Labākie vietņu brokeri: slikto šķirošana no labākajiem vietņu starpniekiem

Vai vēlaties pārdot savu vietni vai iegādāties vietni, bet nav ne jausmas, kur sākt? Ja tā, tad šī ziņa ir paredzēta jums.


vietņu brokerisJa jūs kādu laiku esat nodarbojies ar vietņu izveidi, iespējams, ka iepriekš esat dzirdējis vietni brokeris. Šīs vietnes piedāvā pievilcīgu iespēju nopelnīt naudu, ja jums ir zināšanas par internetu, lai gūtu labumu no sava riska.

Mēs zinām, cik biedējoši varētu būt mēģinājumi panākt likumīgu darījumu jūsu tiešsaistes biznesam, jo ​​pastāv daudzās krāpšanas tiešsaistē. Par laimi, mēs šeit palīdzēsim, parādot, kā atrast labākos vietņu starpniekus.

Domājat iegādāties tiešsaistes biznesu?

StartBloggingOnline.com un Kingmakers sadarbojas, lai izveidotu pilnīgu pārskatu par tiešsaistes biznesa iegādi. Vislabākais ir tas, ka ierobežotu laiku tas ir BEZMAKSAS!

Iesācējiem saprotiet, ka mēs neesam tīmekļa vietņu starpnieki, mēs netieši palīdzam jums pārdot jūsu vietni, iesakot uzticamas platformas, kuras apmeklēt tiem, kuriem ir vietnes, kuras tiek pārdotas. Bet pirms mēs to darām, mēs paši uzņemamies jums norādījumus, kā turpināt visu procesu no sākuma līdz beigām..

Padomāsimies arī par to, kā darbojas brokeru vietnes, vērtību, ko tās cita starpā sniedz ieguldītājiem un vietņu īpašniekiem.

Kas ir vietņu brokeris?

Vietnes starpniecība ir vietne, kas paredzēta, lai palīdzētu citiem pirkt un pārdot vietnes. Process darbojas līdzīgi kā mājas pārdošana vai izsole.

Tie, kuriem ir vietne, kur to pārdot, var to uzskaitīt vienā no šiem starpniecības pakalpojumiem. Ieinteresētie pircēji piedāvā cenu katrai vietnei, kuru viņi vēlas iegādāties, paaugstinot cenu ar katru nākamo piedāvājumu.

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā nodot ārpakalpojumus kvalitatīvam saturam
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm

Brokeru vietnē tiek veikta darbība (10-15%), lai visu iestatītu, un visi laimīgi dodas prom.

Parasti process ilgst no nedēļas līdz vairākiem mēnešiem, un pārdevēji reizēm var nopelnīt vairākus tūkstošus dolāru vienlaikus.

Kāpēc jāizmanto vietnes brokeris??

Vietņu izsoles un brokeri ir tik populāri tāpēc, ka tie piedāvā papildu pakalpojumus un priekšrocības. Bieži vien tie ir ārpus tiem, kuri daudziem no tiem, kuri ir ieinteresēti vietņu pirkšanā / pārdošanā, var vienatnē piekļūt.

Brokeri ir speciālisti šajā procesā, kas nozīmē, ka viņi lielā mērā var tikt galā ar jums. Tas iekļauj:

Process, kurā brokeris nosaka vietnes vērtību un to, ko tai vajadzētu pārdot izsolē. Lai noteiktu vērtību, brokeri apskatīs šādus faktorus:

 • Cik daudz vietne veido
 • Cik daudz trafika vietne saņem
 • Nozares tendences
 • Tirgus stāvoklis
 • Izaugsmes potenciāls
 • Uzņēmējdarbības modeļa darbības vienkāršība

Tas ietver tirdzniecības vietņu pārdošanu. Brokeri vietni iepazīstinās ar plašu auditoriju un vietnes parādīs pievilcīgā veidā. Tie var ietvert šādu informāciju:

 • Vietnes nosaukums
 • Kā tas darbojas nozarē?
 • Līdzīgas vietnes, kas dara to, ko jūs darāt

