GoDaddy vs Wixi võrdlus 2020: milline on parim?

Ante Rados


Ante Rados

Veebisaidiehitajad on tööriistad, mis võimaldavad kõigil ilma tehniliste teadmisteta veebisaiti luua. Nad ei ole võimelised keerukate veebisaitide loomiseks, kuid mõnikord on kõik, mida vajate, viis lihtsa veebisaidi kiireks loomiseks. Siis saavad veebisaidi ehitajad käepäraseks.

Selles ülevaates võrdlen Wixit ja GoDaddy. Wix on üks populaarsemaid veebisaitide ehitajaid, samas kui GoDaddy on üks suuremaid domeenide registreerijaid. Mõlemad pakuvad domeenide registreerimist ja veebisaitide koostajaid, kuid kumb teeb seda tööd paremini?

Kumb on siis parem, GoDaddy või Wix?

GoDaddy on parem, kui soovite veebisaidi kiiremini luua, kuid Wixil on üldiselt parem veebisaidi koostaja. Wixil on paremad omadused, rohkem kohandamisvõimalusi ja see avab rohkem võimalusi oma veebisaidi loomiseks.

Wix vs GoDaddy võrdlus

GoDaddy vs Wix

Ma juba ütlesin teile, et Wix on üldiselt parem, kuid siiski on mõned asjad, millele GoDaddy sobib. Võrdleme GoDaddy ja Wixi üksteisega ja vaatame, mis neist kõigist sobib (kasutage lülitit nende kahe vahel vahetamiseks)

GoDaddy vs Wix kasutusmugavus

GoDaddy 5/5

Wix 5/5

Nii GoDaddy kui ka Wix on üsna hõlpsasti kasutatavad. GoDaddyl on lihtsam veebisaidi loomise kogemus. Peate lihtsalt vastama mõnele küsimusele ja GoDaddy ehitaja ehitab teile veebisaidi.

Kui veebisait on loodud, saate mõnda veebisaidi elemente redigeerida. Seal on Wixi kasutamine hõlpsam. Ka GoDaddy pole keeruline; lihtsalt Wixi toimetaja on intuitiivsem.

Liituge TASUTA koolitusega

Kas soovite teada saada, kuidas ehitada 6 joonise autoriteetide saite?

Liituge selle tasuta koolitusega…

 • Lõpuks omage tõestatud meetodit kasumlike nišide leidmiseks
 • Saate juurdepääsu lollikindlale märksõna uurimise meetodile
 • Siit saate teada, kuidas kvaliteetse sisu allhanget tellida
 • Siit saate teada, kuidas luua oma peaga valge mütsi linke ilma peavaludeta

Kasutusmugavuse kokkuvõtteks on nii GoDaddy kui ka Wix hõlpsasti kasutatavad ning isegi täielikul algajal ei tohiks kummagiga probleeme olla. GoDaddy abil on lihtsam veebisaiti luua ja Wixi abil on seda lihtsam muuta. Teie enda otsustada, kumba neist variantidest rohkem hindate.

Wixil on toimetaja, mis on algajasõbralikum kui see, mida GodDady kasutab. Lihtne veebisaitide lohistamine, neid ei saa olla lihtsamini kasutada.

See on väga intuitiivne; peate lihtsalt klõpsama mis tahes funktsioonil, mille soovite oma veebisaidile lisada, ja lohistage see sinna, kuhu soovite.

Wixi eesmärk on pakkuda kõige lihtsamat veebisaidi loomise kogemust. Ja tuginedes sellele, kuidas nende toimetaja töötab, pakuvad nad täpselt seda. Veebisaidi loomiseks võib kuluda rohkem pingutusi kui GoDaddy ehitajaga, kuid veebisaidi hilisemate muudatuste ja muudatuste tegemine ei saa olla lihtsam.

GoDaddy veebisaidi ehitaja vs Wix

GoDaddy 4/5

Wix 5/5

GoDaddy kasutab ADI (Artificial Design Intelligence) veebisaidi ehitajat. See tähendab, et saate vastamiseks küsimuste komplekti ja ehitaja loob teie vastuste põhjal veebisaidi. See ajab mind välja, et seda nimetatakse ADI-ks ja mitte AID-ks, mis kõlaks paremini ja oleks mõttekam, kuid mis iganes see nimi ka poleks, saab selle ikkagi töö tehtud.

