Labākie WYSIWYG tīmekļa veidotāji: 10 labāko programmatūras pārskats

Web dizains gadu gaitā ir paveicis dažus pārsteidzošus panākumus. Procesu, kas reiz prasīja uzlabotas kodēšanas zināšanas un darba nedēļas, tagad var veikt dažu stundu laikā, ja zināt, kuru programmatūru lietot un kā to izmantot.


Izmantojot labākos WYSIWYG tīmekļa veidotājus, pilnvaras izveidot satriecošu vietni ir mainījušās no dažām rokām uz masu domēnu..

Diemžēl šādas WYSIWYG tīmekļa programmatūras izplatīšana ir apgrūtinājusi uzreiz noteikt, kurš ir jūsu laika vērts, un mūsdienu tīmekļa ekosistēmas straujajai darbībai ir nepieciešams ātri pieņemt lēmumus, lai iegūtu konkurences priekšrocības..

Tāpēc mēs esam nolēmuši apvienot labākos, mēģinot noteikt, kurš ir labākais WYSIWYG tīmekļa veidotājs.

Mēs apskatīsim tiešsaistes un bezsaistes iespējas un koncentrēsimies uz jautājumiem, kas saistīti ar vietņu veidošanu, izmantojot programmas. Lai gan ir taisnība, ka daži tīmekļa veidotāji piedāvā arī mitināšanas pakalpojumus, mūsu mērķis šodien ir sašaurināt to, kas var jums palīdzēt ērti izveidot vislabvēlīgākās un funkcionālākās vietnes.

HostGator logotips

Mūsu izvēlētais tīmekļa mitināšanas numurs 1:
Saņemiet visaugstāk novērtēto hostingu tik maz, cik par
Mēnesī 2,64 USD

StartBloggingOnline.com apstiprināta mitināšana

WYSIWYG tīmekļa veidotāji: salīdzināšanas diagrammas sadalījums

Labākie WYSIWYG tīmekļa veidotāji

Šeit ir labākie WYSIWYG tīmekļa veidotāji

Viens no vecākajiem un pazīstamākajiem tiešsaistes WYSIWYG vietņu veidotājiem / hostinga pakalpojumiem, kas tur atrodas. Weebly piedāvā daudz pakalpojumu tīmekļa izstrādātājiem, taču šodien mēs koncentrējamies uz šo vietņu veidotāju. Viņi tiek sveikti kā intuitīvi, atsaucīgi un spēj radīt pilnībā funkcionējošas lapas, kas izskatās lieliski. Vai realitāte sakrīt ar mītu? Jā, jā. Pēc īsa pieteikšanās procesa jūs esat izturējies pret visu, ko var piedāvāt Weebly tīmekļa veidotājs.

Weebly ir piemērota tematika, no kuras izvēlēties, 48 ​​pēc kārtas. Šīs tēmas ir sadalītas kategorijās, lai būtu vieglāk atrast jums vispiemērotāko: Piedāvātie, Tiešsaistes veikali, Uzņēmumi, Portfolio, Personīgie, Notikumi un Emuāri. Jūs varat priekšskatīt katru motīvu pirms tā ieviešanas, lai iegūtu priekšstatu par to, kāda varētu būt jūsu vietne. Viņu sniegtās iespējas lielākoties ir tīras un profesionālas.

Weebly logotipsEs nejauši izvēlējos Vivien tēmu, kuru Weebly klasificē kā personīgu vietni. Tas dod jums lielu fona attēlu, skaidru, centrāli novietotu vietnes nosaukumu un vienkāršu navigāciju lapas augšpusē. Tas ir vienkārši, bet vienlaikus labi darīts, tieši tas, kas būtu nepieciešams iesācējam. Turpmāk ir vienkārši jāpielāgo lapa ar jūsu informāciju.

Kad esat atlasījis motīvu, jūs ievadīsit vietnes veidošanas saskarni. Weebly piedāvā paneli kreisajā pusē ar jūsu iespējām, un jūs varat doties uz darbu, velkot un nometot pie sirds saturu. Elementu ievietošanai ir daži ierobežojumi; jums nav absolūtas brīvības, pielāgojot jebkuras veidnes izskatu. Tomēr jūs varat iegūt precīzu tuvinājumu tam, ko jūs meklējat, un galu galā ierobežojumi nodrošina vienotību, izlīdzināšanu un pareizu izskatu..

