Kompletná aktualizácia Sitebuilderu: Sprievodca pre Sitebuilder pre rok 2020

V súčasnosti sú pre vaše stránky k dispozícii tony a platformy platforiem na tvorbu webových stránok. Môže byť veľmi ťažké vedieť, ktorá z nich je tou správnou voľbou pre vaše podnikanie. Preto nájdete recenzie mnohých najlepších dostupných možností práve tu na našich stránkach.


Jednou z možností, ktoré na preplnenom trhu získavajú veľa sily, je Sitebuilder. Čo je to Sitebuilder? Je služba Sitebuilder skutočne zadarmo alebo aká je cenová štruktúra lokality Sitebuilder? Je Sitebuilder nejaký dobrý?

Naše recenzie Sitebuilderu vám zodpovedia tieto otázky. Zostavili sme komplexného sprievodcu serverom Sitebuilder, ktorý porovná funkcie a analyzuje moje vlastné skúsenosti, aby vám poskytol presné hodnotenie a prečo som si vybral tieto čísla.

Čo je to Sitebuilder?

Sitebuilder je veľmi základný tvorca webových stránok, ktorý vám umožňuje obetovať schopnosť rozrastať sa a prispôsobovať svoju značku tak, aby ste sa rýchlo pripojili online bez znalosti kódovania alebo dizajnu..

Tieto platformy majú tendenciu siahať v škálovateľnosti a ťažkostiach a začiatočníci sa zvyčajne tiahnu smerom k základným platformám. Očakáva sa však, že ich nakoniec vyrastú.

S ich systémom alebo štruktúrou nie je nič úplne zlé, ale nie je ani to, čo vyniká. Existuje dôvod, prečo sa toto meno stratilo v dave. Na hodnotenie nie je dosť zlé, ale nemá žiadne špeciálne funkcie na jeho odlíšenie od iných platforiem.

Ďalším problémom je to, že sa nemeria. Mnoho tvorcov stránok ponúka niektoré základné funkcie, ale väčšina z nich sa prispôsobí vašej značke pri rastúcej popularite, čo umožňuje rast. Ich pokročilejšie programy môžu ľahko pokryť veľké značky a funkcie elektronického obchodu.

S Sitebuilderom ich najpokročilejšie plány stále ponúkajú iba základné funkcie a neumožňujú rozsiahle prispôsobenie. Keď budete dosť veľký, budete musieť prejsť z webu.

Hĺbková kontrola Sitebuildera

Pozrime sa na niektoré z dôvodov, prečo táto platforma má nižšie ceny ako jej konkurenti v recenziách Sitebuilderu. Začiatok je celkom jednoduchý a je to zámerné. Môžete sa prihlásiť pomocou kont sociálnych médií, aby ste ušetrili čas a energiu pri vyplňovaní kontaktných informácií, ale akonáhle tak urobíte, dostanú sa na obrazovku platieb. Ak bezplatný program nepoužívate, bude vám naúčtovaný poplatok vopred, skôr ako začnú stavať.

Komentovaná prehliadka vás prevedie systémom šablón a pomôže vám nájsť východiskový bod pre vaše stránky. Tieto prefabrikované šablóny uľahčujú prácu na vašom webe, keď nie ste zvyknutí na kódovanie.
Majú veľa možností pre šablóny. S doslova stovkami na výber, z ktorých každá je usporiadaná podľa svojej kategórie, môžete ľahko nájsť to pravé pre vaše potreby. V skutočnosti dokonca kategorizujú niektoré populárne medzery a vždyzelené trhy, napríklad svadby, a ponúkajú konkrétnym šablónam pre blogerov..

Rozloženie webových stránok tvorcov stránokNástroje drag-and-drop umožňujú ľahko vyladiť stránku … pokiaľ sú to len malé zmeny. Na rozdiel od konkurencie nemôžete veci presunúť kamkoľvek chcete. Čím viac času strávite navrhovaním svojich stránok, tým frustrovanejšie budete pravdepodobne s obmedzeniami toho, čo môžete urobiť s týmito šablónami..

