En Hızlı Web Barındırma: 2020’de En Hızlı 10 Paylaşılan Web Sitesi Barındırıcısı

Öncelikle, sayfa yükleme hızını, sunucu konumunu ve çalışma süresi yüzdelerini karşılaştırarak her zaman en hızlı web barındırma sağlayıcılarına bakın, web barındırıcılarına uygulayabileceğiniz ek hız artırma özelliklerine göz atın.


Bir web sitesi tasarlama ve yayınlama için zamanınızı ve enerjinizi harcayacak kadar önemli olduğunda, trafiği içeriğinize yönlendirmek için yeterince önemlidir. Ziyaretçilerinizin sıkılmaması ve başka bir web sitesine geçmemesi için sayfalarınızın hızlı bir şekilde yüklenmesini istersiniz.

En hızlı web sitesi barındırma sağlayıcıları arasında bol miktarda rekabet vardır, bu da mümkün olan en hızlı sayfa yükleme sürelerini korumak için sürekli rekabet halinde oldukları anlamına gelir. Bu web hosting aboneleri için iyi haber.

En Hızlı Hosting Sağlayıcıları
Sayfalarınızın hızlı bir şekilde yüklendiğini bilmek yeterli değildir, ayrıca web barındırıcınızın sunucusunun hızlı olduğundan ve çalışma süreleri için güçlü bir üne sahip olduğundan emin olmak istersiniz..

Web sitenizi çekerken boş bir ekran bulan ziyaretçilerin geri dönme olasılığı yoktur, bu nedenle, web siteniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam ettiğinizden emin olun. en hızlı web barındırma sağlayıcıları ve hangisi senin için doğru!

HostGator logosu

Bizim # 1 web hosting seçim:
En az puan alan hosting
Aylık 2,64 ABD doları

StartBloggingOnline.com onaylı barındırma

En hızlı web hosting firmaları karşılaştırma

En hızlı 10 web barındırıcısının çalışma süreleri, sunucunun konumu ve barındırma hızı karşılaştırması.

Derecelendirme Şirket Barındırma hızı karşılaştırması Genel derecelendirmeden Bağlantı
1 HostGator 258.07ms-10.16s Charlotte, NC % 99.9 En iyi anlaşma!
2 Hareket halinde 478.42ms-836.78 ms Washington D.C. / Los Angeles % 99.9 Fiyatları kontrol et
3 SiteGround 669.9ms-1.79s Chicago % 99.9 Fiyatları kontrol et
4 A2 Hosting 455.17ms-1.12s Ann Arbor, MI % 99.9 Fiyatları kontrol et
5 Bluehost 915.17ms-10.64s Provo, UT % 99.3 Fiyatları kontrol et
6 Eleven2 898.61ms-2.01s Dallas / Los Angeles % 99.9 Fiyatları kontrol et
7 Site5 704.41ms-1.95s Atlanta, GA % 99.9 Fiyatları kontrol et
8 Medya Tapınağı 934.07s-4.54s Los Angeles % 99.99 Fiyatları kontrol et
9 Arvixe 1.06s-2.93s Santa Rosa, CA % 99.9 Fiyatları kontrol et
10 Dreamhost 621.87ms-2.74s Los Angeles 100% Fiyatları kontrol et

En hızlı barındırma sağlayıcılarını karşılaştırma

Orada web barındırma sağlayıcınız hakkında bir karar vermeye çalışırken şeylerin bir dizi vardır. Hız, listenin başında olması gereken şeylerden biri.

Sayfa yükleme işlemi, kendi başınıza ölçebileceğinizden daha kısa bir zaman çerçevesi olan saniye veya milisaniye cinsinden ölçülür. Bu yüzden sizin için karşılaştırma yaptık. Benzer platformları karşılaştırmamız için en hızlı paylaşılan 10 barındırma sağlayıcısına bakacağız.

