Pilns vietnes veidotāju pārskats: vietņu veidotāja rokasgrāmata 2020. gadam

Mūsdienās jūsu vietnei ir pieejams daudz tonnu vietņu veidotāju platformu. Var būt ļoti grūti uzzināt, kura no tām ir pareizā izvēle jūsu biznesam. Tāpēc šeit varat atrast pārskatus par daudzām labākajām izvēlēm, kas pieejamas tieši šeit, mūsu vietnē.


Viena no iespējām, kas pārlieku piesātinātajā tirgū gūst daudz vilces, ir vietne Builder. Kas ir Sitebuilder? Vai Sitebuilder tiešām ir bezmaksas, vai kāda ir Sitebuilder cenu struktūra? Vai Sitebuilder ir kaut kas labs?

Mūsu vietņu veidotāju pārskati atbildēs uz šiem jautājumiem jums. Mēs esam izveidojuši visaptverošu vietņu veidotāja rokasgrāmatu un salīdzināsim funkcijas un analizēsim manu pieredzi, lai sniegtu precīzu novērtējumu un kāpēc es izvēlējos šos numurus.

Kas ir vietņu veidotājs?

Vietņu veidotājs ir ļoti vienkāršs vietņu veidotājs, kas ļauj upurēt iespēju izaugt lielam un pielāgot zīmolu ērtākai tiešsaistes piekļuvei bez zināšanām par kodēšanu vai dizainu.

Šīs platformas mēdz mainīties un mainīties, un iesācēji parasti virzās uz pamata platformām. Bet ir sagaidāms, ka viņi galu galā tos pāraugs.

Viņu sistēmā vai struktūrā nav kaut kas pilnīgi nepareizs, taču nav arī daudz, kas izceļas. Pastāv iemesls, ka šis vārds pazūd pūļos. Tas nav pietiekami slikti, lai iekļautu pārskatus, taču tam nav īpašu funkciju, kas to atšķir no citām platformām.

Otra problēma ir tā, ka tai nav mēroga. Liela daļa vietņu veidotāju piedāvā dažas pamata funkcijas, taču lielākā daļa no tām palielināsies, ņemot vērā jūsu zīmolu, kad pieaugsiet popularitātei, ļaujot izaugsmei. Viņu progresīvākās programmas var viegli aptvert lielus zīmolus un e-komercijas iespējas.

Izmantojot vietni Builder, viņu vismodernākie plāni joprojām piedāvā tikai pamatfunkcijas un nepieļauj plašu pielāgošanu. Kad būsit pietiekami liels, jums būs jāpārvieto prom no vietnes.

Padziļināts vietnes veidotāja pārskats

Apskatīsim dažus iemeslus, kādēļ vietnei Builder pārskatos šīs platformas rādītāji ir zemāki nekā konkurentiem. Sākt darbu ir diezgan viegli, un tas ir jau tā dizaina dēļ. Varat pieteikties, izmantojot sociālo mediju kontus, lai ietaupītu laiku un enerģiju, aizpildot kontaktinformāciju, bet, kad esat to izdarījis, tie aizved jūs uz maksāšanas ekrānu. Ja jūs neizmantojat bezmaksas plānu, jums tiks iekasēta maksa par jūsu plānu, pirms viņi ļaus jums sākt veidot.

Pēc tam ekskursija pa ceļvedi ved caur veidņu sistēmu un palīdz atrast jūsu vietnes sākumpunktu. Šīs saliekamās veidnes ievērojami atvieglo darbu vietnē, ja neesat pieradis pie kodēšanas.
Viņiem ir daudz iespēju veidnēm. Ar burtiski simtiem, no kuriem izvēlēties, katrs no tiem tiek sakārtots atbilstoši savai kategorijai, un jūs varat viegli atrast savām vajadzībām piemērotāko. Patiesībā viņi pat klasificē dažus populārus nišas un mūžzaļos tirgus, piemēram, kāzas, un piedāvā īpašas veidnes emuāru autoriem.

Vietņu veidotāja vietņu izkārtojumsVilkšanas un nomešanas rīki ļauj jums viegli pielāgot lapu … ja vien tajā ir tikai nelielas izmaiņas. Atšķirībā no konkurentiem, jūs nevarat pārvietot lietas visur, kur vēlaties. Jo vairāk laika jūs pavadīsit savas vietnes projektēšanai, jo neapmierinātāks jūs, visticamāk, kļūsit par ierobežojumiem attiecībā uz šīm veidnēm..

