Emlakçı veya Ajan Siteleri için En İyi Emlak Web Sitesi Oluşturucu

Evler, apartmanlar ve kınamak biliyorsunuz. Aslında, muhtemelen bölgenizdeki en iyi emlakçılardan birisiniz. İşiniz sağlam ve her geçen gün hızla büyüyor. Sizin için çok şey var ve bulabileceğiniz en iyi emlak web sitesi oluşturucusunu kullanarak genişletmek istiyorsunuz.


Blogunuzu fark ettiniz ve benimle ilgili sayfanız artık onu kesmeyecek. Tamamen canlı bir web sitesi edinme zamanı. Sitenizi kimler barındırmak istediğinizi bildiğinizden eminsiniz, ancak tasarım söz konusu olduğunda kaybolursunuz.

Web sitesi oluşturma söz konusu olduğunda pazar seçeneklerle doludur. Kesin ihtiyaçlarınız için en iyi platformu bilmek çok zor olabilir. Elbette, bir işletme sitesi oluşturabilecek birçok seçenek var, ancak bunların kaç tanesi listeleri işleyebilir? Şahsen sahnelenen şeyleri yaptıkları kadar güzel gösterebilirler mi? Sanal turlarınız için hoş, sıcak, ev gibi bir his yakalayın?

Bu makale, en iyi emlak web sitesi kurucularının bazılarını gözden geçirecektir. En iyi emlak web sitesi platformları için emlakçı web sitesi oluşturucularını aramak için zaman ayırdık ve özellikle emlakçıları için en iyi web sitesi oluşturucularına yönelik seçimlerinizi daralttık, özellikle.

HostGator logosu

Bizim # 1 web hosting seçim:
En az puan alan hosting al
Aylık 2,64 ABD doları

StartBloggingOnline.com onaylı barındırma

Emlakçı web sitesi oluşturucu karşılaştırma tablosu

İşte en iyi emlak web sitesi üreticileri

Wix logosuWix sık sık en iyi web sitesi oluşturucu platformlarında görünür ve bunun bir nedeni vardır. Şablonları, gayrimenkul de dahil olmak üzere neredeyse tüm işletme ihtiyaçları için çok uygundur. Aslında, özellikle emlak web siteleri için tasarlanmış en az 10 şablon var.

Kolayca piyasada kullanmak için en basit platform, kullanıcı dostu açısından neredeyse mükemmel bir puan kazanırlar. Şablonları özelleştirmek için sürükle ve bırak sistemi kullandıklarından, profesyonel bir web sitesi oluşturmak için nasıl kod yazacağınızı veya programlayacağınızı bilmenize gerek yoktur! Platformları verilerinizi otomatik olarak yedekleyeceğinden, yeni bir şey denerken web sitenizi kırma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz ve özelliklerinize yardımcı olacak bazı destekleyici uygulamalar sunar.

Her web sitesi üreticisi ile dezavantajların yanı sıra avantajları da vardır, ancak Wix’in dezavantajları, özellikle yerleşik gayrimenkul işletmeleri için sundukları harika araçlara kıyasla nispeten küçüktür..

ÜCRETSİZ Eğitime Katılın

6 Figür Otorite Sitesinin Nasıl İnşa Edileceğini Öğrenmek İster misiniz??

Bu Ücretsiz Eğitime Katılın…

 • Sonunda karlı nişler bulmak için kanıtlanmış bir yöntem var
 • Kusursuz bir anahtar kelime araştırma yöntemine erişin
 • Kaliteli içeriği nasıl dışa aktaracağınızı öğrenin
 • Baş ağrısı olmadan sitenize beyaz şapka bağlantıları oluşturmayı öğrenin

En büyük dezavantajlarından biri, rakiplerinden daha pahalıya mal olmalarıdır. Bununla birlikte, bu sadece marjinal bir miktardır, bu nedenle çoğu emlakçı komisyondan tek bir kapanıştan farkı fark etmeyecektir. Fiyat modelleri, kullanımı kolay olmaları açısından pazar lideri olduklarını göstermektedir. Başlıyorsanız, kullanımı kolay, SEO dostu bir şablona sahip olmak için biraz daha fazla ödeme yapmak değerli bir iş yatırımı olabilir..