Nevýhodou ich šablón je, že zaostávajú. Móda sa pravidelne mení a tieto šablóny vyzerajú veľmi zastarané. Bude zrejmé, že ste amatér, a vaše stránky nebudú bez väčšej práce vyzerať rovnako profesionálne ako všetci ostatní.

Ďalším problémom je, že po spustení stránky nemôžete zmeniť svoju šablónu bez toho, aby ste úplne prepracovali celú svoju stránku od začiatku.

Doména zadarmo s hostingom

Jednou z pekných vecí o službe Sitebuilder je, že má knižnicu plnú obrázkov, ktoré môžete bezplatne použiť. Môžete tiež nahrávať svoje vlastné obrázky z počítača a upravovať ich v zabudovanom editore fotografií, ktorý je tiež bezplatný a ľahko použiteľný.

To je miesto, kde to začína byť naozaj frustrujúce. Dokonca aj používatelia, ktorí ignorujú skutočnosť, že menšie vylepšenia sú jediné povolené zmeny šablóny, budú unavení z rámca, keď chcú zmeniť usporiadanie svojich stránok..

Sekcie sú usporiadané vodorovne a nemôžete ich radiť vedľa seba. Tým sa obmedzia rozloženia, ktoré môžete vytvoriť. Funkciu tiež nemôžete presunúť z jednej stránky na druhú. Toto obmedzuje množstvo expanzie, ktorú môžete zvládnuť v priebehu času a znemožňuje rast.

Sitebuilder má v službe zabudované niektoré bezplatné funkcie. Môžete vytvárať zjednodušené kontaktné formuláre a e-mailové adresy, generovať živé kanály sociálnych médií a vkladať prehrávače videa a hudby. Toto sú žiaľ všetky základy, ktoré prichádzajú s väčšinou platforiem a postrádajú pizzu, ktorú generujú vyspelejšie webové stránky.

Nemôžu poskytovať kalendáre, schopnosť vyhľadávať niečo na weboch ani e-mailový marketing. Nemajú tiež členské steny.

A ponúkajú veľmi malú úložnú kapacitu pre svoje bezplatné stránky. S iba 50 MB nemôžete skutočne spustiť skvelý web. Nestačí ani na slušnú prezentáciu fotografií!

Tvorca webových stránok tieto bezplatné funkcie dokonca obmedzuje. Nemôžete nahrávať svoje vlastné videá. musíte ich vložiť z webu tretej strany, ako je napríklad YouTube. Na prehrávanie hudby je potrebné SoundCloud.

Tvorca webových stránok sa pýši trhom aplikácií, ale úprimne povedané, nemá na ňom dostatok obsahu. V súlade s tradíciou je veľmi jednoduché pridať tieto doplnky na vaše stránky. Bohužiaľ ich nie je dosť na to, aby nahradili nedostatok funkcií dostupných na hlavnej platforme. Ste obmedzení na Amazonu Alexa, súpravy sociálnych médií a bezpečnostný nástroj.

Tvorca stránok ponúka slušné množstvo pomoci a podpory, ale nie je príliš dobre zorganizovaný. To môže sťažiť navigáciu a získať niekoľko odpovedí.

Ich prehliadka so sprievodcom vás pozýva a pomáha vám rýchlo oživiť web, ale jeho tlačidlo Pomocník nerobí nič, čo by vás posunulo za ťažkosti spojené s jeho rozširovaním. Nie je to veľmi podrobné.

Ich vedomostná základňa obsahuje sekciu FAQ, ale články nie sú dostatočne podrobné, aby skutočne pomohli používateľom, a nepokrývajú všetky potrebné témy..

Ich individualizovaná pomoc nie je o nič lepšia. Je úžasné zahrnúť bezplatný nepretržitý live chat a telefonickú podporu (pre USA), ale v skutočnosti to nie je live chat. Dostanete sa do formulára, ktorý požaduje vaše meno a e-mailovú adresu, a odtiaľ musíte čakať na odpoveď – nie je to vôbec okamžité.

