Labākā vietņu veidotāju programmatūra: labākie vietņu veidošanas risinājumi

Kad pienācis laiks izveidot savu nevainojamo vietni, gandrīz neviens vairs nedara vecās skolas HTML kodēšanu. Mūsdienās profesionāļi (un amatieri) izmanto labāko vietņu veidotāju programmatūru, lai pārliecinātos, ka viņu gatavais produkts ir visaugstākās kvalitātes.


Tas, kāda veida vietņu veidotājus jūs nolemjat izmantot, būs atkarīgs no jūsu gala mērķiem un prasmju līmeņa. Daži izvēlas izmantot ērtu tīmekļa vietņu veidotāju programmatūru, lai pēc iespējas vairāk darbību veiktu. Citi vērtē sarežģītāku DIY vietņu veidotāju bagātību.

Mēs apskatīsim piedāvāto un to, kā jūs varat visu izmantot, neatkarīgi no tā, ko nolemjat izmantot.

Kas ir mājas lapu veidošanas programmatūra?

Vienkārši sakot, vietņu veidošanas programmatūra ir programmas, kas ļauj veidot vietnes bez nepieciešamības manuāli kodēt.

Vietņu veidošanas pirmajās dienās dizaineri veidos, izmantojot taisnu HTML kodu. Rinda pa līniju, pamazām. Process bija laikietilpīgs, un nedaudz trūka šo vietņu sasniegtā funkcionalitātes līmeņa.

Ja izvēlaties, vietnes joprojām varat izveidot no nulles, izmantojot HTML. Tā nav vienkāršākā metode, un mūsdienās tā drīzāk ir metode, kā indivīdiem uzlabot savas kodēšanas prasmes.

Noderīgi ir arī uzzināt, vai vēlaties veikt nelielus pielāgojumus šeit vai tur vai veikt jebkādu savas vietnes pielāgošanu. Lai uzzinātu vairāk, pārbaudiet Code Academy, vietņu vedņus vai atvērtos dizainus.

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā nodot ārpakalpojumus kvalitatīvam saturam
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm

Ir arī dažas lieliskas video pamācības, kas sniedz pamatus vietnes veidošanai no paša sākuma.

Laika gaitā cilvēki sāka attīstīt programmatūras redaktorus, lai atvieglotu sarežģītākas darbības. Galu galā tie kļuva par WYSIWYG redaktoriem, kurus šodien mīl daudzi radītāji.

Akronīms apzīmē to, ko redzat, to, ko saņemat. Tas attiecas uz vietnes vizuālās veidošanas procesu, kad datorprogramma rūpējas par aizkulisēs kodēšanu.

Vietņu veidotāju programmatūrai ir divas pamata klasifikācijas. Tiešsaistes vietņu veidotāji, kas ir iekļauti mitināšanas pakalpojumā, kurā jūsu vietne tiks saglabāta arī jums, un bezsaistes celtnieki, kuru mērķauditorija ir profesionāla.

Tīmekļa vietņu veidotāju programmatūra

Tajos ietilpst tādas izplatītas platformas kā Jimdo, Wix, Weebly, Shopify un Squarespace. Šajos mitināšanas pakalpojumos vietņu veidotāji ir integrēti savā procesā, lai jūs varētu izveidot vietni un pēc tam nekavējoties to publicēt. Viņiem bieži ir modes atbalsta funkcijas un papildinājumi, kas padara tos pievilcīgus jaunpienācējiem.

Plusi

Mīnusi

Šie tiešsaistes vietņu veidotāju programmatūras pakalpojumi parasti ir populāri, viegli lietojami un labi atbalstīti. Viņiem ir daudz veidņu lietotājiem, kas vietnes dizainu padara neticami ātru. Dažu minūšu laikā varat ievietot savu informāciju veidnē un iegūt pienācīga izskata dizainu.

Izmantojot dažas pielāgošanas iespējas, piemēram, fontus un krāsas, varat visu personiski pieskarties. Tie ļauj “vilkt un nomest” jaunus elementus vēlamajā pozīcijā. Varat arī redzēt, kā izmaiņas reāllaikā ietekmēs gatavo produktu.

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

Viņiem bieži ir iebūvētas mobilās vietnes dizaina, sociālo mediju integrācijas un foto / video galeriju iespējas. Tā kā šīs platformas bieži tiek dubultotas kā mitinātāji, varat iegūt tiesības publicēt, kad esat pabeidzis, apejot domēna vai speciāla servera resursdatora meklēšanu.