Weebly ļauj pārvaldīt atsevišķas lapas no sānjoslas, bet daudzus elementus, kurus varat mainīt tieši savas lapas skatā, ko ne visi WYSIWYG tīmekļa veidotāji atļauj. Tas ir lieliski piemērots ātrai un lidojošai darbībai. Kas nav tik lieliski, ir atsaukšanas funkcijas trūkums. Diemžēl visas kļūdas būs jālabo manuāli, kas jūs palēninās.

Weebly ļauj ērti mesties logrīkos, lietotnēs un tamlīdzīgos objektos. Vienkārši atlasiet vajadzīgo un velciet to uz lapu. Piedāvājumi ir diezgan plaši, tāpēc noteikti pārbaudiet tos visus, lai pārliecinātos, ka mūsu Weebly pārskatā ir ietverts tas, ko vēlaties..

Weebly arī ļauj lapā veikt dažas ierobežotas attēlu rediģēšanas iespējas. Tas nav visplašākais, taču tas ir pietiekami labs, lai paveiktu darbu. Weebly un attēlu trūkums ir tāds, ka tie neļauj augšupielādēt visus failus tiešsaistes bibliotēkā, lai tiem būtu viegli piekļūt. Var gadīties, ka jūs atkal un atkal augšupielādējat vienu un to pašu failu, ja tas ir fails, kuru vēlaties atkārtoti izmantot vairākās vietās.

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

Emuāra pievienošana ir līdzīga jebkuras citas lapas izveidošanai jūsu Weebly vietnē. Jūs varat iekļaut automātisku publicēšanu, automātiskus paziņojumus Facebook un Twitter, RSS plūsmas, nozīmītes citām sociālo mediju vietnēm un komentārus. Nevis visvairāk piepildītā emuāru veidošanas saskarne, bet lielākajai daļai lietotāju tas ir pietiekami.

Weebly ir lieliska, viegli lietojama opcija ar daudzām funkcijām, lai izveidotu lieliska izskata vietni.

Elastīgajam WYSIWYG tīmekļa veidotājam Wix ir daudz to pašu funkciju, kuras jūs atradāt, izmantojot Weebly vietnes veidošanas saskarni, ar dažām galvenajām atšķirībām. Tas noteikti ir visvieglāk lietojams, un pielāgošanas laikā jūs iegūstat lielāku brīvības pakāpi. Tāpat kā Weebly, jūs sākat, izvēloties savu tēmu. Ar to ir daudz, un tie ir sadalīti arī kategorijās, kas atbalsta radošās un biznesa profesijas: Uzņēmējdarbība, tiešsaistes veikals, fotogrāfija, mūzika, dizains, restorāni, izmitināšana, pasākumi, portfelis, emuārs, veselība, mode, kopiena, radošā māksla , Galvenās lapas.

WixPēc kaprīzes es palūkojos uz Urban Photography veidni. Lai vadītu punktu mājās, viņi jūs nospieda ar satriecošu galveno lapu ar centrālu virsrakstu un saiti “ievadiet vietni” tieši tās vidū. Noklikšķiniet caur, un jums nekavējoties tiek parādīts satriecošas fotogrāfijas režģis, kuru jūs viegli varat aizstāt ar savu.

Tāpat kā Weebly gadījumā jūs varat vilkt un nomest elementus tieši savā lapā, lai mainītu izskatu. Atšķirībā no Weebly, ir mazāk ierobežojumu attiecībā uz to, kur jūs varat ievietot objektus. Tas var izraisīt gadījumus, kad jūs izskrūvējat dizainu, bet tas dod jums iespēju pielāgot lietas atbilstoši jūsu precīzajām specifikācijām. Ja jūs pieļaujat kļūdu, vienkārši nospiediet atsaukt, un, piemēram, šī kļūda nekad nav notikusi.

Wix tīmekļa veidotājs ļauj arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz elementiem, lai iegūtu papildu iespējas. Displejā varat veikt papildu labojumus un pielāgojumus, kas jums jāmeklē, izmantojot sānjoslas opcijas, lai atrastu ar citu vietņu veidošanas programmatūru. Attēlus var augšupielādēt bibliotēkā (liels pluss). Jūs arī integrējat Aviary fotoattēlu redaktoru, lai jūs varētu veikt nozīmīgas izmaiņas fotogrāfijās, lidojot.

