuose pasidalysite, kaip varžovai jus muša. Naudokite žaidimo pavadinimą ir savo patarimą / iššūkį pavadinime ir tikėtina, kad srautas bus ypač greitas.

Asmeninis tinklaraštis, kuriame dalijamasi patirtimi iš pirmų rankų, visada bus dar geresnis. Žmonės nori išgirsti, ką tikri žmonės turi pasakyti apie produktus ir paslaugas. Peržiūrėkite įvairius žaidimus ir pridėkite vaizdo įrašo fragmentus, kad pagrįstumėte savo teiginius.

Turite galimybę susieti partnerių nuorodas, skelbimus puslapyje ir, žinoma, gerai sekę, būsite pakviesti nemokamai demonstruoti žaidimus ir atlikti mokamus atsiliepimus. Paprasčiausias pinigų uždirbėtojas yra trečiųjų šalių skelbimai.

Verslo pasaulis žino, kad žaidimų ir pramogų pramonėje yra daug pinigų. Jei galvojate apie verslą ir esate entuziastingas žaidėjas, įdėkite savo įgūdžius į naudojimąsi tinklaraščiu šioje nišoje.

Dalykitės pramonės naujienomis ir nuostatais bei patarimais žaidėjams ir žaidimų paslaugų teikėjams. Pasidalykite vartotojų įžvalgomis – ko rinka yra alkanas? Kur galima patobulinti žaidimų platformas?

Pomėgiai ir pomėgiai tinklaraščių nišose

Turite pomėgį? Užsidirbkite iš jo naudodamiesi tinklaraščiu, net jei jis nėra griežtai teigiamas pelningų nišų sąraše. Jūsų tinklaraštis galėtų sukurti puikų sekimą ir pasiūlyti erdvės reklamai. Taip pat galite turėti filialų nuorodas į „premium“ produktus. Tai puikus būdas užsidirbti iš esamo hobio.

Labiau tikėtina, kad sulauksite didelių paskatų, jei skelbiate „YouTube“ vaizdo įrašus ir siekiate sulaukti didelio peržiūrų skaičiaus šiose pomėgių tinklaraščių nišose:

Pvz., Internetinių dienoraščių temos, tokios kaip nėrimas, per mėnesį sulaukia 112 000 paieškų. Tai ne tik kylančios tendencijos, tokios kaip bohemiška mada; tai išlieka populiarus hobis. Ši niša yra sudėtinga užsidirbti pinigų, nebent pradėsite pardavinėti modelius.

„Scrapbooking“ tapo skaitmeniniu hobiu. Parodydami žmonėms, kaip rodyti savo nuotraukas, ir peržiūrėdami geriausius scrapbooking įrankius, laimėsite auditoriją. Šiuo metu tai labai maža konkurencijos niša, tačiau ja susidomėta.

Yra daugybė scrapbooking platformų. Jei turite parduotuvę pagal pareikalavimą, „scrapbooking“ svetainė yra tobula antraštė.

Tobulėjant technologijų pasauliui, kiekvienas turi fotoaparatą galinėje kišenėje ir visi nori užfiksuoti meninius prisiminimus. Žmonės nori žinoti, kaip geriau fotografuoti; Štai kodėl žodis „fotografija“ per mėnesį atliekama 217.000 paieškų.

Kita idėja yra įsitraukti į apžvalgos nišą, pasidalyti savo patirtimi apie skirtingus objektyvus ir fotoaparatus, ir jūs netgi galite rekomenduoti (arba sukurti) fotografavimo kursus. Jūsų fotografijos tinklaraštis taip pat gali pagerinti jūsų portfelio paieškas ir padėti potencialiems klientams jaustis labiau susijusiems su jūsų prekės ženklo asmenybe.

Didelės paklausos tinklaraščių temos iš finansų tinklaraščių nišos sąrašo

Niekas apie ekonominį klimatą kalbėjo ne taip garsiai kaip tūkstantmetė karta. Beje, tai yra ta pati karta, kuriai tenka didžioji pasaulio pinigų dalis. Sujungę šiuos du faktus galite pamatyti, kaip finansų tinklaraštis bus pelningas.

