DreamHost vs HostGator 2020 salīdzinājums: kurš ir labāks?

sapņotājs-vs-hostgatorsJūs man piekritīsit; jūsu vietnes izstrāde ir nepilnīga, līdz iegūstat labu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Lai gan šodien ir daudz hostinga pakalpojumu sniedzēju, ideāla izvēle jūsu vietnes mitināšanai var būt augšupvērsts uzdevums. Patiešām, tas var būt daudz grūtāk, ja kaulējat HostGator vs DreamHost, divus no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem mūsdienās..


Gan HostGator, gan DreamHost ir bijuši tirgū vairāk nekā 15 gadus, un tie sniedz lielu pieredzi un bagātīgas iespējas. Tāpēc, kurš ir labāks risinājums jums?

Lai palīdzētu jums atbildēt uz jautājumu, es esmu iedziļinājies Dreamhost vs HostGator, lai izpētītu to veiktspēju, funkcijas, darbības laiku, atbalstu un drošību.

HostGator logotips

Mūsu izvēlētais tīmekļa mitināšanas numurs 1:
Saņemiet visaugstāk novērtēto hostingu tik maz, cik par
Mēnesī 2,64 USD

StartBloggingOnline.com apstiprināta mitināšana

Īss DreamHost un HostGator vēsturiskais salīdzinājums

DreamHost logotipsAtšķirības starp HostGator un DreamHost sākas ar viņu vēsturi. Kamēr DreamHost tika dibināts 1996. gadā, HostGator tika izveidots vēlāk, 2002. gadā. Tomēr es uzskatīju, ka viņiem ir tāds pats pieredzes līmenis, jo viņu īpašībām un lietotāju plāniem ir tik daudz kopīga.

HostGator pieder Endurance Group (EIG), un tas lielu uzmanību pievērš tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Tomēr DreamHost ir dažādojis savus pakalpojumus ārpus mitināšanas, iekļaujot mākoņdatošanu un mākoņa krātuvi.

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā nodot ārpakalpojumus kvalitatīvam saturam
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm

HostGator ir akreditējis Labāka biznesa birojs (BBB). Tas nozīmē, ka tā ir apņēmusies sistemātiski risināt jautājumus, kas var rasties starp jums un jūsu klientiem. Tomēr DreamHost neietilpst BBB.

Lai parādītu apņemšanos rīkoties atbildīgi, HostGator sniedz ieguldījumu videi draudzīgā mitināšanā, iegādājoties atjaunojamās enerģijas kredītus (REC). HostGator jūsu uzņemšana nav vienkārši vēl viena biznesa virzīšanas uz nākamo līmeni sastāvdaļa, bet gan iespēja izveidot kopienu un padarīt pasauli labāku..

DreamHost vs HostGator salīdzinājums

Kad esat izvēlējies mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, galvenais mērķis ir panākt, lai jūsu vietne tiktu renderēta rekordīsā laikā. Lai garantētu šo optimālo veiktspēju, gan HostGator, gan DreamHost sola 100% uptime. Tomēr viņi abi pulkstenis ir 99,99%. Šis augstais vērtējums nozīmē, ka jūsu vietne būs lielākajā daļā gadījumu, kad apmeklētāji sūta jautājumus.

Lai uzlabotu savu pakalpojumu sniegumu, HostGator mitina jūsu vietnes Dual Xeon serveros vairākos datu centros. Dual Xeon HostGator datu centros savieno ar mugurkaula nodrošinātājiem.

Savukārt DreamHost izmanto energoefektīvus AMD procesorus, lai mitinātu klienta vietnes. Atsevišķiem serveriem, kas izvietoti DreamHost, ir četrkodolu un divkodolu procesora iespējas efektīvai apstrādei.

Lai uzlabotu ātrumu, DreamHost izmanto cietvielu disku (SSD), kas palīdz vietni padarīt ātrāku. Tomēr HostGator izvēlas servera slāņošanu, lai palielinātu tā ātrumu. Abi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji sasniedz ātrumu 1,3 sekundes, kas ir iespaidīgi, jo tādas meklētājprogrammas kā Google iesaka vietņu ātrumu mazāku par 3 sekundēm.

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

Ja jūs vēl neesat izmantojis tīmekļa mitināšanu, ir svarīgi meklēt pakalpojumus, kurus ir viegli izmantot. Šeit galvenā uzmanība jāpievērš mitināšanas pakalpojumu sniedzēja identificēšanai ar intuitīvu lietotāja saskarni, kas atvieglo satura pārvaldību.

HostGator lietotāja saskarne ir izstrādāta, izmantojot nozares standartu cPanel. Tas padara to ļoti ērti lietojamu neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai profesionālis tīmekļa mitināšanas pakalpojumos. Mani pārsteidza HostGator cPanel, jo tas ļauj ātri instalēt vairākas lietojumprogrammas ar vienu klikšķi, pārvaldīt dažādas datu bāzes un pārsūtīt failus.