Bilmek isteyeceğiniz bir şey web barındırıcısının çalışma süresi yüzdesi. % 99,9 veya% 100 garantili çalışma süreleri için abartılı taleplere aldanmayın. Birçok web barındırma sağlayıcısının şirketlerini neredeyse mükemmel çalışma zamanları sunarak pazarladığı doğrudur, ancak en iyi bilinen barındırma şirketlerinin bile% 100 tam çalışma süresine sahip olmayacağını söylemek daha doğrudur. Pazarlama yasaları web barındırma şirketlerine kendi çalışma süresi yüzdelerini sınıflandırma biraz zorluğu verir.

% 99 çalışma süresi yüzdesine sahip olduğunu iddia eden bir web barındırma hizmeti, ayda 7 saate kadar kesinti süresi yaşayabilir. % 99,9’luk çalışma süresine sahip web ana bilgisayarlarının ayda yaklaşık 45 dakika boyunca kapalı siteleri olabilir ve% 99,99’luk bir orana sahip olduklarını iddia eden web sunucuları aslında 5 dakika veya daha kısa bir süre için kapalı olabilir.

Başka bir faktör büyük faktör web hosting karşılaştırma yaparken dikkate dikkate sunucunun konumudur. Batı kıyısında sunucuları olan web sunucularının web sitesine daha uzun seyahat süreleri olacak ve bu da çalışma sürelerini uzatacaktır. Bazı şirketler bunu doğu ve batıda sunuculara sahip olarak ve abonelerden kendilerine en yakın olanı seçmelerini isteyerek bunu telafi ediyor.

İşte en hızlı 10 web barındırma sağlayıcıları

En hızlı web barındırma sağlayıcıları

 • HostGator
 • Hareket halinde
 • SiteGround
 • A2 Hosting
 • BlueHost
 • Eleven2
 • Site5
 • Medya Tapınağı
 • Arvixe
 • DreamHost

HostGator logosuHostGator, WordPress web sitelerini daha yüksek hız için optimize eder. HostGator WordPress bulut Hosting size 2,5 kat daha fazla hız, gelişmiş güvenlik ve ücretsiz web sitesi geçişleri sunar.

Hosting ile ücretsiz alan adı

HostGator süper yüklü bulut mimarisi, düşük yoğunluklu sunucular ve CDN kullanır. Ayrıca, daha hızlı sayfa yüklemeyi teşvik etmek için birden çok önbellek katmanı kullanırlar. Bu geliştirmeler, web sitesi içeriğini daha verimli bir şekilde düzenler, böylece dinamik içerik istekleri, ışık hızıyla aydınlatılarak işlenebilir.

HostGator başlığı

HostGator ayrıca hızınızı nasıl en üst düzeye çıkarabileceğiniz ve yine de Google’ın sayfa hızı için tercih ettiği uygulamalara nasıl uyacağınız konusunda bazı ipuçları verir. Sıkıştırmayı etkinleştirmenizi, CSS, Javascript ve HTML’yi küçültmenizi önerir. Ayrıca yeniden yönlendirmelerinizi azaltabilir, tarayıcı önbelleğinden yararlanabilir, sunucu yanıt süresini iyileştirebilir, görüntüleri optimize edebilir ve bir içerik dağıtım ağı kullanabilirsiniz.

En hızlı ücretli veya ücretsiz web barındırma sağlayıcıları sizin için bazı işleri yapabilir, ancak HostGator bahseder gibi, WordPress hızlandırmak için kendi başınıza yapabileceğiniz birkaç şey vardır. Bu Youtube videosu web sitenizin hızını artırmanın bazı yollarını açıklıyor.

HostGator’u çok sevdiğimiz için, size özel bir teklif üzerinde anlaştık! Tam fiyat ödemek yerine, normal fiyattan% 60’ın üzerinde indirim yapabilir ve ayda yalnızca 2,64 ABD doları ödeyebilirsiniz..

