Labākais WordPress mitināšanas pakalpojums 2020. gadā: salīdzināti un pārskatīti top 12

Mēģinot atrast vislabāko WordPress mitināšanas vietni, jūs varat sūtīt caur nebeidzamu tīmekļa mitināšanas vietņu labirintu un neskaitāmām pētījumu stundām, nemaz nerunājot par pārmērīgām maksām, ja pašā sākumā neatrodat labu saimnieku..


Labākais WordPress mitināšanas pakalpojums ir tāds, kas dara visu, kas jums nepieciešams, un varbūt nedaudz vairāk. Viņiem būs liela ticamība un pareizais tehniskā atbalsta apjoms. Šajos parametros jūs arī vēlaties atrast tīmekļa mitinātāju, kas arī labi iekļaujas jūsu budžetā.

Tagad, kad jūs uzzinājāt nedaudz vairāk par WordPress tīmekļa mitināšanas iespējām un sākšanu, ātri pārskatīsim dažus no labākajiem WordPress tīmekļa mitinātājiem, izmantojot WordPress mitināšanas salīdzinājumu.?

Vislabākā WordPress mitināšana

Daļas, kas veido labāko WordPress mitināšanu

Tīmekļa vietne, tīmekļa mitinātājs, domēna vārds … tie ir vieni un tie paši?

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā nodot ārpakalpojumus kvalitatīvam saturam
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm

Nepavisam. Šis ir vienkāršs veids, kā sakārtot atšķirības starp tām.

Domēna vārds

Izmantosim failu skapja analoģiju, lai tas būtu skaidrāks. Jūsu domēna vārds ir tāds pats kā failu skapis, kas atrodas jūsu mājās vai birojā. Tas auditorijai norāda, kurai dokumentu skapja atvilktnei ir nepieciešamā informācija.

Kad kāds ievada jūsu vietnes adresi vai domēnu un nospiež taustiņu enter, domēns tiek tulkots servera IP adresē. Padomājiet par IP adresi kā uzkaramā faila etiķeti, kas precīzi norāda, kuru no tām vilkt. Manila mapes karājas faila iekšpusē ir jūsu vietnes lapas.

Tīmekļa resursdators

Vārdi Web Host un Web Server ir savstarpēji aizvietojami. Domājiet, ka tīmekļa mitinātājs ir aizmugurējais skapis jūsu birojā, kurā atrodas jūsu failu skapis. Ja nomājat biroja telpas, jums par to jāmaksā. Ja birojs atrodas jūsu mājās, tas jums joprojām nedaudz maksā par siltumu un elektrību, lai novietotu šos failus.

Bez tīmekļa mitinātāja jūsu domēna nosaukumam nav vietas, kur atpūsties, kamēr tas nav vajadzīgs. Jūs vēlēsities, lai jūsu domēna vārds būtu atvērts un pieejams sabiedrībai visu diennakti. Bez tīmekļa mitinātāja jūsu apmeklētāji visu dienu varētu sērfot un nekad neļauties jums.

Vietne

Jūsu vietnes saturs ir līdzīgs lapu izņemšanai no failiem, piemēram, jūsu produktiem, pakalpojumiem un emuāru rakstiem. Papīra failā var būt dažādi saziņas veidi – piezīmes, e-pastu izdrukas, faksa lapas, fotogrāfijas, kompaktdiski vai reklāmas.

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

Tāpat kā jūs varat īsumā tos atšķirt, jūsu tīmekļa resursdators var atšifrēt atšķirības starp dažādiem failu tipiem, piemēram, .jpg, .mp3, .html, .php utt. Tīmekļa resursdators dekodē informāciju, lai tā izskatās atpazīstama, kad jūsu apmeklētāji to redz.

Kāpēc meklēt labāko WordPress mitināšanu, viņiem ir vienādas tiesības?

Diemžēl tā nav taisnība, jums jācenšas atrast labāko WordPress mitināšanu, bet, iespējams, nepietiek tikai ar to, ka laba tīmekļa mitinātāja ir veiksmīgas vietnes galvenā sastāvdaļa, lai pārliecinātu jūs iegūt labu..

