Aký je najlepší tvorca webových stránok pre SEO v roku 2020? Preskúmame prvé 3!

najlepší tvorca webových stránok pre SEOVytvorili ste blog a vytvorili ste ďalší, ktorý sa stal vašou základňou stálych a lojálnych zákazníkov. Odtiaľ ste sa povýšili, dostali ste sa na zoznam a získali ste ďalších sledovateľov. Teraz váš malý blog prerástol svoju malú blogovaciu platformu. Potrebujete niečo väčšie, napríklad plnohodnotnú webovú stránku so stránkami elektronického obchodu a značiek.


Chcete, aby sa váš obsah dostal na Google a všimol si ho hneď po tom, ako mu dôveruje väčšia skupina ľudí. Urobili ste prieskum kľúčových slov, ale čo teraz?

Existuje veľa skvelých tvorcov webových stránok, ale čo je najlepší tvorca webových stránok pre SEO?

Viete, že vaša firma bude stagnovať alebo horšie – vypustiť – ak nenájdete najlepšieho tvorcu webových stránok pre SEO pre SEO a svoju stránku rýchlo vytvoríte. Trh je však plný!

Varovali ste, že existuje veľa stránok, ktoré tvrdia, že sú najlepší tvorcovia webových stránok s optimalizáciou SEO, ale v skutočnosti nemáte pokročilé nástroje potrebné na označovanie všetkého, najmä pre blogerov..

Tu prichádzame, aby sme pomohli. Môžete nám veriť, že za vás urobíme tvrdú prácu. Skontrolovali sme tony a tony najlepších webových platforiem pre SEO a priniesli vám skutočné ponuky. Vyradili sme fakery a základné nástroje uvádzané na trh ako skvelé SEO, aby sme vám ponúkli skutočnú recenziu 3 najlepších tvorcov webových stránok pre SEO. Určite nájdete ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám!

Tabuľka porovnania nástroja na tvorbu webových stránok

Základné tipy SEO

Funkcie SEO môže vykonávať veľa platforiem, ale to neznamená, že používatelia využívajú tieto možnosti. Ak si nie ste istí, kde začať čo najlepšie využívať SEO, tu je niekoľko rád, ako začať. Ďalšie informácie nájdete v prehliadači Moz. Určujú oprávnenie na stránku a môžu vám povedať všetko, čo potrebujete vedieť o SEO.

Pozrite sa na prvú stránku vyhľadávacieho nástroja a tretiu stránku. Vidíte, ako sa adresy URL, názvy a meta popisy výrazne líšia? Skúste napodobniť najlepšie výsledky pomocou svojich kľúčových slov. Zvyšte počet alternatívnych textov, najmä ak máte na svojich stránkach veľa obrázkov. Označte a kategorizujte svoj obsah.

Nerezajte rohy. Cesta na vrchol je veľmi podrobná a presná. Urobte prieskum kľúčových slov a naučte sa, ako vyhľadávacím nástrojom povedať všetko, čo potrebujú vedieť, aby nemuseli uhádnuť obsah vašej stránky. Kľúčom je konzistentnosť.

Nezanedbávajte mobilnú integráciu. V týchto dňoch si takmer každý prehliada svoje telefóny namiesto svojich prenosných počítačov. Nedovoľte, aby vaše stránky nemohli nájsť a prezerať si ich telefóny, alebo sa vzdajú skôr, ako sa dostanú k vášmu obsahu. Spoločnosť Google tiež poskytuje bonus za vyhľadávanie na weboch vhodných pre mobilné zariadenia v ich hodnotení.

Použite počet zlatých znakov. Meta popis si predstavte ako starostlivo prispôsobený tweet. Pre telefóny je číslo 130 najlepším možným počtom znakov pre váš meta popis. Stolové počítače môžu vidieť okolo 160 znakov. To znamená, že premýšľanie o tom ako o tweetu je skvelý spôsob, ako poskytnúť dostatok informácií bez toho, aby ste príliš dlho alebo príliš veľa detailov..

