Homestead pārskats 2020: viss, kas jums jāzina!

Homestead ir viens no tiem tīmekļa mitinātājiem, kas lido zem radara. Viņi darbojas jau ilgu laiku kopš 1996. gada, taču viņi nekad nav paveikuši lielu sprādzienu tīmekļa telpā, un, pastāvot spēcīgai konkurencei, piemēram, Weebly, Wix un Squarespace, jums varētu rasties jautājums, vai šis pakalpojums ir pat ir vērts laiku pārdomāt.


Viņi, šķiet, piedāvā to, ko nepieredzējuši tīmekļa jaunie speciālisti meklētu, lai izveidotu savu pirmo vietni. Viņiem ir vietņu veidotājs, viņiem ir mitināšanas plāni ar dažādu līmeņu resursu piešķiršanu, bet kaut kas šķiet izslēgts.

Lielākā daļa vietņu Homestead.com pārskatu to uzņem, un, maigi izsakoties, tie nav laipni. Ko dod? Kāpēc Homestead paliek putekļos? Mēs redzēsim, vai mēs to varam uzzināt šodienas Homestead mitināšanas pārskatā.

Mūsu sētas vērtējums

2/5

Vispirms noņemsim to no ceļa. Šīs negatīvās Homestead tīmekļa vietnes atsauksmes ir par naudu. Šis pakalpojums pats par sevi nav slikts, taču ir novecojis.

Homestead tīmekļa mitināšana ir mīlīga, tai nav nozīmīgu iezīmju un bāla, salīdzinot ar dažām labākajām iespējām. Labākajā gadījumā tas ir 2/5.

Lauku mājas apskats

sētas-atsauksmesHomestead piedāvā neparastu funkcionalitāti, un pat dažas no tās pozitīvajām īpašībām jūtas kā tirgū jau esošu sarežģītāku sistēmu “vienkāršās” versijas.

Tomēr tie nav visi sliktie, bet patiesībā ir ieguvuši dažas vērtīgas priekšrocības.

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā izmantot kvalitatīva satura ārpakalpojumus
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm

Lauku sētas atsauksmes: plusi & mīnusi

Viņu vietņu veidotājs strādā tiešsaistē un bezsaistē (Sorta)

Sākumā tas šķiet liels plus. Ja varat lejupielādēt viņu programmatūru, tas nozīmē, ka varat to izmantot visur, kur atrodaties, pēc tam augšupielādējiet savu vietni, kad esat pabeidzis, veicot visas nepieciešamās korekcijas, pareizi?

Nepareizi, diemžēl. Lai gan jūs varat lejupielādēt vietnes veidotāju, jums pēc tam jābūt pieslēgtam internetam, lai izmantotu tā funkcijas. Tas pilnībā noliedz iemeslu, kāpēc, iespējams, esat to lejupielādējis. Turklāt vietnes veidotājs patiešām nav nekas īpašs.

Jūs varat izvēlēties kādu no ierobežotajām veidnēm, bet, godīgi sakot, viņiem tas nav daudz. Lielākā daļa izskatās, ka ir iestrēguši 2000. gadu sākumā, un viņiem ir nepieciešama neliela atjaunināšana.

Pēc tam varat vilkt un nomest dažus lappuses elementus, kas lielākoties ir skaidri un viegli, taču viss jūtas drūms, novecojis un darboties nepieciešams. Jūs nevarat iestatīt teksta un citu opciju globālos stilus (tas nozīmē, ka katrs no tiem ir jāmaina atsevišķi), un fotoattēlu un tamlīdzīgu lapu rediģēšanas iespējas ir minimālas.

Vienkārši apskatiet video, kurā darbojas tīmekļa veidotājs un spriežiet pats:

Papildu apsvērumi

Es to teikšu par Homestead; tie padara jūsu vietnes analīzes veikšanu vienkāršu. Nav vispār jāinstalē trešās puses programmatūra.

Sākotnējā vizītē varat redzēt, cik daudz cilvēku ierodas, kad ir sastrēgumstundas, kad saturs darbojas vislabāk, no kurienes tiek novirzīti apmeklētāji un vēl daudz vairāk. Žēl, ka tik labi pārdomātu izsekošanu neatbalsta pilnvērtīgāka mitināšanas un dizaina programmatūra.

Plāni piedāvā maz resursu

Lauku sēta dod jums iespēju izvēlēties trīs dažādus plānus. Izklausās labi, taču plāni pārāk neaizkavē resursus un tiem tiek piedāvāta pārāk augsta cena:

 • Sākums: 7,99 USD / mēnesī. 25 MB krātuve. 5 GB joslas platums. 1 vietnes / 5 lappušu ierobežojums.
 • Uzņēmējdarbība: USD 22,99 mēnesī. 5 GB krātuve. 100 GB joslas platums. 3 vietņu / 100 lapu ierobežojums.
 • Biznesa Plus: USD 62,99 mēnesī. 10 GB krātuve. 500 GB joslas platums. Nav vietņu / lapu ierobežojumu.

Liekas, ka viņi ir niķeli mazinoši klienti, kuru funkcionalitāte ir pārbaudītākā. Nav lieliska stratēģija, it īpaši, ja jūs varat iegūt daudz vairāk no Weebly, Wix, Squarespace vai gandrīz jebkura cita vietnes veidotāja / resursdatora tirgū..

Viņi maksā par tiešsaistes veikala izveidošanu

Vai vēlaties e-komercijas risinājumus? Tad jūs maksājat papildus. 14,99 USD / mēnesī, lai izveidotu vienkāršu veikalu ar ierobežotām iespējām. Nav krājumu pārvaldības. Nav kuponu vai pārdošanas jūsu klientiem. Nav iebūvētu nosūtīšanas iespēju.

Šīs ir funkcijas, kas standarta komplektācijā ietilpst ar citiem tīmekļa mitinātājiem, un Homestead ir nolēmusi sākt izspiest no klientiem papildu monētas, lai sniegtu visvienkāršākos pakalpojumus..

Nav mobilo rīku

Mūsdienās vairums tīmekļa veidotāju automātiski ģenerēs vietni mobilajām ierīcēm. Vismaz viņi sniegs jums priekšskatījumu mobilajām ierīcēm, lai jūs varētu pielāgot iespējas, līdz to pareizi saņemat.

Ne jau ar Homestead. Viņi pieliek minimālas pūles, lai palīdzētu jūsu vietnei sagatavoties mobilajām ierīcēm.

Papildu apsvērumi

Neatkarīgi no tā, vai importējat savu vietni no citurienes vai mēģināt eksportēt to no Homestead, negaidiet daudz palīdzības. Viņi varētu ļaut jums eksportēt failus citā formātā, ko izmantot visā tīmeklī, bet nē, viņi pat nav veikuši šo pamata darbību, lai palīdzētu klientiem.

Spriedums

Homestead ir tīmekļa veidotājs no pagājušā laikmeta. Viņi nav sekojuši līdzi laikam, un tas parāda. Nav svarīgi, vai esat profesionāls tīmekļa veidotājs vai iesācējs, kurš tikko sāk savu pirmo vietni, ir daudz labākas iespējas nekā Homestead, kas būtu daudz labāks jūsu laika un naudas ieguldījums..

Vai vēlaties atbrīvoties no vairuma vietņu veidotāju ierobežojumiem? Tad mums ir tieši jums piemērots saimnieks…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map