Jūs (iespējams) saņemat daudz atbalsta, kad jums nepieciešami norādījumi vai kaut kas noiet greizi, jo jums ir darīšana ar lielu entītiju. Zvaniet uz klientu apkalpošanas tālruni, un viņi var jums palīdzēt pārdomāt visas problēmas, kas saistītas ar vietnes izveidošanu.

Viņi arī palīdz saglabāt zemas izmaksas. Redaktoru izmantošana bieži ir bezmaksas, un jūs maksājat tikai tad, kad esat gatavs publicēt vietni atlasītajā platformā.

Šie plāni var atšķirties, taču vairums no tiem ir atļauti tiem, kas tikai sāk iesaistīties emuāru veidošanā vai vietņu veidošanā.

Rezumējot – ja mērķis ir ātrs un tīrs, tas, iespējams, būs jūsu sākumpunkts.

Jūs esat informēts par to, ko atļaus uzņēmumi, kas vada redaktorus. Ir daudz tīmekļa dizaina triku un pielāgošanas, kas jums nebūs pieejami, ja izmantojat tiešsaistes vietņu veidotāju.

Ja plānojat palielināt vietnes ar ļoti pielāgotu vietni, kurai ir jūsu biznesam raksturīgas iespējas un funkcijas, iespējams, to nevarēsit paveikt, izmantojot tiešsaistes vietņu veidotāju programmatūru.

Tad ir fakts, ka, lai arī cik skaistas tās būtu, veidnes ļaus jums izskatīties kā “sīkfailu griezējam”. Protams, tie būs tīri, taču tie izskatīsies kā tūkstošiem citu vietņu, kas tur atrodas. Izcelties būs jautājums.

Tāpat kā radīs lietotāja mijiedarbību. Jūs atradīsities aiz līknes attiecībā uz visām modernajām dizaina iezīmēm. Jums būs jāgaida, kad tiešsaistes veidotājs tos iekļaus platformā, un tad jūs kavēsities ar spēli.

Rezumējot – tiešsaistes celtnieki nav tik elastīgi kā citas iespējas.

Labākā vietņu veidotāju programmatūra

Labākās tiešsaistes vietņu veidotāju iespējas

 • Džimdo
 • Wix
 • Weebly
 • Shopify
 • Kvadrāts.

Apskatīsim, kā viņi salīdzina.

1. Wix

Wix logotipsPar to tiek iekasēts rēķins par vienu no intuitīvākajiem celtniekiem tirgū. Lai sāktu, jums ir jānorāda tikai e-pasta adrese. Pēc tam jums ir pieeja celtniekam un jūs varat sākt veidot savu vietni.

Lai iegūtu pilnu pieredzi, t.i., savu URL un bez firmas Wix reklāmām, jums būs jājaunina uz apmaksātu kontu.

Tas var svārstīties no pamata līmeņa “izmantojiet savu domēnu” USD 4,08 / mēnesī līdz VIP piekļuvei, kas jums var izmaksāt USD 24,92 mēnesī (lai gan tam ir dažas ekstras, kas var attaisnot izmaksas).

Wix nodrošina “vietņu veidu” opciju, kas diktēs dažas jūsu izkārtojuma un veidņu opcijas. Jūs varat doties standarta vietnē, interneta veikalā vai emuārā.

Pēc tam jūs varat izvēlēties veidni. Kopā ir simtiem. Katrs ir nedaudz atšķirīgs, tāpēc jūs, iespējams, atradīsit tādu, kas piemērots jūsu nišai.

Diemžēl Wix ir bloķējis dažas no šīm vietņu veidotāju veidnēm aiz maksas platformas, tāpēc jūs varētu apsvērt iespēju dakšas pārmaksāt vairāk, lai tās izmantotu. Jūs pats izlemjat, vai ieguldījums ir tā vērts.

Kad esat izvēlējies vēlamo veidni, varat sākt precizēt. Wix sniedz jums ātru apmācību par redaktora lietošanu; tad jūs esat viens pats.

Tas nav grūti lietojams interfeiss. Tas piedāvā jums ceļvežus, lai pārliecinātos, ka lietas tiek vizuāli saskaņotas. Ir vienkāršs rīku komplekts, kas piedāvā teksta, attēlu, video un sociālo multivides ievietošanu.