Google Analytics je najlepším priateľom ktorejkoľvek webovej stránky. Môžu vám ponúknuť cenné informácie o vašej premávke. Povedia vám, odkiaľ pochádza, kto sa venuje, ako dlho zostávajú, ktorý obsah priťahuje ľudí a ktorý z nich nevidí. Pomocou nich môžete vylepšiť svoje webové stránky a zacieľovať na budúce príspevky na základe toho, čo funguje a čo nie.

Teraz sa pozrime na 3 najvýznamnejšie tvorcov webových stránok pre SEO.

Doména zadarmo s hostingom

Logo WixMnoho ľudí je prekvapených tým, že Wix je zaradený medzi najlepších tvorcov webových stránok pre SEO kvôli svojej histórii jednoduchosti. Boli sme súčasťou tohto skepticizmu, kým sme sa nezasiahli a nevideli, čo mali ponúknuť.

Za konkurenciou upadli čiastočne vďaka menej pozoruhodnej reklamnej kampani, ale najmä kvôli tomu, že sa sústredili iba na zanedbávanie dôležitých aspektov hodnotenia stránok. Za posledných pár rokov usilovne pracovali na náprave týchto slabostí a fungovalo to!

Wix umožňuje meta dáta (ktoré informujú vyhľadávacie nástroje o obsahu každej stránky) pre každú stránku a jednotlivý príspevok. Po úprave metaúdajov si môžete dokonca zobraziť ukážku toho, ako sa stránka zobrazí vo výsledkoch vyhľadávania. Môžete tiež pridať popis a poskytnúť ďalšie podrobnosti o svojej stránke a prilákať potenciálnych návštevníkov, aby klikli.

Povoľujú tiež vlastné adresy URL – namiesto vopred pridelených čísel a písmen môžete ľahko sledovať odkazy a porozumieť im, čo sťažuje zapamätanie a nemožnosť vedieť, čo sa chystáte zobraziť. Okrem toho majú 301 presmerovaní, takže ľudia, ktorí prechádzajú na stránku s použitím starej adresy URL, ktorú ste zmenili, sa automaticky pošlú na novú stránku..

Nadpisy a podnadpisy sú povolené pomocou technológie Wix, takže ľudia môžu jednoducho prehľadávať váš obsah a nájsť to, čo potrebujú v organizovanej štruktúre. Na mapách lokalít, ktoré ponúkajú úplný zoznam stránok na vašom webe, nie sú takí dobrí, aby ľudia poznali štruktúru. Môžete ho zahrnúť, ale vyžaduje, aby ste prešli do Konzoly vyhľadávania Google a sami to spravovali.

Táto platforma poskytuje aj pokyny pre vyhľadávacie nástroje a umožňuje im povedať, aby niektoré stránky neindexovali. Ak nechcete, aby sa stránky dali vyhľadávať, jednoducho ich skryte. Môžete tiež nastaviť kanonické značky, takže ak máte niekoľko verzií toho istého materiálu stránky, môžete si vybrať, ktorú chcete vo vyhľadávačoch, aby ste zabránili tomu, aby vaše stránky súťažili proti sebe a znížili svoje hodnotenie..

Wix dokonca rieši jeden z hlavných spôsobov zlyhania spoločnosti Google: relevantnosť obrázka. Umožňujú alt text na obrázkoch; kliknutím na obrázok, otvorením nastavení a vyplnením časti môžete opísať, čo je zobrazené. To umožňuje, aby sa vaše obrázky zobrazovali pri relevantných vyhľadávaniach obrázkov, a dokonca zvyšujú hodnotenie vašich stránok.

Ich stránky sú tiež priateľské k mobilným zariadeniam a vyhľadávacím nástrojom. Uľahčujú robotom indexové prehľadávanie (čo v podstate znamená, interpretuje a pochopí) vaše stránky. Nevýhodou je, že štruktúrované údaje sú so spoločnosťou Wix zložitejšie. Budete si ho musieť pridať sami, a to si bude vyžadovať určitú odbornosť a výskum alebo kvalifikovaného programátora.

