Kiireim veebimajutus: kümme parimat kiirelt jagatud veebisaidi majutajat 2020. aastal

Esiteks vaadake alati kiireimaid veebimajutusteenuste pakkujaid, võrreldes lehe laadimise kiirust, serveri asukohta ja uptime protsenti, siis vaadake täiendavaid kiiruse suurendamise funktsioone, mida saate veebihostide jaoks kasutada.


Kui on piisavalt oluline investeerida oma aega ja energiat veebisaidi kujundamisse ja avaldamisse, on see piisavalt oluline, et suunata liiklus teie sisule. Soovite, et teie lehed laadiksid kiiresti, nii et külastajatel ei hakkaks igav ja nad liiguksid teisele veebisaidile.

Kiireimate veebisaidimajutuse pakkujate vahel on palju konkurentsi, mis tähendab, et nad on pidevas konkurentsis, et säilitada võimalikult kiireid lehe laadimisaegu. See on hea uudis veebimajutuse tellijatele.

Kiireimad hostingu pakkujad
Ei piisa ainult teadmisest, et teie lehti laaditakse kiiresti, vaid soovite olla ka kindel, et teie veebimajutaja server on kiire ja sellel on hea maine.

Külastajad, kes leiavad teie veebisaidi üles tõmmates tühja ekraani, tõenäoliselt tagasi ei pöördu, nii et lugege kindlasti edasi, et saada lisateavet kiireimad veebimajutusteenuste pakkujad ja milline neist sobib teile!

HostGatori logo

Meie valitud veebimajutus nr 1:
Hankige parima hinnanguga majutust nii vähe kui võimalik
2,64 dollarit kuus

StartBloggingOnline.com heaks kiidetud hostimine

Kiireim veebimajutusettevõtete võrdlus

Siit saate teada, kuidas top 10 kiireimat veebimajutajat hindab võrgutasusid, serveri asukohta ja hostimise kiirust.

Hinnang Ettevõtte hostimise kiiruse võrdlus Üldise reitingu lingi alt
1 HostGator 258,07ms-10,16s Charlotte, NC 99,9% Parim pakkumine!
2 Liikumises 478,42 ms – 836,78 ms Washington D.C. / Los Angeles 99,9% Kontrollige hindu
3 SiteGround 669,9ms-1,79s Chicago 99,9% Kontrollige hindu
4 A2 majutamine 455,17ms-1,12s Ann Arbor, MI 99,9% Kontrollige hindu
5 Sinine vaim 915,17 ms-10,64 s Provo, TÜ 99,3% Kontrollige hindu
6 Üksteist2 898,61ms – 2,01 s Dallas / Los Angeles 99,9% Kontrollige hindu
7 Saidi5 704,41ms-1,95s Atlanta, GA 99,9% Kontrollige hindu
8 Meediumitempel 934,07-4,54s Los Angeles 99,99% Kontrollige hindu
9 Arvixe 1,06s – 2,93s Santa Rosa, CA 99,9% Kontrollige hindu
10 Unenägude vaim 621,87ms-2,74s Los Angeles 100% Kontrollige hindu

Kiireimate hostingu pakkujate võrdlus

Veebimajutuse pakkuja kohta otsuse tegemisel võib võrrelda hulgaliselt asju. Kiirus on üks neist asjadest, mis peaks teie loendi tipus olema.

Lehe laadimist mõõdetakse sekundites või millisekundites, mis on lühem ajavahemik, kui saate ise mõõta. Seetõttu tegime teie jaoks mõned võrdlused. Vaatleme kümne kiireima jagatud hostimise pakkujat, nii et võrdleme sarnaseid platvorme.

Asi, mida soovite teada, on see veebimajutaja tööaja protsent. Ärge laske end petta liialdatud nõudmistest, mille korral on garantii 99,9% või 100%. On tõsi, et paljud veebimajutusteenuste pakkujad turustavad oma ettevõtteid peaaegu täiusliku tööajaga, kuid õigem on öelda, et isegi kõige tuntumatel hostimisettevõtetel pole 100-protsendilist tööaega. Turundusseadused annavad veebimajutusteenust pakkuvatele ettevõtetele nende tegutsemisprotsendi liigitamisel natuke mänguruumi.

Veebimajutajal, mis väidab, et tema tööaja protsent on 99%, võib seisakuid kuus olla kuni 7 tundi. Veebimajutajatel, kelle töökordaja on 99,9%, võib saite madal olla umbes 45 minutit kuus ja veebimajutajate puhul, kes väidavad, et nende 99,99% -line määr võib tegelikult olla alla 5 minuti,.

