WordPress vs GoDaddy 2020. gada salīdzinājums: kura ir labākā mitinātāja?

Kad jūs nolemjat izveidot uzvarošu emuāru vai vietni, viena lieta, kas jums jāsaprot, ir tīmekļa mitināšana. Bet kā pārpildītajā tirgū izvēlēties pareizo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju? Divi izcili vārdi internetā šodien ir WordPress (WP) un GoDaddy.


WordPress ir bezmaksas satura pārvaldības sistēma (CMS), kuru vairāk nekā 30% vietņu izmanto visā pasaulē, savukārt GoDaddy ir sevi nosaukusi par kopīgu mitināšanas un domēna reģistrācijas līderi. Lai gan WordPress nespecializējas tīmekļa mitināšanas pakalpojumos, tam ir labas iespējas, kas ir ideāli piemērotas personīgai lietošanai un jaunizveidotiem uzņēmumiem. Tajā pašā piezīmē GoDaddy nesniedz CMS pakalpojumus, bet tai ir viena klikšķa WordPress instalēšanas iespēja jums.

Šajā WordPress salīdzinājumā ar GoDaddy salīdzinājumu es dziļāk iedziļinos katrā pakalpojumu sniedzējā, lai izveidotu galvenās funkcijas, plānus, vietņu veidošanas iespējas un plusus. & mīnusi Padziļiniet šo detalizēto pārskatu, lai noteiktu, kura opcija jums ir vispiemērotākā.

HostGator logotips

Mūsu izvēlētais tīmekļa mitināšanas numurs 1:
Saņemiet visaugstāk novērtēto hostingu tik maz, cik par
Mēnesī 2,64 USD

StartBloggingOnline.com apstiprināta mitināšana

Vēsture

WordPress ir vadošā CMS mūsdienās, to izmanto vairāk nekā 30% vietņu visā pasaulē. To uzsāka 2003. gadā Metjū Mullenvega un Maiks Mazais, kuri vēlējās izveidot labi izstrādātu personisko izdošanas sistēmu.

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā nodot ārpakalpojumus kvalitatīvam saturam
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm

Laika gaitā WordPress ir attīstījies tā atvērtā koda rakstura dēļ, kas palīdz piesaistīt talantīgus dizainerus, izstrādātājus, emuāru veidotājus un pētniekus. Tas jums piedāvā unikālas iespējas izveidot un kopīgot jebko, sākot no personīgiem zīmējumiem un beidzot ar pasauli mainīgiem atklājumiem. Pat ja jūs neesat lietpratējs, WP ļauj jums izmantot ekspertus, lai palīdzētu jums pielāgot jūsu platformu.

GoDaddy ir publiski tirgota amerikāņu firma, kas specializējas tīmekļa mitināšanā un domēnu reģistrācijā. Uzņēmumu 1997. gadā izveidoja Bobs Parsons, kurš pārdeva savu finanšu programmatūras firmu, kas minēta kā Parsons Technology, lai finansētu ienesīgāku tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Sākotnēji tas tika palaists kā Jomax Technologies, bet vēlāk tika mainīts uz GoDaddy Group, Inc.

Kopš darbības sākuma GoDaddy ir stabili audzis, līdz 2017. gada sākumam sasniedzot 17 miljonus klientu. 2018. gadā tam bija vairāk nekā 62 miljoni domēnu un tas tika klasificēts kā lielākais tīmekļa mitinātājs pēc tirgus daļas. Tajā pašā gadā GoDaddy lielāko daļu savas infrastruktūras novirzīja uz Amazon Web Service (AWS) kā stratēģiju klientu vērtības palielināšanai..

Tā kā WordPress un GoDaddy galvenie mērķi ir atšķirīgi, atšķiras arī to iespējas. Šeit ir norādītas dažas galvenās funkcijas, kuras jums vajadzētu sagaidīt no katra pakalpojumu sniedzēja:

WordPress

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO)

Neatkarīgi no tā, vai jums jau ir vietne vai arī esat to izveidojis, izmantojot WP vietņu veidotāju, jums tā būs jāoptimizē, lai meklētājprogrammas iegūtu labāku vērtējumu. WordPress SEO funkcija ļauj jums optimizēt vietni, lai nodrošinātu lielāku trafiku un labāku lietotāja pieredzi.

SEO rīks palīdz jums pārbaudīt vietnes redzamību, identificēt kļūdas un ģenerēt uzlabojumu priekšlikumus. Jums patiks tas, ka WordPress ļauj arī integrēties ar citiem SEO rīkiem, piemēram, Google Console un Google Analytics.