InMotion Hosting logosuInMotion, sunucuyu en hızlı sunucu barındırma için web sitesine yakınlaştırmak için Max Speed ​​Zone’a sahiptir. InMotion kullanıcıları tercih ettikleri sunucu konumunu seçebilir. Belirlenen Maks Hız Bölgeleri’ne giren aboneler, e-postalarının ve web sitelerinin altı kata kadar daha hızlı çalışmasını bekleyebilir.

Maksimum Hız Bölgesi seçenekleri, VPS veya Business Class barındırma planlarına sahip aboneler için kullanılabilir. Veri merkezlerine ek olarak InMotion, doğrudan veri bağlantıları oluşturmak için borsaları inceleyen dünyanın en büyük internet servis sağlayıcılarından bazılarıyla birlikte çalıştı. InMotion ayrıca, müşterilerinin ihtiyaçları için en hızlı olanı bulmak için farklı sunucuları test etmelerine yardımcı olacak.

SiteGround logosuSiteGround’un her bir barındırma planında SSD sürücüleri vardır. Katı Hal Sürücü teknolojisi web sitelerine normal sürücülerle karşılaştırıldığında 1000 kat veya daha fazla giriş ve çıkış artışı sağlar.

SiteGround ayrıca SiteGround’un barındırdığı tüm sitelerin statik içeriğinin yüklenmesini hızlandırmak için tasarlanmış bir NGINX sunucusu kullanır. Paylaşılan ve bulut planlarına sahip aboneler NGINX sunucusunu dahil eder. Özel sunucu planlarının aboneleri, NGINX’i performans artırıcıların bir parçası olarak alır.

Bu yeterli değilse, SiteGround, WordPress, Joomla ve Drupal gibi en popüler uygulamalar için Geeky SuperCacher’ı yarattı. Ayrıca NGINX ters proxy’ye dayalı kendi önbellekleme mekanizmaları vardır. SuperCacher ayrıca memcached ve Google sayfa hızı ile web sitelerini hızlandırır.

A2 Hosting logosuBu şirket hızlı yanan web hızları barındırma sahip sahiptir. A2’lerin sunucuları, rakip web barındırma şirketlerinden 20 kat daha hızlı çalışacak şekilde optimize edilmiştir. A2, WordPress, Joomla ve Drupal web sitesi platformları için hız için optimize edilmiştir.

A2, site hızının işletmeler için çok önemli olan sorunları etkilediğini kabul eder. Bu nedenle, abonelerinin SEO sıralamalarını, hemen çıkma oranlarını, ziyaretçi memnuniyeti oranlarını ve dönüşüm oranlarını iyileştirmelerine yardımcı olmak için daha hızlı sunucu sürelerine kendilerini adamışlardır..

Turbo Server için ayda 9.31 $ ‘dan biraz daha pahalı, bu da hızlı bir web sitesi için hala şaşırtıcı bir prim. Plan, sınırsız web siteleri, sınırsız veritabanı, sınırsız depolama alanı, sınırsız transfer, cPanel, SSD ve para iade garantisi ile geliyor.

BlueHost logosuBluehost’un özel olarak oluşturulmuş sunucuları vardır ve WordPress için optimize edilmiştir. Bluehost, hızın zirveleri olduğu için bir üne sahip değil, ancak her şey göz önüne alındığında hız makul derecede iyi.

WordPress’i hızlı yapan benzersiz bir sistem mimarisine sahipler, bu nedenle WordPress kullanıcıları Bluehost’un ihtiyaçları için yeterince iyi çalıştığını bulacaklar. Sistem, gelişmiş NGINX mimarisi ve özel PHP-FPM yapılandırması ile devrim niteliğindeki VPS platformu üzerine kurulmuştur.

Hız konusunda aşırı endişelenmiyorsanız, sağlam bir WordPress kullanıcısısınız ve web barındırma dolarlarınız için iyi bir değer elde etmek istiyorsanız, Bluehost faturaya güzelce uyacak.

