En İyi Hosting Sunucu Yorumları: Puanlar, Fiyatlandırma ve Daha Fazlası!

Herhangi bir başarılı web sitesinin çalışması için birçok önemli bölüm vardır, ancak herhangi bir web sitesinin en önemli kısmı… davul rulo, lütfen… en iyi web sitesi barındırma sitesini bulmak.


Doğru, sitenizin omurgası web barındırma sunucusu olduğu için en iyi barındırma sunucusunu bulmak son derece önemlidir. Sitenizi her zaman çalışır durumda tutmak yalnızca sizin sorumluluğunuzdadır. Bazı sağlayıcılar bir sunucuya düşük maliyetli erişim dışında pratik olarak hiçbir şey sunmazken, diğerleri çeşitli çan ve ıslık sunar.

İşin püf noktası, gerçekte kullanacağınız özellikleri bütçenizi aşmayacak bir fiyata bulmaktır. En iyi web barındırma sitelerini aramaya nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Yardım etmek için buradayım!

Aşağıda en iyi beş barındırma hizmetini inceledim. İhtiyaçlarınız için hangi hizmetin mükemmel bir seçim olduğunu öğrenin!

HostGator logosu

Bizim # 1 web hosting seçim:
En az puan alan hosting
Aylık 2,64 ABD doları

StartBloggingOnline.com onaylı barındırma

En iyi hosting sunucusu karşılaştırma tablosu dökümü

Derecelendirme Şirket Özellikleri Yıldız derecelendirmesi Fiyat
1 SiteGround İnanılmaz çalışma süresi 4.5 Fiyatları kontrol et
2 GoDaddy Mükemmel müşteri desteği 4,0 Fiyatları kontrol et
3 Gandi Gizli fiyat yok 4.5 Fiyatları kontrol et
4 HostGator Esnek & dürüst 4,0 Fiyatı kontrol et
5 Bluehost Büyük & güvenli 4.5 Fiyatları kontrol et

İşte en iyi sunucu barındırma sağlayıcıları

En iyi barındırma sunucusu

SiteGround logosuSiteGround en iyi hosting sunucusudur? Kesinlikle en popüler olanlardan biri.

SiteGround, dünyanın en yaygın kullanılan hosting şirketlerinden biridir. 2004 yılında bir grup üniversite öğrencisi tarafından kurulduklarını düşünmek çok da kötü değil. Bugün hem bireyler hem de işletmeler için 450.000’den fazla alana ev sahipliği yapıyorlar

ÜCRETSİZ Eğitime Katılın

6 Figür Otorite Sitesinin Nasıl İnşa Edileceğini Öğrenmek İstermisiniz??

Bu Ücretsiz Eğitime Katılın…

 • Sonunda karlı nişler bulmak için kanıtlanmış bir yöntem var
 • Kusursuz bir anahtar kelime araştırma yöntemine erişin
 • Kaliteli içeriği nasıl dışa aktaracağınızı öğrenin
 • Baş ağrısı olmadan sitenize beyaz şapka bağlantıları oluşturmayı öğrenin

Profesyoneller

Popülerliklerinin başlıca nedenlerinden biri, kullanımı kolay platformlarıdır. Çok az web deneyiminiz olsa bile, SiteGround size barındırma sürecinde yol gösterecektir. WordPress’e özel entegrasyon bile sunuyorlar.

Farklı düzeylerde depolama kapasitesi ve aylık ziyaretçi limitleri ile üç ödeme planı sunarlar. Ayrıca, 24,95 $ için bir aylık deneme süresi de sunuyorlar. Bu, yıllık abonelik taahhüdü vermeden önce site hakkında fikir edinmek için harika bir yoldur.

SiteGround, sitenizi çevrimiçi tutma konusunda, “çalışma süresi” olarak da bilinir. Tüm bulut depolama sağlayıcıları arasında çalışma süresi için endüstri standardı% 99,90’dır. SiteGround% 99,98 endüstri standardı ile bunun ötesine geçiyor!

Ayrıca yüksek hızlar sunarlar. Ortalama olarak, web sayfaları 700ms’de yüklenir. Ben şahsen SiteGround 456 ms bir zip yükleme sayfaları saat. Bu sadece hızlı değil – şimdiye kadar gördüğüm en yüksek hızlardan bazıları!