Izdevējdarbības rīki

Šīs funkcijas ir izveidotas, lai palīdzētu jums izveidot lielisku saturu jūsu vietnei. Rīki ietver redakcijas kalendāru, lai palīdzētu plānot vietnes saturu, un paziņojumus, lai brīdinātu komandu par pēdējiem notikumiem jūsu vietnē.

Citos publicēšanas rīkos ietilpst redakcijas komentāri, kas ļauj atstāt komentārus vietnes autoriem / izstrādātājiem un ļauj viņiem arī atstāt atsauksmes, kā arī satura pārskats, kas sniedz jums iespēju ritināt un analizēt autoru saturu. Es atklāju, ka satura pārskats ir iespaidīgs, jo tas palīdz jums noteikt lielisku saturu un uzlabot zemas kvalitātes saturu.

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

WordPress motīvi

Šī funkcija piedāvā jaunu iespēju vietnes vai emuāra uzlabošanai. Tomēr ādas piedāvā vairāk. Ja veidojat vietni, tas nozīmē, ka ir mainījies tās dizains.

Motīvi nodrošina papildu kontroli pār prezentāciju un vietnes izskatu, nemainot pamata programmatūru. Kad izvēlaties jaunu motīvu, tam var būt arī pielāgoti veidņu faili, stila lapas un kodi.

Zemāk esošajā videoklipā ir parādīts, kas ir WordPress motīvi:

Ej tēti

Kopš darbības uzsākšanas 1997. gadā GoDaddy vadība ir izveidojusi platformu ar jaunām funkcijām, lai nodrošinātu labāku klientu vērtību. Tāpat kā WordPress, es atklāju, ka GoDaddy komanda ir ļoti inovatīva, veidojot jaunas, iespaidīgas funkcijas. Šeit ir šo funkciju paraugs:

Droša ligzdas slāņa (SSL) sertifikāti

SSL sertifikāts ir viens no drošības līdzekļiem, ko GoDaddy izmanto, lai garantētu jūsu vietnei labāku drošību. Tas ir protokols, ko izmanto konfidenciālu datu pārraidei internetā. SSL šifrē savienojumu, lai samazinātu hakeru uzbrukuma risku.

Šī WordPress vs GoDaddy salīdzināšanas laikā mani pārsteidza šī funkcija, jo tā sniedz jums pārliecību, ka klienta veikto vaicājumu vai atbildes no servera nevar viegli pārtvert. Tas padara mitināšanas pakalpojumu sniedzēju par lielisku iespēju, pat ja jūsu bizness apstrādā sensitīvu klienta informāciju, piemēram, pasūtījumus.

Pasākumu kalendārs

Šī ir viena no izšķirošajām GoDaddy mitināšanas funkcijām, kuras mērķis ir palīdzēt efektīvi plānot operācijas. Jūs varat plānot jauninājumus, laiku, lai pievienotu jaunu saturu, vai pat palaist atjauninājumus. Ja jūsu vietnei ir dažādas mārketinga komandas, tad notikumu kalendārs tām var arī signalizēt par gaidāmajiem notikumiem.

Inventārs & pasūtījuma izsekošana

Ja jums ir e-komercijas vietne, es atklāju, ka šī funkcija ir būtiska, izsekojot konkrētiem pasūtījumiem. Tas ļauj viegli sasaistīt konkrētus pasūtījumus ar tādiem aspektiem kā pārvadāšana, cenas un pieejamie krājumi. Tas ir noderīgi arī, pārbaudot krājumus vai pasūtot jaunus produktus.

Mārketinga kampaņu izsekošana

Uzsākot mārketinga kampaņu, šī funkcija ļauj jums izsekot tās norisei. Neatkarīgi no tā, vai tā ir e-pasta vai video mārketinga kampaņa, GoDaddy palīdzēs jums uzzināt, vai viss norit labi.

Lai iegūtu vairāk no mārketinga izsekošanas funkcijas, mārketinga kampaņas sākumā ir saprātīgi noteikt skaidrus īstermiņa un ilgtermiņa mērķus. Pēc tam jums jāizmanto rīks, lai noteiktu, vai jūs dodaties kursā vai nē. Ja atklājat, ka kampaņa nesasniedz paredzēto mērķi, apsveriet iespēju to vēlreiz apskatīt un sāciet izmaiņas.

Izmantojot funkcijas un to pielietojumu, es atklāju, ka GoDaddy un WordPress ir nominālvērtībā. Abi zīmoli ir pielikuši daudz pūļu un resursu, lai uzlabotu savas īpašības, lai klienti būtu labāk apmierināti.