Veel üks oluline tegur, mida veebimajutuse võrdlemisel arvesse võtta, on serveri asukoht. Lääneranniku serveritega veebimajutajatel on veebisaidile pikem reisiaeg, mis pikendab tööaega. Mõned ettevõtted kompenseerivad selle sellega, et serverid asuvad idas ja läänes ning paluvad abonentidel valida neile kõige lähemal asuv server..

Siin on 10 kiireimat veebimajutusteenuse pakkujat

Kiireimad veebimajutusteenuste pakkujad

 • HostGator
 • Liikumises
 • SiteGround
 • A2 majutamine
 • BlueHost
 • Üksteist2
 • Saidi5
 • Meediumitempel
 • Arvixe
 • DreamHost

HostGatori logoHostGator optimeerib oma WordPressi veebisaite suurema kiiruse saavutamiseks. HostGator WordPressi pilvemajutus annab teile 2,5 korda suurema kiiruse, täpsema turvalisuse ja tasuta veebisaidi migratsiooni.

Tasuta domeen koos hostimisega

HostGator kasutab superlaetud pilvearhitektuuri, madala tihedusega servereid ja CDN-i. Lisaks kasutavad nad lehe kiirema laadimise soodustamiseks ka mitu vahemälukihti. Need täiendused korraldavad veebisaidi sisu tõhusamalt, nii et dünaamilisi sisupäringuid saab töödelda välkkiire kiirusega.

HostGatori ribareklaam

HostGator annab ka toredaid näpunäiteid selle kohta, kuidas maksimeerida oma kiirust ja järgida ikkagi Google’i eelistatud leheküljekiiruse tavasid. Nad soovitavad lubada tihendamise, CSS-i, Javascripti ja HTML-i minimeerimist. Samuti saate vähendada ümbersuunamisi, kasutada brauseri vahemälu, kasutada serveri reageerimisaega, optimeerida pilte ja kasutada sisujaotusvõrku.

Kiirelt tasustatud või tasuta veebimajutusteenuste pakkujad saavad osa tööst teie heaks ära teha, kuid nagu HostGator mainib, on WordPressi kiirendamiseks mõned asjad, mida saate ise teha. See Youtube’i video selgitab mõnda võimalust oma veebisaidi kiiruse suurendamiseks.

Kuna me armastame HostGatorit nii väga, oleme pidanud teile eksklusiivse pakkumise! Täishinna maksmise asemel saate tavahinnast üle 60% soodsamalt ja maksate siin ainult 2,64 dollarit kuus.

InMotioni hostimise logoInMotionil on maksimaalsed kiirustsoonid, et viia server kiireima serverimajutuse jaoks veebisaidile lähemale. InMotioni kasutajad saavad valida oma eelistatud serveri asukoha. Määratud maksimumkiiruse tsoonidesse kuuluvad tellijad võivad oodata, et nende e-posti aadressid ja veebisaidid töötavad kuni kuus korda kiiremini.

Maksimaalse kiiruse tsooni valikud on saadaval abonentidele, kellel on VPS või äriklassi hostimisplaanid. Lisaks andmekeskustele tegi InMotion koostööd mõne maailma suurima Interneti-teenuse pakkujaga, kes suhtles vahetusandmete loomisega. InMotion aitab ka klientidel testida erinevaid servereid, et leida nende vajadustele kiireim.

SiteGround logoSiteGroundil on SSD-draive igal hostimisplaanil. Solid State Drive tehnoloogia võimaldab veebisaitidel tavaliste draividega võrreldes sisendit ja väljundit suurendada 1000 või enam korda.

SiteGround kasutab ka NGINX-serverit, mis oli loodud kõigi SiteGroundi majutatavate saitide staatilise sisu laadimise kiirendamiseks. Jagatud ja pilveplaanidega tellijad saavad NGINX-serveri kaasa. Spetsiaalse serveriplaani tellijad saavad NGINXi osana jõudluse suurendajatest.

Kui sellest ei piisa, lõi SiteGround Geeky SuperCacher kõige populaarsemate rakenduste jaoks, sealhulgas WordPress, Joomla ja Drupal. Neil on ka oma vahemälumehhanism, mis põhineb NGINX pöördproksil. SuperCacher kiirendab ka veebisaite läbi vahemälu ja Google’i lehe kiiruse.

A2 majutuse logoSee ettevõte kiitleb kiire veebimajutuskiirusega. A2 serverid on optimeeritud töötama kuni 20 korda kiiremini kui konkureerivad veebimajutusettevõtted. A2 on optimeeritud kiiruseks WordPressi, Joomla ja Drupali veebisaitide platvormidele.

