Najlepšie webové stránky pre realitné kancelárie pre stránky realitných kancelárií alebo agentov

Poznáte domy, byty a byty. V skutočnosti ste pravdepodobne jedným z najlepších realitných agentov vo vašej oblasti. Vaše podnikanie je pevné a každý deň rýchlo rastie. Veľa sa na vás teší a vy sa chystáte rozšíriť pomocou najlepšieho staviteľa webových stránok s nehnuteľnosťami, aký nájdete.


Uvedomili ste si svoj blog a stránka o mne už ho nebude znižovať. Je na čase získať kompletne rozvinutú webovú stránku. Ste si istí, že viete, koho chcete hosťovať, ale pokiaľ ide o dizajn, máte rozpaky.

Trh je plný možností, pokiaľ ide o budovanie webových stránok. Môže byť veľmi ťažké poznať najlepšiu platformu pre vaše konkrétne potreby. Iste, existuje veľa možností, ktoré môžu stavať obchodné stránky, ale koľko z nich dokáže spracovať výpisy? Môžu veci vyzerať rovnako krásne ako pri osobnom predstavení? Zachyťte príjemný, teplý a útulný pocit pre vaše virtuálne prehliadky?

V tomto článku sa preskúmajú niektoré z najlepších tvorcov webových stránok s nehnuteľnosťami. Urobili sme čas na hľadanie staviteľov webových stránok realitných kancelárií pre najlepšie platformy webových stránok s nehnuteľnosťami a zúžili sme váš výber na najlepších tvorcov webových stránok pre realitných agentov, konkrétne.

Logo HostGator

Náš výber webhostingu č. 1:
Získajte najlepšie hodnotený hosting už za minimálny počet
2,64 dolárov mesačne

StartBloggingOnline.com schválený hosting

Tabuľka porovnania staviteľa webových stránok realitného agenta

Tu sú najlepší stavitelia webových stránok s nehnuteľnosťami

Logo WixWix sa často zobrazuje na najlepších platformách na tvorbu webových stránok, a to je dôvod. Ich šablóny sú vhodné pre takmer všetky obchodné potreby vrátane nehnuteľností. V skutočnosti majú najmenej 10 šablón, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre webové stránky s nehnuteľnosťami.

Sú ľahko najjednoduchšou platformou na použitie na trhu a dosahujú takmer dokonalé skóre, pokiaľ ide o užívateľskú prívetivosť. Pretože používajú prispôsobenie šablón pomocou systému drag-and-drop, nemusíte vedieť, ako kódovať alebo programovať, aby ste vytvorili profesionálny web! Ich platforma automaticky zazálohuje vaše údaje, takže sa nikdy nemusíte obávať rozbiť svoj web, keď skúšate niečo nové, a ponúkajú niektoré podporné aplikácie, ktoré vám pomôžu s vašimi funkciami..

S každým tvorcom webových stránok existujú nevýhody a výhody, ale nevýhody Wix sú relatívne malé v porovnaní s vynikajúcimi nástrojmi, ktoré ponúkajú, najmä pre zavedené realitné spoločnosti..

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie výnosných výklenkov
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

Jednou z ich hlavných nevýhod je to, že sú drahšie ako konkurenti. Je to len okrajová suma, takže väčšina realitných kancelárií by si ani nevšimla rozdielu z provízie z jediného uzáveru. Ich cenový model odráža skutočnosť, že sú lídrami na trhu, pokiaľ ide o ľahké použitie. Ak začínate, môže byť užitočné podnikať investíciu, aby ste zaplatili o niečo viac, aby ste mali ľahko použiteľnú šablónu priateľskú k SEO pripravenú na použitie..

Nevýhodou väčšiny ľudí je to, že ste uzamknutí na svojom mieste, keď sa šablóna zverejní na internete. Ak ste typ osoby, ktorá rada mení vzhľad svojich webových stránok na základe aktuálnych trhových trendov a pri zachovaní súladu vašej schémy s trendmi v oblasti nehnuteľností bude musieť každá aktualizácia prepracovať celý web, pretože vám to nedovolí importujte svoje stránky do novej šablóny.