Pros

 • Typickým spôsobom Wix je ich SEO rovnako jednoduché ako platforma. Všetko je zabudované priamo do budovy webových stránok. Majú dokonca SEO Wiz, ktorý vás prevedie SEO na vašich stránkach, ponúka vylepšenia, dáva vám pokyny a stanovuje dlhodobé ciele..
 • Na optimalizáciu webových stránok nie je potrebné žiadne kódovanie! Wix stránky majú vďaka integrovaným nástrojom prirodzene vysoké miesto vo vyhľadávačoch.
 • Wix je už integrovaný do spoločnosti Google, takže máte priamo na hlavnom paneli nástroj Analytics a Search Console!

Zápory

 • Wix vám nedovolí upravovať rôzne verzie, takže nemôžete robiť zmeny v tabletovej verzii mobilného editora.
 • Ak chcete pokročilejšie možnosti, nie sú s Wixom také jednoduché. Budete sa musieť naučiť, ako kódovať trochu, aby ste maximalizovali svoje možnosti. Ako pomôcku ponúka spoločnosť Wix vlastného sprievodcu SEO, ktorý je užitočný bez ohľadu na platformu, ktorú používate.

Weebly logoWeebly si tiež vybudoval reputáciu tým, že sa ľahko používa. Možno menej známe ako Wix, napriek tomu sa stali jedným z najlepších produktov na trhu a sú ľahko jedným z najlepších tvorcov webových stránok pre SEO..

Weebly ponúka podrobné možnosti SEO v rozhraní Nastavenia. Môžete vytvárať popisy stránok, meta kľúčové slová, hlavičky, päty a presmerovania 301. Vďaka tomu môžu vaše informácie zostať efektívne a ľahko zistiteľné pri indexovom prehľadávaní. Vďaka tomu bude vaša stránka vyzerať čisto a profesionálne s novou návštevnosťou.

Na Weebly je pekné, že vám umožňuje ovládať každú stránku. Namiesto toho, aby ste sa držali iba na hornej stránke, môžete prispôsobiť údaje pre každý nový záznam. Môžete upravovať značky H1, vytvárať popisy pre výsledky vyhľadávania, kódovať meta kľúčové slová a do päty zahrnúť analytické nástroje tretích strán..

Weebly tiež automaticky zmení veľkosť obrázkov, aby sa zvýšila rýchlosť načítania. Rýchlejšie stránky zarábajú pri vyhľadávaní vyššie poradie. Umožňujú tiež upravovať obrázky pomocou ich nástroja namiesto toho, aby ste ich museli importovať inde, a obrázky môžu obsahovať popisy a značky.

Pros
Zápory
Weebly obsahuje aplikáciu špecificky pre SEO. Vďaka tomu je k dispozícii ton ich nástrojov na použitie a umožňuje bezproblémovú integráciu s vašimi stránkami.

Vlastné adresy URL umožňujú ľuďom ľahkú navigáciu na vašom webe a vyhľadávacím nástrojom ľahko zobrazia obsah vašej stránky.

Automaticky obsahujú veľa funkcií SEO, takže nemusíte premýšľať o sitemapách, formátovaní, meta popisoch a pingovaní nového obsahu..

Zahŕňajú komplexný analytický nástroj, ktorý vám poskytne informácie o návštevách stránok a návštevnosti. Môžete tiež vidieť hľadané výrazy, ktoré priviedli návštevnosť na vaše stránky, a objaviť chrbty odkazov, ktoré pomáhajú s oprávnením na stránku.
Ak chcete indexovať vyhľadávanie, musíte za túto funkciu platiť. Nie je súčasťou ich bezplatného plánu.

Na konkrétnych obrázkoch produktov nemôžete zmeniť značky alt. Zahŕňajú to bežné obrázky, ale ak chcete, aby sa produkty zobrazovali, musíte nájsť kreatívny spôsob, ako to urobiť.

Nemáte takú kontrolu nad svojím vlastným webom, takže je zložité inštalovať pokročilé marketingové nástroje, pokiaľ neviete, aké kódovanie je dostatočné na manuálnu inštaláciu aplikácií a kódu na vaše pätičky. Ponúkajú množstvo aplikácií a doplnkov zameraných na SEO, ktoré im majú pomôcť.

Hoci sa dajú celkovo ľahko používať, ich CMS (systém na správu obsahu) nie je taký intuitívny ako konkurencia..