ADI-ga loodud veebisaidid näevad üllatavalt head välja, kui arvestada tõsiasjaga, et need on loodud automatiseeritud tarkvara abil. Sellegipoolest on need endiselt üsna üldised. Niisiis, kui teie veebisait näeb välja nagu paljud teised veebisaidid, pole GoDaddy siin halb valik.

Üks asi, mida tasub mainida, on see, kui kiiresti saate GoDaddy abil veebisaidi luua. Protsess võtab vähem kui tund. Kui kiirus on teie jaoks oluline, on hea teada, et veebisaidi loomiseks pole kiiremat võimalust kui GoDaddy.

Wixiga veebisaidi loomiseks on kolm lähenemisviisi; ühe nullist üles ehitamine, olemasoleva malli redigeerimine või ADI kasutamine.

Wixi lohistamise abil saate lihtsalt alustada tühja lõuendiga ja lisada ise kõik oma veebisaidil olevad elemendid.

Tasuta domeen koos hostimisega

Kui soovite lihtsamat protsessi kui tühja lõuendist alustamine, võite valida malli ja isikupärastada seda redaktoriga. Elementide lisamine, eemaldamine, suuruse muutmine ja teisaldamine ei saa olla lihtsam. Lisad lihtsalt elemendi ja viskad selle kuhu iganes soovid.

Kolmas võimalus on ADI kasutamine, mis töötab samamoodi nagu Godaddy veebisaidi koostaja.

Kui teil tekib veebisaidi loomisel mingeid probleeme, on saadaval toimetaja siseseade, mis pakub vastuseid kõige tavalisematele probleemidele.

Wixil on parem veebisaidi ehitaja kui GoDaddyl. Wixil on nii pukseerimisredaktor kui ka võimalus kasutada enam-vähem sama tüüpi ehitajaid, mida GoDaddy kasutab.

GoDaddy versus Wixi mallid, teemad ja kohandatavus

GoDaddy 3/5

Wix 4,5 / 5

GoDaddyl on tohutult palju teemasid, mille vahel valida. Hoolimata teemade tohutust arvust, on paljud neist väga sarnased, nii et nende vahel poleks palju erinevaid.

Teemade kohandatavus on piiratud. Saate muuta ainult mõnda põhiseadet, näiteks teksti, pilte ja nuppe. Põhiseadete muutmisel on isegi piiranguid. Pilte saab saata ainult kohtadesse, mis on mõeldud piltide majutamiseks, ning valida saab ainult teema jaoks pakendatud fonte ja värve.

Suur hulk teemasid ei tähenda nii vähese kohandamisega palju. Ilma piisava kohandamiseta ei saa te oma veebisaidile isikupära lisada. See Wix vs GoDaddy duell läheb Wixi kasuks.

Wixil on umbes 600 tasuta teemat, millel on valdkonnapõhised funktsioonid. Teemade arv on väiksem kui GoDaddy oma, kuid Wixi kujundused on parema kujundusega.

Lisaks paremale kujundusele saate Wixi redigeerija abil ka paremaid kohandamisvõimalusi. Pukseerimisredaktoriga saate kõik asjad paigutada täpselt sinna, kuhu soovite. Saate oma saidil valida värve, fonte ja animatsiooni tüüpe. Sektsioonide kõrgust ja paigutust saab redigeerijaga ka kohandada. Veel üks suur boonus on see, et Wixi redaktor võimaldab e-poe omanikel kohandada digitaalse poe olulisi elemente.

Kodeerimise teadmisel on kohandamiseks piiramatuid võimalusi. Teil on juurdepääs veebisaidi koodile, nii et CSS-i ja HTML-i kasutades saate kohandada enam-vähem kõike oma veebisaidil.

Üks Wixi puudusi on see, et teie malli valik on lõplik. Kui otsustate kasutatava malli vahetada, peate looma uue veebisaidi nullist.

Võrrelge Wixi või GoDaddy e-kaubanduse funktsioone

GoDaddy 3,5 / 5

Wix 4/5

Ei GoDaddy ega Wix pole spetsialiseerunud e-kaubandusele, kuid saate mõlemaga siiski veebipoe üles ehitada. Pange tähele, et mitte kõik GoDaddy plaanid ei toeta veebipoode; ainult kõige kallim plaan teeb seda.

