Bluehost vs Dreamhost salīdzinājums: kurš ir labāks 2020. gadā?

Kā vislabāk gūt panākumus tiešsaistē? Pirms lieliskas vietnes vai emuāra izveides jums būs nepieciešams tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.


Tomēr, izvēloties saprātīgu cenu un ātru tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, bieži vien rodas neskaidrības un panika, jo īpaši mazāk prasmīgiem speciālistiem. Tā kā liels skaits hostinga pakalpojumu sniedzēju apgalvo, ka šodien ir labākie tirgū, vietņu īpašniekiem arvien grūtāk izvēlēties pareizo mitināšanas risinājumu..

Lai palīdzētu jums noteikt pareizo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, es salīdzināju Bluehost vs Dreamhost. Šie divi pakalpojumu sniedzēji darbojas tirgū gadiem ilgi, un ir bijuši pazīstami ar savu kvalitatīvo pakalpojumu; tādējādi jums nav jāuztraucas par to, ka viņi nakti nedarbosies.

Šajā pārskatā es salīdzināju šos divus tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, lai palīdzētu vietņu īpašniekiem atbildēt uz vienu būtisku jautājumu: “Starp Bluehost un Dreamhost, kurš ir labāks jūsu vietnes mitināšanai?”

HostGator logotips

Mūsu izvēlētais tīmekļa mitināšanas numurs 1:
Saņemiet visaugstāk novērtēto hostingu tik maz, cik par
Mēnesī 2,64 USD

StartBloggingOnline.com apstiprināta mitināšana

Bluehost un Dreamhost vēsture

Gan Bluehost, gan Dreamhost tika izveidoti 1996. gadā. Tas nozīmē, ka tie sniedz gandrīz vienādu pieredzi tīmekļa mitināšanas jomā. Tomēr Bluehost privāti pieder Endurance International Group, kurai pieder arī citi mitināšanas uzņēmumi, tostarp iPage un FastDomain.

Savukārt Dreamhost dibināja Harvey Mudd koledžas absolventi, kuru skaitā bija Sage Weil, Michael Rodriguez, Josh Jones un Dallas Bethune. Atšķirībā no Bluehost, kas galvenokārt specializējas tīmekļa mitināšanā, Dreamhost piedāvā arī citus pakalpojumus, kas ietver mākoņu krātuvi un mākoņdatošanu.

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā nodot ārpakalpojumus kvalitatīvam saturam
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm

Bluehost vs Dreamhost funkciju salīdzinājums

Lai noskaidrotu, vai Dreamhost vai Bluehost ir labāki pakalpojumi, šeit ir pilnīgs to funkciju, piemēram, klientu apkalpošanas un veiktspējas, novērtējums.

Abi pakalpojumi lietotājiem nodrošina augstu uptime līmeni. Lai gan Bluehost saviem klientiem nodrošina 100% uptime garantiju, faktiskais uptime ir 99,9%. Tas nozīmē, ka jums tiek garantēta augsta redzamība, kad lietotāji jūs atrod tīmeklī. No otras puses, Dreamhost saviem klientiem garantē 100% uptime, bet piegādā aptuveni tādā pašā līmenī kā Bluehost.

Runājot par ātrumu, abi pakalpojumi ir diezgan ātri. To ātrā renderēšana būs iespaidīga jūsu vietnes apmeklētājiem. Ņemiet vērā, ka DreamHost izmanto cietvielu diskus (SSD), lai palīdzētu uzlabot iekraušanas ātrumu.

Ja tas darbojas un darbojas renderēšanas ātrumā, starp “Bluehost” un “Dreamhost” nav skaidru uzvarētāju – abi darbojas līdzīgi

Abi hostinga pakalpojumi piedāvā lielisku sniegumu klientu vietnēm. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc daudziem vietņu īpašniekiem ir izveidojusies uzticēšanās viņiem.

