Parimad tasuta veebisaidi majutamise saidid: 10 parimat veebimajutajat on üle vaadatud

Tasuta veebimajutusteenusedKas olete kunagi kuulnud, et te ei peaks kunagi kasutama veebisaidi tasuta hostimist?


Tehke lihtsalt Google’i otsing. Leiate artikli järel artiklid, mis selgitavad tasuta hostimise ohtusid …

Üldiselt olen nõus. Kui alustate veebiettevõtte loomist, vastab see kindlasti tõele. Teiste veebipõhiste ettevõtmiste jaoks võib parimatel tasuta veebisaidi hostidel olla aga just see, mida vajate. Jätkake lugemist, et saada teada parimaid tasuta hostimise pakkujaid, mis võivad teile sobivad olla …

Mõelge mõnele võimalikule stsenaariumile:

 1. Alustate väikest ajaveebi ja soovite osa sisu võimalikult kiiresti kohahoidjana üles tõsta.
 2. Teil pole veel domeeni, kuid soovite kuvada mõnda sisu, mis teil juba on.
 3. Teil on rahalisi vahendeid ja vajate ajutist lahendust, kuni teie olukord paraneb.

Neil ja võib-olla veel mõnedel juhtudel võiks teie probleemidele lahenduse leida tasuta hostimine. Nüüd peate lihtsalt leidma parimad tasuta veebimajutus saidid. Sinna sisse ma ka sisenen. Vaadake neid tasuta veebisaitide hostimise ülevaateid ja vaatame, mis teie jaoks kõige paremini sobiks.

MÄRKUS. Kui soovite majutada ettevõttele tugevamat veebisaiti või teenida raha, siis peaksite valima tasuta veebisaidi asemel kindla tasulise teenuse..

Liituge TASUTA koolitusega

Kas soovite teada saada, kuidas ehitada 6 joonise autoriteetide saite?

Liituge selle tasuta koolitusega…

 • Lõpuks omage tõestatud meetodit kasumlike nišide leidmiseks
 • Saate juurdepääsu lollikindlale märksõna uurimise meetodile
 • Siit saate teada, kuidas kvaliteetse sisu allhanget tellida
 • Siit saate teada, kuidas luua oma peaga valge mütsi linke ilma peavaludeta

HostGatoriga saate päris saidiga alustada vaid 2,64 dollari eest kuus, kasutades meie eksklusiivset linki alloleval nupul.

Tasuta veebisaidi hostimise võrdlustabel

Kui vaatate tasuta võõrustajaid, ei ole maks ilmselgelt määrav tegur. Peate kontrollima, kui usaldusväärne host on.

Samuti peate arvestama sellega, kui hästi iga host leevendab tasuta hostimisega seotud varjukülgi. Kas neil on reklaame? Kui palju ribalaiust saate? Kas neil on klienditugi? Kaua nad on olnud?

Sain aru? Hea, jätkame.

Siin on 10 parimat tasuta veebisaidi hostimise ettevõtet

Weebly logoKui kaua Weebly on olnud? Juba kümme aastat on nad pakkunud mitmesuguseid hostimisteenuseid ja tundub, et nende pakkumised paranevad veelgi. Ehkki nad kuvavad reklaame ja olete piiratud Weebly alamdomeeniga, pakuvad nad siiski piiramatut ribalaiust ja helde salvestusruumi – 500 GB.

Samuti saate juurdepääsu Weebly veebisaitide lohistajale. Saidi loomine on sama lihtne kui tekstitöötlusprogrammi käitamine koos tasuta mallidega. Ei mingit e-kaubandust ega e-posti integreerimist. See lööb nad natuke maha ja takistab neid olemast parimat tasuta veebimajutuse võimalust.

Wixi logoWix on kõige tuntum nende tasuta veebisaidi koostaja. Pukseerimisvalikud koos mallidega on vaatamist väärt.

Tasuta domeen koos hostimisega

Kuid see seisneb selles, kus head lõpeb, kuna nende teenimisega kaasnevad palju piiranguid.

Olete piiratud Wixi ühe alamdomeeniga. Nad kuvavad teie saidi reklaame ja kaubamärki. Neil on märkimisväärselt piiratud salvestusruum ja ribalaius. Nende klienditugi pole just see, mida teie kõige rohkem nimetaksite. Samuti juhendavad nad teid e-kaubanduse lahenduste ja e-posti teel.

Kui otsite lihtsalt midagi kiiret ja lihtsat, võib Wixi platvormil olla just see, mida vajate. Nende veebisaidi looja on tõeliselt üks tugevamatest turul. Vaadake allolevat videot, et saada lühike ülevaade, mida nad teha saavad:

Need tüübid pakuvad tasuta teenuse abil “täielikku hostipaketti” just seal. Pole reklaame ja ohtralt domeene. Saate kaks oma, kaks alamdomeeni ja võimaluse parkida üks täiendav domeen.

x10Hosting.com pakub ka teie lemmikveebitarkvara jaoks piiramatut ribalaiust / kettaruumi, tasuta e-posti kontosid, e-kaubandust ja ühe klõpsuga installimist. See on lisaks lihtsasti kasutatavale veebisaidi koostajale. Terviklik hostimispakett tõepoolest.

Need tüübid on olnud aastast 2007. Nad võõrustavad praegu ligi 14 miljonit kasutajat kogu maailmas. Kas nad on seda väärt? Neil on oma teenusega palju õigeid pakkumisi. Pole reklaame, tasuta veebisaidi koostaja ja ühe klõpsuga installimine.