Wixil ja GoDaddyl on mitu ühist asja. Need mõlemad võimaldavad teil loetleda piiramatu arvu tooteid ilma tehingutasudeta. Need tooted võivad olla nii füüsilised kui ka digitaalsed ning te saate pakkuda toodete allahindlusi ja müügikoode. Samuti on funktsioon, mis võimaldab teil seadistada paindlikke saatmisvalikuid nii Wixi kui ka GoDaddy abil.

GoDaddy pakub mitmeid maksevõimalusi, mida saate oma poes kasutada. Täielikku nimekirja saate vaadata siit.

GoDaddy suurim boonus on integreeritud loobutud ostukorvi taastamise võimalus. Wixi abil peate selle funktsiooni lisamiseks kasutama kolmanda osapoole rakendust.

Lisaks integreeritud hüljatud ostukorvi taastamisele ja integreeritud e-posti turundustööriistadele on GoDaddyl vähem e-kaubanduse funktsioone kui Wixil.

Mainisin juba mõnda e-kaubanduse funktsiooni, mida saate mõlema võrreldava ettevõttega. Vaatame nüüd rohkem funktsioone, mis on kaasas WIx-iga.

Füüsiliste toodete müümisel saate seadistada toodete variante ja valikuid. Wixi pood toetab 6 tootevalikut. Igas neist valikutest võib olla kuni 30. Haldatavate variantide koguarv on 300.

Teie eelistuste ja asukoha põhjal ühendatakse teid automaatselt kõige sobivamaga 24 erinevast makseväravast, mida saate Wixiga kasutada. Soovi korral saate siiski käsitsi erinevate teenusepakkujate vahel vahetada.

Wixi abil saate luua mitmekeelse poe. Selleks peate lisama redaktorisse täiendavad keeled ja tõlkima oma lehe ja tootekirjeldused käsitsi.

Praegu on saadaval automatiseeritud maksutarkvara beetaversioon. Beetaversiooni ajal tarkvara kasutamisel on mõned asukohapiirangud, kuid kui elate väljaspool Brasiiliat ja Indiat, peaksite olema hästi.

Wix Ascendiga saate täiendavaid e-kaubanduse funktsioone, kuid teil tuleb maksta ka täiendava tellimuse eest. Siin on nimekiri nende pakutavatest tõuseplaanidest:

Tõus Basic: 10 dollarit kuus

 • 50 plii hõivamise vormi
 • 10 kohandatavat vormi
 • Maksevormid
 • 5 e-turunduse kampaaniat kuus (pettumust valmistav osa on see, et see plaan ei luba e-posti kampaania URL-i linkimist teie domeeniga)
 • 9500 e-kirja kuus
 • 5 automaatreeglit
 • 5 sotsiaalpostituskampaaniat kuus

Ascend Professional: 24 dollarit kuus

 • 5 kaastöötajat
 • 150 plii kogumise vormi
 • 20 kohandatavat vormi
 • Maksevormid
 • 20 e-turunduse kampaaniat kuus (pettumust valmistav osa on see, et see plaan ei luba e-posti kampaania URL-i linkimist teie domeeniga)
 • 50 000 e-kirja kuus
 • 20 automaatreeglit
 • Vestlusautomaadid
 • 20 sotsiaalpostituskampaaniat kuus

Tõuse piiramatult: 49 dollarit kuus

 • Piiramatu kaastöötajate arv
 • Piiramatu plii kogumise vormid
 • Kohandatavad vormid
 • Maksevormid
 • Piiramatu arvu e-posti teel korraldatavate turunduskampaaniate arv kuus (pettumust valmistav osa on see, et see plaan ei luba e-posti kampaania URL-i linkimist teie domeeniga)
 • 1 000 000 e-kirja kuus
 • Piiramatu automaatikareeglid
 • Vestlusautomaadid
 • Piiramatu sotsiaalsete kampaaniate arv kuus
 • VIP tugi

GoDaddy vs Wix SEO

GoDaddy 2,5 / 5

Wix 3,5 / 5

GoDaddy sisaldab sisseehitatud märksõnasoovitusi ja SEO jälgimist. Saate redigeerida ka põhitõdesid (metapealkirjad, URL-i näpud jne) ja edastada oma saidiplaani otsimootoritele, kuid see on minimaalne, mida peaksite ootama igalt veebisaidi koostajalt.