Varat pievienot emuāru ar vienu klikšķi, pēc tam, tāpat kā Weebly, iestatīt publicēšanas, komentāru, sociālo mediju integrācijas un citas iespējas. Wix arī automātiski ģenerēs jūsu vietnes mobilo versiju, kas pareizi parādīsies vairākās ierīcēs.

Wix ir iesaiņots un savu vietu nopelnīja netālu no kaudzes augšdaļas, kad runa ir par labākajām WYSIWYG tīmekļa veidotāju platformām tiešsaistē. Pārbaudiet mūsu Wix pārskatu, ja jums ir nepieciešama vairāk informācijas par šo redaktoru.

SquareSpace logotipsLaukums kvadrātā nav vieglākais iemācīties. Tomēr tas piedāvā labākās tirgū pieejamās veidnes. Iespējas ir mazāk nekā citiem tīmekļa veidotājiem, taču tās ir izstrādājušas kvalitātes stratēģiju, nevis kvantitāti. Neatkarīgi no tā, ko izvēlaties, jūs nekļūsit greizi.

Piemēram, Alex veidne. Tikai foto un dažas navigācijas. Neizskatās tik daudz, bet trūkstošo elementu fonta izvēle un izvietojums ir perfekts. Ir ļoti maz, kas jums jādara, lai izveidotu šo vai citu veidni pats. Vienkārši pievienojiet savu informāciju (kura Squarespace iepazīstina jūs ar iekāpšanas procesu), un jums ir patīkami.

Šī attieksme pret visu skaistumu atspoguļojas dizaina saskarnē. Tas ir slidens, bet mazāk intuitīvs. Tas ir arī ierobežojošāks nekā jebkura cita opcija, nodrošinot lielisku dizainu, paspējot to, ko jūs varat darīt būvētājā. Tas nenozīmē, ka jums tomēr nav nekādas brīvības.

Tā vietā, lai vilktu un nomestu, varat noklikšķināt uz lapas apgabaliem, kuriem Squarespace ļaus jums pievienot saturu, un pēc tam atlasiet no pieejamajām opcijām. Tur atrodas visi parastie aizdomās turētie, ieskaitot tekstu, multividi, HTML un Flash kodu, sociālo mediju logrīku un dažādas lietotnes.

Izmantojot Aviary vietnē Squarespace, jūs varat rediģēt attēlus, taču tie neļauj personīgai foto bibliotēkai izmantot attēlus atkārtoti (nedaudz satraucoši). Vismaz visi dizainparaugi ir atsaucīgi, un tāpat kā Weebly un Wix, Squarespace automātiski ģenerēs jūsu vietni mobilajām ierīcēm. Emuāru veidošana ir tikpat vienkārša. Sānjoslas izvēlnē jums vienkārši jāizvēlas emuārs, un Squarespace ģenerēs lapu jums. Turpmāk jums būs jāpievieno savs saturs un jāizvēlas konkrētās iespējas.

Laukums kvadrātā varētu būt visierobežojošākais no ķekara, bet tas arī nodrošina vislabākā izskata gatavos izstrādājumus ar minimālu piepūli. Dažiem tas kompromiss būs tā vērts. Citiem sarakstā ir daudz citu WYSIWYG tīmekļa veidotāju.

Noteikti apskatiet mūsu Squarespace pārskatu, ja kādreiz vēlaties uzzināt vairāk par platformu.

Džimdo mēdz apmaldīties starp labākajiem WYSIWYG tīmekļa veidotājiem. Tomēr viņi ir uzlabojuši savu tēlu un koriģējuši mārketinga centienus dažu pēdējo gadu laikā, tāpēc viņi sāk izjust kādu cieņu, ko viņi ir pelnījuši.

Tagad jums vajadzētu zināt sējmašīnu. Izvēlieties savu veidni un dodieties uz darbu. Jimdo ir mazāk veidņu un mazāk kategoriju: Uzņēmējdarbība, Veikals, Portfolio un Personīgais. Iespējas lielākoties ir mūsdienīgas, izņemot dažas, kas izskatās kā izvilktas tieši no 2005. gada. Mana personīgā mīļākā ir Šanhajas tēma, vienkāršs izkārtojums, kas paredzēts dizaineriem un radošajiem tipiem..

Jimdo sniedz jums daudz iespēju no sānjoslas, un jūs varat noklikšķināt tieši uz lapas, lai pievienotu jaunus elementus. To vislabāk varētu raksturot kā Squarespace modeļa un Wix filozofijas sajaukumu. Tomēr tas nav tikai bagāžas nodalījums, un tas dod jums daudz vietas, lai izveidotu profesionālu vietni, kas izskatās vienkārši.