Need pakuvad häid eeliseid, näiteks julget tööajaga garantiid – 99,9% – nii, et konkurendid saavad kõige enam tasulisi teenuseid. Võib-olla kõige atraktiivsem omadus, mida nad vaatavad, on nende piiramatu ribalaius ja kettaruum.

See tähendab, et saidi kasvades saate salvestada ja toetada nii palju liiklust kui vaja.

000webhost.com toetab ka PHP-d, MySQL-i ja muid lisafunktsioone, mida te tavaliselt tasuta teenusega ei seostaks. Nad tegelevad tasuta veebimajutuse pakkumisega, ühtegi pole.

“Nüüd on sellel üle 15 miljoni liikme!” See on muljetavaldav sildiliin ja selle varundamiseks on saadaval muljetavaldav tasuta teenus.

Lohistamise ehitaja, e-kaubanduse võimalused ja piiramatu salvestusruum / ribalaius. Puudusteks on Bravenet’i alamdomeeni kasutamine ja tasuta teenusega e-posti puudumine.

Vahetult nahkhiirelt kogub FreeHosting.com reklaamivaba teenuse pakkumise eest punkte. See tähendab, et ükskõik milline sait, kus neid võõrustate, näeb välja professionaalsem, kui väiksemate võimaluste korral võiks.

Neil on veebisaidi loomise tööriistad ja mallid, et saaksite saidi kiiresti üles ehitada.

Neil on CMS-i ja muude tootjate rakenduste jaoks installimine ühe klõpsuga. Need võimaldavad kiiret üleslaadimist fotodele ja muule meediumile. Need võimaldavad saidil varundada.

Neil on toodete müümiseks sisseehitatud e-kaubanduse lahendused. Need hõlmavad ka sotsiaalse meedia integreerimist, et saaksite end kogu veebis reklaamida.

See asub pealkirjas otse. Tasuta veebimajutus No Ads pakub täpselt seda. Need muudavad lohistamisredaktoriga seadistamise lihtsaks. Samuti pakuvad need sadu HTML- ja Flash-malle, maksimeerides teie valikuid.

Ribalaius ja kettaruum pole kõige suuremad. See on aga võrdluses heauskse tasulise hostiga. Need pakuvad uue veebisaidi jaoks enam kui piisavalt. Te peaksite saama oma idee ilma probleemideta nende teenuse juurest minema viia.

WebFreeHosting.com-il on tühine jama: täiesti tasuta veebimajutus ilma varjatud tasudeta. Sellega saate juurdepääsu PHP-le, Perlile, CGI-BIN-ile, MySql-le, POP3-e-posti aadressile, FTP-le, failihaldurile ja skriptide installijale.

Reklaame pole. Nad pakuvad tasuta klienditugi. Neil on ka 99,9% tööaja garantii. Saate ühe oma domeeni ja saate lisada kuni kolm alamdomeeni.

Neil on ka tasuta veebisaidi ehitaja. Kui teil pole veebisaitide meisterdamise kogemust, on see kindel õnnistus, kuna see muudab kujundamise palju lihtsamaks.

Freehostia tasuta hostimisteenus kujutab endast kiiremat võimalust. Nad väidavad, et see on kuni 15 korda kiirem kui levinud ühe serveriga hostimisplatvormi lahendus. Need hõlmavad ka enamiku CMS-i ja tasuta skriptide installimist ühe klõpsuga.

Need on reklaamivaba teenus, võimaldades viit tasuta domeeni ja kolme e-posti kontot. 99,9% kasutusaegne garantii on kindel pluss. Samuti pakuvad nad ööpäevaringset klienditugi. See on tasuta teenuste hulgas haruldus ja nende reageerimise aeg on tegelikult üsna hea, arvestades kõiki asju.

Nende piiratud ribalaius ja kettaruum kahjustavad nende üldist asetust.

Uuem tasuta veebi, millel on mõned kindlad omadused. 5GBFree.com pakub CMS-i jaoks reklaamivaba teenust koos domeeni hostimise ja ühe klõpsuga installimisega. Nad pakuvad turvalisust, klienditugi ja tuge PHP, MySQL ja CURL jaoks.

Nende ressursipakkumine on teiste teenustega võrreldes pisut napp. Need pakuvad 20 GB ribalaiust ja 5 GB väärtust kettaruumi. 5GBFree.com-l ei saa te ühtegi e-posti kontot, kuid saate oma domeeni.

See on hea võimalus väikese ajaveebi või veebisaidi jaoks, kes lihtsalt proovib nende jalgealust. Kõigil muudel põhjustel võite siiski olla piirangud liiga piiravad.

Tasuta veebimajutus: meie järeldus

Tasuta veebimajutus ei pruugi alati pakkuda kõike, mida tasuline host teile pakub. Siiski on palju põhjuseid, miks kasutate tasuta hostit, ja mitte ükski põhjus, miks te ei saaks parimat tasuta hostimist.

Loodetavasti said meie tasuta veebisaidi hostimise ülevaated teile teada, mida oma otsingust otsida. Võite proovida isegi mõnda meie soovitust ja vaadata, kas see on teie jaoks õige tasuta host.

Kui soovite säästliku tasulise hostimisplatvormi abil seda püstitada, tõstab HostGator nimekirja üles.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map