Çoğu insanı rahatsız eden dezavantaj, şablonunuz İnternet’e yayına girdikten sonra yerine kilitlenmiş olmanızdır. Web sitenizin tasarımını mevcut pazar trendlerine göre değiştirmeyi seven biriyseniz, düzeninizi gayrimenkul trendleriyle eşleştiriyorsanız, tüm sitenizi her güncellemeyi yeniden tasarlamanız gerekir çünkü size izin vermezler sitenizi yeni bir şablona aktarın.

Wix ayrıca birçok harika SEO aracı sunuyor. İçeriğinizi sıralamak için bir blog kullanabilir, güçlü ve zayıf yönlerinizi öğrenmek için bazı analitik eklentileri indirebilir ve değerli müşteri geri bildirimlerini görüntülemek için bir referans sayfası oluşturabilirsiniz.

Artıları

 • Kişi listeleri oluşturmanıza, sosyal medya varlığını oluşturmanıza ve girişlerinizi çok çeşitli kişilere göstermenize olanak tanıyan özel pazarlama kampanyalarına sahiptir..
 • Wix muhteşem ve kullanımı çok basit. Mükemmel bir site oluşturmak için deneyim gerektirmez.
 • İhtiyacınıza uygun kutuları yeniden boyutlandırarak sitenizin her yönünü tamamen yönetebilirsiniz.
 • Wix, emlak listeleri ve vitrinler için özel olarak tasarlanmış bazı harika şablonlara sahiptir. Bir tane yükleyin ve güzel sanal turlardan birkaç adım uzaktasınız ve görünümlerde yürüyebilirsiniz.
 • Küresel geri alma işlemiyle tamamlanan çoklu yedekleme seçenekleriyle, değiştirdiğiniz bir şeyden hoşlanmıyorsanız sitenizi favori sürümünüze geri döndürebilirsiniz.

Eksileri

 • Rakip fiyatlandırmasından biraz daha pahalı olabilir, çünkü ne kadar uygun olduklarını biliyorlar.
 • Siteniz yayına başladığında kilitlendi. Şablonunuzdaki tasarım öğelerini değiştirebilirsiniz, ancak sitenizi tamamen yeni bir şablona aktaramazsınız.
 • Sitenize IDX ve MLS listeleri eklemek zor olabilir. Henüz İnternet Veri Değişimi (sitenizdeki güncel liste verileri için) ve Çoklu Liste Servisleri (değerlendirme, teklif ve aracılar arasında ödeme konusunda yardımcı olmak için) bağlantısına izin veren bir eklenti yoktur. Bu sorunu çözmek için widget oluşturabilecek birini aramanızı öneririz.

SquareSpace logosuSquarespace emlak siteleri için mükemmel bir seçenektir. Kendilerini pazarda büyük bir oyuncu olarak oluşturdular çünkü şablonları son derece profesyonel ve şık, bu da tam olarak gayrimenkulde ihtiyacınız olan şey.

Squarespace, daha az kullanıcı dostu web sitesi oluşturucu seçeneklerinden biridir, ancak kodlama becerileri olmadan bu platformda bir web sitesi oluşturmak hala mümkündür. Bu web sitesi oluşturucu, diğer sürükle ve bırak editörlerinden çok daha fazla tıklama ve çalışma gerektirir ve şablon özelleştirme işlemi üzerinde çok daha az yaratıcı kontrol sunar. Her şeyi her yere yerleştirmenizi sağlayan düz bir sürükle ve bırak sistemi kullanmak yerine, Squarespace bir ızgara blok sisteminden oluşturulmuştur.

Squarespace mükemmel blog oluşturma entegrasyonu sunar, böylece sayfa sıralamalarınızı artırmak ve hızlı bir şekilde fark etmek için sütunları kullanabilirsiniz. Ayrıca her şablonun mobil uyumlu sürümlerine sahip oldukları da biliniyor.

Hosting ile ücretsiz alan adı

Squarespace şablonları, ağırlıklı olarak görüntülere odaklanıyor, Five ve Bryant gerçekten pop olabilecek harika emlak seçenekleri! Göz alıcı ekranlarla sergileme özellikleri için üretilmiştir.

Uzun çalışma saatleri boyunca canlı sohbet sunarlar ve politikaları, bir tatilde kriz yaşıyor olsanız bile, gece veya gündüz saat kaç olursa olsun her e-postayı bir saat içinde yanıtlamaktır.