Jimdo logotipsBūs arī jāpierod vairāk nekā dažiem citiem redaktoriem sarakstā. Iespējas jums tiek lēnām parādītas, padziļinoties savas lapas izveidē, nevis parādot visas vienlaikus. Jūs to varētu uzskatīt par svētību, neļaujot jums apbēdināt izvēli vai trūkumu, neļaujot jums nokļūt tieši tajā, ko vēlaties. Katrā ziņā Jimdo ir stabils WYSIWYG tīmekļa veidotājs, lai arī tas nav pats labākais.

Vai vēlaties dažās minūtēs izveidot un publicēt vietni? To apgalvo Simbla. Tas ir vēl viens vilkšanas un nomešanas WYSIWYG tīmekļa veidotāju, kas pārpludināja tīmekli, izplatībā. Tomēr šim ir kāds solījums. Jūs iegūstat iespēju izvēlēties no veidnēm vai sākt no nulles, un pēc tam varat pievienot vai noņemt elementus no lapas, kā vēlaties.

Veidnes nav dizaina virsotne, taču tās ir aktuālas tīmekļa tendencēm un reaģē uz sāknēšanu. Es biju sajūsmā par sērfošanas iespēju – vietni, kas ilgi ritina ar jauku varoņa attēlu. Tā praktiski ir pabeigta vietne; jums vienkārši jāapmainās ar savu informāciju, ko dažās minūtēs varat izdarīt, kā reklamēts.

Augstākās klases opcijas, kuras jūs varētu atrast citiem WYSIWYG vietņu veidotājiem, Simbla saskarnē vēl nav līdzvērtīgas, taču, šķiet, ka laika gaitā tās papildina vēl citas funkcijas, un, nedaudz uzlabojot, tas varētu būt izaicinājums visaugstākajām vietām. vietas.

Moonfruit ir lieliska iespēja, ja jūs tikai vēlaties izveidot ātru emuāru. Viņu virsraksts “Vienkārši izvēlieties veidni, un tad jums būs labi iet”, rezumē vispārējo pieredzi. Pēc tam, kad esat izvēlējies savu motīvu, jums nav daudz paveicams. Diemžēl pēc tam, kad esat izvēlējies veidni un izveidojis savu vietni, jūs nevarat pārslēgties uz citu veidni. Tas ir nevajadzīgi ierobežojošs un var satraukties, kad saprotat, ka vēlaties izvēlēties citu iespēju.

Pretējā galā ēkas saskarne ir tīra, skaidra un sniedz daudz palīdzības padomu un konsultāciju veidā. Tomēr tas ir nedaudz datēts un neīsteno lielisku dizainu tā, kā to dara pulētākie WYSIWYG vietņu veidotāji. Jūs varat doties ar šo platformu, ja vēlaties kaut ko lētu un ērtu, bet, ja jūs meklējat augstas klases dizainu un pilnu funkcionalitāti, jūs labāk apkalpos citur.

Labestības labad tas ir turpat vārdā. WYSIWYG Web Builder 11 mūs izvieto lejupielādējamā tīmekļa veidotāju teritorijā. Tam nepieciešama lielāka prasme lietot, bet jūs galu galā iegūsit precīzāk pielāgotu gatavo produktu. WYSIWYG Web Builder 11 pierāda, ka jums, iespējams, nav nepieciešams kods, lai izveidotu vietni, bet, izmantojot jaudīgāku redaktoru, piemēram, šo, jums būs jāzina, ko jūs darāt..

Ir daudz instrumentu, un sirsnīga mācīšanās līkne, lai noskaidrotu, ko viss dara. Veidnes nav pabeigtas vietnes, un tās kalpo vairāk kā ieteikumi un iespējas, nevis pievienojumprogrammas. Par laimi, ir daudz tiešsaistes konsultāciju, lai jūs varētu izmantot ātrāk:

Ja vēlaties ieguldīt laiku, lai iemācītos lietot šo programmatūru, varat izveidot modernu vietni ar kādu jaudīgu funkcionalitāti.

