Võrreldes saidi SiteGround vs hooratas WordPress hosting: kumb on parem?

Ante Rados


Ante Rados

WordPressi on lihtne kasutada ja hooldada, nii et pole ime, et see on seal kõige populaarsem CMS. Igal hostingu pakkujal on hallatud WordPressi hostimiseks kohandatud plaanid, nii et teie jaoks sobiva valiku valimine võib olla keeruline..

SiteGround on üks parimaid veebimajutusteenuste pakkujaid, kes pakuvad igasuguseid hostimisi. Hooratas on spetsialiseerunud ainult WordPressi hostimisele. Kui kaalute oma WordPressi veebisaidi jaoks ühte neist kahest, aitan teid selle valiku tegemisel. Kammisin läbi kõik, mis neil on, nende pakkumise ja lõin selle SiteGround vs Flywheel WordPress võrdluse kogu olulise infoga ühest kohast.

P. S. Ma luban, et jään erapooletuks hoolimata kõigist pahameelest, mis kaasnevad Googlingi hoorattaga. Heleda poole pealt tean pöörlemisenergia salvestamise kohta praegu palju rohkem. Las see on teile nõuanne; vali nimi, mis on oma veebisaidi loomisel paremini eristatav.

Mis on parem, kas SiteGround või hooratas?

SiteGround on suurepärane WordPressi hostingu pakkuja. Neil on algajasõbralik lähenemisviis ja nad on taskukohaste hindadega. Hooratas on kallim ja pole üldse algajasõbralik. Vaatamata sellele leian, et Flywheel on nende kahe vahel parim WordPressi majutusteenuse pakkuja, kuna nende plaanidesse on lisatud paremaid funktsioone.

Hooratta ja SiteGroundi võrdlus

SiteGround vs hooratas

Võrdlesin hooratast ja SiteGroundit mõnes kategoorias. Kasutusmugavuse, hinnakujunduse, WordPressi plaanide, klienditeeninduse ja paljude muude tegurite ülevaadete kaudu saate põhjaliku ülevaate mõlemast hostingu pakkujast, keda kõrvuti võrreldakse.

Kasutage lülitit kahe pakkuja vahel vahetamiseks ja selle hooratta vs SiteGround WordPressi veebimajutuste võrdluse parimate võimaluste saavutamiseks!

SiteGround 5/5

Hooratas 5/5

SiteGround on algajatele sõbralik hostimisteenuse pakkuja, kellel on hea mastaapsus suurema kogemusega kasutajate jaoks.

Nad kasutavad tööstusstandardit cPanel, nii et kõik, kellel on mõni veebimajutuse kogemus, leiavad hõlpsasti oma tee SiteGroundi liidese ümber.

Nende liidese suurepäraseks küljeks on teadmistebaas, millele pääseb juurde konto juhtpaneelilt. Kõik teadmistebaasist avatavad artiklid avanevad uuel vahekaardil, nii et neid on lihtne töötada ja samal ajal on juurdepääs ka kasulikele artiklitele..

Algajatele meeldib selle hostiga oma WordPressi veebisaidi hõlpsasti seadistada. Teie kontole on installitud WordPressi tarkvara automaatne installija. Kui tarkvara on olemas, saate rakenduse Starter WordPress abil valida automaatselt installitavaid teemasid ja olulisi funktsioone.

Mõni hostiteenuse pakkuja edestab kasutusmugavuselt SiteGroundi, kuid SiteGround on selle kasutamise lendavate värvidega läbimiseks piisavalt lihtne. Selle hooratta ja SiteGroundi võrdluse osas on see lihtne. Kui olete algaja, minge saidiga SiteGround. Kui olete kogenud ja soovite loobuda algajasõbralikust kraamist hõlpsamini kasutatava täpsema funktsionaalsuse kasuks, peaksite valima hooratta.

Hooratas on suunatud vabakutselistele ja agentuuridele, kes loovad klientidele veebisaite. Nende liides sobib sellele inimrühmale ideaalselt, kuna sellel on meeles nii arendajad kui ka disainerid. Sellel on puhas disain koos kõigi tehniliste võimalustega, mida vajate suurepärase veebisaidi loomiseks ja haldamiseks.

Suur pluss on funktsioon, mis võimaldab teil hõlpsasti luua privaatseid demonstreerimisveebisaite. Nende abil saate oma klientidel vaadata nende jaoks mõeldud veebisaiti.