Artıları

 • Squarespace, MLS arama entegrasyonuna sahiptir, bu nedenle listeler ve kapanışlar söz konusu olduğunda strese gerek yoktur. MLS eklemeleri için kılavuzlarını kullanarak biraz HTML ekleyin.
 • Şablonunuz yerine kilitlenmemiş. Tasarım kayıyorsa, şablonunuzu onlarla güncelleyebilirsiniz ve sitenizi tümünü yeniden tasarlamak yerine yeni şablona bırakırlar.
 • İşletmeler için en iyi şablonlara sahiptirler. Daha sınırlı bir seçime rağmen, bunlar profesyoneldir ve özellikle endüstri ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmıştır.

Eksileri

 • Sitenizi sizin için yedeklemeyecekler, bu nedenle bir şeyler ters gittiğinde siteyi bir yere kaydettiğinizden emin olun. Her şeyi bir Word belgesine kopyalamanızı ve güvenli bir yerde saklamanızı öneririz.
 • Planları bazı rakiplerinden daha pahalı çünkü profesyonellik için para ödüyorsunuz.
 • Evde her şeyi yapıyorlar, böylece ihtiyaçlarınıza uygun uygulamalar bulamıyorsunuz. İyi haber şu ki, kod enjeksiyonlarına izin veriyorlar ve eğiticileri çok fazla özel ihtiyacı karşıladı, böylece orada yardım bulabilirsiniz..

Diğer web sitesi oluşturma platformlarının aksine, Placester özellikle emlak komisyoncuları ve acenteleri için tasarlanmıştır. WordPress ile başladılar, en iyi emlak şablonlarını buldular ve platformu aşağı çıkardılar. Sonuçta emlak komisyoncuları, aracılar ve emlakçılar tarafından kullanılan en iyi araçlar ve eklentiler yüklü son derece basit bir platform.

Bu platform endüstride oldukça standart hale geldi. Aslında, NAR (Ulusal Emlakçılar Birliği) gayrimenkul web sitesi ihtiyaçları için bu şirketi onaylamıştır. Aslında, NAR ajanları için temel planlarında önemli ölçüde düşük bir fiyat sunuyorlar.

Planları emlakçılar düşünülerek tasarlanmıştır. Temel planları bile e-posta pazarlaması ve olası satış yönetimi ile IDX duyarlı bir web sitesi içerir. Daha yüksek fiyatlandırma katmanlarına girdiğinizde, toplu IDX onayları, aracı kurumlar için aracı web siteleri ve olası kaynak yönlendirmesi ve entegrasyonu eklerler.

Artıları

 • Plasester son derece basittir. Bu, web sitelerini nasıl kodlayacağınızı veya tasarlayacağınızı bilmeseniz bile onları kullanıcı dostu yapar. Son derece basit platformlarını kullanarak işi yapmalarına izin verin.
 • Özellikle gayrimenkul içindir. Placester şablonları WordPress işlevselliği ile başlar ve Emlakçılar arasında yalnızca en sık kullanılan araçlara indirgenir, böylece ihtiyacınız olan şeylere sahip olursunuz ve karmaşık bir şey yoktur.
 • Onlar çok SEO dostu vardır. Eğer yönergelerini takip ederseniz ve SEO araç kitlerini kullanırsanız arama motoru sonuç sayfalarında sıralamayı kolay bulacaksınız.
 • Bir Open House mobil uygulamasına sahiptirler, böylece hareket halindeyken girişlerinizi kolayca sergileyebilirsiniz.