Tā vietā, lai pārdevējiem būtu jāseko līdzi katram viņu vietnē izteiktajam piedāvājumam, brokeris to apstrādā. Atkarībā no vietnes veida pārdevējs var saņemt piedāvājumus no:

 • Starta veidi, kas mēģina iegūt pieredzi uzņēmuma vadībā
 • Uzņēmēji, kas vēlas mazināt konkurenci
 • Konglomerāti, kas vēlas savu biznesu pievienot savai kolekcijai

Brokeri veiks arī dokumentus un sniegs atbalstu klientiem pēc pārdošanas. Tas varētu attiekties uz:

 • Nodomu protokoli
 • Darījuma dokumenti
 • Pārdošanas pabeigšana

Kā noteikt labākos vietņu brokerus

Brokeris var būt gan indivīds, gan aģentūra; neatkarīgi no tā, kādu pārdevēju jūs izvēlaties, lai pieņemtu lēmumu, jums jāpatur prātā noteikti faktori.

Jūs vēlaties doties pie brokera, kuram ir jūsu meklētās atbildes, lai jūs varētu saprast, par ko jūs pats nokļūstat; izvairieties no darījumiem ar brokeriem, kuri, šķiet, nav pārliecināti par teikto, sniedzot neskaidras vai vispārīgas atbildes.

Pārliecinieties, ka starpnieks, pirms jūs iesaistāties, visu informāciju par maksājamo komisiju, viņu pieredzi un īpašo lomu visā procesā, cita starpā, atklāj jums.

Pārbaudiet, vai viņu kontaktinformācija ir patiesa un vai tie balstās uz to, kur viņi apgalvo; ja platforma ir pilnībā tiešsaistes, pārliecinieties, vai tai ir funkcionējošs saziņas kanāls.

Ja, piemēram, jūs nevēlaties strādāt ar cilvēkiem no noteiktām ģeogrāfiskām vietām, viņu kontaktinformācija var jums viegli atklāt viņu atrašanās vietu.

Sabiedrības lielums, iespējams, nav taisnīga metrika jauno brokeru piemērotības noteikšanai, taču, lai būtu drošs, jūs vēlaties doties pie brokera, kurš komandē vai ir lielas sabiedrības daļa. Brokeri no labi zināmām kopienām, piemēram, Starptautiskās biznesa brokeru asociācijas, visticamāk, ir īsti; arī akreditācijas dati, piemēram, sertificēts brokeris, rada lielāku uzticamību un kompetenci personai, ar kuru vēlaties rīkoties.

Šajā laikā jūs vēlaties pārliecināties, ko viņi stāsta vai parāda jums, kad runa ir par viņu zināšanām un prasmēm, kā arī pagātnes darījumiem, ir reāls. Skatiet zemāk idejas, kā to izdarīt.

Jums būs jāpārbauda viņu tiešsaistes atsauksmes un sabiedriskie forumi ne tikai attiecībā uz kvalifikāciju vai prasmēm, bet arī uz visiem sarkanajiem karodziņiem, piemēram, sliktu klientu atbalstu, neprofesionalitāti, piemēram, cenu paaugstināšanu, lai iegūtu labumu gan klientam, gan pircējam, un saistītām problēmām.

Šajā vietā jūs saņemsit tiešu informāciju no tiem, kas ir strādājuši ar brokeri; pārliecinieties, ka ieguldāt labu laika daļu, lai uzzinātu viņu biznesa etiķeti.

Diemžēl jūs nevarat atstāt lietas nejaušības pēc, dodot kādam atvērtu biļeti, lai praktizētu savas pārdošanas prasmes mūsu izstrādājumā. Apstrādājot klienta darbu, sagaidāms, ka cilvēks to sniegs neatkarīgi no viņu prasmju vai pieredzes līmeņa.

Tāpēc, ja brokerim ir mazāks pārdodamo vietņu saraksts, tas varētu nozīmēt, ka viņiem nav tik daudz no šīm darbībām, un jūsu vietnes pārdošana var aizņemt salīdzinoši ilgu laiku. Šajā nolūkā mēģiniet piesaistīt brokeri ar lielu skaitu sarakstu; tas nozīmē, ka vairāk cilvēku viņiem uzticas, un tas arī norāda uz augstu pārdošanas līmeni.