Lisaks võite kliendi uue demoveebisaidiga tööd alustades valida valiku „Minu klient maksab hiljem”. Nii saate kohe hakata veebisaidil töötama ja pärast töö lõppu arveldamist kliendile üle kandma. See lihtsustab veebisaitide müümise protsessi nii arendajatele kui ka klientidele. Tavaliselt peate ostma arendatava veebisaidi hostimisplaani ja rändama selle kliendile, kui see on tehtud.

Asjade veelgi lihtsamaks muutmiseks saate juhtpaneelil luua plaani lingi ja saata selle oma kliendi e-posti aadressile. Nii saavad nad registreeruda plaani jaoks, mida te neile soovitate, kui töötate nende veebisaidil.

Tasuta domeen koos hostimisega

Hooratas pole üldse algajasõbralik. Siiski on selge, kui palju vaeva teeb Hooratas selle professionaalidele lihtsaks tegemiseks. Ma ei saa sellele anda midagi vähemat kui viietärniline hinnang, kuna kasutusmugavus ei kehti tingimata algajatele; see kehtib grupi kohta, kuhu majutusteenuse pakkuja sihib.

SiteGround 4/5

Hooratas 5/5

Alustame seda saidi SiteGround plaanide ja nende hindade loendiga:

Käivitus: 11,95 dollarit

 • 10 000 külastust kuus
 • 10 GB salvestusruum
 • Mõõtmata ribalaius
 • Komplekti kuulub 1 sait

GrowBig: 19,95 dollarit

 • 25 000 külastust kuus
 • 20 GB salvestusruum
 • Mõõtmata ribalaius
 • Piiramatu arv veebisaite

GoGeek: 34,95 dollarit

 • 100 000 külastust kuus
 • 30 GB salvestusruum
 • Mõõtmata ribalaius
 • Piiramatu arv veebisaite

Kõik plaanid on kaasas Weebly drag’i tasuta versiooniga & langus saidiehitaja, tasuta CMS-i install, piiramatu MySQL-i andmebaasid ja automatiseeritud SSL-sertifikaadid.

Enamiku kasutajate jaoks on SiteGround parem valik. Põhjus on väga lihtne: need on odavamad ja saate põhifunktsioonide osas peaaegu sama diili.

Teie igakuise külastaja või talletusmahu limiidi ületamine ei võta tasu, kuid teie veebisaidil võib esineda mõningaid toimivusprobleeme. See on veel üks põhjus, miks SiteGround sobib põhikasutajatele, kuid pole agentuuride ja spetsialistide jaoks parem variant.

Hooratkal on WordPressi majutamiseks neli kava. Siin on hinnakujundus ja plaanide omadused:

Pisike: 13 dollarit kuus

 • 5000 külastust kuus
 • 5 GB salvestusruum
 • 20 GB ribalaius
 • Komplekti kuulub 1 sait

Starter: 25 dollarit kuus

 • 25 000 külastust kuus
 • 10 GB salvestusruum
 • 50 GB ribalaius
 • Komplekti kuulub 1 veebisait

Vabakutseline: 96 dollarit kuus

 • 100 000 külastust kuus
 • 20 GB salvestusruum
 • 200 GB ribalaius
 • Kaasas kuni 10 veebisaiti

Agentuur: 242 dollarit kuus

 • 400 000 külastust kuus
 • 50 GB salvestusruumi
 • 500 GB ribalaius
 • Kaasatud on kuni 30 veebisaiti
 • Migratsiooni juhtpaneel
 • Telefonitugi
 • Pühendatud kontohaldur

Kõik plaanid on kaasas CDN, SSL sertifikaatide, öiste varukoopiate ja StudioPressi teemadega. Tööriistad, millel on ka kõik valikud, on kavandid, arvete ülekandmine, peatuskohad ja tasuta demosait. Saate oma kontole kaastöötajaid lisada, olenemata sellest, millise plaani valite.

Lisaks nendele plaanidele on ka võimalus luua kohandatud plaan sõltuvalt funktsioonidest, mille oma kavasse kaasate.

Hooratas on kallim variant ning sellel on vähem salvestusruumi ja piiratud ribalaius. Kuid omadused, mida nad pakuvad professionaalidele, õigustavad hinda.

Pole palju hostingu pakkujaid, kellel on tööriistu veebisaitide loomiseks ja edastamiseks klientidele, mis on sama head kui Flywheel. Kui olete vabakutseline arendaja või juhite veebisaitide arendusagentuuri, peaksite FlyWheeli tõsiselt kaaluma.

