Võrgulahendused vs GoDaddy võrdlus 2020: kes on parim?

Täna tuliselt konkurentsitihedal turul edu saavutamiseks peate olema loov ja omama hästi läbimõeldud veebisaiti. Veelgi olulisem on see, et vajate oma nurka õiget veebimajutusteenuse pakkujat. Kaks juhtivat turunduse pakkujat tänapäeval on GoDaddy ja Network Solutions.


Nii GoDaddy kui ka võrgulahendused pakuvad hostimisplaane hinnaga, mis on madalam kui tänapäeval Internetis pakutavad keskmised määrad. GoDaddy on teinud nime maailmas domeenide populaarseimaks registripidajaks. Võrgulahenduste pakkuja paistab omalt poolt silma paistma pühendatud WordPress-hostimise ja laseriga fokusseeritud turvalisuse poolest. Milline on teie jaoks parem valik?

Selles võrgulahenduste vs GoDaddy ülevaates olen teie jaoks ära teinud jalavarjud ja uurinud kahe pakkuja peamisi funktsioone, jõudlust, tuge, kasutajaplaane ja plusse & miinused, mis aitavad teil vastata küsimusele: “Milline on teie ettevõtte jaoks parem lahendus?”

HostGatori logo

Meie valitud veebimajutus nr 1:
Hankige parima hinnanguga majutust nii vähe kui võimalik
2,64 dollarit kuus

StartBloggingOnline.com heaks kiidetud hostimine

Võrgulahendused ja GoDaddy ajalugu

Network Solutions on üks vanimaid nimesid veebimajutuse ajaloos. Ettevõtte asutas 1979. aastal Arkansase ettevõtja Emmit McHenry. Seejärel koliti peakorter Virginia osariiki Jacksonville’i.

Algselt tegutses Network Solutions konsultatsiooniettevõttena, enne kui kasvas ja sai 1990ndatel juhtivaks domeeninimede pakkujaks. Kuid peaaegu monopoolsed toimingud, mida Network Solutions 1990. aastatel nautis, lõppesid siis, kui 1997. aastal domeenide registreerimine liberaliseeriti. See nägi, et uued operaatorid, näiteks GoDaddy, liitusid tulusa nišiga..

2011. aastal ostis Web.com võrgulahendused, mis vähendas seda märkimisväärselt, et keskenduda teenuse kvaliteedile. Pärast seda on see keskendunud vähem toodetele, sealhulgas veebimajutus, veebiturundus, veebisaidi turvalisus, domeeninime registreerimine ja veebisaidi kujundamine. Tema kliendibaas on kasvanud ka, et kogu maailmas on see enam kui seitse miljonit.

Nagu võrgulahendused, on ka GoDaddy Ameerika Ühendriikides asuv börsiettevõte. Veebimajutusteenuse pakkuja asutas 1997. aastal Bob Parsons, kes läks pensionile, et käivitada Jomax Technologies, mis hiljem muutus nimeks GoDaddy.

Kuigi see asutati Marylandis, koliti selle peakontor hiljem Arizonas asuvasse Scottdale’i. Alates loomisest on GoDaddy keskendunud innovatsioonile ja kasvanud pidevalt, et jõuda enam kui 17 miljoni kliendini kogu maailmas.

Liituge TASUTA koolitusega

Kas soovite teada saada, kuidas ehitada 6 joonise autoriteetide saite?

Liituge selle tasuta koolitusega…

 • Lõpuks omage tõestatud meetodit kasumlike nišide leidmiseks
 • Saate juurdepääsu lollikindlale märksõna uurimise meetodile
 • Siit saate teada, kuidas kvaliteetse sisu allhanget tellida
 • Siit saate teada, kuidas luua oma peaga valge mütsi linke ilma peavaludeta

Võrgulahendused vs GoDaddy jõudlus

Võrgulahendused vs GoDaddy

Võrgulahenduste vs GoDaddy jõudluse mõõtmine on mõlemad pakkujad sarnased. GoDaddy pakub pisut paremat tööaega, kuid Network Solutions on kiirem. GoDaddy lubab 100% -list kasutust ja haldab 99,99%. Võrgulahendused on ka uhke 100% tööajaga, kuid haldavad 98,98%, mis on samuti rahuldav.