Atšķirībā no HostGator, Dreamhost izvēlējās speciālu vadības paneli, kura mācīšanās prasa zināmu laiku. Tomēr to ir diezgan viegli lietot, kad esat sapratis visas funkcijas un to izmantošanas iespējas.

HostGator logotipsMūsdienās WordPress ir vispiemērotākā platforma biznesa emuāru veidošanai. DreamHost ir viens no nedaudzajiem hostinga pakalpojumiem, ko iesaka WordPress Core komanda. Gadu gaitā DreamHost komanda ir ļoti aktīvi piedalījusies WordPress programmatūras izstrādē.

Šajā DreamHost vs HostGator pārskatā kļuva skaidrs, ka DreamHost platforma ir optimizēta populārām WordPress satura pārvaldības sistēmām un padara iestatīšanu un atjaunināšanu vienkāršu. Hostinga pakalpojums savu dalīto mitināšanu ir pielāgojis WordPress. Tomēr visiespaidīgākais līdzeklis man bija pārvaldītais WordPress risinājums, kas minēts kā DreamPress.

DreamPress tika atklāts 2013. gadā, lai piedāvātu uzlabotu ātrumu, drošību un mērogošanu. Visievērojamākā DreamPress īpašība ir kešatmiņas slāņi, kas palīdz izolēt servera resursus, padarot jūsu vietni pat piecas reizes ātrāku nekā parasts koplietojamais hostings.

Šis video sniedz ieskatu DreamPress:

Šīs HostGator vs DreamHost pārskatīšanas laikā es atklāju, ka HostGator ir lielisks pakalpojumu sniedzējs specifiskiem lietojumiem, piemēram, klikšķu instalēšanas WordPress mitināšanas pakalpojumiem. HostGator cPanel ļauj viegli atrast vairākas WordPress lietotnes un instalēt tās savā vietnē.

Tāpat kā lielākajai daļai WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, arī HostGator WordPress (WP) mitināšanai nāk ar neierobežotu e-pastu, neierobežotu diska vietu un joslas platumu..

Galvenais HostGator WordPress trūkums ir tas, ka tajā trūkst populārā bezmaksas domēna perk. Tā vietā jums ir jāpērk domēna vārds no tirgus, lai to lietotu HostGator WordPress. Lai izbaudītu labākus HostGator WordPress pakalpojumus, es ieteiktu doties uz HostGator pārvaldīto WordPress.

Tāpat kā DreamHost, es ieteiktu jums izmantot pārvaldītu WordPress mitināšanu, lai izbaudītu labākus pakalpojumus. Pārvaldītais WordPress mitināšana ir optimizēts visaugstākajai veiktspējai ar mākoņa resursiem, bezmaksas CDN un vairākiem kešatmiņas rīkiem. Izmantojot pārvaldītu WordPress, jūsu emuārs vai vietne būs trīs reizes ātrāka nekā parasts koplietojamais plāns.

Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls vai iesācējs tīmekļa attīstībā un dizainā, ļoti svarīgi ir izvēlēties mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ar spēcīgu atbalstu. Labs atbalsts nodrošina to, ka jūs viegli varat saņemt palīdzību konfigurācijā, WordPress mitināšanā vai pat cenu noteikšanā.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties DreamHost vai HostGator, jūs novērtēsit, ka abi uzņēmumi ir ieguldījuši lielus līdzekļus klientu apkalpošanā, lai palielinātu savu pakalpojumu vērtību. HostGator ļauj izmantot vairākus atbalsta kanālus, piemēram, tiešos tālruņa zvanus, e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu un biļešu pārdošanas sistēmu. Turklāt viņi uztur atjauninātu zināšanu bāzi, kas var palīdzēt jums uzzināt vairāk par mitināšanas pakalpojumiem.

DreamHost, tāpat kā HostGator, nodrošina vairākas atbalsta līnijas, ieskaitot tālruņa numuru, tiešraides tērzēšanu, e-pastu un biļešu iegādi. Tomēr es atklāju, ka e-pasta pieprasījumiem bija vajadzīgas stundas, lai saņemtu atbildes no DreamHost atbalsta komandas, kamēr HostGator atbildes bija gandrīz tūlītējas. Lai saņemtu tūlītēju atbalstu, jums jāapsver tiešu tālruņa zvanu vai tiešsaistes tērzēšanas izmantošana.

Labākajiem hostinga pakalpojumiem tirgū vajadzētu ļaut jums pārbaudīt tā pakalpojumus un atteikties no tā, neradot nekādas izmaksas, ja pakalpojumi nav iespaidīgi. HostGator lietotājiem nodrošina 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Garantija ļauj 45 dienām piekļūt lielākajai daļai vēlamā plāna pakalpojumu un izmantot tos, kā arī atcelt plānu, neveicot nekādas izmaksas, ja tas nav apmierināts. Ja vēlaties ilgāku naudas atdošanas garantiju, iespējams, jums vajadzētu apsvērt DreamHost.