Suhtlusvõrgustike integreerimise osas ei saa te manustada sotsiaalseid kanaleid. Kõik, mida saate teha, on lisada jälgimisnupud oma veebisaidi erinevatele võrkudele.

GoDaddyl pole rakenduste poodi, nii et te ei saa SEO funktsioone veelgi laiendada. See, mida siin näete, on kõik, mida saate. Vähemalt saate GoDaddy plaanidega sisseehitatud e-turunduse tööriistad.

Wix pakub teile SEO Wiz kaudu märksõnaabi ja SEO jälgimist. Samuti saate oma veebisaidi metapealkirjade, URL-i näpunäidete ja sarnaste osade redigeerimise põhivalikud.

Suhtlusvõrgustike integreerimine hõlmab rohkem funktsioone. Lisaks jälgimisnuppude lisamisele saate oma veebisaidil kuvada ka reaalajas voogu ja pildigaleriisid.

Wix Ascend on eraldi tellimus, mida mainisin eelmises osas. Ascendiga saate kõiki oma turunduskampaaniaid luua ja hallata ühes kohas.

Wix pole SEO funktsioonirikas, kuid ka GoDaddy pole. Vähemalt Wixiga saate rakenduste kaudu lisada täiendavaid SEO võimalusi, seega on Wix nende kahe vahel parem valik.

Funktsioonide jaoks Wix või GoDaddy?

GoDaddy 3/5

Wix 4/5

GoDaddy eesmärk on kiirete veebisaitide loomine. Nende veebisaitide loomise kiirus on GoDaddy väheste funktsioonide hind.

GoDaddy abil saate funktsioone, millest me eelmistes lõikudes arutasime, piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi ning veebis kohtumiste funktsioone.

Sealsed blogijad ei saa hea meelega teada, et te ei saa isegi kommentaare lisada ja otsida.

GoDaddyl pole palju funktsioone, nii et kui otsite midagi enamat kui võimalikult lihtsat veebisaiti, peaksite valima GoDaddy veebisaidi ehitaja Wixi.

Wixi plaanidel on mitu kasulikku blogimisfunktsiooni. Lisaks otsimisele ja kommentaaridele on veel postitustes kategoriseerimise, sotsiaalse järjehoidja ja toimivuse jälgimise võimalusi.

Samuti saate videoid üles laadida otse oma veebisaidile. Teie tellitud kava alusel on videotundide arv piiratud, mille saate üles laadida. Sellest saab mööda hiilida oma veebisaidile videote manustamisega. Manustamine pole piiratud ainult videotega; saate manustada mis tahes HTML-koodi.

Ma rääkisin teile enamikus Wixi funktsioonidest eelmistes jaotistes, kuid ühte asja, mida ma ei maininud, on see, et peate valima Google’i ja Visitor Analyticsi asemel.

Valitud plaanist sõltuvad ribalaiuse ja salvestuspiirangud, kuid isegi nende puhul on Wix selle võrdluse paremate omadustega valik.

Wixi või GoDaddy domeeni kulud

GoDaddy 4/5

Wix 4/5

GoDaddy abil maksab teile domeeni uuendamine järgmiselt:

 • .com: 17,99 dollarit aastas
 • .neto: 19,95 dollarit aastas
 • .org: 20,99 dollarit aastas
 • .teave: 23,99 dollarit aastas
 • .mina: 19,99 dollarit aastas
 • .wiki: 39,99 dollarit aastas
 • .tv: 44,99 dollarit aastas

Pidage ainult meeles, et GoDaddy abil saate registreerida rohkem erinevaid domeenilaiendeid kui Wixiga. Neid kõiki siia üles loetleda oleks mõttetu, sest nimekiri on tohutu. See on vaid hoiatus, nii et saate enne oma veebisaidi koostaja valiku tegemist kontrollida, kas saate Wixis soovitud domeeni registreerida.

Wixi jaoks maksab domeeni uuendamine järgmiselt:

 • .com: 14,95 dollarit aastas
 • .neto: 14,95 dollarit aastas
 • .org: 14,95 dollarit aastas
 • .teave: 14,95 dollarit aastas
 • .mina: 17,95 dollarit aastas
 • .wiki: 30,95 dollarit aastas
 • .tv: 32,95 dollarit aastas

Wix on domeeni registreerimisel mõnevõrra odavam, kuid te ei saa kõiki laiendusi, mida GoDaddy abil saate, registreerida.