Lai padarītu savu pakalpojumu efektīvāku, Bluehost ir pievienojis jauninājumus, ko dēvē par CPU segregācijas tehnoloģiju. Tas ļauj pakalpojumam kontrolēt centrālo procesoru un aizsargāt mitinātās vietnes no vīrusiem un surogātpasta izplatītājiem.

DreamHost logotipsAbi pakalpojumi piedāvā viena klikšķa WP instalēšanas iespējas. Tas nozīmē, ka WP savā kontā varat viegli instalēt ar dažiem klikšķiem.

Dreamhost ir pilnveidojis viņu WP mitināšanu, jo viņi ir arī daļa no komandas, kas veicina WordPress programmēšanas izaugsmi. No otras puses, Bluehost ir viens no vispāratzītākajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem nozarē. Tāpēc tas ir viens no pārbaudītākajiem WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, un oficiālais WordPress tos tur ļoti lielā cieņā.

Neskatoties uz Bluehost WordPress mitināšanas popularitāti, ir radušās bažas par viņu apņemšanos apmierināt atsevišķus lietotājus. To izraisa lielais klientu skaits, kas izmanto savus hostinga plānus. Tāpēc, ja vēlaties personalizētāku WordPress mitināšanu, labāk varētu apsvērt Dreamhost.

Šis videoklips demonstrē, kā WordPress lietot kopā ar Bluehost:

Lai uzzinātu, cik labs ir uzņēmums, viena no galvenajām pārbaudāmajām funkcijām ir klientu atbalsts. Labs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs prioritizēs klientu apmierinātību, nodrošinot, ka jebkura problēma tiek identificēta un tiek risināta nekavējoties. Šī ir pieeja, kuru izmanto gan Dreamhost, gan Bluehost, lai lietotājiem garantētu optimālu gandarījumu.

Abas kompānijas sniedz klientiem atbalstu visu diennakti, izmantojot vairākus sakaru kanālus, ieskaitot e-pasta un tālruņa līnijas. Varat arī izmantot tiešsaistes tērzēšanu vai piekļūt viņu tiešsaistes forumiem, lai apspriestu neskaidrus jautājumus par mitināšanu.

Dreamhost lietotājiem nodrošina piekļuvi savai mitināšanas rokasgrāmatai, kurā ietverti pamācības, tīmekļa mitināšanas rokasgrāmatas un traucējummeklēšanas triki.

Bluehost klientiem pakalpojums ļauj viņiem iniciēt biļetes, kas viņus saista ar atbalstu. Tomēr daudzi cilvēki izvēlas izmantot tālruņa līnijas vai tiešās tērzēšanas, lai ātrāk reaģētu.

Atbalsta gadījumā abu uzņēmumu klientu atbalsta pakalpojumi ir patiešām labi. Tas nozīmē, ka nav tieša uzvarētāja.

Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja vadības panelis ir vārteja piekļuvei funkcijām, kas tiek piedāvātas, izmantojot izvēlēto plānu. Bluehost izmanto nozares standartu cPanel, kas tiek uzskatīts par ļoti intuitīvu. Lietotāji uzskata, ka cPanel ir iespaidīgs, jo tas atvieglo navigāciju caur mitināšanas pakalpojumu.

Pat jauni web izstrādātāji ļoti ātri iemācās izmantot cPanel. CPanel ir arī elastīgs un ļauj lietotājiem ērti pārvaldīt savus mitināšanas kontus, nekavējoties pārsūtīt failus, instalēt programmas un pārvaldīt dublējumus.

Dreamhost izvēlējās īpašnieka izstrādātu vadības paneli, kam vajadzīgs zināms laiks, lai saprastu, kā tas darbojas. Tomēr abi pakalpojumi ļauj ātri pārsūtīt failus un pievienot uzdevumus atkārtotu darbību veikšanai.

Šajā gadījumā Bluehost apsteidz savu konkurentu, izmantojot nozares standarta cPanel dizainu, jo to ir viegli lietot.

