En İyi Dedicated Sunucu Barındırma Sağlayıcıları: Top 10 İnceleme

En iyi adanmış sunucu barındırma karar vermek teknoloji meraklı olsa bile zor bir görev olabilir. Bununla birlikte, mevcut birçok seçenekle, bütçenizle birlikte tüm gereksinimlerinize uyan bir şey bulabilmeniz gerekir..


Paylaşımlı sunucu barındıran sunucu seçmek için çeşitli nedenler vardır.

Özel bir sunucuyla, sunucunuzun CPU’sunun veya RAM’inin diğer web siteleri tarafından gizlenmesinden endişe etmenize gerek kalmaz. Çevrimiçi bir varlığın sürdürülmesi bu günlerde daha zor ve zor. Siteniz düzensiz ve yavaş çalışıyorsa müşterilerinizin başka bir yere gitme olasılığı daha yüksektir.

Hosting için adanmış bir sunucu barındırma sağlayıcısı seçmek bile uzun vadede tasarruf edebilirsiniz. Adanmış bir barındırma sağlayıcısı web sitenizi oluşturma, ek yükü azaltma ve size yatırımınızdan daha iyi bir getiri sağlayacak maliyete tabi olacaktır.

Kararınızı verdiniz. Web siteniz için özel sunucu barındırma istiyorsunuz. Burada işler karmaşıklaşabilir. Endişelenme; bilinçli bir karar vermek için Uplink, CPU Hızları ve Bant Genişlikleri arasındaki farkı bilmenize gerek yoktur.

Bu kılavuz size orada en iyi 5 sunucu barındırma siteleri sağlayacaktır, böylece hangisinin sizin için en iyi sunucu barındırma olacağını seçebilirsiniz.

HostGator logosu

Bizim # 1 web hosting seçim:
En az puan alan özel hosting yazılımına sahip olun
Aylık 2,64 ABD doları

StartBloggingOnline.com onaylı barındırma

En iyi sunucu barındırma karşılaştırması

Derecelendirme Şirket İşletim Sistemi Disk alanı Genel değerlendirme Bağlantı
1 HostPapa Windows Linux 500 GB – 1 TB 5/5 En iyi anlaşma!
2 LiquidWeb Windows Linux 211 GB – 1.8 TB 4,7 / 5 Fiyatları kontrol et
3 Hareket halinde Linux 500 GB – 1 TB 4,5 / 5 Fiyatları kontrol et
4 BlueHost Linux 500 GB – 1 TB 4,5 / 5 Fiyatları kontrol et
5 1and1 Windows Linux 500 GB – 6 TB 4.2 / 5 Fiyatları kontrol et
6 iPage Linux 500 GB – 1 TB 4,1 / 5 Fiyatları kontrol et
7 Gözden A2Hosting Linux 1 TB – 2 TB 4/5 Fiyatları kontrol et

İşte en iyi sunucu barındırma sağlayıcıları

En iyi sunucu barındırma hizmeti

HostPapa logosuHostPapa hemen hemen her işletme için inanılmaz derecede güçlü ve esnek bir seçimdir. Şirketiniz ayda 10 veya 10 milyon ziyaretçi görüyor olsun, ihtiyaçlarınıza uygun bir plan bulabilmeniz gerekir.

Yaklaşık 6 dakikalık hızlı ve kolay bir kurulumdan sonra, yaklaşık 24 saat içinde kendi sunucunuz olacak.

Güvenebileceğiniz diğer ücretsiz araçların yanı sıra, adanmış her sunucuya dahil olan cPanel, web siteniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Size ortalama IP adreslerinden daha fazlasını sağlayabilecek bir sunucu barındırma sitesi arıyorsanız, HostPapa adanmış barındırma sizin için aramaya değer olabilir.

HostPapa, ne kadar çok yönlü bir şirket olduklarını bir kez daha göstererek hem Linux hem de Windows işletim sistemleri ile çalışır. Diğer birçok sunucu barındırma sitesi hala yalnızca Linux üzerinden çalışır.

Web sitenizi ayarlamak kolaydır, ancak herhangi bir sorunuz varsa canlı sohbet her zaman hızlı bir cevap için bir seçenektir. Müşteri desteği 7/24/365 telefon, sohbet veya e-posta yoluyla sağlanır. Barındırma sorularınız için birden fazla dilde SSH erişiminiz ve desteğiniz olacak.