Iedomājieties, ka jums būs jāsaskaras ar darbiniekiem, kuri zina, ka viņu vietne tiek pārdota…

Protams, jūs esat parādā viņiem, ka viņi viņiem to pateiks, bet, ja viņi uzzinātu no brokeru vietnes, iespējams, ka ar dažiem no viņiem tas nedarbosies labi.

Iespējams, ka viņi zaudēs darba morāli vai pavisam pametīs bez iepriekšēja brīdinājuma. Labi ir tas, ka vairums interneta biznesa brokeru nekad tā nevēlas “sabojāt pārsteigumu”. Viņi saprot, cik kaitīgi ir iepriekš pakļaut preces visai pasaulei; tas ir iemesls, kāpēc viņi pirms nopietnākas sazināšanās ar potenciālo pircēju sniedz tikai informāciju un informāciju, kas tajā brīdī ir būtiska.

Pat ja jūs izmantojat iepriekš minētos padomus, izvēloties tiešsaistes biznesa starpnieku, pārliecinieties, ka jūs vienmēr izmantojat savu personīgo spriedumu.

Ja kaut kas no brokera puses šķiet slikts, jūs, iespējams, vēlaties atteikties no darījuma, kad joprojām varat, jo daži no šiem starpniekiem varētu jūs aizturēt ar apšaubāmiem un saistošiem līgumiem..

Tālāk apskatīsim dažus pazīstamus nozares brokerus, lai palīdzētu sašaurināt meklēšanu.

Pirmkārt, saprotiet, ka ne visām vietnēm ar reklāmkarogu “mēs pārdodam jūsu vietni” ir jāuzticas. Izvairieties no platformām ar neērtiem noteikumiem un nosacījumiem, piemēram, priekšapmaksas pārskaitīšanu, pat pirms vietnes pārdošanas vai no tām, kurām jums ir jāpublisko ļoti personiska informācija par vietni. Tātad, ja kaut kas nešķiet kaut kas papildināms, pirms starpnieka iesaistīšanas noteikti meklējiet skaidrojumu.

Labākie vietņu brokeriJautājumi par labāko un to, kas jums ir piemērots, lielā mērā būs atkarīgs no jūsu vietnes lieluma. Protams, tas cita starpā būs atkarīgs arī no jūsu mērķauditorijas, no brokeriem iekasējamās maksas.

Pirms pierakstīšanās uz jebkuru brokeru pakalpojumu, pārliecinieties, ka visi šie faktori ir ņemti vērā. Tas nozīmē, ka zemāk ir mūsu labākie vietņu brokeri.

Šeit ir labākie vietņu brokeri

Vietņu brokeri mazām vietnēm

Šī ir lieliska tirgus vieta, ja vēlaties iegādāties vai pārdot mazāk nozīmīgu vietni. Šīs ir “mikrouzņēmumu” vietnes, kuru vērtība parasti ir zem 50 000 USD.

Runājot par mazo vietņu tirgu, Flippa bieži tiek atzīts par vienu no visredzamākajiem pakalpojumiem.

Viņiem ir daudz vietņu, kas uzskaitītas zemākā vērtējuma diapazonā, no dažiem simtiem līdz dažiem tūkstošiem dolāru.

Flippa emuārā ir motivācijas stāstu krājums no klientiem, kuri ar platformu atrada panākumu rādītāju.

Tomēr internetā ir izplatītas vairāk nekā dažas brīdinošas pasakas. Daži brīdina lietotājus, ka Flippa var būt noderīgs rīks, taču viņiem būs jābūt piesardzīgiem savā pieejā. Citi apsūdz Flippa labākajā gadījumā tirgū pieļautās krāpšanas ignorēšanā.

Kā tiešsaistes biznesa brokeris Flippa joprojām turpina darboties, tāpēc izveicīgi pircēji un pārdevēji, iespējams, varēs izmantot to savā labā, ja vispirms būs paveikuši mājasdarbus.