Apskatīsim, kas var noiet greizi, ja izvēlaties tīmekļa mitinātāju, kas neveicina WordPress vietņu izveidi. Četras problēmas samazina datplūsmu uz jūsu vietni:

 • Ātrums
 • Uzticamība
 • Drošība
 • Atbalsts

Ātrums

Padomājiet par to, kas notiek, kad kasē pārāk ilgi jāgaida. Vismazākā nepacietība rada medības par īsāku rindu. Jūs vēlaties, lai jūsu tīmekļa mitinātājs varētu pietiekami ātri ielādēt jūsu lapas, lai jūsu apmeklētāji nemeklētu vietni ar ātro izrakstīšanās līniju.

Uzticamība

Viena no visbiežāk sastopamajām tīmekļa mitinātāju problēmām ir tā, ka viņi pārāk maz noslogojas. Vai esat kādreiz devies iepirkties Melnajā piektdienā, lai iegūtu vislabāko cenu par karsto biļešu preci, tikai lai atrastu, ka veikals ir ar jaudu un gaidīšanas līnija atrodas pusceļā?

WordPress ir resursietilpīga lietojumprogramma, un ne visiem tīmekļa mitinātājiem ir vismodernākā aparatūra, kas tai ļauj spīdēt. Lai WordPress darbotos optimāli, ir nepieciešama tīmekļa mitinātāja, kas spēj darbināt PHP ar ātrumu 5.6 vai lielāku un kurai ir MySQL ar ātrumu 5.5 vai lielāku..

Visas vietnes laiku pa laikam samazinās, taču jūs vēlēsities zināt, ka jūsu tīmekļa mitinātājam ir liela ticamības vēsture ar WordPress vietnēm. Jūsu apmeklētāji nevar redzēt, ko jūs varat piedāvāt, ja viņi nevar iekļūt iekšā, lai redzētu jūsu izstrādājumus.

Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju nosūtīs jums brīdinājumu, kad vietne samazināsies. Ja saņemat pārāk daudz šo paziņojumu, sazinieties ar savu mitinātāju. Ja viņi to nevar atrisināt, ir pienācis laiks meklēt citu tīmekļa mitinātāju.

Drošība

Izvēloties tīmekļa mitinātāju, kas nepalīdz nodrošināt WordPress drošību, jūs esat gatavs visu veidu nejaukām problēmām. Ja jūsu tīmekļa mitinātājs ļauj hakeriem izslīdēt cauri plaisām, jūsu vietne kļūst neaizsargāta pret ļaunprātīgiem uzbrukumiem.

Gudrs hakeris var ievadīt skriptus, nozagt sīkdatnes no datora vai tīkla servera, instalēt ļaunprātīgu programmatūru vai manipulēt ar jūsu datiem. Viņi var arī izveidot jaunus kontus, izmantojot jūsu personīgo vai profesionālo informāciju, piešķirot viņiem visas lietotāja privilēģijas.

Atbalsts

Ja jūs Melnajā piektdienā esat šī slavenā veikala īpašnieks ar pircējiem, kas ir salikti ārpusē, noteikti vēlaties, lai viņi varētu iekļūt veikalā. Jūs arī vēlaties, lai pēc iekļūšanas viņiem būtu lieliska pieredze.

Apmeklētāji, kuri nevar atrast cenu par iecienītāko preci vai kuriem no caurs jumta pilošs ūdens pilina galvu, nebūs priecīgi. Klienti sagaida, ka vadītājs atrisinās lielas un mazas problēmas.

Jūsu tīmekļa resursdatoram ir serveris, bet jūs esat savas vietnes īpašnieks. Tāpat kā veikala vadītājam, iespējams, vajadzēs piezvanīt darbuzņēmējam, lai kaut ko labotu ēkā, jums, iespējams, būs jāzvana pie sava tīmekļa mitinātāja, ja vietne nedarbojas tā, kā vajadzētu.

Meklējiet tīmekļa mitinātājus, kas ir pieejami dienu un nakti. Ja rodas problēma ar jūsu vietni un jūs to nevarat labot īsā secībā, jūs zaudēsit trafiku.

Vietnes, kuru skaits ir daudz mazāks, meklētājprogrammās tiks vērtētas zemāk, tāpēc ir saprotams, ka, izvēloties tīmekļa resursdatoru, kas precīzi saskaņo ar WordPress, tiks uzlaboti jūsu SEO rezultāti..

Salīdzināti WordPress mitināšanas veidi

Ne katrs hostinga veids ir tikpat labs?

