Shopify vs GoDaddy e-poe poodide võrdlus 2020

Isegi hiljuti, kümmekond aastat tagasi, võttis professionaalse veebipoe ehitamine nädalate kaupa aega ja tööstusalaseid teadmisi väärt raamatud said nende tõhusaks rakendamiseks. Õnneks pole selline raske tõstmine enam vajalik tänu tänapäevastele e-poe platvormidele. Shopify ja GoDaddy on kaks e-kaubanduse lahendust, mida paljud ettevõtete omanikud otsivad, kui on aeg võrku hüpata.


Mõned ettevõtete omanikud seavad Shopify vs GoDaddy müüki, kuid igal platvormil on oma eelised, mis võivad olla suunatud teie konkreetsetele ärieesmärkidele. Nii väikeste kui ka suurte ettevõtete omanikud väljendavad muret hinna, turvalisuse ja e-kaubanduse funktsioonide pärast.

Aitamaks igal ettevõtteomanikul veebis edu saavutada, olen nende kahe juhtiva e-poe platvormi jaoks koostanud värskendatud võrdluse. Kui olete lugemise lõpetanud, saate rohkem teavet, kui on aeg valida järgmine e-kaubanduse lahendus.

Shopify vs GoDaddy e-poe võrdlus

Shopify vs GoDaddy

Veebiturunduse potentsiaali maksimeerimiseks on hind sageli ettevõtte omaniku prioriteetide nimekirjas kõrge. Kui soovite pikaajaliselt müüa ja veebis reklaamida, peate valima e-kaubanduse lahenduse, mis mitte ainult ei vasta teie vajadustele, vaid sobib ka teie eelarvega.

Liituge TASUTA koolitusega

Kas soovite teada saada, kuidas ehitada 6 joonise autoriteetide saite?

Liituge selle tasuta koolitusega…

 • Lõpuks omage tõestatud meetodit kasumlike nišide leidmiseks
 • Saate juurdepääsu lollikindlale märksõna uurimise meetodile
 • Siit saate teada, kuidas kvaliteetse sisu allhanget tellida
 • Siit saate teada, kuidas luua oma peaga valge mütsi linke ilma peavaludeta

Shopify

Nii paljude sõnadega on Shopify vaieldamatult hinnalisem e-kaubanduse lahendus. Kui plaanid ulatuvad 29,00–299,00 dollarini kuus, võib Shopify anda mõnele väikeettevõtte omanikule (ja hinnatundlikule suurettevõtte omanikule) kleebise šoki.

Kuid ärge laske kõrgetel esialgsetel kuludel teid heidutada. See kõrge kuu hinnasilt tähendab sujuvalt tasakaalustamatut funktsioonide portfelli, mis on spetsiaalselt loodud e-kaubanduse teenuste parendamiseks. Näiteks võimaldab Shopify postitada piiramatus koguses tooteid, ükskõik mis hinnaga paketti ostate.

Shopify võimaldab teil ühe integreeritud süsteemi kaudu luua ka mitu erinevat müügikanalit, sealhulgas sotsiaalmeedia ja muude suuremate veebiturgude kaudu. Kui uurite peamist e-kaubanduse funktsiooni (lisateave allpool), näete, et see kõrgem hind on mingil määral õigustatud.

GoDaddy

GoDaddy hinnakujundusplaanid on integreeritud nende suuremasse veebisaitide ehitajate süsteemi, alates 5,99 dollarist kuus ja kõrgeima taseme plaanide korral kuni 17,99 dollarini kuus. Kuigi see on alla kuuendiku Shopify madalaima hinnaga paketi hinnast, on GoDaddy kompromiss vähem e-kaubanduse tööriistade kaasamine.

Nagu öeldud, moodustavad põhifunktsioonid siiski kindla e-poe platvormi. Tööriistadega, nagu kohapeal toimetamine, otsimootori optimeerimine (SEO) ja mobiilisõbralikud saidipaigutused, õnnestub GoDaddy-l oma platvormi veebikomponent maksimeerida, säilitades samal ajal mõõduka hinnapunkti.