Wix tiež ponúka veľa skvelých nástrojov SEO. Pomocou blogu môžete vylepšiť svoj obsah v rebríčku, stiahnuť si niektoré analytické doplnky, aby ste sa dozvedeli viac o svojich silných a slabých stránkach, a vytvoriť stránku s posudkom, aby ste mohli zobraziť hodnotnú spätnú väzbu od klientov..

Pros

 • Majú vlastné marketingové kampane, ktoré vám umožňujú vytvárať zoznamy kontaktov, budovať prítomnosť na sociálnych sieťach a zobrazovať vaše záznamy širokému okruhu ľudí..
 • Wix je nádherný a veľmi jednoduchý na používanie. Vytvorenie dokonalého webu nevyžaduje žiadne skúsenosti.
 • Môžete úplne spravovať všetky aspekty svojho webu a meniť veľkosť polí, ktoré chcete vyhovovať vašim potrebám.
 • Wix má niekoľko skvelých šablón špeciálne navrhnutých pre výpisy nehnuteľností a vitríny. Naložte si jeden a ste pár krokov od krásnych virtuálnych prehliadok a prechádzajte sa výhľadmi.
 • Vďaka možnosti viacnásobného zálohovania spolu s globálnym vrátením späť môžete svoje stránky vrátiť do svojej obľúbenej verzie, ak sa vám nepáči niečo, čo ste zmenili..

Zápory

 • Môže to byť o niečo drahšie ako ceny konkurentov, pretože vedia, aké výhodné sú.
 • Vaše webové stránky sú pri spustení uzamknuté. V rámci svojej šablóny môžete zmeniť dizajnové prvky, ale nemôžete importovať svoje stránky do úplne novej šablóny.
 • Pridanie záznamov IDX a MLS na vašu lokalitu môže byť náročné. Zatiaľ neexistuje doplnok, ktorý by umožňoval pripojenie na internetovú výmenu údajov (pre aktuálne údaje zo záznamu na vašom webe) a služby viacerých zoznamov (na pomoc s odhadmi, ponukami a platbami medzi sprostredkovateľmi). Odporúčame vám vyhľadať niekoho, kto môže vytvoriť miniaplikáciu, aby sa tento problém obišiel.

Logo SquareSpaceSquarespace je skvelá voľba pre realitné stránky. Presadili sa ako hlavný hráč na trhu, pretože ich šablóny sú mimoriadne profesionálne a elegantné, čo je presne to, čo potrebujete v oblasti nehnuteľností..

Squarespace je jednou z menej dostupných možností vytvárania webových stránok, ale na tejto platforme je stále možné vytvoriť webovú stránku bez znalosti kódovania. Tento tvorca webových stránok vyžaduje oveľa viac kliknutí a viac práce ako iné editory drag-and-drop a ponúka oveľa menšiu tvorivú kontrolu nad procesom prispôsobenia šablóny. Namiesto použitia priameho drag-and-drop systému, ktorý vám umožní umiestniť veci kamkoľvek, je Squarespace postavený z mriežkového blokového systému.

Program Squarespace ponúka vynikajúcu integráciu blogov, takže pomocou stĺpcov môžete vylepšiť hodnotenie svojich stránok a rýchlo si ich všimnúť. Známe sú tiež verzie každej šablóny prispôsobené pre mobilné zariadenia.

Doména zadarmo s hostingom

Šablóny so štvorcovým priestorom sa výrazne zameriavajú na snímky, pričom päť a Bryant sú fantastické možnosti nehnuteľností, ktoré sa skutočne dajú pop! Sú postavené na predstavenie vlastností s pútavými displejmi.

Ponúkajú živé rozhovory počas predĺžených pracovných hodín a ich politikou je odpovedať na každý e-mail do hodiny, bez ohľadu na to, aký je denný alebo nočný čas, aj keď máte na dovolenke krízu..