Bluehost nodrošina 30 dienu naudas atmaksas garantiju no brīža, kad klients iegādājas izvēlēto plānu. Ņemiet vērā, ka tas attiecas tikai uz mitināšanas plāniem. Jūs nesaņemat kredītus par administratīvajām maksām, domēna vārdiem vai papildinājumiem, kas tiek izmantoti pakalpojumā.

Ir svarīgi novērtēt, ka Bluehost nav fiksētu kontu noteikumu. Tāpēc, ja izvēlaties atcelt plānu, atmaksa tiks aprēķināta, pamatojoties uz neizmantoto plāna termiņa daļu.

Ja vēlaties labāku naudas atdošanas garantiju, vēlams doties uz Dreamhost. Tie lietotājiem nodrošina 97 dienu naudas atdošanas garantiju, kas šķiet neatvairāma. Ņemiet vērā, ka naudas atdošanas garantija neattiecas uz domēniem un trešo personu pakalpojumiem. Turklāt naudas atmaksa ir piemērojama tikai tad, ja maksājums tika veikts, izmantojot kredītkarti.

Par naudas atdošanas garantiju Dreamhost uzvar tā plašā atmaksas perioda dēļ. Turklāt lietotāji var saņemt arī atbilstošu atmaksu, ja viņi atceļ plānu pēc 97 dienu beigām.

Dreamhost vs Bluehost cenu plāni

Lai izmantotu Dreamhost vai Bluehost pakalpojumus, pirmais solis ir vēlamā plāna izvēle. Šeit ir tuvāk apskatītas funkcijas, kas nāk ar dažādiem plāniem.

Domēna vārds

Gan Dreamhost, gan Bluehost plāni lietotājiem nodrošina bezmaksas domēna vārdus, abonējot tā pakalpojumus. Ja no Dreamhost izvēlaties koplietojamo mitināšanas plānu, jūs iegūsit arī bezmaksas domēna privātuma aizsardzību. Tas ir svarīgi, lai aizsargātu jūsu vietni no surogātpastu un slēptu personisko saturu no sabiedrības.

Failu dublējumi

Bluehost lietotājiem katru nedēļu nodrošina automātiskus dublēšanas pakalpojumus, neiekasējot papildu izmaksas. Tomēr Dreamhost piedāvā tikai rezerves pakalpojumus savam WordPress mitināšanas plānam. Ja izvēlaties citus mitināšanas plānus, manuālu dublējumu iegūsit tikai caur vadības paneli.

Vietņu migrācija

Klientiem, kuriem jau darbojas vietnes, Bluehost nodrošina īpašu cenu 99,99 USD to migrēšanai. Bet Dreamhost šāda pakalpojuma nav. Lai gan daži lietotāji norāda, ka migrācijas izmaksas vietnē Bluehost ir salīdzinoši augstas, tas ir labāk tāpēc, ka vietni ir viegli nomainīt, nealgojot dārgus tīmekļa dizainerus vai neveidojot jaunu vietni no nulles..

Lētākā hostinga cena, ko varat saņemt vietnē Bluehost, ir 2,95 USD / mēnesī startera dalītā hostinga plānā. Šis plāns nāk ar trīs gadu abonēšanas plānu. Ja izvēlaties Dreamhost pakalpojumus, lētākais mitināšanas plāns ir 8,95 USD / mēnesī dalītajā mitināšanas plānā. Plāns nāk ar divu gadu abonēšanas iespēju.

Ņemiet vērā, ka Dreamhost sniedz regulārus piedāvājumus, kas palīdz klientiem maksāt mazāk par zemāko cenu. Piemēram, pakalpojums piedāvā 40% atlaidi, kas palīdz samazināt lētākā plāna izmaksas no USD 8,95 līdz USD 5,95 katru mēnesi.