Wix GoDaddy klienditoe vastu

GoDaddy 5/5

Wix 4/5

GoDaddyl on ööpäevaringne telefoni ja reaalajas vestluse tugi. Nende toetuse osas on muljetavaldav see, et neil on 53 erineva riigi tugimeeskonnad, kelle telefoninumbrid asuvad riigis. See tähendab, et te ei pea kulutama palju raha rahvusvahelistele kõnedele ja võite saada tuge oma keeles.

Wixil on ainult telefoni ja foorumi tugi. Telefonitugi on piiratud tööajaga, kuid hea on see, et Wix-redaktoris on teil juba vastused enamlevinud probleemidele.

GoDaddy vs Wix kiirus, tööaeg ja töökindlus

GoDaddy 5/5

Wix 5/5

Kiirus ja tööaeg on veebisaidi kõige olulisemad tegurid. GoDaddy toimis neil kahel teguril järgmiselt:

Uptime: 99,91%
Reaktsiooniaeg: 315 ms

Wixil ja GoDaddyl on sarnane kiirus ja tööaeg ning mõlemad teevad selles osas suurepärast tööd. Vaadake, kuidas Wixil viimasel ajal edu on olnud:

Uptime: 99,93%
Reaktsiooniaeg: 347 ms

Wix vs GoDaddy hinnakujundus

GoDaddy 4,5 / 5

Wix 4,5 / 5

Valida on nelja plaani vahel ja e-kaubanduse valikuga on kaasas ainult kõige kallim. Vaatame neid.

Tavaline: 10 dollarit kuus

 • 1 sotsiaalmeedia loendiplatvorm
 • 5 sotsiaalset postitust ja vastuseid kuus
 • 100 meiliturunduse saatmist kuus

Standard: 15 dollarit kuus

 • 3 sotsiaalmeedia loendiplatvormi
 • 20 sotsiaalset postitust ja vastuseid kuus
 • 500 meiliturunduse saatmist kuus

Lisatasu: 20 dollarit kuus

 • Piiramatu sotsiaalse meedia loendusplatvormid
 • Piiramatu arv sotsiaalseid postitusi ja vastuseid kuus
 • 25 000 meiliturunduse saatmist kuus

Pood: 25 dollarit kuus

 • Piiramatu sotsiaalmeedia loendiplatvorm
 • Piiramatu arv sotsiaalseid postitusi ja vastuseid kuus
 • 25 000 meiliturunduse saatmist kuus
 • e-kaubanduse funktsioonid

Kõigi GoDaddy plaanidega saate piiramatu ribalaiuse ja salvestusruumi, kuid kompromiss seisneb selles, et saate piiratud arvu sotsiaalse meedia loendiplatvorme, sotsiaalseid postitusi ja sotsiaalseid vastuseid.

Samuti saate ühe aasta jooksul tasuta ettevõtte e-posti aadressi ja ettevõtte telefoninumbri.

SEO funktsioonid sisalduvad kõigis plaanides peale odavaima paketi, nii et võiksite selle vahele jätta. Ehkki GoDaddy plaanid on mõnevõrra odavamad kui Wixi premium-plaanid, pole GoDaddy plaanid funktsioonirikkad. Samuti pole ühtegi rakenduste poodi, mida saaksite kasutada lisafunktsioonide saamiseks, seega on minu arvates Wixi hinna ja kvaliteedi suhe parem.

Wixil on viis veebisaidi majutamise kava, siin on kõik plaanid kaasatud:

Tasuta: 0 dollarit kuus

 • 500 MB ribalaiust
 • 500 MB kettaruumi
 • Määratud URL: kasutajanimi.wixsite.com/siteadress
 • Wix-reklaame igal lehel
 • Wixi favicon URL-is

Kombineeritud: 13 dollarit kuus

 • 2 GB ribalaiust
 • 3 GB kettaruumi
 • 30 videominutit

Piiramatu: 17 dollarit kuus

 • Piiramatu ribalaius
 • 10 GB kettaruumi
 • 1 videotund
 • 300 dollarit reklaamkuponge
 • Saidi korduvarakendus
 • Video Analyticsi rakendus

Pro: 22 dollarit kuus

 • Piiramatu ribalaius
 • 20 GB kettaruumi
 • 2 videotundi
 • 300 dollarit reklaamkuponge
 • Saidi korduvarakendus
 • Video Analyticsi rakendus
 • Ürituste kalender
 • Professionaalne logo
 • Sotsiaalmeedia logo failid

VIP: 39 dollarit kuus

VIP-plaanil on samad funktsioonid kui Pro-plaanil, kuid saate ka prioriteetset vastust ja VIP-tuge.

