Royalty Free obrázky pre blogy a webové stránky: Bez autorských obrázkov

Obrázky sú dôležitou súčasťou webovej stránky a blogu z dvoch dôvodov. Najprv pridajú na váš web alebo blog vizuálny prvok, ktorý bude sprevádzať obsah. Vďaka tomu je stránka príťažlivejšia pre oči a zaisťuje, že sa obsah nebude zdať nudný, iba slovami. Po druhé, obrázky, ak sú optimalizované správne, môžu prispieť k vášmu SEO.


Ale nie každý má čas alebo zručnosti, aby si mohol urobiť krásne fotky na použitie na svojich stránkach. Našťastie nemusíte. Existujú online platformy, ktoré poskytujú bezplatné obrázky pre webové stránky a blogy vo forme fotografovania fotografií pre prakticky akýkoľvek predmet, ktorý chcete.

Spomenul som, že najlepšie na tom je, že sú to úplne bezplatné obrázky? ��

Ako používam obrázky blogu zdarma

Nižšie sú uvedené bezplatné weby, ktoré som už nejaký čas používal na získavanie fotografií a ilustrácií pre sociálne médiá, reklamu a obsahový marketing na svojich stránkach. Nedávno som však našiel službu RelayThat, čo je do značnej miery zmena hry.!

Umožňuje mi vytvoriť jeden obrázok pre webovú stránku a dostanem obrázky v rovnakom štýle, aby sa zmestili všetky moje rôzne kanály sociálnych médií. Obrovský šetrič času! No, to vlastne nie je úplne pravda …

Predtým som to na väčšine svojich stránok neurobil skôr, pretože to bolo toľko práce, ale bolo to ako presunúť sa od písacieho stroja k notebooku Macbook pro. Ak máte doplnky SEO, ktoré vám umožňujú pridať obrázok so špecifickými rozmermi pre každý sociálny kanál, môže sa stať, že sa vám to splní váš sen, pozrite sa, čo môže urobiť, iba v prvej minúte tohto videa:

Páči sa mi to, čo vidíš? Pozrite sa, čo ešte môže urobiť TU.

Tu môžete získať bezplatné obrázky pre blogy a webové stránky

Royalty free snímky pre blogy a webové stránky

 • Získajte šablónu
 • Sprievodca dizajnom
 • Unsplash
 • Pixabay
 • Morguefile
 • flickr
 • Pexels
 • Stocksnap.io
 • Výbuch
 • reshot
 • Freestocks.org
 • FoodiesFeed
 • Gratisography
 • Picography
 • Kaboom Pics
 • Život Pix
 • ISO republika
 • StyledStock
 • Picjumbo
 • Skitterphoto
 • ImageFinder.co
 • Pikwizard
 • Rawpixel
 • Negatívny priestor
 • Barnimages

Získajte šablónu

Získajte šablónu vám uľahčí nielen použitie, ale aj vytvorenie bezplatných obrázkov pre webové stránky a blogy. Táto platforma má dva spôsoby použitia. Bezplatné a platené predplatné.

V rámci bezplatnej šablóny máte možnosť vyhľadávať na stovkách obrázkov, ktoré spadajú pod licenciu Creative Commons (CC). Máte dokonca možnosť použiť viac obrázkov spolu so šablónou, aby ste ich mohli usporiadať podľa vášho želania. Okrem toho môžete do obrázka pridať aj text. Vytvorenie tejto platformy viac ako len bezplatný zdroj obrázkov.

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie výnosných výklenkov
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

Pri bezplatnej možnosti získate limit na ukladanie až 10 obrázkov za mesiac s obmedzeným počtom fotografií a ikon, z ktorých môžete vyhľadávať. Možnosť Pro, ktorá stojí 9 dolárov mesačne, vám umožňuje vytvárať a ukladať až 50 obrázkov za mesiac z knižnice s viac ako 2 miliónmi obrázkov a ikon. Posledná možnosť, Neobmedzená, stojí 12 dolárov mesačne a poskytuje vám neobmedzený prístup na platformu.

 • zadarmo
 • Pro (9,00 $ / mesiac)
 • Neobmedzený (12,00 $ / mesiac)

Sprievodca dizajnom

S viac ako 1,2 miliónom obrázkov a 15 000 šablón si môžete z ponuky Design Wizard vybrať komplexnú platformu na prehliadanie a výber obrázkov s vysokým rozlíšením pre vaše stránky. Môžete dokonca zmeniť veľkosť a optimalizovať obrázok, aby ste sa uistili, že nevyrovnáva veľkosť stránky. Na tejto platforme nájdete obrázky pre každé odvetvie, vďaka čomu je skvelý pre akýkoľvek druh podnikania.