WordPress entegrasyonu, mükemmel oldukları başka bir alandır. Sitenizi WordPress ile oluşturursanız, SiteGround güvenlik açıklarını otomatik olarak kapatır, sunucu düzeyinde bakım yapar ve otomatik aylık yedeklemeler sağlar.

Eksiler

SiteGround size bir ton depolama alanı sunmuyor. Üst planları 30 GB depolama sınırına sahip. Bu harika olmasa da, sınırsız da değil.

Hosting ile ücretsiz alan adı

Küçük bir işletme yönetirseniz, bu depolama alanı sınırı sizi etkilemez. Ancak işletmeniz büyüdükçe sınırsız depolama alanı isteyebilirsiniz.

Ayrıca yıllık taahhütte bulunmanız gerekir. SiteGround, aydan aya herhangi bir plan sunmaz. Ancak, bir aylık deneme sürümü sunuyorlar.

Genel olarak, SiteGround yüksek hızlar, güvenilir hizmet ve erişilebilir müşteri desteği sunar. Depolama sınırları en büyük dezavantajlarıdır, ancak bu sorun blogcular ve küçük işletmeler için büyük bir sorun olmayacaktır..

GoDaddy logosuMuhtemelen, kasıtlı olarak skandal olan Super Bowl reklamlarını görmüşsünüzdür. Ancak pazarlama bir yana, GoDaddy en iyi barındırma sunucusu?

13 milyondan fazla kişi GoDaddy hizmetlerini kullanıyor. Platform 60 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor.

Profesyoneller

GoDaddy hakkında sevilecek çok şey var. Rekabetçi bir fiyata güvenilir barındırma sunarlar ve bir ton teknik uzmanlığa ihtiyacınız yoktur.

Sürükle ve bırak arayüzü, sitenize özel bir görünüm oluşturmak için 300’den fazla benzersiz şablon arasından seçim yapmanızı sağlar. İçeriğinizi seçtiğiniz tasarıma eklemeniz yeterlidir.!

Müşteri desteği, GoDaddy’nin mükemmel olduğu başka bir alandır. Canlı sohbet, destek biletleri ve telefon desteği sunuyorlar.

Daha da iyisi, telefon desteği sizi gerçek bir kişiye bağlar. Yılda 365 gün, günde 24 saat hizmet veren GoDaddy’nin müşteri destek ağı çok büyük bir artı.

Eksiler

Ancak GoDaddy’nin de dikkate alması gereken bazı eksileri var. Şablon tasarım sistemleri nedeniyle, GoDaddy’de oluşturulan web siteleri diğer barındırma şirketlerine aktarılamaz. GoDaddy’ye karar verdikten sonra, mevcut web sitenizi korumak istediğiniz sürece bunlarla sıkışıp kalırsınız.

Hem e-ticaret hem de mobil desteğin olmaması, bilmeniz gereken diğer iki olumsuzluktur. Doğrudan ürün satmayan bir blog veya başka bir site oluşturmak istiyorsanız GoDaddy harika. Ancak sanal bir mağaza işletiyorsanız GoDaddy en iyi seçenek değildir. Çevrimiçi perakende araç sunmuyorlar. Ayrıca, mobil optimizasyon seçenekleri otomatik ve sınırlıdır.

Genel olarak, GoDaddy kolay ve güvenilir bir seçimdir, ancak herhangi bir ciddi e-ticaret mağazası için sınırlı seçenekler sunar.

Basit bir siteyi hızlı bir şekilde çevrimiçi hale getirmek istiyorsanız harikadır, ancak daha gelişmiş siteler için tavsiye edemem.

Gandi.net logosuEn iyi web hosting siteleri ararken, bir sorun çok hızlı bir şekilde netleşir: internet pazarlama oldukça vahşi alabilirsiniz. Gandi.net’i al. Tüm şirketlerinin temeli “No Bull *** t” resmi şirket sloganında özetlenebilir.

İlk başta heyecanlanmadığımı itiraf ediyorum. GoDaddy’nin risqué Super Bowl reklamlarında olduğu gibi, her zaman sinirli bir pazarlama kampanyası oluşturmak için çok uğraşan bir şirketten kaçınırım. Aslında kaliteli bir barındırma hizmeti sunuyorlar mı yoksa sadece kısa süreli bir satış için yeni müşteriler çekmekle ilgileniyorlar mı??