Dreamweaver ir paveicis dažus lielus panākumus WYSIWYG celtnieka teritorijā. Tas joprojām nav tik vienkārši, kā izmantot tiešsaistes WYSIWYG tīmekļa veidotāju, taču tas ir ceļā ar dažu jaudīgu vizuālo rīku un modernizēta interfeisa integrāciju, kas būtībā ļauj jums izveidot, neveicot pastāvīgu divkāršu koda pārbaudi. Tāpat kā WYSIWYG Web Builder 11, joprojām pastāv ievērojama mācību līkne, kas nāk ar programmatūru, esiet gatavi veikt kādu pētījumu, ja vēlaties izveidot vietni, kas strādās.

Tomēr platformas sarežģītība ir svētīgs tiem, kas vēlas vairāk paveikt ar savām lapām. Jūs varat pārslēgties starp “tiešraides skatu” un faksu, kurā parādīsies jūsu lapa, piemēram, tiešsaistē, un neapstrādātu kodu. Ja jums ir kodēšana un dizaina karbonāde, tas būs labākais līdzeklis, lai izveidotu vislabāko vietni. Izmantojot vēl dažus atjauninājumus, tas viegli varētu kļūt gan par jauniem iesācējiem, gan pieredzējušiem tīmekļa veidotājiem.

Jūs varat saņemt Mobirise WYSIWYG tīmekļa veidotāju bez maksas, kas ir lieliski piemērots visiem. Šo tīmekļa veidotāju var lejupielādēt personālajam datoram vai Mac un pēc tam sākt strādāt. Tas ir kaut kas no kompromisa starp sarežģītākām programmām, piemēram, WYSIWYG Web Builder 11, un rokas turēšanas saskarnēm, piemēram, Weebly. Tas ļauj jums izvēlēties no dažādām vietņu veidošanas iespējām, pievienot elementus ar vienu klikšķi, taču ar uzlabotajām opcijām tomēr padziļināties, nekā jūs varat ar savu pamata WYSIWYG tīmekļa veidotāju..

Ja atrodaties plaisā savā pirmajā vietnē ar lielu jaudu, iespējams, vēlēsities dot iespēju Mobirise un redzēt, ko tā var darīt jūsu labā. Jums joprojām būs jāpaiet nedaudz laika, lai pierastu pie saskarnes, taču vilkšanas un nomešanas platformu ir daudz vieglāk saprast nekā vairumu citu bezsaistes vietņu WYSIWYG tīmekļa veidotāju..

Dizainera / HTML kodētāja sapnis. Viņu atsaucīgais vietnes noformētājs ļauj strādāt gan ar HTML, gan ar vietnes reāllaika priekšskatījumu. Kā pamatu jūs varat sākt ar kādu no viņu dažādajām tēmām, taču jums nav jāaprobežojas ar to, ko tēma piedāvā. Jūs varat brīvi mainīt jebko, ko vēlaties, bez ierobežojumiem. Iespēju ir daudz, tāpēc jūs, iespējams, pavadīsit tikpat daudz laika, lai uzzinātu visu, ko jūs darāt, kā jūs izveidosit savu vietni.

Tas var novest pie dažiem gadījumiem, kad esat pilnībā sabojājis savu dizainu, bet, ja vēlaties to darīt brīvi, CoffeeCup nodrošina vietu, kur varat atrasties bez ierobežojumiem.

Labākais WYSIWYG vietņu veidotājs: mūsu secinājums

Jūsu personīgā izvēle WYSIWYG labākajam Web veidotājam būs ļoti atkarīga no jūsu gala mērķiem un prasmju līmeņa. Ja esat iesācējs, kurš vēlas ātri izveidot vietni ar lielu palīdzību, jūs vēlēsities izvēlēties vienu no augstāka līmeņa tiešsaistes tīmekļa veidotājiem, lai palīdzētu jums šajā procesā. Tam mēs iesakām Jimdo, ņemot vērā tā lieliskās SEO iespējas.

Ja jūs meklējat kaut ko progresīvāku un nekautrējāties veltīt stundas, lai uzzinātu, kā izveidot vairāk funkciju saturošu vietni, tomēr jums daudz labāk veicas ar vienu no spēcīgajiem bezsaistes WYSIWYG tīmekļa veidotājiem un papildu brīvība, ko sniedz šīs programmas.

HostGator logotips

Mūsu izvēlētais tīmekļa mitināšanas numurs 1:
Saņemiet visaugstāk novērtēto hostingu tik maz, cik par
Mēnesī 2,64 USD

StartBloggingOnline.com apstiprināta mitināšana

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map