Vietnes veidotājs WordPress

WordPress logotipsLai gan WordPress var tehniski dēvēt par emuāru veidošanas programmatūru, citi vārdi, kas tiek izmantoti tās aprakstīšanai, ietver: satura pārvaldības sistēmu (CMS), vietņu veidotāju un pat e-komercijas platformu. Tas ir piemērots visām definīcijām, jo ​​tas ir daudzpusīgs vietņu veidošanas rīks. Kā atvērtā koda platformu WP kodolu var viegli pielāgot, lai apmierinātu gandrīz visas vietnes veidošanas vajadzības.

Lai izmantotu vietņu veidotāju, jums vispirms jāsāk ar WordPress instalēšanu un konfigurēšanu. Pēc tam jūs varat augšupielādēt savus hiperteksta iezīmēšanas valodas (HTML) failus un stila lapas, lai sāktu vietnes pielāgošanu. Būvētājs ļauj jums pārbaudīt arī tūkstošiem iepriekš sagatavotu vietnes tēmu, lai noskaidrotu, kā vietne tiks pabeigta.

Mani pārsteidza WordPress veidotāja redaktors, kas vienkāršo visu jaunas vietnes vai emuāra izveidošanas procesu. Redaktors izskatās kā parasts vārdu procesors, bet patiesībā tas ir kas vairāk.

Redaktoru var viegli izmantot, lai no datora vai URL atlasītu attēlu, audio un video failus un pievienotu tieši savai jaunajai vietnei. Ja atlasāt vairākus videoklipus vai attēlus, tas automātiski veido galeriju un ļauj jums tos parādīt kā sīktēlu režģi, slaidrādi vai mozaīku..

GoDaddy vietnes veidotājs

Tāpat kā WordPress, GoDaddy ir vienkāršojis savu vietņu veidotāju, lai jūs varētu viegli izveidot uzvarētāju vietnes un emuārus. Vietnes veidotājs piedāvā arī daudzas iespējas jūsu vietnes pielāgošanai.

Tas nodrošina piekļuvi vairākām veidnēm, lai dažu minūšu laikā jūs varētu izveidot jaunu emuāru, biznesa, personisko vai e-komercijas vietni. Varat arī pievienot videoklipus, attēlus un audio failus vai iekļaut veidlapas, lai ļautu cilvēkiem reģistrēties.

GoDaddy vietnes veidotājs ir lielisks rīks mazajiem uzņēmumiem, kas nodrošina uzņēmējdarbību tiešsaistē par zemām izmaksām. Tas ir arī labs risinājums progresīvām vietnēm, lai pievienotu noderīgas funkcijas, piemēram, e-pasta mārketingu, veidlapas vai pilnīgi jaunus e-komercijas veikalus.

Vietnes veidošanā WordPress ir garāks nekā GoDaddy. Tas ļauj jums izveidot jebkura veida vietni, un jūsu jaunajai vietnei ir vairāk veidņu un motīvu. Mani pārsteidza viņu apņemšanās pastāvīgi uzlabot tēmas atbilstoši jaunajām klientu vajadzībām.

Tuvāk apskatot WordPress piedāvātos mitināšanas plānus, atklājas, ka tas ir paredzēts maziem uzņēmumiem, iesācējiem un personīgiem lietotājiem. No otras puses, GoDaddy plāni ir izstrādāti, lai rūpētos gan par iesācējiem, gan pieredzējušiem uzņēmumiem.

WordPress

Personīgais plāns (USD 5 mēnesī)

 • darījums personīgai lietošanai
 • Bezmaksas domēns 12 mēnešus
 • Tiešraides tērzēšana un e-pasta atbalsts
 • 6 GB vietņu krātuve
 • Pamata dizaina pielāgošana
 • Desmitiem bezmaksas tēmu

Premium plāns (USD 8 mēnesī)

 • Labi ārštata darbiniekiem un uzņēmējiem
 • Bezmaksas domēns 12 mēnešus
 • Tiešraides tērzēšana un e-pasta atbalsts
 • Neierobežots premium tēmu skaits
 • 13 GB vietņu krātuve
 • Video preses atbalsts

Biznesa plāns (USD 25 mēnesī)

 • Ideāli piemērots maziem uzņēmumiem
 • Bezmaksas domēns 12 mēnešus
 • Tiešraides tērzēšana un e-pasta atbalsts
 • Neierobežots premium tēmu skaits
 • Uzlabota dizaina pielāgošana
 • VideoPress atbalsts
 • Google Analytics integrācija