Bu şirket kesinlikle en ucuz değil, ama en pahalısı da değil. HostPapa’yı seçerseniz ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir paket bulmak biraz kolay olacaktır.

Hosting ile ücretsiz alan adı

Genel olarak HostPapa’yı performansı, fiyatı ve esnekliği nedeniyle en iyi genel sunucu barındırma sitesi olarak seçtik.

Yönetimi altında 12.000 sunucuya ve% 90 müşteri memnuniyeti oranına sahip olan HostPapa ile hata yapmak zor.

LiquidWeb logosuFiyat, sizin için yüksek performanslı bir sunucu sunucusu kadar önemli değilse, o zaman LiquidWeb sizin için olabilir. LiquidWeb, ABD’de üç modern veri merkezine sahiptir ve işletmektedir. Ek performans ve güvenlik için özel çözümler oluşturmak için çalışan 50’den fazla geliştirici var.

Bu şirket siteniz için 24 saat proaktif koruma sunar. Sonar İzleme ekibi sürekli sistem düzeyinde sağlık kontrolleri ve yamalar gerçekleştirmektedir. Bir sorun varsa, genellikle daha önce farkında olmadan,.

LiquidWeb ile geçirdiğiniz süre boyunca herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Heroic Destek ekibinden destek sunarlar. Bu 300+ uzman her zaman size yardımcı olmaya hazır.

LiquidWeb’in sunduğu harika bir özellik, kendi alan adınızı oluşturma veya mevcut bir alan adını aktarma yeteneğidir. Şu anda bir alan adınız varsa ve sunucunuzdan memnun değilseniz, LiquidWeb’e geçmeyi düşünebilirsiniz..

Hostpapa gibi, LiquidWeb sizin için hangi işletim sistemini seçeceğinize izin verir; Linux veya Windows.

LiquidWeb inovasyon, performans ve müşteri desteğine dayanarak yüksek puan aldı.

InMotion Hosting logosuInMotion Hosting, adından da anlaşılacağı gibi, orada en hızlılarından biridir. Pazar lideri donanımlara sahip birinci sınıf bir özel sunucu arıyorsanız InMotion Hosting ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

InMotion sıfır kesinti, yeniden başlatma gerektirmeyen çekirdek güncellemeleri sunar. Bu güncellemeler% 99,999 çalışma süresine sahip olma nedeninin bir parçasıdır.

Çalışma süresi, bir sunucunun ne kadar güvenilir olduğunu söylemenin en kolay yoludur. Güvenilir bir çalışma süresine sahip olmak işletmeler için hayati önem taşır. Siteniz ne kadar uzun süre kapalıysa, müşterilerin kaybına neden olabilir.

Ayrıca InMotion Hosting, uluslararası müşteriler için önde gelen sunucu barındırma platformudur. Diğer ev sahiplerinin veri merkezlerinin en yakın İnternet Değişim Noktasından (IXP) yüzlerce mil uzakta olmasına rağmen, InMotion hem Los Angeles hem de Washington D.C. IXP’de. Bu, uluslararası müşterilere hızlı ve güvenilir bir site yanıt süresi sağlar.

Bu gerçekten müşterilerinin memnuniyetini göz önünde bulunduran bir şirkettir. InMotion, 7/24/365 Skype, telefon, çevrimiçi sohbet veya e-posta yoluyla kullanılabilir.

Her ne kadar yüksek fiyat etiketi bazı müşterileri InMotionHosting’i korkutsa da işinizi istiyor. Onlar hosting geldiğinde bulmak biraz zor olan 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz. InMotionHosting, hizmetlerini denedikten sonra kendinize güveniyor, onları ticaret yapmak istemeyeceksiniz.

InMotion, müşteri hizmetleri, mevcut yüksek IP adresi sayısı, güvenilirlik ve saf hız gibi şeylerin bir kombinasyonuna göre derecelendirmelerini aldı. Yüksek fiyatla ve Windows kullanan kullanıcılar için kullanılamaması.

BlueHost logosuBluehost ile gitmek, web siteniz için özel bir sunucu barındırıcısına sahip olmanın ucuz bir yoludur.

