Top 4 najlepšie alternatívy SquareSpace pre rok 2020

alternatívy štvorcového priestoruZačali ste skvelý blog a teraz je čas, aby pre vás fungoval. Pozeráte sa na svoje možnosti, pretože ich chcete napraviť prvýkrát, namiesto toho, aby ste museli migrovať medzi rôznymi hostiteľmi a platformami..


Pokiaľ ide o aktualizáciu, chcete, aby bolo všetko v poriadku a držte krok s meniacim sa trhom.

Z tohto dôvodu sa pozeráte na niektoré ekvivalenty priestoru Squarespace a pýtate sa, či existujú nejaké ďalšie stránky, ako napríklad Squarespace. Dobrou správou je, že existuje niekoľko skvelých stránok veľmi podobných štvorcovému priestoru, ale s ich vlastnými výhodami. Mám nejaký čas na to, aby som tu niektoré z nich prehodnotil, aby ste mohli urobiť informované rozhodnutie.

Alternatívy najvyššieho štvorca

Ako sa títo konkurenti stavajú proti sebe? Poďme sa rýchlo pozrieť:

Logo SquareSpacePredtým, ako sa dostaneme k alternatívam a ich recenziám, pozrime sa rýchlo na vlastnosti funkcie Squarespace.

Štvorcový priestor je dosť komplexný. Je to komplexný obchod pre webové stránky, ktoré hosťujú, budujú a dokonca zahŕňajú integráciu elektronického obchodu s určitými balíčkami.

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie ziskových oblastí
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

Poskytujú nepretržitú podporu, takže bez ohľadu na to, v akú dennú alebo nočnú hodinu hľadáte pomoc, niekto tu bude, aby odpovedal.

Ponúkajú niektoré z najprofesionálnejších návrhov, ktoré nájdete, ale prichádzajú na úkor mnohých funkcií. Je to dobrý mix medzi šablónami a prispôsobenými možnosťami.

V skutočnosti sú to jeden z webov, ktorý vám umožňuje zmeniť názor po tom, ako sa web začne zobrazovať, ak sa vám vaša šablóna nepáči. Môžu ho integrovať do nových dizajnov bez straty obsahu, takže môžete držať krok s trendmi na trhu.

Pros

 • Ich systém je navrhnutý tak, aby vám umožnil rýchlo sa prispôsobiť zmenám na trhu bez straty sledovanosti alebo poklesu systému hodnotenia stránok Google..
 • Majú fantastický systém elektronického obchodu, ktorý vás nikoho nezaťaží a nestratí z každej provízie, kým vám nezostane nič..

Logo WixWix je skutočne solídnou alternatívou k Squarespace. Sú moderné a majú profesionálne navrhnuté šablóny. Ich staviteľ a dizajn sú určené pre ľudí, ktorí nie sú zvyknutí na kódovanie a majú veľmi malé technické zručnosti.

Sú jedným z najviac užívateľsky prívetivých webových tvorcov dostupných na trhu. Ich systém drag-and-drop vám umožňuje ručne prispôsobovať každý aspekt vášho webu až do najmenších detailov! Podporujú tiež veľa aplikácií a doplnkov tretích strán, takže ak je potrebná ďalšia úprava, ľahko nájdete, čo potrebujete.

Možnosti prispôsobenia môžu fungovať pre alebo proti používateľom. Aj keď je úžasné mať slobodu umiestniť každý jednotlivý detail na svoje stránky, môžete sa ľahko uniesť a stráviť príliš dlhé zmeny drobných detailov o vašom webe a robiť zbytočné zmeny len preto, že môžete.

Doména zadarmo s hostingom

Ich integrovaný elektronický obchod vám umožňuje prevádzkovať obchod z vašich webových stránok, hoci nie je postavený na obrovských trhoch. Malí umelci, fotografi a firmy zistia, že ich systém elektronického obchodu je rovnako intuitívny ako ich tvorca webových stránok.

Pros

 • Wix je určený pre začiatočníkov. Ich úpravy pomocou drag-and-drop znamená, že nepotrebujete poznať jediný riadok kódu, aby ste si vytvorili skvelý web!
 • Wix je plný možností. Ak chcete začať rýchlo, môžete pomocou ich automatizovaného návrhu chytiť šablónu pre vaše obchodné potreby. Ak máte viac času na ruke, môžete každú jednotlivú časť svojho webu úplne zmeniť, až kým nebude vytvorená na mieru presne pre vás!
 • Wix je pevne veriaci v plány zálohovania. Zálohujú sa pri každom uložení vášho webu, takže ak sa vám nepáči zmena, ktorú ste urobili, alebo sa niečo pokazí, môžete sa veľmi ľahko vrátiť k predchádzajúcej (funkčnej) verzii vášho webu! Majú tiež globálne tlačidlo na vrátenie týchto obrovských chýb.