Latona’s var nokārtot gan lielu, gan mazu vietņu starpniecību; Tomēr, ātri apskatot vietni, atklājās, ka vairumam tās ierakstu vērtības vērtība ir zemāka par USD 100 000.

Uzņēmums Latona ir dibināts 2008. gadā, un tas ir viens no nedaudzajiem starpniecības uzņēmumiem, kas pārdod domēna portfeļus, kā arī citus interneta aktīvus..

Platforma ir diezgan populāra starpniecības telpā, un tā ļoti vēlas pielāgot investorus tiešsaistes ienākumu plūsmām.

Šo starpniecību 1997. gadā nodibināja partneri, kas bija Kalifornijas advokāti. Vietņu brokeris apvieno tiešsaistes uzņēmumu pircējus un pārdevējus.

Platforma identificē daudzos izaicinājumus, kurus pircēji izjūt, pērkot vietnes, tostarp veicot fona pārbaudes un atlikumus. Šī iemesla dēļ viņi nolēma viņiem rīkoties smagi, piedāvājot viņiem tikai galīgo analīzi lēmumu pieņemšanai. Tāpat pārdevēji uzskata, ka ir droši ļaut platformai pārbaudīt pircēju uzticamību, lai samazinātu ar to saistītos riskus.

Vietņu brokeri uzskaita mazos un vidējos uzņēmumus, kas tiek pārdoti par USD 50 000 un mazāk. Neskatoties uz to, ka viņi nespēj noteikt savu ieņēmumu statusu, viņi, visticamāk, gūst pienācīgus ieņēmumus, redzot, kā tie ir bijuši jau vairāk nekā divus gadu desmitus.

Vietņu brokeri lielām vietnēm

Klusās gaismas vietņu starpniecība

FE International ir viena no lielākajām brokeru platformām šodien, un to 2010. gadā dibināja Tomass Smale. Apmēram desmit gadu laikā viņi ir ieņēmuši vairāk nekā 45 miljonus USD pārdošanas. Viņi specializējas vietnēs, kuru vērtība ir no 20 000 līdz 5 miljoniem USD.

Viņi sevi tirgo kā augstāka līmeņa brokeri: palīdz klientiem ar rūpību, sniedz bagātīgus resursus, uz kuriem klienti var paļauties, un vienmēr maksimāli izmanto sarunas..

Viņu “gadījumu izpētes” profils lepojas ar daudziem it kā triumfējošiem pārdošanas darījumiem. Viņu vērtējums un pārskati Labāka biznesa birojā, šķiet, atbalsta viņu apgalvojumus par sākotnēju un uz klientu orientētu uzņēmumu.

Klusa viegla starpniecība

Kluso gaismu 2006. gadā dibināja Marks Dausts. Līdz šim platforma ir pārdevusi vairāk nekā 600 vietņu, kuru apgrozījums pārsniedz 100 miljonus USD. Tā kā tā ir samērā veca platforma, tās dibinātāji lepojas ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi.

Kā jūs varētu iedomāties, Quiet Light ir augstas klases starpnieks, kas galvenokārt nodarbojas ar sešu ciparu un augstākām vietnēm. Neskatoties uz to, viņi apgalvo, ka ir atvērti ikvienam, kas vēlas pārdot savu vietni.

Tikai, lai parādītu, cik nopietni viņi ir, viņi apgalvo, ka slēdz 85% + darījumu, ko viņiem veikuši pārdevēji. Nevarēja arī pamanīt tādu vietņu klātbūtni platformā, kuru vērtība ir vairāk nekā 10 miljoni ASV dolāru, vēl vairāk gumijas iezīmējot to vietu brokeru nozarē.

Wired Investors, kura galvenā mītne atrodas Toronto, Kanādā, nodrošina augstākās klases starpniecības pakalpojumus gudriem interneta investoriem. Viņi piedāvā piekļuvi piemaksām un konsultāciju pakalpojumiem, lai sekmīgāk risinātu sarunas un nodrošinātu labākus piedāvājumus. Viņi arī pārsniedz to starpniecības maksu, kas ir zemāka par vidējo, un plašos pēcpārdošanas pakalpojumus.