SiteGround 5/5

Hooratas 5/5

Majutusteenuse pakkuja saamisel on teie veebisaitide kiirus üks peamisi probleeme, mis teil peaks olema. Üks asi, mis seda palju mõjutab, on serveri lähedus, kus teie veebisaiti majutatakse. SiteGroundi abil on teil palju võimalusi valida, kuna neil on serverid, mis asuvad kolmel mandril.

Siin on nende serverite asukohtade loend:

USA: Council Bluffs, Iowa ja Chicago, Illinois
UK: London
Holland: Eemshaven ja Amsterdam
Singapur

Hooratkal on ka kolmel kontinendil servereid, nii et te ei peaks nende kahe hostingu pakkuja vahel otsustades muretsema serveri asukoha pärast.

Siin on nende serverite asukohtade loend:

USA: Iowa
Kanada: Montreal
UK: London
Belgia
Austraalia: Sydney

SiteGround 5/5

Hooratas 5/5

SiteGround kasutab veebisaidi ehitajat Weebly. Isegi täielikel algajatel pole Weebly kasutamisega probleeme. See kasutab intuitiivset võrgusüsteemi, nii et te ei pea muretsema kattuvate elementide pärast. Iga langenud element kinnitub oma kohale ja joondub automaatselt teiste elementidega. Nii näeb teie veebisait hea välja ka siis, kui teil pole disainilahenduse osas midagi vähe.

Weeblyl on kõik lihtsa veebisaidi loomiseks vajalikud funktsioonid. Kui teil on vaja mõnda funktsiooni, mis pole Weeblysse integreeritud, siis ärge muretsege; Weebly ühildub paljude vidinate ja rakendustega, mida saate kasutada puuduvate funktsioonide lisamiseks.

Nagu kõigi teiste veebisaitide lohistamise puhul, ärge lootke tõesti keerukate veebisaitide loomist. Veebisaidiehitajate eesmärk on aidata üksikisikutel ja väikeettevõtetel luua oma lihtsad veebisaidid. Weebly teeb seda tööd suurepäraselt.

Hooratkal pole veebisaitide koostajat. Tavaliselt jätaksin nad sellesse kategooriasse vahele, kuid teen siin erandi. Põhjus on see, et nende sihtrühm ei vaja saidi ehitajat. Toetust, mida nad saavad veebisaitide loomiseks, võib siiski pidada samaväärseks spetsialistide saidiehitajaga.

Parim näide selle kohta (seda ei maininud ma juba kasutusmugavuse kategoorias) on joonised. Kavandid on loodud teemade ja pistikprogrammide paketid. Professionaalsed veebisaitide kujundajad saavad luua mitu joonist teemade ja pistikprogrammidega, mida nad sageli veebisaitide loomisel kasutavad. Nii ei pea te iga kord nullist alustama, kui loote kliendi jaoks veebisaiti. Kasutate lihtsalt ühte varem loodud joonist ja näpistate seda uue kliendi jaoks veebisaidi kiireks loomiseks.

Kavandid koos võimalusega tutvustada veebisaite ja arvete ülekandmise võimalust muudavad Hooratta täiuslikuks platvormiks klientide veebisaitide loomiseks.

SiteGround ja hooratas on vastandid veebisaitide loomiseks pakutavale. Üks ühine joon on see, et mõlemad vastavad täiuslikult nende sihitud turu vajadustele, nii et mõlemad saavad selles kategoorias 5-st 5.

SiteGround 3,5 / 5

Hooratas 3/5

Kasutajate abistamiseks oma SEO abil on SiteGround teinud koostööd Attractaga. Attracta on SEO lahendusi pakkuv ettevõte. Kui olete oma kontole sisse loginud, leiate jaotise SEO tööriistad. Seal leiduvad tööriistad on üsna standardsed.

Teie veebisaidi saidiplaan luuakse automaatselt ja Attracta pingutab suuremaid otsimootoreid iga kord, kui lisate uue lehe. Saate kõik tööriistad, mida hostimise pakkujalt oodata võiksite, näiteks linkide loomise kataloog, Google’i tulemuskaart jne.
Ehkki saate kõik põhitõed integreeritud tööriistadega kaetud, peate täpsema SEO jaoks kasutama kolmanda osapoole SEO pistikprogramme ja tööriistu.

Hooratta abil olete SEO osas üksinda. Nende plaanide ostmisega kaasnevaid SEO funktsioone pole. See pole sugugi ootamatu, kuna nad on keskendunud spetsialistidele, kes tõenäoliselt palkavad SEO asjatundjaid nende heaks töö tegemiseks.