Jūs varat augšupielādēt savus fotoattēlus / videoklipus bibliotēkā, lai tos ātri izmantotu un atkārtoti izmantotu. Jūs pat varat importēt multividi no tādiem pakalpojumiem kā Flickr un Facebook, lai padarītu lietas vienkāršas.

Varat rediģēt fontus, krāsas un visu pārējo, kas nepieciešams, lai veidne būtu sava. Pievienojiet papildu lapas, sasaistiet tās ar navigācijas izvēlni un iemetiet dažas ārējās saites, un tad jūs esat paveicis daudz.

Ja esat iesaistījies emuāru veidošanā, Wix padara to vienkāršu. Vienkārši ieslēdziet emuāru veidošanas rīku, un jūs izmantojat sešas izkārtojuma iespējas, kuras varat integrēt savā vietnē.

Rezumējot – Wix piedāvā bagātīgu veidņu piedāvājumu. Tie ir vienkārši un pielāgoti dažādiem vietnes lietojumiem. Velciet un nometiet darbu labi. Emuārus ir viegli pievienot, un jūs saņemat lielu atbalstu no uzņēmuma.

2. Weebly

Weebly logotipsViņi nesen ir piedzīvojuši dažus atjauninājumus, tāpēc jaunais uzlabotais Weebly piedāvā vairāk nekā tas tika darīts iepriekšējās atkārtošanās reizēs.

Tāpat kā Wix, jūs varat reģistrēties, izmantojot tikai e-pasta adresi. Tas jums ļaus piekļūt “bezmaksas” kontam. Varat izvēlēties jaunināt, lai iegūtu citas funkcijas:

Sākuma līmenis: USD 8 mēnesī

Pro līmenis: USD 12 mēnesī

Uzņēmējdarbības līmenis: USD 25 mēnesī

Jaunināšana uz sākuma līmeni noņems Weebly zīmolu un ļaus piekļūt pielāgotajam URL. Pro nodrošina papildu multivides funkcijas. Uzņēmējdarbības līmenis piešķir uzlabotas interneta veikala funkcijas.

Ņemot vērā vairāk Wix norāžu, Weebly jautā jums par jūsu vietnes nodomiem. Vai vēlaties standarta vietni, emuāru vai veikalu??

Ir vairāk nekā 20 motīvu, kas ir standarta komplektācijā. Ne tik daudz kā Wix, bet pietiekami daudz šķirņu, lai jūs varētu mēģināt sevi atšķirt. Tie visi ir viegli lasāmi un viegli pielāgojami, kas ir galvenais mērķis.

Pēc tam jūs varat iestatīt savas lapas elementus. Navigācija, teksts, attēli utt. Tie piedāvā dažas radošas navigācijas iespējas, sākot ar augšējās joslas un sānjoslas izskatu.

Šajā atjauninātajā Weebly versijā varat pat pievienot aptaujas, aptaujas, veidlapas un citus interaktīvos elementus.

Tā kā jaunajās veidnēs tiek izmantots atsaucīgs dizains, jūs nevarat vienkārši vilkt un nomest elementus visur, kur vēlaties. Viņi sašaurina jūsu iespējas, lai labāk atbilstu katras veidnes plūsmai.

Pirmoreiz mēģinot rediģēt veidnes kopā ar viņu lapu veidotāju, jums var rasties neskaidrības. Tomēr mazliet izmēģinājumu un kļūdu, un jums vajadzētu to aizkavēt.

Vietnes izkārtojumam varat pievienot arī virkni “lietotņu”. Tas ietver tādas lietas kā tērzēšanas kastes, kartes, nosūtīšanas iespējas utt. Dažas ir bezmaksas; dažiem ir maksa. Izvēlieties, ko gudri iekļaut.

Atšķirībā no Wix, jums nav tiešsaistes bibliotēkas, lai augšupielādētu savus fotoattēlus un videoklipus. Tas palēnina piekļuvi un projektēšanas procesu, jo jums katru reizi, kad vēlaties to izmantot, ir atkārtoti jāielādē multivide no lokālās krātuves. Attēlā, kas paredzēts lidojumam, nav nekādu rediģēšanas iespēju.

Viens no galvenajiem Weebly saskarnes trūkumiem ir “atsaukšanas” funkcijas trūkums elementiem, kurus, iespējams, esat pievienojuši vai noņemuši. Tas kavē procesu, bet pilnībā to nesagrauj.