Viņu veidņu negatīvie ir tas, ka viņi atpaliek no laika. Mode mainās regulāri, un šīs veidnes izskatās ļoti novecojušas. Būs diezgan acīmredzami, ka esat amatieris, un jūsu vietne neizskatīsies tik profesionāli kā visas citas bez liela darba.

Cita problēma ir tā, ka jūs nevarat mainīt veidni, tiklīdz jūsu vietne tiek aktivizēta, pilnībā nekonstruējot visu vietni no jauna.

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

Viena no jaukām lietām vietnē Sitebuilder ir tā, ka tajā ir bibliotēka, pilna ar krājuma attēliem, kurus varat izmantot bez maksas. Varat arī augšupielādēt savus attēlus no datora un rediģēt tos iebūvētajā fotoattēlu redaktorā, kas ir arī bezmaksas un ērti lietojams..

Šajā vietā tas sāk kļūt patiesi neapmierinošs. Pat lietotāji, kuri var ignorēt faktu, ka veidnē ir atļautas tikai nelielas korekcijas, nogurs no ietvara, kad viņi vēlas pārkārtot savas lapas.

Sadaļas ir izkārtotas horizontāli, un jūs tās nevarat ievietot blakus. Tas ierobežo izveidojamos izkārtojumus. Jūs arī nevarat pārvietot funkciju no vienas lapas uz otru. Tas ierobežo paplašināšanas apjomu, ar kuru jūs varat rīkoties laika gaitā, un padara to neiespējamu augt.

Vietņu veidotājam ir dažas pakalpojumā iebūvētas bezmaksas iespējas. Varat izveidot vienkāršotas kontaktu formas un sūtītājus, ģenerēt tiešsaistes sociālo mediju plūsmas un iegult video un mūzikas atskaņotājus. Diemžēl šie ir visi pamati, kas nāk ar lielāko daļu platformu, un tiem trūkst pizzazz, ko rada progresīvākas vietnes.

Viņi nevar nodrošināt kalendārus, iespēju kaut ko meklēt vietnēs vai e-pasta mārketingu. Viņiem nav arī sienu.

Un viņi piedāvā ļoti mazu krātuves ietilpību savai bezmaksas vietnei. Ja jums ir tikai 50 MB, jūs nevarat izveidot lielisku vietni. Ar to nepietiek pat ar pienācīgu fotoattēlu slaidrādi!

Vietņu veidotājs pat ierobežo šīs bezmaksas iespējas. Jūs nevarat augšupielādēt savus videoklipus; jums tie ir jāiekļauj no trešās puses vietnes, piemēram, YouTube. Lai atskaņotu mūziku, ir nepieciešama SoundCloud.

Vietņu veidotājs var lepoties ar lietotņu tirgu, taču, atklāti sakot, viņiem tajā nav pietiekami daudz satura. Ievērojot tradīcijas, šos spraudņus ir ārkārtīgi viegli pievienot savai vietnei. Diemžēl to vienkārši nav pietiekami, lai kompensētu galvenajā platformā pieejamo funkciju trūkumu. Jums ir atļauts tikai Amazon’s Alexa, sociālo mediju komplekti un drošības rīks.

Vietņu veidotājs piedāvā pienācīgu daudzumu palīdzības un atbalsta, taču tas nav pārāk labi organizēts. Tas var apgrūtināt navigāciju un dažu atbilžu saņemšanu.

Viņu ceļvedis aicina un palīdz jums ātri aktivizēt vietni, taču viņu poga Palīdzība neko nedara, lai aizvirzītos no grūtībām, kas saistītas ar vietnes augšanu. Tas nav pārāk detalizēts.

Viņu zināšanu bāzē ietilpst FAQ sadaļa, taču raksti nav pietiekami detalizēti, lai reāli palīdzētu lietotājiem, un tas neaptver visas nepieciešamās tēmas.

Viņu individualizētā palīdzība nav daudz labāka. Ir satriecoši iekļaut bezmaksas diennakts tiešraidi un atbalstu pa tālruni (ASV), taču tā faktiski nav tiešraides tērzēšana. Jūs esat nosūtīts uz veidlapu, kurā tiek lūgts jūsu vārds un e-pasta adrese, un no turienes jums jāgaida atbilde – tā nemaz nav tūlītēja.