Pros

 • Štvorcový priestor je schopný integrácie vyhľadávania MLS, takže nie je potrebné zdôrazňovať, pokiaľ ide o výpisy a uzávierky. Stačí pridať trochu HTML pomocou sprievodcu pridávaním MLS.
 • Vaša šablóna nie je uzamknutá na svojom mieste. Ak sa zmena vkusu posunie, môžete s nimi aktualizovať svoju šablónu a namiesto prepracovania všetkého presunú vaše stránky do novej šablóny..
 • Majú najlepšie šablóny pre podniky. Napriek obmedzenejšiemu výberu sú ich profesionálne a špeciálne prispôsobené potrebám priemyslu.

Zápory

 • Nebudú zálohovať vaše stránky za vás, takže sa uistite, že ich niekde uložíte pre prípad, že sa niečo pokazí. Odporúčame ich skopírovať do dokumentu programu Word a uložiť na bezpečné miesto.
 • Ich plány stoja viac ako niektorí ich konkurenti, pretože platíte za profesionalitu.
 • Robia všetko doma, takže nenájdete aplikácie, ktoré by vyhovovali vašim potrebám. Dobrou správou je, že umožňujú vkladanie kódu a ich návody pokrývajú veľa konkrétnych potrieb, takže tu nájdete pomoc.

Na rozdiel od iných platforiem na vytváranie webových stránok je Placester navrhnutý špeciálne pre realitných maklérov a agentov. Začali s WordPress, našli najlepšie šablóny nehnuteľností a odstránili platformu. Konečným výsledkom je mimoriadne jednoduchá platforma plná špičkových nástrojov a doplnkov, ktoré používajú realitné kancelárie, agenti a realitné kancelárie..

Táto platforma sa v tomto odvetví stala celkom štandardnou. V skutočnosti NAR (Národná asociácia realitných kancelárií) schválila túto spoločnosť pre potreby webových stránok s nehnuteľnosťami. V skutočnosti ponúkajú agentom NAR výrazne nižšiu cenu za svoj základný plán.

Ich plány sú navrhnuté s ohľadom na realitné kancelárie. Dokonca aj ich základný plán obsahuje webovú stránku reagujúcu na IDX s e-mailovým marketingom a správou potenciálov. Keď sa dostanete do svojich vyšších cenových úrovní, pridávajú hromadné schválenia IDX, webové stránky agentov pre maklérske firmy a smerovanie a integráciu hlavných zdrojov.

Pros

 • Placester je veľmi jednoduchý. Vďaka tomu sú užívateľsky prívetiví, aj keď neviete, ako kódovať alebo navrhovať webové stránky. Nechajte ich prácu pomocou svojej mimoriadne zjednodušujúcej platformy.
 • Sú špeciálne určené pre nehnuteľnosti. Šablóny Placester začínajú funkciou WordPress a potom ich rozdeľujú na najbežnejšie používané nástroje medzi realitnými kanceláriami, takže máte všetko, čo potrebujete a nič zložité.
 • Sú veľmi priateľskí na SEO. Zaradenie na stránky s výsledkami vyhľadávacieho nástroja bude pre vás ľahké, ak budete postupovať podľa ich pokynov a využívať súpravy nástrojov SEO.
 • Sú vybavené mobilnou aplikáciou Open House, takže môžete svoje prezentácie ľahko prezentovať na cestách.

Zápory

 • Niekedy môžu byť príliš jednoduché. Keď sa zameriavali na nástroje, ktoré realitné spoločnosti zvyčajne potrebujú, vynechali mnoho menej špecifických nástrojov, ktoré každý potrebuje, ako napríklad obmedzenie tém a doplnkov, ktoré môžete použiť..
 • Majú agresívne predajné metódy. Veľa vecí, ktoré sú potrebné v oblasti nehnuteľností, nemôžete robiť, kým neinovujete na prémiové balíčky vyššej kategórie.
 • V porovnaní s inými platformami na tvorbu webových stránok sú mimoriadne drahé. Realizátorom ponúkajú zľavy na ich najzákladnejší balík; takže ak ste v NAR, nezabudnite sa opýtať na svoju zľavu.
 • Ich zákaznícky servis je nevýrazný. Aj keď majú dokumentáciu a telefonické schopnosti, ich čas odozvy je zlý a mnohí ľudia tvrdia, že nedostanú vôbec žiadnu odpoveď.
 • Nevlastníte svoj vlastný web. Spravuje sa a hostuje pre vás na platforme Placester. Mnoho ľudí je ochotných vzdať sa vlastníctva na kontrolu, ale so svojimi šablónami ponúkajú veľmi málo z hľadiska kreatívnej licencie. To tiež znamená, že za čas nedostanete príliš veľkú návratnosť investícií (návratnosť investícií), pretože keď migrujete, stratíte všetko.