Hinnakujunduse võitja

GoDaddy terve pakendivalik on odavam kui enamus Shopify pakke, kindlasti. Kuid kui arvestada nii kulusid kui ka põhifunktsioone, võtab Shopify koju sinise lindi. Pikaajalise veebiettevõtte mudeli loomisest huvitatud saavad õigustada Shopify põhifunktsioone selle arvestatava hinnaga, ilma et oleks vaja erilist ratsionaliseerimist.

Hinnatundlike ettevõtete omanike jaoks võib GoDaddy siiski väärt valik olla, eriti kui alustate alles veebimüügi katsetamist või kasutate juba GoDaddy oma peamisel veebisaidil.

Lisaks põhifunktsioonidele vajate täielikku e-kaubanduse tööriistade komplekti, mis aitab teie veebiinvesteeringult teenida kasumit. Kui rääkida GoDaddy kauplusest vs. Shopifyst, näete kiiresti, kuidas need põhifunktsioonid suudavad eraldada sooritajad jäljendajatest. Interneti-jaemüügivõimaluste vahel valimisel on e-kaubanduse funktsionaalsus eine, seega võtke enne antud platvormile asumist kindlasti lisaaega oma individuaalsete või ettevõtte vajaduste hindamiseks.

Shopify veebipood

Shopify e-kaubanduse portfell on äri parimate seas, olenemata sellest, mis suurusega ettevõtet või müügitehingut juhite. Spetsialiseerunud töötajate kontod, pettuseanalüüs, müügikohas olev riistvara ja rakendused, kuni 74% allahindlust saatekuludele … kõik see on võimalik Shopify pühendatud e-kaubanduse ärimudeli kaudu.

Tasuta domeen koos hostimisega

Üks positiivselt oluline e-kaubanduse funktsioon, millest paljud uued veebimüügi inimesed tähelepanuta jäävad, on vajadus SSL-i veebisertifikaadi järele. Veebipoodi integreerituna tagab see sertifikaat, et kogu klienditeave oleks turvaliselt krüptitud ja pahatahtlike osapoolte käest väljas. Shopify sisaldab iga uue veebipoega tasuta SSL-sertifikaati – pakkumist, millega vähesed teised veebimajutajad saavad võrrelda.

GoDaddy veebipood

Üldiselt hõlmab GoDaddy teisese prioriteedina e-kaubanduse funktsionaalsust, asetades selle taga veebisaidi üldise stabiilsuse ja turvalisuse. Nagu öeldud, sisaldab GoDaddy endiselt mitmeid tööriistu, mis võivad teie veebimüügi potentsiaali tõesti suurendada.

GoDaddy lihtne veebiehitaja liides muudab PayPali nupu integreerimise kiireks ja lihtsaks. Sama moodi hõlmavad mitmed kõrgema astme GoDaddy plaanid selliste platvormide nagu Google’i minu ettevõte ja Yelp otsingumootori optimeerimist. Lisaks võib GoDaddy aidata teil müüa oma tooteid või teenuseid paljudel populaarsetel veebisaitidel, sealhulgas Amazon, Etsy ja eBay.

Shopify vs GoDaddy e-poe võitja

Pole tähtis, millise töösuhtega teil tegeleda, teate kindlasti töö jaoks sobivate tööriistade väärtust. Sel põhjusel on Shopify GoDaddyga võrreldes jälle silma paista.

Ehkki GoDaddy pakub teie laoseisu turustamiseks mitmeid kasulikke tööriistu, läheb Shopify täiendava miilini, lihtsustades ja sujuvamaks kogu müügiprotsessi – alates ostupunktist kuni saatmiseni kuni maksekogumiseni. Kui võrrelda Shopify ja GoDaddy veebipoe võimalusi, siis võrrelda lihtsalt ei saa. Shopify on parim.

Nii Shopify kui ka GoDaddy soovivad teid esiuksesse, et proovida oma vastavaid e-poe tööriistu ja platvormi. See pardalevõtmise protsess on igal platvormil erinev, kuid mõlemad töötavad võrdselt nii raskelt, et meelitada teid enda eest kinni pidama. Kui olete ettevõtte omanik, on kindlasti teie huvides proovida iga platvormi, et saada praktilisi teadmisi selle kohta, kuidas iga süsteem toimib otse ja kapoti all.

Shopify

Shopify on nii kindel, et võidab teid tänu oma valdkonnas juhtivale e-kaubanduse tööriistade valikule – nad pakuvad esmakordselt kasutajatele 14-päevast tasuta prooviversiooni mis tahes oma e-poe paketi jaoks.