Vadu atbalsta daži no pasaules slavenajiem interneta investoriem, piemēram, Neils Patels, kurš šobrīd pilda galvenā partnera lomu.

Citi vidēja lieluma vietņu brokeru piemēri ir digitālās izejas, mēs pārdodam jūsu vietni un darījumu plūsma. Viņi sevi pozicionē “premium service” kategorijā, katrs ar savu īpašo mērķauditoriju.

Bieži uzdotie jautājumi (FAQ)

Kādas ir tipiskas brokera maksas?

Vietnes brokera tipiskās maksas svārstās no 10 līdz 15% no vērtības, kas iegūta no pārdošanas. Lielākā daļa brokeru strādā pēc komisijas maksas, tāpēc jums nevajadzētu daudz uztraukties par avansa maksu. Tomēr tas var atšķirties atkarībā no tā, ar ko nodarbojaties.

Cik daudz vietņu pārdod?

Atkarībā no vietnes diapazons var būt no USD 500 līdz USD 15 000 000. Tomēr šie skaitļi var pieaugt vai samazināties atkarībā no ieņēmumu līmeņa.

Padoms. Viens no labākajiem tīmekļa vietnes vērtības noteikšanas veidiem ir 24–36x kārtula; piemēram, noteikums nosaka pārdošanas cenu no USD 24 000 līdz USD 36 000 vietnei, kas katru mēnesi rada ienākumus USD 1000.

Vai es varu uzreiz izveidot un pārdot vietni?

Jā tu vari. Lai izveidotu un pārdotu savu vietni, varat veikt šādas darbības:

 • Nosakiet tirgojamu nišu
 • Reģistrējiet domēnu un mitiniet to
 • Identificējiet labu satura pārvaldības sistēmu, piemēram, WordPress
 • Izveidojiet savu vietni, pievienojiet un publicējiet saturu vietnē
 • Instalējiet analītikas rīku (ieteicams Google Analytics)
 • Izveidojiet atpakaļsaišu
 • Tāpat kā smalkam vīnam, ļaujiet tam nogatavoties pirms laišanas pārdošanā

Atkarībā no vietnes satura kvalitātes, atpakaļsaišu, optimizācijas, cita starpā, jūsu vietnei jāsāk gūt ieņēmumus 6 līdz 8 mēnešu laikā. Protams, atkarībā no jūsu vietnes tas var aizņemt ilgāku vai īsāku laiku; tāpēc jūs, iespējams, nevarēsit uzreiz izveidot un pārdot savu vietni. Labāk neko neatstāt nejaušībai.

Labāko vietņu starpnieku atrašana: mūsu secinājums

Tāpat kā jebkurš cits tirgus, kurā preces pērk un pārdod, vietņu tirdzniecība nodrošina ievērojamu potenciālo vērtību tiem, kas vēlas uzņemties risku. Lai panāktu maksimālu labumu, ir vajadzīgas īpašas prasmes, un tieši šajā gadījumā tiek izmantotas brokeru vietnes.

Brokeri var saistīt ieinteresētos pircējus un pārdevējus. Viņi var atvieglot sarunas, lai palielinātu pārdošanas iespējamību, kā arī apstrādā daudz sīkumu, kas potenciāli varētu palēnināt darījumu. Tie vienkāršo vietņu pārdošanas procesu un padara lietas pieejamākas visām iesaistītajām pusēm.

Pirms izvēlaties izmantojamo pakalpojumu, apsveriet savas vietnes (vai vietnes, kuru vēlaties iegādāties) lielumu un tās potenciālo vērtību. Atrodot mērķiem atbilstošāko brokeri, tiek optimizēta nopelnītā naudas summa neatkarīgi no tā, vai plānojat pirkt vai pārdot vietni.

Tātad, būdams vietnes pārdevējs, nākamreiz, kad sastapsities ar platformu ar vārdiem “vietņu starpnieks”, jūs tagad precīzi zināt, ko darīt un ko nedarīt..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map