Emuāru veidošana ir Weebly standarta funkcija. Arī vietņu mobilās iespējas ir piemērotas braucienam. Tas ļauj jums optimizēt viedtālruņu un planšetdatoru vietnes izskatu.

Weebly ir arī sava iPad lietotne, kas ļauj tīmekļa vietni veidot, atrodoties ceļā. Šeit piedāvātās iespējas nav tik stabilas, un tās darbojas nedaudz lēnāk, taču lielākoties tas jāpaveic.

Rezumējot – Weebly piedāvā vienkāršas pierakstīšanās iespējas un dažas labas vietņu veidnes. Atsaucīgais dizains ir divkāršs zobens, kas rada interesi, vienlaikus ierobežojot zināmu elastību. Platforma piedāvā iespējas darbam jūsu vietnē ar planšetdatoru, kuru daži lietotāji uzskatīs par ļoti vērtīgu.

3. SquareSpace

SquareSpace vietņu veidotājsViens no jaunākajiem redaktoriem, kas vēlas iekļūt arēnā. Lai arī to dažkārt mēdz dēvēt par “tīmekļa veidošanu hipsteru elitei”, tā piedāvā daudz funkcionalitātes, pat ja neuzskatāt sevi par hipsteru.

Diemžēl Squarespace neko nepiedāvā bez maksas. Tie nodrošina izmēģinājuma periodu, lai jūs varētu pārbaudīt būvi, pēc kura ir pienācis laiks atvērt savu maku.

Jūs varat doties ar USD 5 mēnesī “galvenās lapas” iespēju. Jūs varētu izvēlēties arī vienu no dārgākajām iespējām, piemēram, 8 ASV dolāru mēnesī piedāvājumu, kas sniedz līdz 20 lapām. Ja jums ir vairāk naudas, lai sadedzinātu, jūs varat doties ar USD 70 mēnesī par pilntiesīgu vietni ar premium iespējām.

Ievērojot citu vietņu veidotāju izvirzīto vadību, vispirms jāizvēlas vietnes mērķis (standarta, vienas lapas vai veikala). Tad jūs izvēlaties savas veidnes.

Veidnes iespējas ir salīdzināmas ar Weebly piedāvātajām iespējām. Ir 26, un tie visi ir profesionāli, ja nedaudz līdzīgi.

Squarespace piedāvā anketu, lai precīzi norādītu dažus jūsu datus. Vēlāk daļa no šīs informācijas tiks iesprausta jūsu veidnē, lai ietaupītu problēmas, kas saistītas ar paša darīšanu.

Kad būs laiks rediģēt veidni, Squarespace atvērs opciju lodziņu ikreiz, kad noklikšķināsit uz lapas daļu. Jūs varat izvēlēties no dažādiem “satura blokiem”. Ievietojiet vajadzīgo un pēc tam pielāgojiet tur vēlamo.

Pievienojiet tekstu, attēlus, video un visas citas parastās iespējas. Jūs pat varat integrēt dažus trešo pušu piedāvājumus, piemēram, SoundCloud, Twitter, Facebook un tamlīdzīgus.

Lai ērti piekļūtu, multivides failus var augšupielādēt bibliotēkā. Jūs varat arī ļaut jums priekšskatīt krājumu attēlus no Getty un citām bibliotēkām, lai tos izmantotu jūsu vietnē. Lai tos izmantotu, jums būs jāmaksā licence, taču maksa ir saprātīga.

Multivides režģiem, galerijām, karuseļiem utt. Ir daudz iespēju. Pielāgošana ar tām nav visizdevīgākā, taču jūs varat pievienot tekstu attēliem un kontrolēt attēlu pāreju.

Tas ierobežo jūsu elastīgumu, bet ļauj jums vienkārši un vienkārši interpretēt dizainu. Tas nopelna kudos no dažiem lietotājiem, bet ire no citiem.

Varat pievienot emuāru, pārbaudīt mobilo izkārtojumu un ar relatīvu vieglumu iestatīt e-komerciju.

Kvadrāts ir pietiekami labs, lai arī platformu pievienotu metriku. Jūs varat pārbaudīt, cik lielu trafiku jūs saņemat, no kurienes tas nāk un ko viņi visvairāk skatās no jūsu konta..

Rezumējot – kvadrāts kosmosā dažās jomās ierobežo jūsu pielāgošanu, bet tas viss ir domāts, lai vietne izskatās labi. Papildu iespējas, piemēram, analītika, padara to par pievilcīgu iespēju jaunpienācējiem.