A2 tunnistab, et saidi kiirus mõjutab probleeme, mis on ettevõtjatele väga olulised. Sellepärast on nad pühendunud kiirematele serveriaegadele, et aidata oma tellijatel parandada SEO paremusjärjestust, põrkeprotsente, külastajate rahulolu määra ja konversioonimäärasid.

Turbo serveri jaoks maksab see veidi rohkem kui 9,31 dollarit kuus, mis on endiselt hämmastav lisatasu lõõskava kiire veebisaidi eest. Kavaga on kaasas piiramatu arv veebisaite, piiramatu andmebaas, piiramatu salvestusruum, piiramatu ülekandmine, cPanel, SSD ja raha tagasi garantii.

BlueHosti logoBluehostil on kohandatud serverid ja need on WordPressi jaoks optimeeritud. Bluehostil pole maine, et ta oleks kiiruse tipp, kuid kiirus on mõistlikult hea, arvestades kõiki asju.

Neil on ainulaadne süsteemiarhitektuur, mis muudab WordPressi kiireks, nii et WordPressi kasutajad leiavad, et Bluehost töötab nende vajaduste jaoks piisavalt hästi. Süsteem on üles ehitatud revolutsioonilisele VPS-i platvormile koos täiustatud NGINX-i arhitektuuri ja kohandatud PHP-FPM-i konfiguratsiooniga.

Kui te pole kiiruse pärast liiga palju mures, olete sõnatu WordPressi kasutaja ja soovite oma veebimajutusdollarite eest head hinda saada, sobib Bluehost arve kenasti.

Eleven2 hostimise logoEleven2-l on disain, mis on loodud ülimalt laetud kiiruse jaoks. Üksteist 2 sisaldab nende plaanides pilvehinda. Cloud Fare on vahemäluplatvorm, mis vahemällu salvestab veebisaitide sisu, et pikendada lehtede laadimisaega.

Serverite asukoht mängib olulist rolli Eleven 2 kiirusreitingutes. Neil on USA serverid, mis asuvad Los Angeleses ja Dallases. Kogu maailmas on neil serverid Amsterdamis ja Singapuris.

Kõik Eleven 2 plaanid hõlmavad tasuta ülekandmist ja ööpäev läbi ööpäevaringset tehnilist tuge, mida haldavad nende siseinsenerid. Üksteise 2 jaoks pole pikka ooteaega. Võite oodata, et nende tehnikud võtavad teiega ühendust tavaliselt 10 minuti jooksul.

Eleven 2-l on ka mitu varuserverit, mis hoiavad kõigi teie andmete mitut varunemispunkti.

Site5 kasutab ainult tipptasemel servereid ja nad ei koorma neid kunagi. Nad hoiavad serveri kohta vähe kliente, et hoida oma uptimes kõrgel. Sait5 viitab nende arendajatele ja inseneridele kui „kodukasvatusele”.

Kui kliendid helistavad tehnilise toe otsimiseks, võetakse nad ühendust pühendunud meeskonnaliikmega, kes töötab ettevõttesiseselt ja tunneb Site5 tooteid nii seest kui väljast.

Muud omadused, mis muudavad saidi 5 elujõuliseks kiireks veebimajutuse võistlejaks, on mõõtetu kettaruum ja mõõtetu ribalaius. Täiendatud hostimiskavade jaoks saate ka spetsiaalse IP-aadressi ja Turbo.

Sait5 pakub palju hinnatud tasuta rändeteenust, regulaarseid varukoopiaid ja raha tagasi garantii.

meediatempli logoMedia Templel on rohkem kui miljon veebisaiti, mis kasutavad oma veebimajutusteenuseid. Abonendid saavad valida jagatud hostimise, WordPressi hostimise, VPS-i hostimise, hallatud hostimise või AWS-i pilvehostimise vahel.

Lisatasu eest 30 dollarit kuus saate hankida programmi TrueSpeed ​​CDN, mis on SiteLocki programm. CDN tähistab sisu edastamise võrku, mis kasutab intelligentset vahemällu salvestamist, sisu optimeerimist ja turvalisi andmekeskusi kogu maailmas, mis muudavad klientide veebisaitide laadimise kiiremaks kui kunagi varem.

TrueSpeed ​​võimaldab lühendada laadimisaegu ja ribalaiust ning vahemälu käsitsi tühjendada. Sellel on kiire aktiveerimine ja integreeritud juhtpaneel, mis toetab mitut veebisaiti. See plaan on täielikult krüptitud ja koos SSL-i turvameetmetega. Plaanid algavad umbes 20 dollarist kuus.