Logo WordPressWordPress je najväčšia online platforma pre správu webových stránok. Veľké množstvo webových stránok využíva technológia WordPress. Ponúka najkreatívnejšiu kontrolu nad svojím obsahom a schopnosť úplne vlastniť svoje stránky, ale je na úkor množstva užívateľskej prívetivosti..

WordPress je otvorený, takže môže robiť v podstate čokoľvek, čo potrebujete, a takmer každý, kto pozná kód a dizajn, prispieva k témam a plug-in trhu, čo skutočne robí z tohto najlepšieho tvorcu webových stránok realitných agentov, ak viete (alebo budú naučiť sa) len trochu HTML.

Trh pluginov a tém z nich robí najkompaktnejší trh rozšírení online. Máte záruku, že nájdete veľa šablón a rozšírení, ktoré sú špeciálne prispôsobené realitnému odvetviu.

Pretože nefungujú ako platforma WYSIWYG (to, čo vidíte, je to, čo získate) alebo platformu drag-and-drop, majú veľmi strmú krivku učenia. Pravdepodobne budete potrebovať niečo vedieť o kódovaní a dizajne, aby vaše stránky fungovali tak, ako chcete, alebo aby ste utratili peniaze, ktoré šetríte na jednoduchších platformách, aby ste si najali dizajnéra, ktorý vám miesto nastaví a naučí vás základy údržby..

Dobrou správou je, že s takou veľkou užívateľskou základňou je veľa ľudí, ktorí môžu odpovedať na všetky vaše otázky. V skutočnosti stavím, že niekto už má, a nájdete ho pomocou rýchleho vyhľadávania na webe. Ich dokumentačná databáza je zdanlivo nekonečná.

Pros

 • Majú najväčší trh aplikácií dostupných online, s množstvom nástrojov špeciálne navrhnutých na integráciu výpisu nehnuteľností.
 • Vlastníte svoj web, takže si ho môžete prispôsobiť presne podľa svojich predstáv a vziať ho so sebou kamkoľvek.
 • Ich vlastnosti sú nekonečné vďaka masívnej komunite programátorov, takže môžete integrovať toľko SEO, koľko chcete.

Zápory

 • Pretože tieto stránky závisia veľa od doplnkov tretích strán, musíte byť veľmi opatrní, aby ste neinštalovali aplikácie, ktoré navzájom bojujú a spomaľujú vaše stránky. Zoberme si programovanie, aby ste zefektívnili svoj kód na minimálny počet cyklov a nezabudnite nastaviť aktualizácie a údržbu na nízku dobu prenosu.
 • Toto nie je užívateľsky prívetivá možnosť. Musíte byť ochotní sa naučiť kódovanie a programovanie alebo vyčleniť rozpočet, aby ste si najali dizajnéra, ktorý môže programovať a udržiavať vaše stránky pre vás.

Či už hľadáte úplnú kontrolu, rozsiahlu databázu šablón alebo zjednodušenú platformu len pre profesionálov v oblasti nehnuteľností, určite nájdete to, čo potrebujete, pomocou jednej z týchto fantastických možností, ktoré vám môžu pomôcť pri zostavovaní vášho webu s nehnuteľnosťami..

Logo HostGator

Náš výber webhostingu č. 1:
Získajte najlepšie hodnotený hosting už za minimálny počet
2,64 dolárov mesačne

StartBloggingOnline.com schválený hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map