DreamHost nodrošina milzīgu naudas atdošanas garantijas periodu – 97 dienas. Šī ir lieliska iespēja, ja vēlaties turpināt izmēģināt vairāk funkciju, pirms izlemjat izmantot DreamHost pakalpojumus.

HostGator piedāvā trīs galvenos dalītās hostinga plānus, kas ietver biznesa plānu, mazuļa plānu un hečingo plānu (lētākais).

Hatchling plāns tiek piedāvāts par zemu cenu – 2,75 USD mēnesī – un tas ļauj jums mitināt tikai vienu domēnu. Starp citām galvenajām funkcijām ir neierobežots joslas platums un bezmaksas SSL sertifikāti.

Baby Plan cena ir augstāka par 3,95 USD mēnesī, un tai ir galvenās funkcijas, piemēram, neierobežoti domēni, nemērīts joslas platums un bezmaksas SSL sertifikāti.

Biznesa plāns ir visaugstākais HostGator mitināšanas pakalpojumos, un tā cena ir USD 5,95 mēnesī. Plānā ir tādas funkcijas kā neierobežoti domēni, neapmēra joslas platums, īpašs IP, bezmaksas SSL sertifikāti un meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) rīki. Šie rīki ir ļoti svarīgi, palīdzot analizēt konkurentus, ģenerēt atslēgvārdu ranga pārskatus un ģenerēt pārskatus SEO uzlabošanai.

Tāpat kā HostGator, arī DreamHost ir trīs lietotāju plāni: Shared Starter (lētākais), DreamPress un Virtual Private Server (VPS). Koplietošanas sākuma plāns ir lieliska iespēja mazām vietnēm un privātpersonām. Tas ir iezīmēts 2,95 USD mēnesī un nodrošina neierobežotu joslas platumu, ātru SSD glabāšanu un klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī. Ņemiet vērā, ka šis plāns atbalsta tikai vienu vietni.

DreamPress ir laba WordPress vietņu izvēle, jo jums nebūs jāuztraucas par dublējumiem, drošības draudiem un atjauninājumiem. Tos visus WordPress nodrošina automātiski.

DreamPress plāns ir apzīmēts ar 16,95 ASV dolāriem. Galvenās šī plāna piedāvātās iespējas ir ātras mākoņa pakalpojumi, 30 GB SSD krātuve, klientu atbalsts 24 stundas diennaktī un neierobežots joslas platums. Plāns atbalsta vienu WordPress vietni, un es to iesaku vietnēm, kuras apmeklē apmēram 100 000 mēnesī.

Visaugstākais plāns DreamHost ir VPS mitināšana, kurai mēnesī ir pievienoti 13,75 USD. Plānā tiek piedāvāti labākie hostinga pakalpojumi, kurus varat sagaidīt no DreamHost. Tajos ietilpst 1 GB RAM, neierobežots joslas platums, 30 GB vietņu krātuve un neierobežoti mitinātie domēni.

Savu pakalpojumu dažādošanai DreamHost piedāvā arī divus papildu hostinga pakalpojumus. Pirmkārt, jūs varat izvēlēties Dedicated Hosting, kas tiek piedāvāts ātros vietņu serveros, kuri jūsu lietojumprogrammām nodrošina root piekļuvi un 100% uptime garantiju. Otrkārt, varat izvēlēties arī Cloud Hosting, kas nodrošina zibens ātruma serverus ar saknes piekļuvi un SSD krātuvi, kas darbojas caur OpenStack.

HostGator vs DreamHost uzvarētājs

Balstoties uz iepriekš minēto DreamHost vs HostGator pārskatu, apskatot veiktspēju, funkcijas, plānus, atbalstu un WordPress mitināšanu, es atklāju, ka HostGator pārspēj DreamHost lielākajā daļā departamentu. Īpaši mani pārsteidza HostGator uzticamais klientu atbalsts un intuitīvā lietotāja saskarne. HostGator dienu veica arī WordPress mitināšanā un izpildē.

Jomas, kurās es atklāju, ka DreamHost pārspēj HostGator, ietvēra naudas atdošanas garantiju un hostinga plānu daudzveidību. Tomēr ar šīm divām funkcijām nepietika, lai atbrīvotu HostGator kā vadošo hostinga pakalpojumu sniedzēju šodien tirgū.

Ja jūs meklējat uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, es nevilcināšos ieteikt HostGator jums. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka DreamHost arī uzlabo savus pakalpojumus, un jums, iespējams, nāksies pārskatīt, vai HostGator nākamajos gados joprojām ir vadošais..

HostGator logotips

Mūsu izvēlētais tīmekļa mitināšanas numurs 1:
Saņemiet visaugstāk novērtēto hostingu tik maz, cik par
Mēnesī 2,64 USD

StartBloggingOnline.com apstiprināta mitināšana

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map