Tas atkal ir nepatiess, un patiesībā ir pieci dažādi hostinga serveru veidi. Šī ir viena no jomām, kur izmaksas diezgan labi atbilst pakalpojumu kvalitātei. Tālāk ir sniegts dažādu veidu tīmekļa mitinātāju piedāvāto serveru sadalījums:
Svarīga WordPress mitināšanas novērtēšana (no āboliem līdz apelsīniem)

 • Bezmaksas
 • Dalīta mitināšana
 • VPS
 • Pārvaldīta mitināšana
 • Dedicated hostings

Bezmaksas WordPress mitināšana

WordPress.com ļauj vietņu veidotājiem iegūt bezmaksas tīmekļa mitināšanu, izmantojot WordPress. Tas izklausās lieliski uz virsmas, taču ir arī daži trūkumi, izpētot atšķirību starp WordPress.com un WordPress.org.

Jums būs ierobežots tematu atlase, kas nozīmē, ka būs ierobežoti veidi, kā pielāgot vietni. Jūs joprojām varat izveidot pievilcīgu vietni. Tas, iespējams, nav viss, ko jūs varētu cerēt no tēmas.

WordPress.com neļaus jums iegūt funkcijas un spraudņus no trešajām personām drošības ievainojamības dēļ, tāpēc jums nāksies samierināties ar pamata funkcionalitāti. Tas nozīmē, ka nav iespēju izveidot dalības vietni, piedāvāt biļetenu vai palielināt savas vietnes ātrumu. Ir daži diezgan lieliski rīki, kas jums paliks garām.

Varbūt lielākais mīnuss ir tas, ka jūsu zīmols uz visiem laikiem tiks savienots ar WordPress ar domēna vārdu yourname.wordpress.com, lai gan par nelielu samaksu varat iegūt unikālu domēna vārdu.

Ja neviens no jums netraucē, iespējams, ir bezmaksas vietne WordPress.com. Jūs varat uzzināt vairāk mūsu bezmaksas WordPress mitināšanas lapā.

Dalīta WordPress mitināšana

Dalīts mitināšana nozīmē, ka jūsu vietne atrodas serverī, kas tiek koplietots ar simtiem citu vietņu. Tas nozīmē, ka jums visiem ir vienādi resursi. Kad visas šīs vietnes vienlaikus ir aizņemtas, ir mazāk resursu, lai apietu apkārt, un tas ir iemesls, kas izraisa vietņu avāriju.

Lielākais ieguvums ir tas, ka jums jāsadala visas izmaksas ar citām vietnēm, kas padara dalītu mitināšanu par pieejamu un populāru iespēju. Lielākā daļa labāko hostinga kompāniju sāk cenu, sākot no USD 5 līdz USD 7 mēnesī.

Ja jūsu mērķis ir palielināt vietnes apmeklētāju skaitu, jūs kādā brīdī varat pāraugt koplietoto resursdatoru. Tas ir pietiekams iemesls, lai meklētu tīmekļa mitinātāju, kurš vēlāk jūs varēsit jaunināt uz VPS vai speciālu serveri, ja jums tas būs vajadzīgs.

VPS WordPress mitināšana

Pakāpiens no dalītā mitināšanas ir VPS (virtuālais privātais serveris). Šāda veida izkārtojumos jūsu servera telpa joprojām tiek koplietota ar citām vietnēm, taču parasti to būs daudz mazāk. Vēl viens svarīgs VPS ieguvums ir tas, ka vietņu īpašniekiem tas nodrošina zemu piekļuvi dažām administratīvajām funkcijām.

Plašāka kontrole, paaugstināta drošība un lielāka ietilpība ir ļoti labi iemesli, lai dotos uz VPS tīmekļa resursdatoru, ja jūsu vietne saņem daudz trafika, taču paredzat, ka maksās nedaudz vairāk (lai arī apkārt ir dažas lētas VPS mitināšanas iespējas).

Pārvaldītā WordPress tīmekļa mitināšana

Augstākais un dārgākais tīmekļa mitināšanas līmenis tiek pārvaldīts. Pārvaldīta tīmekļa mitināšana ir vispiemērotākā īpašniekiem, kuriem ir aizņemtas vietnes, ja īpašniekam nav laika vai tehnisko iespēju tikt galā ar servera darbībām un problēmām..

Pārvaldīta tīmekļa mitināšana ir paredzēta vietnes īpašniekam, kurš vēlas piezvanīt tehniskajam personālam ar īstu vārdu, kurš, izmantojot vienu zvanu, var novērst visu, ko īpašnieks vēlas mainīt vai labot. To var atļauties arī vietnes īpašnieks.