Yra tiek daug galimų internetinių dienoraščių nišų idėjų ir nurodymų, o tai reiškia, kad yra daugybė galimybių užsidirbti pinigų iš savo svetainės. Verta paminėti, kad jūsų pačių gyvenimo būdas turėtų atspindėti tai, ką reklamuojate. Jei reklamuojate kuklų gyvenimą, turėtumėte gyventi kukliai.

Tai viena iš temų, turinčių daugybę ofsetinių temų. Pvz., Taupus gyvenimas gali apimti mokymąsi rasti kuponus ir nuolaidas bei išmokyti atlikti pagrindinę sodybą. Jame bus daugybė patarimų pasidaryk pats. Tai taip pat pereina į psichologiją, kalbant apie požiūrį, kurį turėtumėte kukliai gyventi sėkmingai.

Jūs turite žinoti, apie ką jūs čia kalbate. Jei pakartotinai sumaišysite informaciją, jau esančią „Google“, jums nebus pasiūlyta jokios tikrosios vertės. Jei galite paimti sudėtingą pasaulio finansinę informaciją ir suprasti, kad paprasti žmonės gali ją suprasti ir priimti savo sprendimus, jums bus nepaprastai gerai šioje nišoje..

Vienas iš populiariausių interneto naudojimo būdų? Judėjimas aukštyn. Žmonės naudoja „Google“ informaciją norėdami pakeisti savo karjerą ir tobulinti kvalifikaciją. Tai pradedama tiriant, kaip patekti į tam tikrą sritį, todėl dažniausiai pasitaiko tokių paieškų, kaip „Kaip būti copywriteriu“.

Atsakykite į kvietimą suteikti informacijos šioje tinklaraščio nišoje ir turite žiniatinklio srautą. Lengvai gaunamos idėjos užsidirbti pinigų; pridėkite filialų nuorodas į kursus ir savipagalbos atsisiuntimus.

Šiame tinklaraščio nišoje dirbantys verslininkai, pateikiantys tiesioginę informaciją apie savo kelionę į sėkmę, verslininkai dalijasi geriausiais sėkmės patarimais, o verslininkai, kalbantys apie tai, kaip įveikti labai specifines problemas, yra tik keletas šios tinklaraščio nišos idėjų..

Tai yra niša su daugybe galimybių gauti pajamų, įskaitant jūsų verslo paslaugų pardavimą, instruktavimo programas, mokamus atsisiuntimus, savipagalbos vadovus ir filialų nuorodas..

Rinkodara ir SEO, kaip viena iš labiau prisotintų verslo ir finansų subkategorijų, yra sudėtinga niša. Praktikai priklauso gerai nusistovėję ekspertai, tačiau tai nereiškia, kad jūs negalite padaryti didesnės jos sėkmės. Užrašykite apie tai, kaip tie patarimai jums padėjo, užuot pakartoję tas pačias idėjas, kurios jau yra internete, užrašykite unikalų senų patarimų sąrašą..

Vėlgi, jūs galite užsidirbti pinigų taip, kaip užsidirbtumėte iš verslo temų – naudokite partnerių programas, mokamus atsisiunčiamus išteklius, instruktavimo programas ir savipagalbos knygas..

Kokio tipo tinklaraščiai uždirba daugiausiai pinigų? (10 populiariausių nišų sąrašų)

Jei ieškote būdų, kaip atsakyti į kvietimą gauti informaciją internete, pateikiame 10 populiariausių tinklaraščių tipų, kurie uždirba pinigus:
10 geriausių pelningiausių tinklaraščių nišų idėjų sąrašų

 1. Rinkodara ir uždirbk pinigų internetu
 2. Tėvų ir mamų dienoraščiai
 3. Kelionė
 4. Asmeniniai finansai
 5. Gyvenimo būdo temos
 6. Maistas
 7. Sportas
 8. Nekilnojamasis turtas
 9. Programėlės ir technologijos
 10. Santykiai

Supraskite, kad internetiniai dienoraščiai uždirba pinigus, kai gaunate šiuos dalykus. Dėl šios priežasties svarbu ne pasirinkti pelningiausią nišą su viltimi, kad pasinaudosite grynaisiais pramonės pranašumais..