Podobne ako Get Stencil, aj Design Wizard má pre používateľov k dispozícii tri balíčky (aj keď sú drahšie):

 • Učeň (zadarmo)
 • Pro (9,99 $ mesačne)
 • Expert (16,95 $ mesačne)

Hlavným rozdielom medzi rôznymi balíčkami je počet obrázkov, ktoré môžete uložiť a použiť.

Unsplash logoVďaka knižnici s viac ako 550 000 obrázkami vo vysokom rozlíšení Unsplash uľahčuje podnikom nájsť presný obrázok, ktorý potrebujú..

Doména zadarmo s hostingom

Obrázky sú usporiadané do kategórií, takže si dokonca môžete prezerať kategórie, ak si nie ste istí presným obrázkom, ktorý chcete. Od prírody, architektúry až po súčasné udalosti nájdete bezplatné obrázky pre webové stránky, vďaka ktorým bude vyzerať pre vaše publikum ešte zaujímavejšie.

Logo PixabayJedinečným aspektom Pixabay je to, že má nielen bezplatné fotografie, ale aj videá, vektory a ilustrácie. Knižnica platformy sa skladá z viac ako 1,6 milióna obrázkov a videí, z ktorých si môžete vybrať.

Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť sa k ich komunite, ktorá je samozrejme zadarmo. Všetok obsah na stránke je licenciou CC0, čo znamená, že ju môžete používať bez písomného súhlasu alebo súhlasu fotografa.

MorguefileMorguefile má galériu 350 000 bezplatných obrázkov, z ktorých si môžete vybrať. Máte tiež možnosť prezerať obrázky z iných webov, ako sú iStock, Getty a Shutterstock.

Táto platforma tiež ponúka možnosť Pro, ktorá sa dodáva s ročným poplatkom 25 dolárov. Inovácia vám umožňuje upravovať obrázky pomocou prístupu k filtrom a možnostiam vylepšenia. Zaisťuje tiež, že môžete platformu používať bez reklám.

flickr

Komunita na Flickri má viac ako 10 miliárd fotografií. Táto platforma umožňuje používateľom prísť a zdieľať svoje fotografie s ostatnými.

Ak chcete získať obrázky, ktoré sú zdarma na komerčné použitie, musíte sa ubezpečiť, že vyhľadávanie budete filtrovať tak, aby zahŕňalo iba obrázky, na ktoré sa vzťahuje licencia CC a nemusíte sa obávať, platforma obsahuje tisíce.

Na Flickri nájdete akýkoľvek typ obrázka, takže by to mala byť jedna z najlepších platforiem na vašom zozname bezplatných obrázkov pre webové stránky.

PexelsDavová platforma Pexels umožňuje použitie fotografií na jej platforme na komerčné aj nekomerčné použitie. Používatelia môžu odosielať svoje fotografie Pexels, ktoré sú potom označené a triedené do kategórie, do ktorej patria.

Od fotografií krajiny až po portréty má web všetko. V prípade potreby môžete obrázky upraviť. Aj keď nemusíte pripisovať majiteľovi fotografie, platforma vás povzbudzuje, aby ste kredit pripísali tam, kde je splatný.

StocksnapStocksnap.io je ďalšia moderne vyzerajúca webová stránka, ktorá používateľom umožňuje prezerať stovky kategórií bezplatných fotografií vo vysokom rozlíšení. Nájdete tu obrázky vhodné pre podniky a do krajiny, takže to funguje dobre pre blogy a webové stránky.

Všetky obrázky na platforme spadajú pod licenciu CC0, takže určite patria do kategórie bezplatných obrázkov, ktoré sa dajú použiť na blogy.

Burst by ShopifyBurst je webová stránka s bezplatnými fotografiami vo vlastníctve platformy elektronického obchodu, Shopify. Je pomerne jednoduché použitie a obrázky sú zoradené podľa kategórií. Ak si nie ste istí presným obrázkom, ktorý potrebujete, stačí prejsť do kategórie, do ktorej patrí váš web alebo blog..

S tisíckami obrázkov v každej kategórii určite nájdete tú najlepšiu v Burst. V podmienkach používania Burst jasne uvádza, že fotografie odovzdané na platformu je možné stiahnuť a použiť s uvedením zdroja na komerčné použitie.

reshotSpoločnosť Reshot sa pýši webom, ktorý poskytuje bezplatné obrázky používateľom, ktorí v skutočnosti nemajú výzvu na fotografie.