4. Džimdo

Jimdo logotipsŠķiet, ka šis mūsdienu vietņu veidotājs ir noņēmis mācību no pārējā lauka, iemetis tos blenderī un nācis klajā ar kaut ko tādu, kas var patikt plašam lietotāju lokam..

Tāpat kā citas iespējas, jūs reģistrējaties un izvēlaties savu plānu. Varat izmantot bezmaksas iespēju, taču jums ir ierobežota vieta krātuvē. Ja jūs nolemjat jaunināt, jūs izvēlaties:

Pro: 90 USD gadā

Uzņēmējdarbība: USD 240 gadā

Abi līmeņi noņem Jimdo zīmolu un ļauj pielāgotus vietrāžus URL. Tie atšķiras pēc uzglabāšanas vietas daudzuma un piedāvātajām priekšrocībām.

Džimdo ir liela veidņu izvēle. Jo augstāks ir abonēšanas līmenis, jo vairāk jums ir pieeja. Veidnes iedala vienā no četrām kategorijām: biznesa, veikala, portfeļa un privātā.

Pirms pārslēgšanas varat priekšskatīt, kā izskatīsies jūsu saturs, izmantojot noteiktu veidni. Kad esat iestatījis veidni, varat precīzi noregulēt tādas iespējas kā fonti, krāsas utt.

Saskarne ir vienkārša un ļauj pievienot arī dažus trešo pušu elementus, ieskaitot sociālo mediju iespējas. Viņi ir salīdzināmi ar citiem sarakstā iekļautajiem celtniekiem.

Jūs varat papildināt papildinājumus, ko Jimdo nepiedāvā, ar HTML logrīku. Tas ļauj ievadīt kodu, lai uzlabotu vietni ar papildu pielāgošanu.

Emuāru veidošana ir vienkārša. Kad esat ieslēdzis emuāra opciju, varat to ievietot kā elementu jebkurā lapā. Jūs varat rediģēt savus ierakstus, un tie tiks atjaunināti emuāra lodziņā.

Jūs varat mainīt opcijas, piemēram, cik daudz emuāra ziņas tiks parādītas, cik ziņas tiks parādītas lapā utt.

Jimdo sniedz priekšskatījumu tam, kā jūsu vietne mobilajās ierīcēs parādīsies gan portreta, gan ainavas skatījumā. Tas ir ļoti noderīgi tiem, kas vēlas precīzi noregulēt redzi, lai optimāli spētu dažādās platformās.

Rezumējot – Jimdo ir stabila platforma, kas piedāvā iespējas un plānus, kas ir pretrunā ar jebkuru citu tiešsaistes veidotāju. Viņu cenu noteikšana ir mazāka par to, ko jūs maksātu katru gadu ar dažām citām iespējām, tāpēc tā ir laba izvēle tiem, kas cenšas saglabāt papildu budžetu.

Bezsaistes vietņu veidotāju programmatūra

Tās ir paredzētas lieliem zēniem, un tādas vāka iespējas kā Dreamweaver. Tomēr tie ne vienmēr ir sirds vāji. Ja nolemjat iet šo ceļu, jums vajadzētu sagatavoties ieguldīt vairāk laika izgudrojumu apgūšanā.

Plusi

Mīnusi

Pārdošanas punkti šeit ir pielāgošana un uzlaboto funkciju skaits. Tie ir vairāk HTML redaktoru nekā jūsu tiešsaistes vietņu veidotāju programmatūras piedāvājumi. Viņi joprojām piedāvā WYSIWYG funkcionalitāti.

Tos var izmantot lokāli no datora. Jūs varat saglabāt, koriģēt un precīzi noregulēt visus savus elementus, līdz esat gatavs palaišanai. Tie piedāvā vislielāko elastību, un tā ir jūsu izvēlētā iespēja, ja veidojat pilnvērtīgāku vietni.

Vairumā gadījumu viņiem būs nepieciešams vairāk laika mācīties. Ja jūs neesat tik gudrs tīmeklī un dizainā, jums, iespējams, pat būs jāmaksā kādam, kas tos izmanto, lai izveidotu jūsu vietni.

Kad esat pabeidzis vietni, jums būs jāiet cauri domēna pirkšanas, resursdatora atrašanas utt.