Profesyoneller

Görünüşe göre, Gandi hakkında sevilecek çok şey var. Şirket sloganı sadece bir slogan değildir. Aslında onların temel şirket felsefesini temsil ediyor..

Öncelikle, gizli bir ücret veya satış yapmazlar. GoDaddy ve 1 gibi platformlar arasında çok yaygın olan “web barındırma ilk ayı için 1 ABD doları” fırsatlarından hiçbirini bulamazsınız&1. Bu fiyat aralıkları başlangıçta güzel olsa da, çoğu zaman ödeyeceğim fiyatı bilmek istiyorum.

Ayrıca, Gandi her etki alanında çeşitli ücretsiz özellikler sunar. İki ücretsiz barındırılan sayfa, ücretsiz bir blog, ücretsiz e-posta hizmetleri ve tüm bir yıl boyunca SSL sertifikası alırsınız.

Gandi’nin bir diğer önemli satış noktası, müşteri gizliliğine olan bağlılıklarıdır. Kişisel ve profesyonel bilgilerinizi üçüncü taraf satıcıların ellerinde tutamazlar.

Eksiler

Fiyatları biraz yüksek tarafında. Ayrıca, haber kullanıcıları için pek çok tutarlı fırsat sunmuyorlar. Bu, GoDaddy gibi yeni kullanıcılara neredeyse sürekli bir düzenlilik fırsatı sunan bir platforma keskin bir tezat oluşturuyor.

Bunun yerine, Gandi daha az kullanılan birçok alan adında kısa vadeli satışları vurgular. Örneğin, bu inceleme sırasında .cam alan adlarında bir satış teklif ediyorlar. Bu, bazı kullanıcılar için yararlı bir alan adı olsa da, .cam’ın cazibesine sahip olduğundan şüpheliyim.

Son olarak, Gandi çok iyi bilinmiyor. Şahsen hosting platformunu biraz beğendim, ancak diğer kullanıcıların ihtiyatlı olup olmadığını anlıyorum. Sonuçta, Gandi’nin neredeyse hiçbir pazarlama bütçesi yoktur. Ayrıca, ön sayfalarında küfür var.

Genel olarak, çok profesyonel bir imaj yansıtmıyorlar. Web sitelerinde karşılaşan potansiyel müşterilerin, hizmetin kalitesi hakkında yanlış bir izlenim bırakması olasıdır.

HostGator logosuWeb barındırma ve benzer teknik sorunlara zaten aşina iseniz, HostGator tarafından sunulan özelliklerle bir ton yapabilirsiniz.

Bu Linux tabanlı platformun dünyanın her yerinde sunucuları vardır. Paylaşılan barındırma en yaygın teklifleridir, ancak özel ve VPS’yi de seçebilirsiniz..

Profesyoneller

Ölçeklenebilirlik ve esneklik HostGator ile temel çekimlerdir. Siteniz büyüdükçe, barındırma ihtiyaçlarınızı genişleyen müşteri tabanınıza uyacak şekilde kolayca ölçeklendirebilirsiniz. Aynı zamanda, ihtiyaç duymadığınız barındırma özellikleri için ödeme yapmayı önlemek için küçültebilirsiniz.

Teknik açıdan yetkin mi yoksa en azından daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? HostGator, tam root erişimi sayesinde her kullanıcının istedikleri yazılımı yüklemesine ve özelleştirmesine izin verir. VPS, cPanel ve MySQL veritabanlarını içerir.

Eksiler

Kapsamlı özelleştirme sizin işiniz değilse endişelenmeyin. Yarı yönetilen planlarına ek olarak, tamamen yönetilen seçenekler de sunuyorlar. Bu hizmet fena olsa da, ekstra maliyet. Ayrıca, siteyi kendiniz optimize ettiyseniz veya sizin için bir SEO uzmanı kiraladıysanız yapacağınız kişisel dokunuşu elde edemezsiniz..

Genel olarak, HostGator makul bir fiyata birçok özelleştirme seçeneği sunar. Yarı yönetilen planları olsa da, gerçekten de sadece yeterli miktarda teknik uzmanlığa sahipseniz bu platformdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz..