GoDaddy täiustas oma tööaega 2018. aastal pärast suurema osa oma infrastruktuuri migreerimist Amazoni veebiteenustele (AWS), mis on osa Amazoni tellitavast pilvandmetöötluse platvormist.

Kiiruse korral muutuvad GoDaddy hostitud veebisaidid 2,9 sekundiga. Ma leidsin, et laadimiskiirus on õige, kuna enamik otsimootoreid, nagu Google ja Yahoo, soovitavad teie klientide saitidel laadida vähem kui kolm sekundit. Siiski on tõenäoline, et GoDaddy võib kaotada võrgulahendustele ja teistele kiirema renderdusmääraga parimatele pakkujatele.

Võrgulahenduste kiirus oli omalt poolt muljetavaldav – 2,7 sekundit. Sellele aitab kaasa asjaolu, et hostimisteenuse pakkuja kliente on vähem, ja see koondas uuesti jõupingutused klientide rahulolu suurendamiseks pärast seda, kui Web.com 2011. aastal selle omandas..

Veebimajutuse pakkuja valimisel peaks teie kontrollnimekirja esimene objekt olema jõudlus. Selle saab kindlaks teha, kontrollides kahte ülaltoodud peamist parameetrit (tööaeg ja kiirus).

Kasutuslihtsus

Teie veebimajutusteenuse pakkujal peaks olema lihtne kasutajaliides, mis hõlbustab erinevate tööparameetrite kontrollimist või neile juurdepääsu. Mulle avaldas muljet GoDaddy kasutajaliides, mis kasutab intuitiivset tööstusstandardi cPaneli mudelit. Isegi kui olete veebimajutuse algaja, võtab cPaneli õppimine ja GoDaddy juhtpaneeli kasutamise alustamine väga lühikese ajaga.

GoDaddy logoErinevalt GoDaddyst on Network Solutionsil kohandatud kasutajaliides, mis minu arvates oli üsna keeruline. Ehkki see muudab võrgulahendused atraktiivseks, pole ühelt funktsioonilt teisele navigeerimine lihtne. Kui te pole veebimajutusteenuseid alustanud või tavalise cPaneliga harjunud, võtab Network Solutions’i kasutajaliidese kasutamise õppimine natuke aega.

Kasutusmugavuse tõttu kannab GoDaddy päev oma pühendumust lihtsale, kuid samas ülitõhusale cPanelile. Lühikese aja jooksul võite oodata GoDaddy juhtpaneeli kasutamist nagu ekspert.

Võrgulahendused vs GoDaddy turvalisus

GoDaddy vs Network Solutions’i uurimisel avastasin, et andmete kaotsiminek on tänapäeval hostimistööstuses suur probleem. Mõlemad teenusepakkujad on teinud suuri investeeringuid turvalisusesse, et tagada teie veebisaidi ja seal olevate andmete turvalisus.

GoDaddy kasutab automaatset igapäevast varundamist, mis tagab, et teie veebisaidi andmed on alati turvalised. Kui ründab pahavara, näiteks ettevõtte faile krüpteeriv lunavara, taastatakse teie veebisaidi eelmise päeva olek.

Allpool olev video on näide sellest, kuidas veebisaiti varukoopiast taastada:

GoDaddy kasutab ka Secure Socket Layer (SSL), mis krüpteerib serveri ja klientide vahelise suhtluse. See aitab vähendada teie veebisaidi külastaja ja serveri vahelise suhtluse häkkimise ohtu. Kui külastaja saadab päringu teie saidile, mida haldab GoDaddy, saab kommunikatsiooni sisu teada ainult tema arvuti IP-aadress ja server..

GoDaddy pakub lisaks otsest teenuse keelamist (DDoS) ja regulaarset pahavara skannimist, mis aitavad ohte tuvastada ja kustutada. Eriti avaldas mulle muljet, et GoDaddy pakub ööpäevaringset serveriseiret, mis aitab tal probleeme kiiresti tuvastada ja nendega tegeleda.