Eleven2 hosting logosuEleven2 süper şarjlı hız için tasarlanmış bir tasarıma sahiptir. Onbir 2, planlarına Cloud Fare’yi ekler. Cloud Fare, sayfa yükleme sürelerini artırmak için web sitelerinin içeriğini önbelleğe alan bir önbellekleme platformudur.

Sunucu konumu Eleven 2’nin hız derecelendirmelerinde güçlü bir rol oynamaktadır. Amerika Birleşik Devletleri’nde Los Angeles ve Dallas’ta bulunan sunucuları vardır. Dünya çapında Amsterdam ve Singapur’da sunucuları var.

Eleven 2’nin tüm planları, kurum içi mühendisleri tarafından yönetilen yılın her günü ücretsiz transfer ve 7/24 teknik destek içerir. Onbir 2 için uzun bekleme süresi yoktur. Teknisyenlerinin sizinle tipik olarak 10 dakika içinde bağlantı kurmasını bekleyebilirsiniz..

Eleven 2 ayrıca tüm verilerinizin birden fazla yedekleme noktasını tutan birden fazla yedekleme sunucusuna sahiptir.

Site5 yalnızca ileri teknoloji sunucuları kullanır ve bunları asla aşırı yüklemezler. Çalışma sürelerini yüksek tutmak için sunucu başına düşük sayıda müşteri tutarlar. Site5, geliştiricilerine ve mühendislerine “evde yetişmiş” olarak atıfta bulunur.

Müşteriler teknik destek aradığında, şirket içinde çalışan ve Site5 ürünlerini içeride ve dışarıda tanıyan özel bir ekip üyesiyle bağlantı kuracaklar.

Site 5 uygun bir hızlı web barındırma yarışmacısı yapmak Diğer özellikler ölçülmemiş disk alanı ve ölçülmemiş bant genişliği vardır. Yükseltilmiş barındırma planları için özel bir IP adresi ve Turbo da alırsınız.

Site5, çok değerli bir ücretsiz taşıma hizmeti, düzenli yedeklemeler ve para iade garantisi verir.

medya tapınak logosuMedia Temple, web barındırma hizmetlerini kullanarak bir milyondan fazla web sitesine sahiptir. Aboneler paylaşılan barındırma, WordPress barındırma, VPS barındırma, yönetilen barındırma veya AWS bulut barındırma arasından seçim yapabilir.

Ayda 30 $ ek ücret karşılığında bir SiteLock programı olan TrueSpeed ​​CDN adlı bir program alabilirsiniz. CDN, dünyanın dört bir yanındaki akıllı önbellekleme, içerik optimizasyonu ve güvenli veri merkezlerini kullanan ve müşterilerinin web sitelerini her zamankinden daha hızlı yükleyen İçerik Dağıtım Ağı’nın kısaltması.

TrueSpeed, daha az yükleme süresi ve bant genişliği sağlar ve önbelleği manuel olarak temizler. Birden fazla web sitesini destekleyen anında etkinleştirme ve entegre kontrol paneline sahiptir. Bu plan tamamen şifrelenmiş ve SSL güvenlik önlemleriyle. Planlar ayda yaklaşık 20 $ ‘dan başlıyor.

ArvixeArvixe, hız ve güvenliğe güçlü bir bağlılık göstermektedir. Arvixe, Dallas, Teksas, ABD ve Asya’daki Hong Kong’da veri merkezlerine sahiptir, böylece web siteleri en yakın sunucuyla kurulabilir.

Arvixe, trafik arttığında bile hızı artıran yüksek güçlü bir çığlık atan hızlı ağa sahiptir. Arvixe, hız gereksinimlerini çoklu Seviye 1 telekom sağlayıcıları ve transit ağları atlamak ve web siteleri ile ziyaretçiler arasındaki ağ yolunu kısaltmak için doğrudan internet bağlantıları kullanarak çözüyor. Bu, gecikme sürelerinin pratik olarak tartışıldığı ve hızın arttığı anlamına gelir.