Zápory

 • Účtujú sa za svoje pohodlie. Vedia, že ich používa veľa začiatočníkov, pretože sú také jednoduché, a preto si musia účtovať dostatočne malú cenu, že je lepšie ich používať ako plateného vývojára, ale v porovnaní s niektorými konkurentmi je stále dosť statný..
 • Po dokončení stránok je šablóna uzamknutá na svojom mieste. Po výmene šablón nedokážu importovať žiadne zmeny, ktoré urobíte. Preto sa vždy uistite, že máte radi to, čo vyberiete!

Weebly logoĎalším skvelým miestom je Weebly. Sú veľmi populárne napriek tomu, že sú o niečo menej známe ako Wix a WordPress (o ktorých budem hovoriť ďalej) a pravdepodobne budú skvelou voľbou pre niekoho, kto chce vyrovnať ľahkosť s dizajnom..

Začiatočníci budú Weeblyho milovať, pretože tiež nevyžadujú, aby ste si najali vývojára alebo vedeli, ako kódovať, aby sa stránka vytvorila. Ich drag-and-drop systém má menej funkcií ako Wix, ale je to skvelé pre ľudí, ktorí môžu byť ohromení príliš mnohými možnosťami.

Jednou z vynikajúcich vecí na webe Weebly je, že vám umožňujú prístup k zdrojovému kódu namiesto jeho uzamykania a označovania ako „vlastný systém“. To znamená, že môžete sledovať, ako zmeny fungujú, ukladať zálohy a možno sa dokonca učiť niektoré kódovacie triky!

Ak sa vám vaša šablóna nebude páčiť, Weebly vám ju umožní zmeniť. Ich systém dokáže importovať všetok váš obsah do novej šablóny.

Základný plán elektronického obchodu spoločnosti Weebly konkuruje plateným plánom ich konkurentov. Aj keď je ťažšie spravovať ako alternatívy, ponúka oveľa viac funkcií. Naučiť sa back-end nie je príliš ťažké, pretože ich rozhranie je navrhnuté s ohľadom na koncových používateľov.

Poskytujú tiež úplnú integráciu do sociálnych médií. Keď poviem „celkom“, myslím to vážne. Do svojho webu môžete začleniť takmer každú platformu. Prispieva to k fantastickému zákazníckemu servisu, pretože na svoje webové stránky môžete dokonca umiestniť funkciu živého chatu, ktorá umožňuje vašim prehliadačom, aby vás v prípade akýchkoľvek otázok priamo a okamžite kontaktovali pomocou aplikácie Messenger..

Ich podporný tím nie je obmedzený na prémiových používateľov. Každý má prístup k svojej podpore chatu. Prémioví používatelia môžu telefonicky hovoriť so zástupcami v bežných hodinách.

Pros

 • Spoločnosť Weebly ponúka bezproblémovú integráciu funkcií sociálnych médií, elektronického obchodu a blogov. Vaša stránka nepotrebuje desiatky doplnkov, ktoré ju spomaľujú, aby bolo k dispozícii veľa funkcií.
 • Majú ľahko použiteľný konštrukčný systém drag-and-drop so správnym pripojením funkcií!
 • Weebly má niekoľko fantastických marketingových nástrojov, vrátane e-mailov, sledovania návštevníka a integrovaných možností podpory živého chatu, aby vás vaši návštevníci mohli kontaktovať podľa ich pohodlia.
 • Umožňujú vám importovať návrhy z iných miest, takže ak ste do svojho súčasného dizajnu zamilovaní a chcete, aby ho hostila iba nová platforma, je to v poriadku s Weebly!

Zápory

 • Ich systém elektronického obchodu je menej užívateľsky prívetivý ako iné weby, pretože vyžaduje intuitívne aktualizácie a vyžaduje manuálne aktualizácie a veľa práce na pozadí..

Logo WordPressWordPress je momentálne najväčším hostiteľom na trhu. V skutočnosti sa môžu pochváliť tým, že hostia takmer polovicu všetkých webových stránok, ktoré sú v súčasnosti online. To je obrovské množstvo. Sú také veľké, pretože sú bezplatné a otvorené. Aj keď je to skvelé pre hosťovanie, pre koncového používateľa to nie je také vzrušujúce. Mnoho firiem sa ocitne rýchlo ohromené bez vývojárov, ktorí im v tomto procese pomôžu.

Dobrou správou je, že existuje veľa ľudí, ktorí vás prevedú týmto procesom. Vzhľadom na ich obrovskú používateľskú základňu existuje veľa ton užitočných návodov a fór online pre ľudí, ktorí pri vytváraní svojich stránok potrebujú nejakých sprievodcov a návody. Ak máte otázku, na ich stránky podpory pravdepodobne už existuje odpoveď.