Ja tas izklausās pēc kaut kā jums nepieciešama, ieskatieties mūsu rakstā par vislabāk pārvaldīto WordPress mitināšanu.

Veltīta WordPress mitināšana

Ja jūsu vietne ietilpst 2% no visām biznesa vietnēm un emuāriem, kas kļūst par visaugstākajiem panākumiem, ir pienācis laiks pāriet uz īpašu serveru mitināšanu. Jūsu tīmekļa mitinātāja pakalpojumu sniedzējs labprāt mitinās jūsu vietni serverī, kas paredzēts tikai jūsu vietnei. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par citām vietnēm, kas iekļūst jūsu vietnēs vai izjauks to bezsaistē. Vienīgās jūsu vietnes ievainojamības ir jūsu pašas.

Tāpat kā cita veida serveriem, izmaksas balstīsies uz servera jaudu un vietnes un atbalsta pārvaldības līmeni, ko jums nodrošina tīmekļa resursdators..

Šeit ir 12 labākie WordPress mitināšanas pakalpojumi

 • HostGator
 • WP dzinējs
 • BlueHost
 • DreamHost
 • Kustībā
 • Vietne
 • GreenGeeks
 • A2Nomāt
 • Hostinger
 • Kustībā
 • Vietne5
 • iPage

1. Hostgator (labākais WordPress hostings kopumā)

Lietotājiem patīk daudzas lietas, kas saistītas ar Hostgator, sākot ar viena klikšķa instalēšanu un beidzot ar spēcīgu uptime procentuālo daudzumu līdz diennakts atbalstam. Vairāk nekā 8 miljoni domēnu palielina to popularitāti. Tas slavenā saskarnē ar WordPress.

Hostgator ir mitināšanas hostinga plāni. Lielākā daļa lietotāju ir diezgan apmierināti ar Baby Plan, taču ir arī daudz jauninājumu, ieskaitot dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu un speciālu mitināšanu. Dalītais hostinga plāns piedāvā trīs pakalpojumu līmeņus – perēšanas plānu, mazuļa plānu un biznesa plānu. Zīdaiņu plāns sākas apmēram 4 USD mēnesī (taču, izmantojot zemāk esošo saiti, ir pieejama piemērota atlaide).

Ir dažas lietas, kas lietotājiem nepatīk attiecībā uz Hostgator. Viņi piedāvā milzīgu daudzumu domēna vārdu, un viņiem pat ir piedāvājums mūsu saitē (zemāk), kur varat bez maksas iegūt savu domēna vārdu.

Vietnei HostGator nav daudz, kas nepatīk, un pirms visa pārējā saraksta apskatīšanas mēs aicinām jūs apskatīt viņu piedāvātos piedāvājumus..

2. WP dzinējs

Pēc daudzu WordPress lietotāju domām, WP Engine ir labāko WordPress mitināšanas vietņu “zelta standarts”. Jūsu ikmēneša maksa par WP Engine nāk ar ekspertu komandu, kas zina WordPress no iekšpuses. Tehniskais serviss un atbalsts ir vismodernākais, un WordPress mitināšanas dizains tiek nodrošināts tieši WordPress vietnēm, lai padarītu tās gludu un zibens ātru.

Ja jūs meklējat tīmekļa mitinātāju, kas rūpējas par visām jūsu uzturēšanas problēmām, piemēram, motīvu un spraudņu atjaunināšanu, WP Engine iekļauj rēķinu.

WP Engine rūpēsies arī par dublējumu veikšanu katru dienu, tāpēc nav jāuztraucas par datu zaudēšanu.

WP Engine nav labākā WordPress mitināšanas pakalpojuma lētākā iespēja, taču, ja esat pārāk aizņemts, lai veiktu vietnes pārvaldības uzdevumus, vai arī jūs vienkārši labprātāk maksājat kādam par jums, tas darbojas lieliski. WP Engine plusi lielākoties pārsniedz mīnusus.

Iespējams, ka lielākais mīnuss WP Engine izmantošanai ir izmaksas. Iegūstiet WP Engine savai personīgajai vietnei tikai par USD 29 mēnesī. WordPress ir arī pricier jaunināšanas paketes Professional, Business, Premium un Enterprise Grade.