Arī viņu atbildes ir diezgan pamata. Vairāk šķita, ka viņi kopē un ielīmē iepriekš rakstītas atbildes, tā vietā, lai reāli veltītu laiku, lai uzzinātu, kas nogāja greizi un kā viņi varētu palīdzēt.

Plusi

 • Šo platformu ir ārkārtīgi viegli izmantot, un jūs varat ļoti ātri piekļūt tiešsaistē. Tā koncentrējas uz vienkāršību, un, ja nevēlaties kaut ko labot, vietni ir iespējams tiešraidē nosūtīt ar trīs peles klikšķiem. Viņiem ir daudz veidņu, tāpēc jūs, iespējams, varat atrast vienu, kas jums patīk.
 • Šī ir lieliska iespēja iesācējiem, kuriem vēl nav izveidots zīmols. Tas var ērti mitināt viņu vietni bez maksas vai lēti, ja darba sākšanai viņiem nav vajadzīgas daudzas funkcijas.
 • Viņiem ir multivides bibliotēka, kas ir pilna ar bezmaksas fotoattēliem, un iebūvēts fotoattēlu redaktors, lai atvieglotu attēlu augšupielādi.

Mīnusi

 • Viņu vietnē nav SSL sertifikātu, tāpēc būs grūti panākt, lai jūsu satiksme jums uzticētos. Tas ir īpaši svarīgi, ja jūs gatavojaties iegūt augstāko plānu e-komercijas pamatfunkciju iegūšanai, jo ļoti maz cilvēku vēlēsies ievadīt savu maksājuma informāciju, ja jūs neapliecināsit, ka jūsu vietne ir droša.
 • Viņi iekasē tonnu naudas par pamata funkcijām, neskatoties uz to, ka viņi paši norēķinās par bezmaksas pakalpojumu. Viņu piemaksu plāniem ir funkcijas, kuras jūs varētu gaidīt no Pamata plāna, bet ar strauju cenu zīmi, lai viņi galu galā varētu jums maksāt vairāk naudas nekā konkurenti, kuri pārredzami izceļas.
 • Viņi uzliek daudz ierobežojumu lietām, kuras varat rediģēt. Jums nav atļauts mainīt ļoti daudz, ja runa ir par veidnēm, un pieredzējušāki lietotāji ātri sapratīs, ka viņi nevar izveidot savu zīmolu.
 • Tie nav atbilstoši jūsu zīmola izaugsmei. Ierobežojošās funkcijas un izkārtojumi neļauj vietnei viegli augt, kā jūs to darāt, tāpēc jūs galu galā pāraugsit šo platformu un nāksies restartēt savu lapu citur..

Mūsu vietnes veidotāja pārskata secinājums

Tā kā tirgū ir tik spēcīga konkurence, var viegli aizmirst par vietnes Builder pārskatiem. Galu galā pakalpojumam nav tik augsts vērtējums kā konkurencei, un ir daudz lietu, kuras varētu uzlabot.

Tomēr tā nav slikta iespēja … tā ir ļoti ierobežota.

Ja esat jauns emuāru autors, kurš vēlas mitināt viņu pirmo vietni un ieviest zīmolu, tas var būt lielisks mācību līdzeklis, lai parādītu, kā pārvaldīt un pārvaldīt savu vietni par pieejamu cenu. Pamata nenozīmē sliktu; tas nozīmē tikai pamata. Izmantojiet šo rīku, zinot, ka jūs beidzot to pāraugsit, un tam vajadzētu būt ļoti mazam.

Mūsu vietņu veidotājs pārskata galīgo vērtējumu

Es gatavojos rīkoties un šai platformai kopumā piešķiršu trīs zvaigznes. Tas ir ērti lietojams un nodrošinās jūsu vietnes darbību tiešsaistē, taču tas tā ir.

Cenu plāni kļūst patiešām dārgi. Viņi pievilinās jūs ar “bezmaksas” opciju un pēc tam niķos un piemaksās jūs par katru paplašinājumu, papildinājumu un jaunu funkciju, kas jūsu vietnei nepieciešama, pieaugot… līdz brīdim, kad jūs ar tām samaksājat ievērojami vairāk naudas nekā tad, ja konkurents, kurš nekad nav apgalvojis, ka ir brīvs.

Redaktora vērtējums

3/5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map