Bluehost kesinlikle en iyi olmasa da, bazı paylaşılan sunucu siteleri için ödeyeceğiniz ücret karşılığında özel bir sunucu alabilirsiniz. Bluehost’un bunun için başka şeyleri de var.

Bu şirket adanmış sunucu barındırma satın alma ile ücretsiz bir alan sunuyor. Bluehost ile ilgili harika olan şey, sunucunuzun derhal çalışmaya başlamasıdır. İşlenmesi 24 saat kadar süren diğer sitelerin aksine, sunucunuz ihtiyacınız olan anda hazır olacaktır.

Özelleştirme bu şirket için anahtardır. Depolama alanını ihtiyaç duyduğunuz anda ekleyebilir veya zaman içinde performansı yükseltebilirsiniz.

Bluehost, kendi ekiplerinden 7/24 hızlandırılmış müşteri desteği sunmaktadır. Premium mühendis ekibine ihtiyacınız varsa, bunlar bir an önce kullanılabilir.

Bluehost’a çeşitli özelliklere göre derecelendirmesini verdik. Onlar inanılmaz düşük bir fiyat, mükemmel müşteri hizmeti ve yükseltilmiş teknolojileri var. Maalesef, Bluehost yalnızca en az 3 IP adresine ihtiyaç duyan taraflara hizmet sunuyor.

Paylaşılan bir barındırma hizmeti kullanıyorsanız ve şimdi ilk özel sunucu barındırıcınız için hazırsanız, Bluehost sizin için iyi bir seçenek olabilir.

Ionos 1and1 logosu1&1, web sitenizi iki konumda saklayan çift bir barındırma sistemi kullanır. Bu özellik, web sitenizin performansını artırmak ve güvenilirliği artırmak için tasarlanmıştır. Çift barındırma, güvenlik ekler ve bir şeyler ters gittiğinde yerleşik bir yedekleme sistemi olarak çalışır.

Tüm 1&1’in paketleri sınırsız bant genişliği ve güvenilir güvenlik seçenekleri sunar. Ayrıca 30 günlük para iade garantisi de içerir. % 99,99 ağ çalışma süresini garanti ederler ve dünya genelinde sunucu konumlarına sahiptirler. Bu sağlayıcı orada en iyi adanmış web barındırma hizmetleri arasında en yüksek RAM ve alan kapasitelerinden bazılarını sunuyor.

1&1 hosting ekonomiktir ve güçlü çalışma süresine sahiptir. WordPress hosting ile iyi çalışır. Onlar özel birçok araç sunuyoruz 1&1 barındırıyor. Web sitesi sezgisel ve gezinmesi kolay.

Dezavantajı: müşteri desteği güçlü bir takım değildir. Süre 1&1, 7/24 e-posta ve telefon desteği sunuyor, birçok şikayet aldılar. Birçok müşteri açık talimatlar almak ve web sitesi sorunlarını çözmekte zorluk çekiyor.

Ödeme işlemleri de belirsiz olabilir ve bazı müşteriler beklenmedik ücretler almıştır. Fiyatlandırma ve ücretlerden haberdar olduğunuzdan emin olun.

Web sitesi oluşturucunun gezinmesi kolaydır, ancak müşterilerin bunu kullanmak için bir katman eklemesini gerektirir.

iPage logosuiPages, hemen hemen her işletme için iyi bir başlangıç ​​etki alanı sunucusu barındırma sitesidir. Makul fiyatlı olsa da, diğer özel sunucuların sunmadığı bazı harika seçenekler sunar.

İşletmeler veya tam yönetilen özel sunucu iPages ile ilgilenebilir. Bu sunucu ile sağlanan araçlar rakipsizdir. Bir blog, web sitesi veya çevrimiçi mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda.

Sitenizi oluşturduktan sonra, iPages sitenizi sizin için yönetmenize yardımcı olacaktır. iPages, istediğiniz siteyi oluşturmanıza yardımcı olacak adım adım eğitimler sunar. Bu arada, herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bunları 7/24 telefon veya çevrimiçi sohbet yoluyla sesli olarak söyleyebilirsiniz..