Veel üks oluline asi on mainida, et nende pakutud CDN-i kasutamine võib teie SEO-d natuke kahjustada. CDN (sisu edastamise võrk) on serverite võrk, mis hajutab teie sisu, et seda kiiremini inimestele kogu maailmas pakkuda. Kui otsustate seda kasutada, laaditakse kõik teie veebisaidi pildid üles Flywheeli CDN-i. See tähendab, et neid ei seostata enam teie domeeniga, seega kaob kogu Google’i piltide liiklus, mida te muidu saaksite.

Ärge saage minust valesti aru, see on muljetavaldav, et nad lubavad teil CDN-i lubada, lihtsalt ruutu märkides. Tahan teile lihtsalt pähe tõmmata, et see võib tulla SEO hinnaga.

SiteGround 4/5

Hooratas 3,5 / 5

SiteGroundi korral sõltub teie salvestusruum teie valitud plaanist. Kõige odavama paketi korral saate 10 GB salvestusruumi. Limiiti suurendatakse iga järgneva kavaga täiendavalt 10 GB võrra. Iga plaani korral saate mõõtetu ribalaiust.

Hooratta salvestusruum ja ribalaiuse piirangud sõltuvad teie saadavast plaanist. Odavaima paketi korral saate 5 GB salvestusruumi ja 20 GB ribalaiust ning kõige kallima paketi korral saate 50 GB salvestusruumi ja 500 GB ribalaiust..

Samuti on võimalus luua kohandatud plaan, kus saate määrata soovitud mälumahu ja ribalaiuse.

SiteGround 3/5

Hooratas 4,5 / 5

Paljud hostid pakuvad nende plaanidesse lisatud tasuta domeeninime, kuid SiteGround pole üks neist.

Veebisaitide ülekandmine on GrowBig ja GoGeek plaanides ühe olemasoleva veebisaidi kohta tasuta ühe konto kohta. Kui valite kava StartUp, on professionaalne ülekandmine tasuline teenus.

Kui soovite domeeni registreerida saidil SiteGround, leiate siit kõige populaarsemate domeenide hinnakujunduse:

 • .com: 15,95 dollarit aastas
 • .neto: 17,95 dollarit aastas
 • .org: 17,95 dollarit aastas
 • .biz: 17,95 dollarit aastas
 • .teave: 17,95 dollarit aastas
 • .meile: 17,95 dollarit aastas

Hooratas ei paku domeeni registreerimisteenust ja tasuta domeeni see pole.

Hooratta hea külg on see, et saate piiramatu arvu tasuta rändeid. Hooratta meeskond tegeleb teiega kogu rändeprotsessiga iga kord, kui soovite oma veebisaiti teisaldada. Pole tähtis, kui palju veebisaite teil on, see teenus ilma seisakuid tasuta.

SiteGround 5/5

Hooratas 5/5

SiteGroundil on ööpäevaringne reaalajas vestlus, telefoni- ja e-posti klienditugi ning kõik toetusvõimalused on saadaval igas kavas. Nende klienditugi vastab viivitamatult ja juhendab teid asjatundlikult teie probleemidele lahenduste leidmisel.

Nende toetamise kohta pole palju öelda peale selle, et nad teevad head tööd.

Hooratta tugimeeskonna eeliseks on see, et ta peab hakkama ainult ühe CMS-iga. Nagu võite arvata, on nad kõigi WordPressi probleemide lahendamise eksperdid, nii et nad lahendavad kõik probleemid, mis teile satuvad.

Nende tugi on saadaval ööpäevaringselt e-posti või otsevestluse teel. Neil on ka esmaspäevast reedeni telefonitugi, mis on saadaval kella 9–17. kuid ainult agentuuri ja kohandatud plaanide jaoks.

SiteGround 4,5 / 5

Hooratas 4,5 / 5

SiteGround on peaaegu 100% tööajaga. Need on natuke aeglasemad kui FlyGround, kuid erinevus on tühine. Siin on numbrid:

 • Uptime: 99,99%
 • Keskmine laadimisaeg: 649 ms

Hooratas on hea kiiruse ja suurepärase tööajaga. Üllatav funktsioon, mille saate hooratta abil, on CDN, mille saate lubada, lihtsalt libistades lülitit. Enamiku hostiteenuse pakkujate juures on CDN-i seadistamine keeruline, nii et selle ühe hooratta puhul on see hea töö!