Sú to obrázky, na ktorých fotografujú a pracujú používatelia komunity Reshot, takže zatiaľ čo sa zdajú byť obrázky, vlastne to tak nie je. Platforma tiež jasne uvádza, že tisíce dostupných obrázkov môžete bezplatne používať podľa vášho želania.

Freestocks.orgFreestocks.org je jediná webová stránka .org na zozname, ale rovnako ako ostatní má na výber veľa bezplatných obrázkov.

Kategórie si všimnete hneď, ako vstúpite na stránku, ktorá siaha od zvierat, módy, prírody až po ľudí. Aj keď tu nájdete obrázky konkrétnych webových stránok, obrázky na tejto stránke sú vhodnejšie pre blogy.

Kategórie nie sú také rozsiahle ako iné weby, ktoré sme spomenuli. Všetky obrázky na webe sa však dajú úplne zadarmo používať podľa vášho želania.

FoodiesFeedFoodiesFeed je prvý web v našom zozname, ktorý je špeciálne vyrobený pre jednu kategóriu, ktorou je jedlo. Ale obrázky, ktoré majú, sú považované za lepšie ako obrázky potravín, ktoré by ste našli na ktorejkoľvek inej platforme.

Tieto fotografie sú robené komunitou FoodiesFeed, členovia robia fotografie a zverejňujú ich pre kohokoľvek, koho chcú. Ale opatrne šliapajte, príťažlivé obrázky vás určite presvedčia, že vás túži po jedle.

GratisographyGratisografia sa nepáči ako iné webové stránky v našom zozname, pretože obsahuje nepredvídateľné obrázky, z ktorých niektoré sú jednoducho bizarné alebo nepárne. Tieto obrázky, ktoré sa skôr používajú na blogy ako na obchodné webové stránky, môžu vášmu obsahu skutočne vyniknúť.

Všetky obrázky sú úplne zadarmo na použitie podľa vášho želania. V kategóriách od obchodných až po rozmarné si môžete nájsť hodiny strávené prehliadaním nepárnych, ale podmanivých obrázkov.

PicographyPicografia je ďalšou skvelou voľbou pre prakticky akýkoľvek typ obrázka, ktorý chcete. Od bezplatného obrázka Apple Watch po Aurora Borealis má táto stránka veľa rôznych kategórií obrázkov, z ktorých môžete vyhľadávať..

Všetky obrázky sú vo vysokom rozlíšení a môžete ich používať podľa vášho želania.

KaboomPicsZatiaľ čo obrázky na stránkach Kaboom Pics sú bezplatné na používanie, webová stránka sa líši od ostatných na zozname, pretože vlastník webu prijíma a upravuje všetky obrázky, ktoré sa nachádzajú na webe..

Na stránkach je viac ako 10 000 obrázkov, z ktorých si môžete prezerať, a hoci sa to nemusí zdať také rozsiahle, ako to spomínajú niektoré iné platformy, je to pôsobivé.

Život PixLife of Pix je ďalšia komunitná webová stránka, na ktorej môžu fotografi prísť a zdieľať svoje fotografie. Akonáhle sú fotografie zdieľané, sú zadarmo na použitie.

Táto platforma má dokonca program Life of Vids, kde nájdete bezplatné videá a klipy, ktoré môžete použiť pre svoj blog alebo webovú stránku WordPress.

ISO republikaISO Republic obsahuje tisíce bezplatných obrázkov pre komerčné aj nekomerčné použitie. Môžete prechádzať kategórie alebo obľúbené značky a nájsť ten správny obrázok pre svoj blog alebo web.

Všetky obrázky sú vo vysokom rozlíšení a ľahko sa dajú upravovať, takže ich môžete použiť podľa vlastného výberu.

StyledStockStyleledStock je druhá webová stránka v našom zozname, ktorá je zameraná na konkrétne publikum. Platforma obsahuje fotografie zamerané na podnikateľky.

Obrázky sa k nim viac dotýkajú žien, čo je z väčšej časti celkom jemné. Takže pre všetky ženy podnikateľky, ktoré hľadajú obrázky pre svoj blog, by táto stránka mala byť vašou prvou zastávkou.

PicJumboPicjumbo používateľom ponúka tisíce bezplatných obrázkov na komerčné i nekomerčné použitie.

Má tiež prémiové členstvo, ktoré používateľom umožňuje prístup k 5 000 ďalším fotografiám a viac ako 100 zbierkam. Vďaka trom rôznym prémiovým programom v rozmedzí od 6,58 do 24,08 $ mesačne získate nielen na výber viac obrázkov, ale aj neobmedzené sťahovanie a prístup k prémiovým kategóriám..