Kui uksest sisse olete jõudnud, pakub Shopify kasulike õpetuste kollektsiooni, mis aitab teil veebipoe juba mõne tunniga üles ehitada. Ehkki Shopify’l on veel palju rohkem funktsioone, millega arvestada, leiate ka, et Shopify teeb kõik endast oleneva, et õppekõverat langetada, sealhulgas pääseb telefoni ja e-posti teel juurde oma klienditeeninduse liinidele.

GoDaddy

GoDaddy läheb selles kategoorias sammu kaugemale kui Shopify, kuna see pakub nende veebipoodide ehitustarkvara täieliku ühekuulise prooviversiooni tasuta ja krediitkaardinumbrit sisestamata. Kui olete mõne põhiteabe sisestanud, leiate, et GoDaddy veebisaidi loomise tööriistad järgivad loogilist toimingut ülesandelt teisele.

See protsess liigub üsna kiiresti, osaliselt seetõttu, et GoDaddy sisaldab palju vähem funktsioone kui Shopify. Kuna GoDaddy keskendub kitsastele põhifunktsioonidele, leiate siiski, et suudate neid tööriistu vastavalt oma soovile lühikese aja jooksul omandada ja käsitseda..

Pardal sõitmise võitja

Uue e-kaubanduse keskkonna seadistamisel ja kohandamisel suudab GoDaddy anda nii aega kui ka ruumi, et see kõik toimuks. Terve kuu pikkuse prooviversiooni abil saate oma uue veebipoe üles seada vastavalt teie tingimustele (see on hõivatud ettevõtte omaniku jaoks oluline kaalutlus). Kui otsite e-kaubanduse platvormi, mille alguses oleks minimaalne õppimiskõver, leiate GoDaddy oma maitse järgi.

Nagu enamiku veebisaitide loomise programmide puhul, kasutavad nii Shopify kui ka GoDaddy modulaarseid disainivahendeid. Ehkki hästi läbimõeldud veebisaidi loomine võib võtta aega ja palju vaeva, on esteetiliselt meeldiva veebisaidi loomine nende digitaalsetes kätes olevate tööriistade abil lihtne. Mõlemad sisaldavad erinevaid disainifilosoofiaid, mida peaksite enne oma e-poe ehitamist alustama.

Shopify

Shopify kasutab veebipoe visuaalse baasi loomiseks mallisüsteemi. Need mallid mõjutavad välimust ja funktsionaalsust, muutes need ideaalseks poodide ja kõigi triipude pakkujate jaoks.

Võimalused ei lõpe sellega. Pisikeste CCS-kodeerimise teadmistega saate oma veebipoe välimuse ja funktsionaalsuse viia järgmisele tasemele, sest Shopify võimaldab teil redigeerida üksikuid lehe koode. Veelgi suurema potentsiaali jaoks saate integreerida ka Shopify patenteeritud kodeerimiskeele Liquid HTML.

Isegi kui otsustate loobuda kohandatud kodeerimisest, pakub Shopify palju kujundusvalikuid, mis muudavad teie veebipoe eristatavaks ja meeldejäävaks.

GoDaddy

GoDaddy logoGoDaddy keskendub oma üldises kujundusmotiivis mugavusele ja lihtsusele. GoDaddy sisaldab ka malle, ehkki see toetub veebipoe kujundamise protsessi juhendamisel palju tugevamalt nendele eelseadetele. GoDaddy-d kasutavad tuhanded e-poe poodides, seega on saadaval sadu malle, millest saate tööd teha ja kohandada.

See mängib GoDaddy üldist lihtsat pardalevõtmise protsessi, kuna need mallid ei vaja spetsiaalseid teadmisi, et neid tasakaalukalt rakendada. Üldiselt sobib see seadistus kõige paremini neile, kellel pole CSS-i kodeerimise teadmisi, või neile, kes soovivad maksimeerida oma veebipoe ilmet lauaarvutites ja mobiiliplatvormides.