Özel sunucunuz için iPages’i seçtiğinizde, tahmin edilebilir aylık maliyetle makul fiyatlı bir sunucu alırsınız. Bu şirket üzerinden fazlalık ücretleri görmeyeceksiniz. Ayrıca, işletmenizin taleplerine bağlı olarak hizmetlerinizi büyütme veya küçültme esnekliği sağlar.

Bu şirket hizmetlerine o kadar güveniyor ki, hizmetiniz boyunca her zaman para iade garantisi sunuyorlar. Sizi müşteri olarak tutmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarından emin olabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir şey, iPages’in ücretsiz bir alan adı sunmasına rağmen, yalnızca ilk yıl için iyi olmasıdır. Bundan sonra, alan adı için ödeme yapmanız gerekecek.

iPages çeşitli nedenlerle genel derecelendirmelerini aldı. iPages bu listeyi makul fiyatlarına, yüksek güvenlik düzeylerine ve kendi web varlığınızı oluşturmak için sağlanan araçlara göre yaptı.

Talepleriniz arttıkça sunucunuzu yavaşça ölçeklendirmek istiyorsanız iPages’i seçin.

A2 Hosting logosuA2 Hosting, hem yönetilen hem de yönetilmeyen sunucular sunar. Paketleri son derece özelleştirilebilir ve geliştiriciler için idealdir. Sistemleri öncelikle WordPress, Drupal ve Joomla’da şekillendirilmiştir. Performansı artırmak için A2 ücretsiz SSD içerir.

Fiyatları rekabete göre orta seviyededir. % 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunarlar. Saydamlık da bir artıdır, çünkü sunucularının zaman içindeki performanslarını takip edebilirsiniz.

Geri sarma aracı ve sınırsız e-posta adresi, etki alanı ve aktarım gibi birçok özellik sunar. Müşteri desteği telefon, e-posta veya canlı sohbet yoluyla 7/24.

Dezavantajı: A2 Hosting, yeni başlayanlar için en kolay seçenek değildir. Bu en güçlü bütçe seçimi değil, aynı zamanda en pahalı değil.

Ayrıca diğer şirketlere kıyasla birkaç özelliği eksik. HTMLDoc, PDFLib, MSSQL, ColdFusion, Plexum veya mod_perl için destek yoktur.

Müşteri desteği standarttır, ancak ABD dışındaki müşteriler için ücretsiz numara yoktur.

En iyi ayrılmış barındırma sunucusunu bulma: sonuç

Umarım, bu özel sunucu değerlendirmeleri sizin için en iyi adanmış barındırma sunucusu olacak bir karar vermeye başlamanıza yardımcı olmuştur. Sonuç olarak, hangi özelliklerin sizin için en önemli olduğuna karar vermek ve bunları bütçenizle karşılaştırmak size kalmıştır..

İncelemelerimize dayanarak, InMotion’ı performans için mevcut en iyi barındırma hizmeti olarak tercih ediyoruz.

Popüler geliştirici barındırma şirketleri A2 Hosting ve Bluehost’tur.

Yeni başlayanlar için Hostpapa veya iPage’i öneriyoruz. HostPapa genel olarak en iyi sunucu barındırma sağlayıcısı için seçimimizdir en çok işe yarayacak çok yönlü bir paket ile.

Seçiminiz web sitenizin kişisel ihtiyaçlarına ve amacına göre değişmelidir. Bütçeniz ve web hosting ile deneyim düzeyi de dikkate değer faktörlerdir. Hangisini seçerseniz seçin, bu şirketlerin tüm mevcut en iyi adanmış web barındırma hizmetleri bazı sağlamak.

Her ne kadar barındırma için özel bir sunucu seçmek başlangıçta bir güçlük gibi görünebilir, hatta daha aşağıda yaptığınız memnun olacaktır. Özel bir sunucunun diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında genel faydaları çoktur…

Özel bir sunucu barındırma sitesi, size istediğiniz esneklikle birlikte size özel güvenli bir etki alanı sağlayabilir. Sitenizin güvenli ve diğer potansiyel kötü amaçlı web sitelerinden arınmış olduğu bilgisiyle kolayca dinleneceksiniz.

HostGator logosu

Bizim # 1 hosting seçimimiz:
En az puan alan HostGator hosting planları
Aylık 2,64 ABD doları

StartBloggingOnline.com onaylı barındırma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map