ArvixeArvixe näitab tugevat pühendumust kiiruse ja turvalisuse poole. Arvixel on andmekeskused Texase Dallases, USA-s ja Aasias Hongkongis, et veebisaite saaks üles seada lähima serveriga.

Arvixel on suure võimsusega karjuv kiire võrk, mis hoiab kiirust isegi siis, kui liiklus tiheneb. Arvixe lahendab nende kiiruse vajaduse, kasutades mitu esimese astme telekommunikatsiooniteenuse pakkujat ja otsest Interneti-ühendust, et mööduda transiidivõrkudest ja lühendada veebiteede vahel veebisaite ja külastajaid. See tähendab, et viivitusajad on praktiliselt vaevalised ja kiirus suureneb.

Arvixel on ka täielikult ülearune arhitektuurisüsteem, mis loodi ilma ühegi rikkekohata. Liiasus töötab mitmel kihil. Arivixe kasutab kaasaegset tarkvara koos automaatse jälgimise turvalisuse, töökindluse, jõudluse ja tööajaga, et olla kindel, et see on tipptasemel.

DreamHosti logoDreamhost kasutab integratsiooni Cloud Flare, mis vabaneb pahatahtlikust liiklusest enne teie veebisaidile jõudmist. Samuti salvestab Cloud Flare teie sisu kiiremaks laadimiseks vahemällu. Pahavara skaneerimine on automaatne, mis aitab hoida rämpsposti ja õelvara teie saiti nakatamast.

Dreamhost saab oma kiiruse SSH-serveritest ja nutikast arhitektuurist, mis põhineb SSD-ketastel, kiirendatud võrkudel ja kiiretel järgmise põlvkonna protsessoritel.

Dreamhost tunneb uhkust 12 aasta pärast, kui nad veetsid käsitsi valtsitud juhtpaneeli ehitamisel. Neil on ka kõigi hostimiskavade jaoks solid state drives (SSD). SSD muudab veebisaidi, vahemälu ja andmebaasi puudutamise kiiremaks.

Dreamhostil olev tehniline tugi pole saadaval mitte ainult ööpäevaringselt, vaid teie päringutele vastab tõeline reaalajas inimene, kes on kogenud tehnoloogiageenius. Tehnik teab Dreamhosti sisemist ja välimist tööd ning aitab teie probleemid kiiresti lahendada.

Dreamhostil on saadaval jagatud hostimise, hallatava WordPressi hostimise, virtuaalsete privaatserverite ja pühendatud serverite kavad.

Pilve kasutajad mõistavad, et Dreamhost võimaldab teil pilves käivituda vähem kui minutiga.

Kiireimad veebimajutustrendid

Veebimajutusettevõtted püüavad pidevalt leida võimalusi, kuidas saada kiireimaks veebimajutusteenuste pakkujaks. See on hea värske ülevaade kiireimatest veebimajutajatest, kuid tasub olla teadlik sellest, et see statistika võib kiiresti vananeda.

Veebimajutuse pakkujad, kes on kiireimad laadimisajad ühe nädala jooksul juhtpositsioonil, võivad järgmisel nädalal hõlpsalt üle olla, kuid muidugi uueneb teie hostimine aasta jooksul tavaliselt nii, et statistika muutub asjade suurskeemis pisut aegunuks, kui arvate, et umbes selles osas väikest kiiruse kasvu.

Mis tahes arvustuse või võrdluse korral, mida loete, peaksite seda võtma näputäis soola ja otsima palju. Peaasi, et kasutate ühte peamist kandidaati.

Kiireim veebimajutuse järeldus

Juhtiv kiireim veebimajutusteenus muutub tõenäoliselt aastast aastasse. See on hea mõte vaadata suundumusi ja jääda veebihostide juurde, mis tõestavad pidevalt, et neil on kiire laadimisaeg ja suur protsent tööaega.

Siin on ka hea näide, et mitte alati otsida odavaimat veebimajutust, kuna suur tegur peaks olema ka kiirus, tööaeg ja hind, kuid kui kleepida ühele lehele üks nimedest, ei saa te ka minna on teie saidi jaoks host vale leidmine.

HostGatori logo

Meie valitud veebimajutus nr 1:
Hankige parima hinnanguga majutust nii vähe kui võimalik
2,64 dollarit kuus

StartBloggingOnline.com heaks kiidetud hostimine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map