Pros

 • S takmer 100 000 doplnkami a rastúcimi číslami určite nájdete riešenie všetkého, čo potrebujete pre svoje webové stránky. Majú všetko!
 • Táto možnosť umožňuje úplnú kontrolu nad vašim webom. Navrhnete to, urobíte to tak, ako presne chcete, máte na starosti aktualizáciu doplnkov pre zabezpečenie a optimalizujete ich pre maximálny výkon. Neexistuje nič, čo by vás zdržiavalo od toho, čo chcete z vašich stránok.
 • Majú veľa doplnkov pre elektronický obchod. Ich najväčší WooCommerce je v súčasnosti jednou z najväčších možností elektronického obchodovania online. Ak sa vám to nepáči alebo potrebujete niečo iné, na trhu existuje veľa alternatív. Stačí si len vybrať ten, ktorý sa vám páči a pridať!

Zápory

 • Pretože hostia toľko stránok, majú na chrbte obrovský cieľ. Ak dôjde k napadnutiu programu WordPress, vaše stránky predstavujú veľké bezpečnostné riziko. Ihneď po sprístupnení aktualizácií nezabudnite aktualizovať všetky svoje doplnky a kód stránok, aby vaše bezpečnostné funkcie nezaostávali a nekončili útokmi.
 • Vďaka väčšej komunite prispievateľov je kontrola kvality takmer nemožná. Neexistuje žiadny filter a nič iné ako online recenzie, ktoré vám povedia, či je doplnok úžasný alebo nevyžiadaná. Pred inštaláciou čohokoľvek nového si zálohujte svoje stránky, aby ste predišli ničomu.

Logo volúcieAk hľadáte alternatívy Squarespace špeciálne pre elektronický obchod, Volusion je skvelá voľba. Napriek strmému priebehu učenia môžu používatelia odporúčať túto platformu.

Editor Volusion vyžaduje, aby ste si rozdelili svoj čas medzi výkladnú jednotku a zadnú časť vášho webu. Neponúkajú žiadne klávesové skratky, takže pre nováčikov to môže byť časovo náročné a ohromujúce, kým sa nezačnú učiť rozloženie.

Ich systém je vizuálne príťažlivý a panely s nástrojmi používajú na navigáciu rad ikon a grafiky. Majú tiež zabudovanú ruku a ich obrazovky vás prevedú procesom diktovania zliav.

Môžete nastaviť predaj a zľavy na základe produktu, kategórie alebo celého obchodu. Tento nástroj vám umožňuje nastaviť trvanie a percento a určiť, či ide o otvorený predaj alebo či vyžaduje propagačný kód.

Majú tiež niekoľko skvelých nástrojov na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov (SEO). Ich analytický nástroj vám umožní zistiť, kto čo kupuje, ktoré položky určujú trendy, rast popularity, ako dlho zostávajú zákazníci okolo a ďalšie.

Volusion má ohľad na dizajn, ktorý bude zodpovedať akejkoľvek platforme webových tvorcov. Ponúkajú mimoriadne krásne šablóny s úplne optimalizovaným kódom a umožňujú používateľom ich vylepšiť a prispôsobiť si stránky elektronického obchodu.

Poskytujú telefonickú podporu od 7:00 do 22:00 CST, nemajú však e-mailovú podporu. Hovorte so svojimi ľuďmi alebo použite online fóra.

Pros

 • V oblasti elektronického obchodu nevníma spoločnosť Volution žiadne transakčné poplatky! Tvrdo ste pracovali, aby ste zarobili tie peniaze, a oni si myslia, že by ste si ich mali nechať.
 • Ich rozsiahla plocha platobných brán vám umožňuje preniknúť na špecializované trhy v oblastiach, ktoré nie sú v blízkosti vášho sídla.
 • Ich mobilná aplikácia je vynikajúca funkcia. To vám umožní spravovať vaše stránky na cestách. Vďaka tomu je hladká správa zásob a bezproblémová webová stránka.
 • Ich sada nástrojov vám môže ukázať, kde a ako sa hodnotí vaša stránka. Pomôžu vám spravovať kľúčové slová, a to dokonca aj pri hľadaní toho, čo používatelia hľadajú, aby ste mohli zvýšiť návštevnosť svojich stránok.

Zápory

 • Neintegrujú sa do blogov. To znamená, že ak chcete úplné stránky, mali by ste hľadať inde.
 • Zatiaľ čo ich šablóny sú nádherné a veľmi prispôsobiteľné, ponúkajú ich veľmi málo a zdarma za svoje šablóny účtujú veľa peňazí..

Ktoré sú najlepšie alternatívy SquareSpace: náš záver

Vedieť, ktorá alternatíva služby Squarespace je najlepšou voľbou pre vaše podnikanie, do veľkej miery závisí od poznania vašich potrieb.

Hľadáte platformu elektronického obchodu alebo blog? Chcete ho prispôsobiť alebo ste obsah pomocou šablón? Aký je váš rozpočet a chcete to urobiť sami alebo si najať dizajnéra?

Bez ohľadu na to, ktorú z týchto alternatív Squarespace si vyberiete, teraz viete presne, čo môžete očakávať, a môžete urobiť informované rozhodnutie o tom, čo najlepšie vyhovuje vašim potrebám..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map