GoDaddy vietnes veidotājs

 • Diennakts klientu atbalsts
 • Atbalsta 1 vietni
 • 100 GB vietņu krātuve
 • Nemēra joslas platums
 • Bezmaksas domēna un uzņēmuma e-pasts
 • Diennakts klientu atbalsts
 • Neierobežots vietņu skaits
 • Neierobežota krātuve
 • Neierobežots joslas platums
 • Neierobežoti apakšdomēni
 • Neierobežota krātuve
 • Neierobežots joslas platums
 • Neierobežots vietņu skaits
 • Bezmaksas SSL (Secure Socket Layer) sertifikāts
 • Neierobežota datu bāze
 • Neierobežots joslas platums
 • Neierobežota vietņu glabāšana
 • Neierobežots vietņu atbalsts
 • Optimāla vietņu trafika
 • Bezmaksas SSL sertifikāts
 • Neierobežota datu bāze

Šajā Godaddy tīmekļa mitināšanas un WordPress mitināšanas plānu salīdzināšanas laikā bija redzams, ka GoDaddy piedāvā vairāk plānu un funkciju par pieņemamām cenām. Piemēram, kaut arī WordPress personīgajam plānam ir izmērīts joslas platums un tas piedāvā tikai 6 GB krātuves, tas tiek pārdots par USD 5 mēnesī. Tomēr GoDaddy’s Economy plāns, kas tiek uzskatīts par līdzvērtīgu, nodrošina neierobežotu joslas platumu un 100 GB vietas krātuvi, un tam ir 2,99 USD mēnesī..

Uzņemšanas plānos acīmredzami labāka izvēle ir GoDaddy. Tas piedāvā lieliskas iespējas, piemēram, neapmēra joslas platumu, kas garantē labāku sniegumu.

Pirms varat izvēlēties izvēlēties WordPress vai GoDaddy, ir svarīgi rūpīgi izpētīt šādus plusus un mīnusus..

WordPress

 • Piedāvā ļoti pielāgojamas funkcijas un funkcionalitāti, izmantojot daudzveidīgās tēmas un spraudņus
 • Savā WordPress vietnē varat viegli iekļaut trešo pušu rīkus, piemēram, Google Analytics
 • Piedāvā profesionālu atbalstu, kā arī uztur lielu zināšanu bāzi, kas ļauj ātri saņemt palīdzību
 • Tam uzticas milzīga tiešsaistes kopiena visā pasaulē
 • Tādas augstākā līmeņa funkcijas kā Google Analytics integrācija un SEO rīki ir pieejami tikai dārgajā biznesa plānā

Ej tēti

 • Numur viens globālais domēna vārdu reģistrators, padarot domēna vārda izvēli vienkāršu
 • Piedāvā plašu lietotāju plānu klāstu, lai nodrošinātu, ka varat viegli atrast savai vietnei piemērotāko variantu
 • GoDaddy piedāvā augstu darbspējas laiku – 99,99%, kas nodrošina jūsu vietnes vienmēr pieejamību
 • Nodrošina nemērķētu joslas platumu, kas palīdz uzlabot vietnes veiktspēju
 • Piedāvā profesionālu atbalstu, izmantojot vairākus kanālus, piemēram, tiešraidi un zināšanu bāzi
 • Tādas augstākā līmeņa funkcijas kā Google Analytics integrācija un SEO rīki ir pieejami tikai dārgajā biznesa plānā

Un uzvarētājs ir… GoDaddy

Pēc šī pārskata par mitināšanu vietnē WordPress vs GoDaddy es nonācu pie secinājuma, ka abi pakalpojumi ir rūpīgi izstrādāti, lai sniegtu vismodernāko lietotāja pieredzi. Tie ir iesaiņoti ar iespaidīgām funkcijām, un to atbalsta pakalpojumi ir lieliski.

Šie ir galvenie atribūti, kuru dēļ mitināšanas pakalpojumu sniedzēji tirgū iegūst milzīgu klientu bāzi. GoDaddy ir garāks, pateicoties daudzveidīgajiem plāniem, kuru cena ir rūpīga gan iesācējiem, gan pieredzējušiem uzņēmumiem.

Es atklāju, ka WordPress ir labs sākumpunkts, ja esat jauns Web hostinga lietotājs. Tomēr ir svarīgi būt gatavam migrēt uz jaudīgāku pakalpojumu sniedzēju, tiklīdz jūsu vietne pieaugs.

Lai Web hostings iegūtu vairāk vērtības, es ļoti iesaku jums iet kopā ar uzvarētāju. GoDaddy ir labāks risinājums.

HostGator logotips

Mūsu izvēlētais tīmekļa mitināšanas numurs 1:
Saņemiet visaugstāk novērtēto hostingu tik maz, cik par
Mēnesī 2,64 USD

StartBloggingOnline.com apstiprināta mitināšana

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map