Jei norite užsidirbti pinigų, svarbiausias prioritetas turi būti jūsų žinomos nišos pasirinkimas. Jūsų sėkmė priklauso nuo to, kiek esate autoritetingas savo srityje – ar žinote savo temą iš vidaus, ar esate pakankamai aistringas, kad galėtumėte iš tikrųjų pasinerti į save?

 • Žmonės skaito tinklaraščius, kad pagerintų savo gyvenimo būdą. Jie nori kontroliuoti savo finansus, pagerinti santykius, uždirbti daugiau pinigų, įgyti kvalifikaciją ir išmokti būti sveikesni iš jūsų tinklaraščio.
 • Jūs turite priprasti prie minties, kad turite laimėti skaitytojų pasitikėjimą. Jie nori pamatyti rezultatus ir tiesiogines žmonių sąskaitos, gaunančios tikrus rezultatus.
 • Jei pasitikėsite savo skaitytojais, padidės internetinis srautas, atversite duris pinigų gavimui.
 • Jūs turite mylėti tai, apie ką rašote tinklaraštyje – tai yra labai svarbu. Skaitytojai gali užsiimti autentiškumu. Naudokite tai norėdami atskirti savo tinklaraštį nuo kitų, esančių jūsų nišoje.

Apie kokią nišą turėčiau rašyti tinklaraštį?

Visada rašykite dienoraštį apie jus dominančias temas. Jūsų aistra bus pastebima rašant ir tai geriau sudomins skaitytojus. Galite pažvelgti į populiarias temas, kurios atkreipia žmonių dėmesį.

Jei nepakankamai išmanote dalintis informacija, pasidalykite savo nuomone. Jei galite rašyti su humoru ir asmenybe, galite uždengti beveik bet kurią nišą.

Kokio tipo tinklaraščiai uždirba pinigus?

Beveik bet kuri tema gali duoti nemažas pajamas, kai turi ką nors išskirtinio, ką pasidalyti su pasauliu. Kai kurios pelningiausios tinklaraščio temos yra „pasidaryk pats“ ir amatininkystės, kūno rengybos ir sveikatos, asmeninių finansų, kelionių ir rinkodaros temos.

Kaip pradedantieji dienoraščiai uždirba pinigus?

Pajamų gavimas iš jūsų tinklaraščio yra lėtas ir ilgalaikis procesas. Pirmosiomis dienomis galite gauti pajamų pradedantiesiems, į savo turinį įtraukdami filialų nuorodas, kurios suteikia komisinį atlyginimą už pardavimą, kai rekomenduojate produktus ar paslaugas. Taip pat galite pasiūlyti kitoms įmonėms, reklamuojančioms jūsų svetainės plotą, tačiau būkite atsargūs ir nenuvertinkite savo svetainės, kol neįsigysite šios informacijos.

Kaip aš galiu pamatyti savo tinklaraštį?

Reklamuokite savo tinklaraščius socialinės žiniasklaidos platformose, komentuokite kitus svarbius tinklaraščius, susiekite savo tinklalapius ir pasinaudokite informaciniais biuleteniais. Galite mokėti už reklamą aukšto našumo trečiųjų šalių platformose.

Reguliariai skelbdami aukštos kokybės turinį, turėsite lankytojų atgal, kurie taip pat reklamuos jūsų nuorodas kaip informacijos šaltinį. Tai gali užtrukti daug mėnesių ar net kelerius metus, kol pasieksite šį tašką. Persistenkite, kad pavyks.

Kiek dienoraščių turėčiau parašyti?

Pramonė rekomenduoja iki 5 per savaitę, tačiau tai kiekvienam asmeniui gali skirtis atsižvelgiant į jūsų asmeninį tvarkaraštį. Nepasiduokite kiekiui už kokybę. Pasirinkite grafiką ir stenkitės jo laikytis.

„Google“ palankiai vertins jūsų tinklaraštį, jei jį reguliariai atnaujinsite, todėl išlaikykite puikią pusiausvyrą tarp kiekio ir kokybės.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map