BlueHost logosuBluehost en büyük web barındırıcılarından biridir. Protah, Utah’ta bulunan iki milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapıyorlar. Ekipleri, yıl boyunca 24 saat destek sağlayan 750 kişiden oluşur. Bluehost, Danny Ashworth ve Matt Heaton tarafından kuruldu.

Bluehost, bağlı kuruluş programları ile nispeten iyi bilinir. Kullanıcıların hizmeti arkadaşlarına tavsiye etmeleri önerilir. Her tavsiye Bluehost’tan para kazanır. Geçen yıl platform 5 milyon doların üzerinde ödeme yaptı.

Profesyoneller

Bluehost güvenli, güvenilir ve basittir. Bu bir web barındırma sunucusu kullanarak ilk kez olsa bile, menülerde gezinmek ve sitenizi oldukça kolay çevrimiçi olsun.

Bluehost, sitenizi WordPress ile oluşturduysanız özellikle kolaydır. Tam WordPress desteği sunarlar. Aslında, Bluehost WordPress tarafından resmen tavsiye edilen sadece üç web barındırma biridir. İşte Bluehost’tan daha fazla ayrıntı sunan bir video:

Bluehost ile ilgili sevdiğim bir diğer şey de güvenlik konusundaki kararlılıkları. Onlar kullanırlar:

 • CloudFlare: trafik saldırıları sırasında bile sitenizi çevrimiçi tutar
 • SSH erişimi: taramanın güvenli kalmasına yardımcı olur
 • IP adresi kara listeleri: trollerin yasaklanmasına ve tacizin durdurulmasına yardımcı olur
 • Hotlink koruması: içerik hırsızlığının durdurulmasına yardımcı olur

Eksiler

Bluehost verrrry yavaş. Aslında şimdiye kadar test ettiğim en yavaş ev sahiplerinden biri! Ortalama yükleme süresi 700ms civarındadır. Yavaş yükleme süreleri sonuçta gerçekten zarar verebilir, bu nedenle bir çevrimiçi işletmeyi barındırmak istiyorsanız Bluehost en iyi seçim olmayabilir.

Bluehost ayrıca müşteri hizmetleri için yüksek not almaz. Ele aldığım kişilerin hepsi bilgili olsa da, neredeyse her zaman uzun bekleme süreleri vardı. Bluehost’un popüler olduğunu anlıyorum, ancak sitem kapalıysa ve yardıma ihtiyacım varsa uzun bekleme süreleri alt satırımı etkileyebilir.

En iyi web hosting siteleri, kaç müşteri olursa olsun, müşteri hizmetlerini birinci öncelik haline getirecektir. Bluehost’un tonlarca müşterisi olmasına rağmen, müşteri destek yanıt sürelerinin daha hızlı olmasını isterdim.

Peki, en iyi web hosting siteleri nelerdir? Basit bir cevap yok. En iyi web barındırma hizmeti, karşılayabileceğiniz fiyata ihtiyacınız olan özellikleri sağlayan biridir.

Yukarıdaki listemde en iyi beş web sitesi sağlayıcısı gösteriliyor. Hepsinin farklı güçlü yönleri var ve hiçbiri kusur içermiyor, ancak genel olarak barındırma için bunlardan herhangi birini kullanmaktan mutlu olmalısınız..

Şahsen, en iyi web barındırma sağlayıcı SiteGround olduğunu hissediyorum. Hizmet, özellikler ve fiyat harika bir karışımı sunuyoruz. Ayrıca, web barındırma dünyasında yeni herkes için mükemmel bir seçenek olan bir deneme süresi de sunuyorlar.

En geniş faktör aralığında ortalamanın üzerinde işlevsellik sağlamaya adanmışlıkları akıllı bir harekettir. Her türlü web sitesine hitap etmek için belirli seçeneklere sahip olmaları, onları rekabette öne çıkarır ve bir siteyi barındırmak isteyen herkes için go-to yapar.

HostGator logosu

Bizim # 1 web hosting seçim:
En az puan alan hosting
Aylık 2,64 ABD doları

StartBloggingOnline.com onaylı barındırma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map