3. Bluehost WordPress mitināšana

Ja meklējat vienu no labākajiem WordPress mitinātājiem koplietotā serverī, paskatieties uz Bluehost. Visā pasaulē Bluehost saņem lieliskas WordPress mitināšanas atsauksmes par to, ka ir viens no labākajiem mitināšanas pakalpojumiem. Tas tika dibināts 1996. gadā, padarot to par vienu no vecākajiem tīmekļa mitinātājiem.

Pēc pašu WordPress domām, Bluehost oficiāli ir viens no labākajiem WordPress mitināšanas uzņēmumiem, kas tam piešķir uzticamu firmas vārdu. Bluehost ir nopelnījis savu reputāciju kā uzticams tīmekļa resursdators ar lielu uptime procentuālo daļu, pat ja trafiks ir liels.

Bluehost ekspertu atbalsts ir pieejams visu diennakti, izmantojot tālruni, e-pastu vai tiešraides tērzēšanu. Viņi piedāvā arī plašu tīmekļa mitināšanas iespēju klāstu, tāpēc nav pārsteigums, ka Bluehost mazajiem uzņēmumiem piešķir augstu cenu.

Ja par Bluehost ir kaut kas negatīvs, tas nozīmē, ka nav ērtu ikmēneša dalīta hostinga plānu. Lietotājiem būs jāinstalē papildinājumi gandrīz visam. Vietne tiek pārdota agresīvi, kas var būt diezgan kaitinoša.

Bluehost ir izveidojis jauku mazu video, kurā apkopoti viņu WordPress pakalpojumi šeit:

4. DreamHost

DreamHost ir mājvieta vairāk nekā 600 000 WordPress emuāru un vietņu. DreamHost lietotāji saņem viena klikšķa WordPress instalēšanu un izvairās no iestatīšanas maksas. DreamHost ir vairāk nekā 15 gadus vecs, un tai ir augsta reputācija, kas padara tīmekļa mitināšanu vieglu.

Viens no labākajiem DreamHost ieguvumiem ir tas, ka tas automātiski instalē WordPress atjauninājumus. Dreamhost lepojas ar neierobežotu vietu un joslas platumu, padarot to par vienu no labākajiem un ātrākajiem WordPress tīmekļa mitinātājiem.

Lietotāji saņem pielāgotu informācijas paneli, kas viņiem ļauj pielāgot vietni viņu sirds saturam. Negatīvie ir tas, ka faktiski ir maz dizaina rīku. Jūs varat iegādāties papildu rīkus, taču izmaksas var būt saistītas. Izdomāta vietne vietnē Dreamhost var sagraut banku.

5. InMotion

InMotion ir cienījama vēsture par uzticamu darbību. Lielākā daļa tehnoloģiju lietpratīgo cilvēku piekrīt, ka inMotion ir viens no spēcīgākajiem darbības periodiem. Kad jūs apvienojat uzticamību un spēcīgu tehnoloģiju atbalstu, inMotion ir labākais sāncensis kā WordPress hostinga zīmols. Jūs saņemat arī bezmaksas domēna vārdu.

Vietņu īpašnieki, kas vēlas augt, novērtēs daudzos pieejamos web hostinga pakešu jauninājumus. Lietotāji var saņemt pārvaldītu mitināšanu tikai par 40 USD mēnesī un par stundu saņemt pakalpojumu stundu.

Tehniskā atbalsta pamatā ir tepat ASV. Lietotāji var saņemt palīdzību, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni vai e-pasta biļeti. Papildus personīgas palīdzības saņemšanai lietotāji var atrast daudz resursu, izmantojot savu atbalsta lapu, lietotāju rokasgrāmatas un konsultācijas.

InMotion saņem augstāko novērtējumu no vairuma lietotāju par ātrumu. Tā var būt vienīgā tīmekļa resursdators, kas saviem lietotājiem dod iespēju izvēlēties datu centru vai nu austrumu, vai rietumu krastā.

InMotion izmantošanai ir tikai daži mīnusi. Šī tīmekļa mitinātāja mēdz būt pārāk draudzīga reklāmdevējiem, kas var būt diezgan kaitinoša, mēģinot piekļūt informācijas panelim. Vienīgais trūkums ir tas, ka viņi iekasē papildu maksu par vairākām vietnēm, taču tas katrā ziņā neietekmē pārāk daudz lietotāju.

6. Vietnes laukums

Vietnes popularitāte kļūst par vienu no labākajām WordPress mitināšanas vietnēm, pateicoties ātrajam ātrumam un spēcīgiem drošības risinājumiem. Lietotājiem, kuriem nepatīk veikt apkopi, patiks automātiskās dublējumkopijas, ko nodrošina vietne Siteground.