 • Uptime: 99,99%
 • Keskmine reaktsiooniaeg: 524 ms

SiteGround 4,5 / 5

Hooratas 3,5 / 5

SiteGround on WordPressi hostimise jaoks soodsam variant. Nende hostimise eest peate maksma StartUpi eest 11,95 dollarit kuus, GrowBigi plaani eest 19,95 dollarit kuus ja GoGeeki plaani eest 34,95 dollarit kuus.

Enamik plaanides sisalduvaid funktsioone on samad. Peamised erinevused on saadav salvestusruum ja ribalaius ning ühe kontoga veebisaitide arv.

Kahel odavamal hooratta plaanil on sarnane hind kui odavamal SiteGroundi plaanil. Pisikese kava eest peate maksma 13 dollarit kuus ja stardiplaani eest 25 dollarit kuus. Kaks ülejäänud kava on palju kallimad; vabakutseline plaan maksab 96 dollarit kuus ja agentuuri plaan maksab 242 dollarit kuus.

Võib olla hea mõte anda mõne odavama hoorattaplaani jaoks paar dollarit rohkem, kuna need on paremate omadustega kui SiteGroundi plaanid. Nende kallite plaanide osas peaksite neid kaaluma ainult siis, kui olete professionaalne disainer või kui teil on veebisaidi kujundamise agentuur.

SiteGround vs hooratas WordPressi hostimise järeldus

Hooratas vs SiteGround võitjaVõitjaks on hooratas!

See oli raske otsus. Hooratas ja SiteGround on suunatud erinevatele inimrühmadele ja mõlemad on suurepärased hostimispakkujad nende sihtrühmale.

Põhimõte on järgmine: kui olete algaja, kes soovib lihtsalt lihtsat veebisaiti, peaksite minema saidile SiteGround ja kui olete professionaalne disainer, siis pöörduge hooratta poole. Peamine põhjus, miks ma hooratta SiteGroundi kohale valisin, on nende pakutavate unikaalsete funktsioonide suurem arv.

KKK

WordPressi jaoks hooratas või SiteGround?

Hooratas on spetsialiseerunud ainult WordPressile. Neil on hallatava WordPressi hostimise jaoks palju paremaid funktsioone (eriti funktsioone veebisaitide kujundajatele ja veebiarendusagentuuride omanikele), kuid nende plaanid on järsumad. Kui olete nõus rohkem maksma, on Flywheel WordPressi majutamiseks kindlasti parem variant.

Kas SiteGround on parem kui hooratas?

Hooratas on professionaalidele parem valik, kuna nende plaanides on palju funktsioone, mis muudavad veebisaitide kujundamise ja klientidele edastamise lihtsamaks. Teisest küljest pole hooratas üldse algajatele sõbralik, nii et algajatele on SiteGround parem valik. SiteGroundil on kõik funktsioonid, mida algajad vajavad, ja nende plaanid tulevad odavamate hindadega.

Mille poolest erinevad hooratas ja SiteGround??

Hooratta ja SiteGroundi vahel on kaks peamist erinevust. Esimene erinevus on nende pakutavates hostimisviisides. Hooratas pakub ainult WordPressi hostimist, samal ajal kui SiteGround pakub WordPressi, jagatud, pühendatud WooCommerce’i, pilve- ja edasimüüjate hostimist. Teine erinevus on turul, millele nad on suunatud. Hooratas on suunatud spetsialistidele, samas kui SiteGround on suunatud kõigile rühmadele.

Veebisaitide loomiseks hooratas või SiteGround?

SiteGround kasutab Weebly lohistamist & veebisaitide looja. See teeb SiteGroundi suurepäraseks alustajatele, kes soovivad luua oma veebisaidid. Teisalt on hooratkal palju funktsioone, mis muudavad veebisaitide loomise professionaalide jaoks lihtsamaks. Üks tähelepanuväärsemaid funktsioone on funktsioon Blueprints. See võimaldab teil luua pakitud teemasid ja pistikprogramme, mida saate kümmekonna sarnase veebisaidi loomisel uuesti kasutada.

SiteGround või Hooratas serveri asukohtade jaoks?

Mõlemal ettevõttel on serverid kolmel mandril. SiteGroundi Põhja-Ameerika serverid asuvad Iowas ja Illinoisis. Nende Euroopa serverid asuvad Londonis, Eemshavenis ja Amsterdamis. Neil on Singapuris ka serverid. Hooratkal on Põhja-Ameerika serverid Iowas ja Montrealis, Euroopa Londonis ja Belgias ning Austraalia serverid Sydneys.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map