Pros

 • Weebly obsahuje aplikáciu špecificky pre SEO. Vďaka tomu je k dispozícii ton ich nástrojov na použitie a umožňuje bezproblémovú integráciu s vašimi stránkami.
 • Vlastné adresy URL umožňujú ľuďom ľahkú navigáciu na vašom webe a vyhľadávacím nástrojom ľahko zobrazia obsah vašej stránky.
 • Automaticky obsahujú veľa funkcií SEO, takže nemusíte premýšľať o sitemapách, formátovaní, meta popisoch a pingovaní nového obsahu..
 • Zahŕňajú komplexný analytický nástroj, ktorý vám poskytne informácie o návštevách stránok a návštevnosti. Môžete tiež vidieť hľadané výrazy, ktoré priviedli návštevnosť na vaše stránky, a objaviť chrbty odkazov, ktoré pomáhajú s oprávnením na stránku.

Zápory

 • Ak chcete indexovať vyhľadávanie, musíte za túto funkciu platiť. Nie je súčasťou ich bezplatného plánu.
 • Na konkrétnych obrázkoch produktov nemôžete zmeniť značky alt. Zahŕňajú to bežné obrázky, ale ak chcete, aby sa produkty zobrazovali, musíte nájsť kreatívny spôsob, ako to urobiť.
 • Nemáte takú kontrolu nad svojím vlastným webom, takže je zložité inštalovať pokročilé marketingové nástroje, pokiaľ neviete, aké kódovanie je dostatočné na manuálnu inštaláciu aplikácií a kódu na vaše pätičky. Ponúkajú množstvo aplikácií a doplnkov zameraných na SEO, ktoré im majú pomôcť.
 • Hoci sa dajú celkovo ľahko používať, ich CMS (systém na správu obsahu) nie je taký intuitívny ako konkurencia..

Logo SquareSpacePorazeným hráčom v rebríčku je Squarespace. Aj keď je ich používateľská základňa mimoriadne odhodlaná, zvyčajne neprichádzajú do neformálneho rozhovoru o SEO. Je to preto, že sú menej intuitívne integrované ako iné platformy na tvorbu webových stránok. Ak však viete, čo robíte, pokiaľ ide o osvedčené postupy v oblasti SEO, funkcia Squarespace je fantastická možnosť.

Štvorcový priestor umožňuje názvy stránok, pokiaľ ich pridáte pred spustením. Tiež vám umožňujú používať metaznačky na každej stránke, aby vyhľadávacie nástroje vedeli, čo vaše stránky môžu ponúknuť. Konfigurácie stránky vám umožňujú zadávať metazazyky a popisy.

Pri spustení sa do indexu Google môžete pridať aj ručne. Jednoducho požiadajte spoločnosť Google a okamžite indexuje všetky vaše stránky, namiesto toho, aby vás prinútili čakať, kým ich prehľadávač nenájde..

Jednou zo skutočne príjemných funkcií, ktoré ponúka služba Squarespace, je to, že nezanedbáva iné stránky. Spoločnosť Bing sa v popularite rýchlo rozrastá a spoločnosť Google ako najpoužívanejší vyhľadávací nástroj nakoniec môže prevziať spoločnosť Google. V súčasnej dobe je Bing už štandardom pre technologicky zdatnejších používateľov, ktorí chcú vyhľadávať bez toho, aby hra SEO tlačila obsah predaja smerom k ich smeru. Štvorcový priestor vám umožňuje overiť prítomnosť vašich stránok pomocou služieb Bing a Yahoo! keď spustíte správu obsahu.

Názvy súborov sa tiež indexujú, ak používate priestor Squarespace. Ak si nezabudnete pomenovať svoje obrázky, zdvojnásobí sa ako alternatívny text a budú zachytené vo vyhľadávačoch. Nezabudnite použiť vlastné adresy URL, aby ste sa ľahšie orientovali a zvýšili relevantnosť pri vyhľadávaní.

Štvorcový priestor sa zaoberá položkami a podnadpismi iným spôsobom ako väčšina miest. Namiesto toho, aby ste dostali 6 možností, dostanete len 3. To vám umožní priradiť priority vyhľadávacím nástrojom, ale nie je to tak do hĺbky ako iné možnosti..