Lielākā daļa vietņu recenzentu piešķir Siteground augstākās atzīmes par diennakts atbalstu, ko atbalsta viņu kā oficiāla WordPress ieteiktā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja statuss. Viņu tehniskais atbalsts ir pretrunā tikai ar izcilību klientu apkalpošanā.

Negatīvi vērtējot, tie nepiedāvā tik daudz, cik citi tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzēji, tā uzglabāšanas vai joslas platuma ziņā. Vietnes vietnei nav tik spēcīgu funkciju piedāvājuma, salīdzinot ar konkurējošajiem WordPress tīmekļa mitinātājiem, taču to ir pietiekami daudz, lai padarītu to par sāncensi.

Daži vārdi par tīmekļa mitināšanu un izmaksām

Viena no priekšrocībām, ko piedāvā daudzi tīmekļa mitinātāji, ir bezmaksas domēna vārds. Tas var būt nedaudz maldinošs. Kā minēts iepriekš, jūs varat iegūt bezmaksas domēnu no WordPress.com. Tas izskatīsies kaut kas līdzīgs johndoe.wordpress.com.

Sākumā tas var būt lieliski, bet, ja jūsu zīmols patiešām sāk darboties un jūs izvēlaties jaunināt uz dalītu vai VPS resursdatoru, jūs riskējat zaudēt savu domēna vārdu. Ja tas notiek, ir veidi, kā novirzīt vietni uz jauno domēna vārdu.

Ja joprojām vēlaties bezmaksas domēna vārdu kā pastāvīgo domēnu, sazinieties ar savu tīmekļa mitinātāju, lai uzzinātu, kas notiek ar jūsu domēna vārdu, ja jūs pārietat uz citu resursdatoru.

Tas ir pietiekami viegli, lai novērstu uzmanību no īpaši lētas WordPress mitināšanas reklāmām. Viens dolārs mēnesī izklausās diezgan lieliski, vai ne? Ņemiet vērā, ka vienīgais veids, kā uzņēmums var nodrošināt mitināšanu un atbalstu USD 1 mēnesī uz abonentu, ir veikt diezgan nopietnus apjomus..

Atcerieties, ka vislabāko WordPress tīmekļa mitinātāju ieteiktie vārdi ir atbalsts, uzticamība, drošība un atbalsts. Tīmekļa mitinātājs, kurš maksā ļoti maz, sniegs mazāk par visiem šiem svarīgajiem pakalpojumiem. Zemas izmaksas ne vienmēr ir pielīdzināmas kvalitatīvai tīmekļa mitinātājai.

Pirms apskatīt izmaksas, ir vērts izpētīt tīmekļa mitinātāja datus. Populārie tīmekļa mitinātāji nozīmē, ka viņiem ir daudz apmierinātu klientu. Ir grūti norādīt uz vadošo tīmekļa mitinātāju, taču, izvēloties pazīstamu tīmekļa mitinātāju, jums, visticamāk, būs diezgan laba pieredze. Ietaupot laiku un mierīgi, ir daudz, ja izmantojat vietni.

Turklāt jūs varat iegūt vislabāko WordPress mitināšanu tikai par dažiem papildu dolāriem mēnesī.

Vislabākais WordPress mitināšana: iesaiņojums

Tagad jums vajadzētu būt diezgan labai idejai par to, kāds serveris vislabāk kalpos jūsu mērķim. Jūs, iespējams, arī zināt, ka jums ir jāmeklē ātrums, uzticamība, drošība un atbalsts par izmaksām.

Netrūkst labu WordPress mitināšanas (pat ja vēlaties bezmaksas WordPress mitināšanu), taču tagad jūs viegli varēsit noteikt labākās WordPress mitināšanas vietnes.

Šeit ir ekskluzīvs BONUS DEAL JUMS:

Es esmu sarunājis ar HOSTGATOR ar ĪPAŠU ATLAIDI tikai jums, mani emuāru lasītāji, tāpēc jūsu WordPress mitināšanas izmaksas var būt tik zemas kā USD 2,64 mēnesī! ar bezmaksas domēna vārdu!

Nekur labāks darījums nenotiks. Steidzies! Tas ir paredzēts tikai ierobežotu laiku!

Piedāvājums beidzas tikai līdz 2020. gada maija beigām!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map