Atbalsta iespējas var nebūt tik dziļas kā tiešsaistes veidotājs. Protams, jūs varat piezvanīt tehniskajam atbalstam, ja rodas problēmas ar programmatūru, taču vietnes izveidē jūs lielākoties esat viens pats..

1. Adobe DreamWeaver

DreamWeaver tīmekļa vietnes veidošanas programmaDreamweaver varbūt ir pazīstamākā no bezsaistes vietņu programmām.

Kodētājiem tie piedāvā iespēju ievadīt un rediģēt kodu katram vietnes aspektam. Dizaineriem kodēšanas daļu var izslēgt, koncentrējoties uz vizuālajiem aspektiem, izmantojot WYSIWYG funkcijas.

Varat arī sajaukt abus, saglabājot kodu redzamu, kamēr strādājat pie vizuālajiem attēliem, un pielāgot to pēc jūsu ieskatiem, veidojot savu vietni.

Dreamweaver dod jums iespēju strādāt ar visām galvenajām jums nepieciešamajām programmēšanas valodām: HTML, ColdFusion, PHP, CSS, JavaScript, XML utt..

Rezultāts, ja jums ir zinātība, ir diezgan intensīva vietne, kurai ir visi nepieciešamie profesionālie pieskārieni.

Rezumējot – Dreamweaver ir viens no HTML labākajiem suņiem. Jūs varat sajaukt kodu un vizuālās saskarnes, lai izveidotu vislabāko iespējamo dizainu. Platforma ir piemērota iesācējiem, bet pietiekami attīstīta ekspertiem.

2. Mobirise

Mobirise lapu veidotāju programmatūraVēl viens bezsaistes redaktors, kas darbojas līdzīgi kā Dreamweaver. Piedāvā daudz veidņu, lai jūs varētu sākt, velciet un nometiet opcijas un modernos “blokus”, kas piedāvā jaunākās un labākās dizaina koncepcijas.

Rediģējiet attēlus, pievienojiet kartes un trešo pušu elementus, un Mobirise rūpējas par kodēšanu, kamēr jūs strādājat. Varat arī sākt ar tukšu lapu un redzēt, kur tas jūs aizved, ja vēlaties.

Mobirise ietver dažas mobilās funkcijas, kuras jūs, iespējams, neatradīsit kopā ar citiem redaktoriem. Tas optimizēs jūsu vietni viedtālruņu / planšetdatoru skatīšanai.

Rezumējot – Mobirise ir ļoti funkcionāls celtnieks, kas rūpējas par tiem, kuriem nav zināšanu par kodēšanu. Tas ļauj ekspertiem izpildīt citus redaktorus, neprasot priekšnoteikumu prasmes.

3. CoffeeCup

CoffeeCup vietņu veidotājsŠī programmatūra ir sarežģītāka iesācējiem, jo ​​tā koncentrējas vairāk uz kodēšanas pusi. Tas piedāvā veidnes, bet tā patiesā vērtība izceļas ar HTML rediģēšanas funkcijām.

Varat sākt no sākuma vai importēt esošu vietni un sākt to veidot. CoffeeCup ietver validācijas pārbaudītājus, koda pabeigšanu un kodēšanas valodas atbalstu.

Ja vēlaties izmantot laiku, CoffeeCup var palīdzēt uzlabot kodēšanas prasmes. Tas parādīs, kas ar kodu ir nepareizs, un tajā būs pamācības, kas sniegs padziļinātas zināšanas.

Rezumējot – CoffeeCup ir uz kodu orientēts veidotājs, kas var palīdzēt jaundzimušajiem uzlabot savas kodēšanas spējas. Nav labākais, ja vēlaties vilkt un nomest, bet tas ir lieliski, ja vēlaties iekļūt tīmekļa veidošanas aizkulisēs..

Labākā vietņu veidotāju programmatūra: secinājums

Vietnes izveides iespējas ir milzīgas. Jūsu galīgā izvēle būs atkarīga no jūsu prasmju līmeņa un tā, ko vēlaties darīt ar savas vietnes veidotāju.

Ja vēlaties tikai pārbaudīt ūdeņus, lieliski noderēs vienas no labākajām vietņu veidotāju programmatūras opcijām.

Ja vēlaties kļūt modernāks, jums vajadzētu apsvērt piedurknes un padziļināti izmantot tīmekļa dizaina iespēju no bezsaistes tīmekļa dizaina programmatūras opcijām, jo ​​ar šīm lapu veidotāja opcijām jūs varat sasniegt lielāku funkcionalitāti..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map