Ich stránky sú prístupné pre mobilné zariadenia a vyhľadávacie nástroje ich dobre pochopia. Každá šablóna Squarespace je dodávaná s mobilnou verziou pripravenou na použitie. Majú tiež súbory Sitemap, ktoré sa automaticky aktualizujú pri pridávaní a odoberaní stránok.

Aj keď v službe Squarespace chýba doplnok a nástroje SEO, umožňujú vám prístup do služby Google Analytics. Ak začiarknete políčko Rozšírené nastavenia pre externé služby, môžete pridať informácie o svojom účte Google Analytics a funkciu zapnúť pre web. To isté platí pre Search Console. Nastavte si účet prostredníctvom Google a postupujte podľa jeho pokynov na pripojenie k službe Analytics. Služba Squarespace má teraz pre túto službu účtu overenie jedným kliknutím.

S programom Squarespace sú možné pokyny pre vyhľadávacie nástroje, ale na to si musíte vložiť vlastný kód. Platí to pre všetky nástroje, ktoré nie sú okamžite zrejmé vo ​​vašich nastaveniach. Funkciu môžete mať … pokiaľ viete, ako ju sami kódovať.

Značenie tiež nie je také dobré v službe Squarespace. Používajú kanonické značky, aby vyhľadávacím nástrojom oznámili, na ktorú verziu podobnej stránky sa majú zamerať, ale nemôžete si ju zvoliť sami. Štvorcový priestor automaticky označí stránku a nedovolí vám úpravy.

Štvorcový priestor je tiež ľahostajný, pokiaľ ide o štruktúrované údaje. Tieto údaje poskytujú vyhľadávacím nástrojom viac informácií o vašom webe. Tieto údaje zahŕňajú napríklad hodnotenia hviezdičkami a ďalšie údaje o poradí. Vyhľadávacie nástroje poskytnú stránkam podporu, ak budú mať tento typ údajov, pretože uľahčuje pochopenie relevantnosti. Problém je v tom, že program Squarespace automaticky implementuje niektoré z týchto údajov bez toho, aby ste ich nechali upravovať. Vždy môžete pridávať rôzne dátové matice alebo ich upravovať, ale znova … iba ak viete, ako to kódovať pre seba.

Pros

 • Štvorcový priestor vám umožňuje mať väčšiu kontrolu nad webom ako iné platformy na vytváranie webových stránok pre SEO. To vám umožní robiť viac vecí, najmä ak viete trochu kódovania. Pretože hodnotenie stránok je taký dôkladný závod s veľkou konkurenciou, pridaná kontrola môže často znamenať rozdiel medzi najvyšším miestom a strednou stránkou … alebo ešte horšie je obávaný rating Page Two.
 • Integrácia sociálnych médií je jednou z najlepších funkcií služby Squarespace. To vám umožní rýchlo zvýšiť hodnotenie, pretože vyhľadávacie nástroje si všimnú, koľkokrát je stránka zdieľaná a aká je návštevnosť stránok.

Zápory

 • Toto nie je užívateľské rozhranie, ktoré je pre začiatočníkov najpriaznivejšie. Squarespace si určite zvykne a maximalizácia ich SEO si bude vyžadovať určitú zdatnosť a odbornosť. Štvorpriestor dokáže robiť všetko, čo chcete, ale vyžaduje, aby ste vedeli, ako na to.
 • Nemajú aplikáciu špeciálne navrhnutú pre SEO. Nemôžete integrovať SEO nástroje tretích strán, aby vám uľahčili prácu, ak sami nepoznáte kódovanie.

záver

Existuje veľa skvelých platforiem, ktoré dokážu integrovať SEO s webovou tvorbou, ale sú to najlepšie.

Wix a Weebly sú extrémne užívateľsky prívetiví tvorcovia webových stránok, ktorí hladko integrujú SEO nástroje pre zážitok bez stresu.

Squarespace, na druhej strane, nie je najlepším miestom pre začiatočníkov, ale umožňuje vám získať čo najviac zo svojich nástrojov, ak už máte skúsenosti s niektorým kódovaním alebo máte rozpočet na to, aby ste si niekoho najali, aby si do vašich kódov vložil potrebné kódy SEO. site.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map