Skitter PhotoSkitterphoto je verejná doména, do ktorej môžu používatelia prísť a zdieľať svoje fotografie pre akékoľvek použitie. Všetci fotografi, ktorí musia urobiť, je pripojiť sa k komunite a zdieľať svoje fotografie.

Ako firma si môžete stiahnuť zdieľané obrázky a použiť ich pre svoj blog alebo web. Obrázky majú vysoké rozlíšenie, takže sa pri použití javia ako krištáľovo čisté.

ImageFinder.coImageFinder.co je domovom viac ako 150 000 vysokokvalitných obrázkov, ktoré sú všetky bezplatné. Vlastne to začalo ako vyhľadávací nástroj, ktorý hostí obrázky z Flickru, ktoré sú konkrétne označené v licencii Creative Commons.

Ako sa webová stránka rozširovala, teraz poskytuje obrázky z rôznych platforiem, nielen z Flickru.

PikWizardPikwizard je web, ktorý je prepojený s Sprievodcom dizajnom, obrázky, ktoré vyberiete, je možné upravovať pomocou Sprievodcu dizajnom. Táto stránka vám umožňuje vyhľadávať v konkrétnych kategóriách pomocou vyhľadávacieho panela alebo môžete obrázky filtrovať na základe popularity, dátumu atď..

S tisíckami obrázkov na výber a možnosťou ich úpravy priamo na webe vám PIkWizard uľahčuje výber a optimalizáciu obrázkov pre blogy a webové stránky..

RawPixelV programe Rawpixel je k dispozícii knižnica stoviek obrázkov. Obrázky majú viac umelecký dojem, ktorý im dáva viac ako len priemerný dojem z fotografie.

Táto platforma je skvelá pre každého, kto potrebuje zábery, ktoré sú kreatívnejšie a ktoré majú tendenciu oslovovať publikum viac.

NegativeSpace.coNegative Space je ďalší kreatívny priestor, do ktorého môžu fotografi prísť a zdieľať svoje fotografie. Fotografie, ktoré nájdete na webe, ako napríklad Rawpixel, sú umeleckejšie a umožňujú fotografom predviesť svoju kreativitu.

Webová stránka má dokonca jedinečný filter, ktorý vám umožní vyhľadať dominantnú farbu fotografií.

Barnimages

Barnimages je web vytvorený dvoma fotografmi, ktorí chceli redefinovať sériové snímky. Obrázky nájdené na platforme sú zhotovené nimi a sú vysoko kvalitné.

Všetky obrázky sú úplne zadarmo na použitie.

Licencie na bezplatné fotografie pre blogy a webové stránky

Predtým, ako pôjdete na výber obrázkov z ktorejkoľvek z vyššie uvedených platforiem, je dôležité, aby ste si prečítali podmienky licencovania pre každú z týchto platforiem. Zistíte, že väčšina obrázkov na platforme nemá obmedzenia týkajúce sa autorských práv a je licencované na použitie v rámci verejnej domény kreatívy. To znamená, že obrázok môžete použiť podľa vášho želania bez toho, aby ste požiadali o povolenie.

To však nemusí platiť v prípade každého obrázka, a preto je lepšie si prečítať licenčnú dohodu na webe skôr, ako budete pokračovať..

Zadarmo obrázky pre webové stránky a závery blogov

Šablóna logoTýmto sa uzatvára náš zoznam. Väčšina stránok, ktoré sme spomenuli, má podobné rozhranie a rozsiahlu knižnicu obrázkov, z ktorej si môžete vybrať. Jediné, čo musíte urobiť, je prehľadávať alebo prezerať ich kategórie.

Pri použití sériových fotografií existuje obava, že väčšina bezplatných obrázkov pre webové stránky sa v útržkoch SERP Google nezobrazí ako útržok, ale obrázky, ktoré nájdete, upravíte a použijete v službe Get Stencil, sa nepovažujú za fotografické fotografie, pretože táto platforma vám dáva možnosť upraviť a prakticky si vytvoriť vlastný obrázok.

Obrázky, ktoré používate z platformy GetStencil, majú väčšiu šancu objaviť sa v úryvkoch Google a pomáhajú s optimalizáciou vyhľadávacích nástrojov a sú tiež ideálne na vytváranie špecializovaných sociálnych médií alebo dokonca obrázkov z bulletinov..

Ak teda chcete veci spojiť, neexistuje lepšie miesto na spustenie hľadania obrázkov pre blogy a webové stránky, ktoré nie sú uvedené vyššie. Sme si istí, že tieto obrázky budú pokryté všetky vaše potreby obrázkov, ale ak sa chcete skutočne odlíšiť od davu, vyskúšajte si tu Stencil.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map