Eksileri

 • Bazen biraz fazla basit olabilirler. Gayrimenkul işletmelerinin tipik olarak ihtiyaç duyduğu araçlara odaklandıklarında, hangi temaları ve eklentileri kullanabileceğiniz gibi, herkesin ihtiyaç duyduğu daha az sektöre özgü araç bıraktılar.
 • Agresif satış yöntemleri var. Üst düzey premium paketlerine geçene kadar gayrimenkulde gerekli olan şeylerin çoğunu yapamazsınız..
 • Diğer web sitesi oluşturucu platformlarına kıyasla son derece pahalıdırlar. Emlakçılara en temel paketlerinde indirimler sunuyorlar; Bu nedenle, NAR’daysanız, indiriminizle ilgili bilgi aldığınızdan emin olun..
 • Müşteri hizmetleri cansız. Belgeleri ve telefon yetenekleri olsa da, yanıt süreleri zayıftır ve birçok kişi yanıt almadıklarını iddia eder..
 • Kendi web siteniz yok. Placester platformunda sizin için yönetilir ve barındırılır. Birçok kişi kontrol sahibi olmayı teslim etmeye isteklidir, ancak şablonlarıyla yaratıcı lisans açısından da çok az teklif sunarlar. Bu aynı zamanda zaman içinde çok fazla YG (yatırım getirisi) almadığınız anlamına gelir, çünkü bir kez taşındıktan sonra her şeyi kaybedersiniz.

WordPress logosuWordPress, web sitelerini yönetmek için bugün en büyük çevrimiçi platformdur. Çok sayıda web sitesi WordPress tarafından desteklenmektedir. İçeriğiniz üzerinde en yaratıcı kontrolü ve sitenize tamamen sahip olma yeteneğini sunar, ancak birçok kullanıcı dostu olma pahasına gelir.

WordPress açık kaynaklı, bu yüzden temelde ihtiyacınız olan her şeyi yapabilir ve kod ve tasarımı bilen neredeyse herkes temalarına ve eklenti pazarına katkıda bulunur, bu da bunu gerçekten en iyi emlakçı web sitesi oluşturucusu yapar. öğrenin) sadece biraz HTML.

Eklenti ve tema pazarı, onları çevrimiçi olarak en büyük uzantı pazarı haline getiriyor. Emlak sektörüne özel olarak uyarlanmış tonlarca şablon ve uzantı bulmanız garantilidir.

WYSIWYG (gördüğünüz şey aldığınız şey) veya sürükle ve bırak platformu olarak işlev görmedikleri için çok dik bir öğrenme eğrisi var. Muhtemelen sitenizin istediğiniz şekilde çalışmasını sağlamak için kodlama ve tasarım hakkında bir şeyler bilmeniz veya siteyi sizin için kurması ve size bazı temel bakımları öğretmesi için bir tasarımcı kiralamak için kaydettiğiniz parayı daha kolay platformlarda harcamanız gerekecektir..

İyi haber şu ki, bu kadar büyük bir kullanıcı tabanıyla, etrafınızda tüm sorularınızı cevaplayabilecek birçok insan var. Aslında, birisinin zaten sahip olduğuna bahse girerim ve hızlı bir web aramasıyla bulabilirsiniz. Dokümantasyon veritabanı görünüşte sonsuz.

Artıları

 • Emlak listesi entegrasyonu için özel olarak tasarlanmış tonlarca araçla çevrimiçi olarak mevcut en büyük uygulama pazarına sahipler.
 • Web sitenize sahipsiniz, böylece tam olarak istediğiniz şekilde özelleştirebilir ve bu kodu yanınızda taşıyabilirsiniz.
 • Programcıların büyük topluluğu sayesinde özellikleri sonsuzdur, böylece istediğiniz kadar SEO entegre edebilirsiniz.

Eksileri

 • Bu siteler üçüncü taraf eklentilerine çok bağlı olduğundan, birbirleriyle savaşan ve sitenizi yavaşlatan uygulamalar yüklememeye son derece dikkat etmelisiniz. Kodunuzu minimum çalışma hızına dönüştürmek için programlama işlemlerini hızlandırın ve düşük trafik süreleri için güncellemeleri ve bakımı ayarladığınızdan emin olun.
 • Bu kullanıcı dostu bir seçenek değildir. Kodlama ve programlamayı öğrenmeye veya sitenizi sizin için programlayabilecek ve yönetebilecek bir tasarımcı işe almak için bir bütçe ayırmaya istekli olmalısınız..

İster tam kontrol, geniş bir şablon veritabanı veya ister sadece emlak uzmanları için modern bir platform arıyorsanız, gayrimenkul web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olabilecek bu harika seçeneklerden birini kullanarak ihtiyacınız olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz..

HostGator logosu

Bizim # 1 web hosting seçim:
En az puan alan hosting
Aylık 2,64 ABD doları

StartBloggingOnline.com onaylı barındırma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map