Salīdzinot abu uzņēmumu hostinga pakalpojumus, Dreamhost klientiem nodrošina visas uzlabotās iespējas koplietojamajam hostingam. Tomēr Bluehost izmanto tikai uzlabotās funkcijas savu plānu premium versijās. Ņemiet vērā, ka šie izvērstie plāni ir arī dārgāki.

Tāpēc cilvēkiem, kuri vēlas baudīt lētākus hostinga pakalpojumus, Bluehost ir labāks risinājums.

Ir svarīgi novērtēt, ka Bluehost īsu laika periodu nepiedāvā dalīta hostinga plānus. Īsākais periods, uz kuru varat doties, ir viena gada abonements. Tomēr Dreamhost ļauj lietotājiem piekļūt kopīgajam plānam katru mēnesi.

Kopīgi hostinga plāni

Bluehost ir trīs kopīgi plāni. Tomēr Dreamhost piedāvā tikai vienu iespēju klientiem, kuri vēlas izmantot koplietojamo plānu. Ņemiet vērā: neatkarīgi no tā, vai izvēlaties Dreamhost vai Bluehost, iestatīšanas maksa netiek iekasēta.

VPS hostinga plāni

Gan Dreamhost, gan Bluehost piedāvā četrus VPS mitināšanas plānus, mēs esam sadalījuši tos savos lētākajos un premium plānos divās tabulās zemāk

Lētāki VPS plāni
Premium VPS plāni

Īpaši hostinga plāni

Apskatījis kopīgos VPS mitināšanas plānus, ir pienācis laiks pievērsties īpaši hostinga plāniem. Bluehost piedāvā trīs plānus, savukārt Dreamhost ir divus plānus. Apskatiet tuvāk.

Ja izvēlaties izmantot Dreamhost pakalpojumus, lietotājiem ir atļauts izvēlēties vēlamo konfigurāciju, pamatojoties uz mērķa serveriem. Viņu īpašajam mitināšanas plānam ir USD 149 mēnesī, ja lietotāji izvēlas gada abonementu. Tiem, kas izvēlas mēneša abonementu, izmaksas katru mēnesi palielinās līdz USD 169.

Šeit ir vienkāršots Dreamhost un Bluehost pakalpojumu salīdzinājums:

Kurš ir uzvarētājs, Dreamhost vai Bluehost?

No iepriekšminētā dažādu iespēju, ko piedāvā Dreamhost un Bluehost, salīdzināšanas, šķiet, ka Bluehost ir nelielas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentu. Tas ir elastīgāks ar saviem lietotāju plāniem, piedāvā labāku mērogojamību un iespaidīgus migrācijas pakalpojumus. Tas lietotājiem nodrošina arī automātiskas dublējumkopijas.

Ja izvēlaties Dreamhost, tā pakalpojums piedāvā labāku elastīgumu veltīta servera konfigurācijā, ilgāku naudas atdošanas garantiju un domēna vārda aizsardzību.

Ir svarīgi novērtēt, ka visām jūsu vajadzībām nav vienota hostinga plāna. Piemēram, ja jūs mērķējat uz lielāku elastību, izmantojot veltītus serverus, labāk ir izvēlēties Dreamhost. Tomēr Bluehost ir labāks risinājums lietotājiem, kuru mērķauditorija ir dalīta mitināšana.

Lai izvēlētos ideālu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, ieteicams pārskatīt jūsu mitināšanas vajadzības un izaugsmes izredzes, un jūs varat vēl dziļāk izpētīt lietas, izmantojot mūsu Dreamhost pārskatu un Bluehost pārskatu..

Mēs ceram, ka šis pārskats par Bluehost vs Dreamhost bija noderīgs, lai palīdzētu jums izvēlēties ideālu pakalpojumu jūsu situācijai.

HostGator logotips

Mūsu izvēlētais tīmekļa mitināšanas numurs 1:
Saņemiet visaugstāk novērtēto hostingu tik maz, cik par
Mēnesī 2,64 USD

StartBloggingOnline.com apstiprināta mitināšana

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map