Ühtegi eelmist plaani ei saa veebipoodi luua. E-kaubanduse jaoks peate valima ühe nende äriplaanidest:

Business Basic: 23 dollarit kuus

 • 20 GB kettaruumi
 • 5 videotundi

Piiramatu äri: 27 dollarit kuus

 • 35 GB kettaruumi
 • 10 videotundi
 • Professionaalne logo
 • Sotsiaalmeedia logo failid

Äri VIP: 49 dollarit kuus

 • 50 GB kettaruumi
 • Piiramatu videotund
 • Professionaalne logo
 • Sotsiaalmeedia logo failid
 • Prioriteetne vastus
 • VIP tugi

Samuti on olemas 500-dollarine ettevõtlusplaan. Selle kava abil saate valdkonna ekspertidelt nõuandeid ja Wixi meeskonna abi oma ettevõtte loomisel ja kõigi probleemide lahendamisel.

Wixi plaanide peamised erinevused on teie käsutuses oleva kettaruumi suurus, üleslaaditava video taasesituse maht ja see, kas saate luua veebipoe või mitte.

Tore boonus, mille saate kõigi plaanide korral, on tasuta domeen 1 aastaks. See muudab Wixi ja GoDaddy vahelise hinnakujunduse pisut ühtlasemaks ja lisab asjaolu, et saate Wixiga oma raha eest rohkem väärtust.

GoDaddy vs Wixi järeldus

Võitja on Wix!

Wix on võimsam veebisaitide koostaja. Wixiga peate tegema rohkem asju ja tegema seda kõike suurema vabadusega. GoDaddy võimaldab teil veebisaite kiiremini üles ehitada, kuid Wix võimaldab teil veebisaite üksikasjalikumalt üles ehitada.

GoDaddy vs Wix KKK

Kas ma saan GoDaddy veebisaiti Wix kasutada??

Jah, see on võimalik kõigi Wixi premium-plaanide korral. Domeeninime saate ühendada oma Wix-i ​​plaaniga. Nii jääb teie domeen GoDaddy juurde, kuid kõik, kes külastavad teie GoDaddy domeeni, näevad teie Wixi veebisaiti.

Mis vahe on GoDaddyl ja Wixil??

Wix on veebisaidi ehitaja, mis pakub ka teie Wixi veebisaidi domeenide registreerimist ja majutamist. Wix on rohkem spetsialiseerunud, nii et selle veebisaidi koostajal on võimsamad funktsioonid. GoDaddy seevastu pakub lisaks veebisaidi koostaja ja domeeni registreerimisele ka muid teenuseid. GoDaddy abil saate spetsiaalse telefoninumbri ja igasuguse hostimise (VPS-i hostimine, spetsiaalsed serverid, WordPress-hostimine jne).

Kas Wix on odavam kui GoDaddy?

Lisaks Wixi tasuta plaanile on GoDaddy odavam kui Wix. Kuid Wixi plaanides on rohkem funktsioone ja paremaid kohandamisvõimalusi. Wixi veebisaidi ehitajal on rohkem kvaliteeti, nii et hoolimata sellest, et see on kallim, saate Wixi abil oma raha eest rohkem kasu.

Kas GoDaddy on parem kui Wix?

GoDaddy pakub rohkem teenuseid kui Wix. See tähendab, et GoDaddyst on mõned asjad, mida te Wixist ei saa. Kui me võrdleme neid teenuse (veebisaidi koostaja) põhjal, siis Wix on parem kui GoDaddy, kuna sellel on rohkem funktsioone ja paremad kohandamisvalikud.

Kas Wixi on lihtsam kasutada kui GoDaddy?

Neid on üldiselt üsna lihtne kasutada. Mõningaid asju on Wixiga aga lihtsam teha, samas kui GoDaddyga on muid asju lihtsam. Lihtsa veebisaidi kiireks tegemine on GoDaddy abil lihtsam kui Wixiga. Kui olete veebisaidi loonud, on seda Wixi abil lihtsam redigeerida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map