Arvixe ayrıca tek bir arıza noktası olmadan tasarlanmış tamamen yedekli bir mimari sisteme sahiptir. Artıklık birden çok katman üzerinde çalışır. Arivixe, en üst düzeyde olduğundan emin olmak için otomatik izleme güvenliği, güvenilirlik, performans ve çalışma süresi ile en son yazılımı kullanır.

DreamHost logosuDreamhost, web sitenize ulaşmadan önce kötü amaçlı trafikten kurtulmak için Cloud Flare entegrasyonunu kullanır. Cloud Flare ayrıca daha hızlı yükleme için içeriğinizi önbelleğe alır. Kötü amaçlı yazılım taramaları otomatiktir ve spam ve kötü amaçlı yazılımların sitenize bulaşmasını engeller.

Dreamhost hızını SSH sunucularından ve SSD disklere, hızlandırılmış ağlara ve hızlı yeni nesil işlemcilere dayanan akıllı mimariden alıyor.

Dreamhost, elle haddelenmiş bir kontrol paneli inşa etmek için geçirdikleri 12 yılda gurur duyuyor. Ayrıca tüm barındırma planları için katı hal sürücüleri (SSD’ler) vardır. SSD web sitesi, önbellekleme ve veritabanı dokunuşlarını daha hızlı hale getirir.

Dreamhost’taki teknik destek sadece 24 saat boyunca mevcut değildir, ancak sorgunuza deneyimli bir teknoloji uzmanı olan gerçek bir canlı kişi tarafından cevap verilecektir. Teknisyen Dreamhost’un iç ve dış işleyişini biliyor ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözecek.

Dreamhost’un paylaşılan barındırma, yönetilen WordPress barındırma, Sanal Özel Sunucular ve Özel Sunucular için planları vardır.

Bulut kullanıcıları, Dreamhost’un bir dakikadan kısa bir sürede bulutta başlamanızı sağladığını takdir edecekler.

En hızlı web barındırma trendleri

Web hosting şirketleri sürekli en hızlı web sitesi barındırma sağlayıcısı olmak için yollar bulmaya çalışıyoruz. Bu, en hızlı web barındırıcılarına iyi ve yakın bir genel bakış, ancak bu istatistiklerin hızlı bir şekilde modası geçmiş olabileceğinin farkında olmak iyi bir fikirdir.

Bir hafta en hızlı yükleme sürelerine liderlik eden web barındırma sağlayıcıları ertesi hafta kolayca geçebilir, ancak elbette, barındırma normalde bir yıl boyunca yenilenir, böylece istatistikler düşündüğünüzde büyük şemada biraz eskimiş olur bu konuda hafif hız artışları hakkında.

Okuduğunuz herhangi bir inceleme veya karşılaştırma ile gerçekten bir tutam tuz ile almalı ve sadece iyi bir anlaşma aramalısınız. Ana şey, ana rakiplerden birini kullanmanızdır..

En hızlı web barındırma sonucu

Önde gelen en hızlı web barındırma hizmeti yıldan yıla değişmesi muhtemeldir. Eğilimlere bakmak ve hızlı yükleme sürelerine ve güçlü bir çalışma süresine sahip olduklarını sürekli olarak kanıtlayan web ana bilgisayarlarına bağlı kalmak iyi bir fikirdir..

Orada da büyük bir faktör olarak her zaman en ucuz web hosting için iyi bir durum da hız ve uptime yanı sıra fiyat olmalı, ama bu sayfadaki isimlerden biri ile sopa eğer sen de gidemem siteniz için bir barındırıcı bulmak çok yanlış.

HostGator logosu

Bizim # 1 web hosting seçim:
En az puan alan hosting
Aylık 2,64 ABD doları

StartBloggingOnline.com onaylı barındırma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map