Kujundusvõitja

Ehkki GoDaddyl on kasutajasõbralikum disainiliides, viib Shopify selle kategooria kulla oma platvormil olevate disainivõimaluste piiramatu korgi eest koju. Kui võite seda ette kujutada, saate selle Shopify’is väikese uurimise ja katsetamise abil kujundada. Kuid kui teil pole aega ega soovi sellist ülesannet täita, võib GoDaddy lihtne mallisüsteem ka teie vajadustele tõhusalt vastata..

Nii nagu telliskivipoe puhul, on ka turvalisus oluline, et julgustada kliente ostma ja pärast seda kasumit kaitsma. Veebipoed ei erine selles osas erinevalt, nii et peate tagama, et teie veebipood sisaldab turvalisuse taset, mis vastab teie eeldatavale veebipõhise integreerimise tasemele.

Mida kauem oma tooteid või teenuseid veebis müüte, seda tõenäolisem, et olete kuritahtlike rühmade sihtmärk. Sel põhjusel peate oma e-poe platvormi valimisel tõsiselt kaaluma turvalisust.

Shopify

Shopify seab e-kaubanduse turvalisuse eeskujuliku lisatasu pettusevastase võitluse ja kliendikaitsetööriistade laiale valikule, mis on kõigis veebipoodide pakendites standardsed. See sisaldab tasuta SSL-sertifikaati iga veebisaidi ostmise korral, tagades, et kogu kliendiandmed – sealhulgas nimed, aadress ja krediitkaarditeave – on turvaliselt krüptitud. Pealegi on see sertifikaat teie klientidele garantii, et nad ostavad ja ostavad seaduslikus kaupluses, mitte odav jäljendus.

PCI standardite saavutamiseks haldab Shopify ka kogu võrgu haavatavuste haldamise programmi ning viib läbi iga-aastaseid kohapealseid hinnanguid, et tagada pidev vastavus. Shopify paneb lisatööd tegema, et teie ja teie kliendid tunneksid end oma platvormil turvaliselt.

GoDaddy

GoDaddy lähenemisviis turvalisusele tuleneb põhitegevusest veebimajutajana. Sellisena sisaldavad nende veebipoed pahavara ja musta nimekirja teenuseid. GoDaddy eelinstalleeritud turvaportfell kaitseb ka DDoS-i ja julma jõu rünnakute eest, et hoida teie pood pahatahtlike osalejate eest kaitstuna.

GoDaddy kasutajatel on juurdepääs ka Sucurile, GoDaddy ettevõttesisesele haavatavuse tuvastamise ja reageerimise programmile, mis töötab loomulikult igal hostitud veebisaidil. See programm ei vaja installimiseks täiendavaid varasid ja karantiinistab tuvastatud ohud selle igapäevase kontrolli ajal. GoDaddy tagab ka selle, et kui nende endi tarkvara ei suuda ohule reageerida, töötavad nende insenerid probleemi lahendamisel hoolimata sellest, kui kaua see aega võtab ja ilma lisakuludeta.

Kohtuotsus

Ehkki GoDaddy pakub muljetavaldavat arvu individualiseeritud turvaprotokolle, võidab Shopify selles kategoorias, arvestades selle ainulaadset keskendumist e-kaubandusega seotud ohtude vastu võitlemisele.

Ehkki pahavara- ja DDoS-vastased protokollid on teie veebipoe pikaajalise tervise jaoks olulised, on nad kahvatud võrreldes väga konkreetse ohuga, mida identiteedivargused ja krediitkaardipetturid iga päev veebis pakuvad. Shopify SSL-sertifikaat ja PCI-sertifikaadid näitavad, et see on pidevalt pühendunud mitte ainult teie veebiettevõtte heaolule, vaid ka klientide usaldusele.

Shopify vs GoDaddy e-kaubandus: kes on parim?

GoDaddy vs Shopify omavad mõlemal häid omadusi, mis aitavad e-kaubanduse operatsioonidel õitseda, kuid päeva lõpuks teeb Shopify e-kaubanduse funktsioonide heaks rohkem. GoDaddyl on taskukohased hinnad ja madal õppimiskõver, kuid Shopify kott, mis on täis kohandatavaid disainilahendusi ja turvalisust, paneb need tippu.

Shopify ja GoDaddy vahel on rohkem võrrelda kui ma saaksin sellest artiklist üksi rääkida. Lisateavet ja võrdlust nende kahe e-kaubanduse platvormi vahel leiate järgmisest tabelist ja videost:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map