Ich odpovede sú tiež celkom základné. Bolo to skôr, akoby kopírovali a vkladali vopred napísané odpovede namiesto toho, aby si našli čas, aby zistili, čo sa pokazilo a ako by mohli pomôcť..

Pros

 • Táto platforma sa veľmi ľahko používa a môžete sa pripojiť online veľmi rýchlo. Zameriava sa na jednoduchosť a ak nechcete nič vyladiť, môžete web poslať naživo tromi kliknutiami myši. Majú veľa šablón, takže pravdepodobne nájdete ten, ktorý sa vám páči.
 • Je to vynikajúca voľba pre začiatočníkov, ktorí ešte nemajú zavedenú značku. Svoj web môže ľahko hostiť zadarmo alebo lacno, ak na to nepotrebuje veľa funkcií.
 • Majú mediálnu knižnicu plnú fotografií zadarmo a vstavaného editora fotografií, ktorý uľahčuje nahrávanie obrázkov.

Zápory

 • Ich stránky neobsahujú certifikáty SSL, takže bude ťažké presvedčiť vašu návštevnosť o svojej prevádzke. Je to dôležité najmä vtedy, keď sa snažíte dosiahnuť čo najvyšší plán základných funkcií elektronického obchodu, pretože len veľmi málo ľudí bude ochotných zadať svoje platobné informácie, keď neosvedčíte, že sú vaše stránky bezpečné.
 • Účtujú si tony peňazí za základné funkcie napriek tomu, že sa sami fakturujú ako bezplatná služba. Ich prémiové plány prichádzajú s funkciami, ktoré by ste očakávali od základného plánu, ale so strmým cenovým štítkom, aby vás mohli nakoniec stáť viac peňazí ako konkurenti, ktorí sú o ich cenách transparentní..
 • Dávajú veľa obmedzení pre veci, ktoré môžete upravovať. Pokiaľ ide o šablóny, nesmiete sa veľmi meniť. Pokročilejší používatelia si rýchlo uvedomia, že si nemôžu vytvoriť svoju vlastnú značku..
 • Nepribúdajú do šírky vašej značky. Obmedzujúce funkcie a rozloženia bránia tomu, aby sa web ľahko rozširoval tak, ako to robíte vy, takže nakoniec túto platformu prerastiete a budete musieť reštartovať svoju stránku inde..

Náš záver o posúdení nástroja Sitebuilder

S takou tvrdou konkurenciou na trhu je ľahké zabudnúť na recenzie Sitebuilderu. Koniec koncov, služba nemá také vysoké hodnotenie ako konkurencia a existuje veľa vecí, ktoré by sa mohli zlepšiť.

Nie je to však zlá možnosť … je to len veľmi obmedzené.

Ak ste novým blogerom, ktorý sa snaží hostiť svoj prvý web a spustiť značku, môže to byť vynikajúci nástroj, ktorý vám ukáže, ako prevádzkovať a spravovať svoje vlastné stránky za prijateľnú cenu. Basic neznamená zlé; znamená to iba základné. Použite tento nástroj s vedomím, že ho nakoniec vyrastiete, a malo by existovať len veľmi málo problémov.

Náš webový tvorca skontroluje konečné hodnotenie

Budem pokračovať a dať tejto platforme celkovo tri hviezdy. Je jednoduché ho ľahko ovládať a vaše stránky uvedú do prevádzky a prevádzky, ale to je všetko o tom.

Cenové plány sú naozaj drahé. Budú vás nalákať pomocou „bezplatnej“ možnosti a potom vás nikel a desetník pre každé rozšírenie, pridanie a nové funkcie, ktoré vaše stránky potrebujú, ako rastú … kým s nimi nebudete platiť podstatne viac peňazí, ako by ste mali s konkurent, ktorý nikdy netvrdil, že je voľný.

Hodnotenie editora

3/5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map