Nagu GoDaddy, paneb Network Solutions palju pingutusi oma serverite ja kasutajateabe võimalikult turvaliseks hoidmiseks. Majutuse pakkuja otsib teie veebisaidilt regulaarselt varjatud pahavara, musta nimekirja ja .htaccess ümbersuunamisi.

Võrgulahendused kasutavad a>

Toetus

Võrgulahenduste logoEt teada ettevõtte olemust ja pühendumust kliendiväärtusele, on oluline hinnata selle tugiteenuseid.

GoDaddyl on mitu suhtluskanalit, mis võimaldavad teil kiiret abi saada. GoDaddy klienditeeninduse töötajatega saate suhelda e-posti, telefoniliini, reaalajas vestluse või tugipileti kaudu.

Kui testisin ettevõtte tugiteenuseid, helistades nende telefoninumbril ja algatades reaalajas vestlusi, olid vastused kiired ja asjatundlikud. Isegi tugipiletitele vastati vähem kui kolme tunniga. See oli muljetavaldav.

Tugiteenuste jaoks on Network Solutionsil vähem suhtluskanaleid. Ettevõtte poole saate abi saamiseks e-posti, tugipileti ja telefoninumbrite kaudu. Pakkuja e-posti ja tugipiletite jaoks kulus vastuste saamiseks kuni 24 tundi.

Tugiteenuste osas seisab GoDaddy rohkem kui võrgulahendused, kuna on rohkem suhtluskanaleid ja kiiremad professionaalsed reageeringud.

Võrgulahendused vs GoDaddy veebimajutusplaanid

GoDaddy vs võrgulahendused

Nii Network Solutions kui ka GoDaddy on mitmekesistanud oma plaane, et tagada nende teenindamine erinevat tüüpi klientidele. Võrgulahenduste veebimajutusplaanid algavad nende üheaastase stardiplaani korral 5,96 dollarist kuus, GoDaddy veebimajutusplaanid nende majanduskava jaoks alates 4,33 dollarist kuus..

Võrgulahenduste kasutajaplaanid

GoDaddy kasutajaplaanid

Hinnamäärade võrdluse põhjal on selge, et GoDaddy pakub oma võrgukavade funktsioonidega võrreldes rohkem lahendusi. Pealegi on selle plaanid odavamad, isegi kui neil on muljetavaldavamad funktsioonid.

Ja väljakutse võitja on … GoDaddy

Võrreldes Network Solutions vs GoDaddy hostimise pakkujaid, avaldas mulle muljet nende pühendumus kasutajakogemuse täiustamisele. Ehkki Network Solutions pakub muljetavaldavaid kogemusi, mis on olnud turul enam kui 40 aastat, kasutab GoDaddy uuendusi, et oma teed saada.

GoDaddy demonstreeritud uuendus nägi pakkuvat paremaid tugiteenuseid ja intuitiivset kasutajaliidest. Kuigi võrgulahendused olid GoDaddyst kiiremad, leidsin, et selle hostimisplaanid on kallid. Näiteks maksab madalaim võrgulahenduste pakett 5,69 dollarit kuus (68,28 dollarit aastas) ja GoDaddy madalaim plaan maksab 2,99 dollarit kuus (35,88 dollarit)..

Võrgulahenduste disain on suures osas suunatud isiklikele veebisaitidele ja väikeettevõtetele. See tähendab, et kui teie ettevõte kasvab, peate minema üle teistele parimatele hostimise pakkujatele, näiteks GoDaddy, A2 Hosting või HostGator. Seetõttu, kas soovite isiklikku või ettevõtte veebisaidi hostimise pakkujat, soovitan teil minna GoDaddyga.

HostGatori logo

Meie valitud veebimajutus nr 1:
Hankige parima hinnanguga majutust nii vähe kui võimalik
2,64 dollarit kuus

StartBloggingOnline.com heaks kiidetud hostimine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map