Kupowanie strony internetowej: 10 porad, jak kupować bez katastrofy

Myśl o zakupie firmy internetowej?

StartBloggingOnline.com i Kingmakers nawiązali współpracę, aby stworzyć pełny przegląd tego, jak kupić firmę online. Najlepsze jest to, że jest ZA DARMO!


Pobierz plik PDF teraz

Istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć zakup zamiast tworzenia nowej strony internetowej.

Na początek prawdopodobnie ma już imię i nazwisko, więc opublikowanie go nie wymagałoby wiele wysiłku. Może także mieć wystarczająco dobry profil linku zwrotnego, który sprawi, że będzie bardziej popularny i autorytatywny niż wiele innych witryn w swojej niszy.

Krótko mówiąc, zajęłoby mniej osób, aby więcej osób odwiedzało witrynę i zarabiało więcej pieniędzy w tym samym czasie. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup i zdecydujesz się na jego zakup, musisz wziąć pod uwagę dziesięć ważnych rzeczy. Po wyjaśnieniu wszystkich tych szczegółów masz informacje, które musisz podjąć.

Stworzyliśmy infografikę, która przedstawia dane, które musisz mieć przed zakupem witryny.

Dołącz do DARMOWEGO szkolenia

Czy chcesz dowiedzieć się, jak zbudować 6 witryn z danymi liczbowymi??

Dołącz do tego bezpłatnego szkolenia dla…

 • Wreszcie mają sprawdzoną metodę znalezienia rentownych nisz
 • Uzyskaj dostęp do niezawodnej metody badania słów kluczowych
 • Dowiedz się, jak zlecać wysokiej jakości treści
 • Dowiedz się, jak tworzyć białe linki do swojej witryny bez bólu głowy

10 rzeczy, które musisz absolutnie wiedzieć o zakupie strony internetowej

Infografika dzięki uprzejmości StartBloggingOnline.com

kupowanie strony internetowej

Ale zanim podzielimy się tym, co musisz wiedzieć, kupując witrynę, zrozumiemy kilka podstawowych rzeczy.

Na początek zrozumiemy, dlaczego ludzie kupują witryny.

Dlaczego warto kupić stronę internetową??

To pierwsze pytanie, które musisz sobie zadać. Okazuje się, że istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać stronę internetową, a stosowane przez Ciebie strategie mogą się różnić w zależności od osobistych motywacji.

Jeśli jesteś wielu, Twoim głównym celem jest osiągnięcie zysku. Kupowanie istniejącej witryny internetowej ma kilka istotnych zalet, jeśli zależy Ci na pieniądzach. Musisz przyjrzeć się strategiom, aby zmaksymalizować swój potencjał zarobkowy, jeśli dotyczy to Ciebie. Nazwiemy to podejściem „inwestorskim”.

Niektórzy mają powód, dla którego są pasjonatami, ale chcą ominąć długi proces tworzenia stron internetowych. Po co wymyślać nazwę, rejestrować domenę, tworzyć witrynę itp., Skoro chcesz publikować innowacyjne treści? Jesteś „Dreamchaserem”, a twoim głównym celem jest to, co wystawia strona, a nie to, co generuje dla twojego portfela.

Inni nadal cieszą się z wyzwania związanego z odwróceniem istniejącej witryny, która ma potencjał, ale obecnie nie wykorzystuje tego potencjału. Te osoby widzą wartość czegoś małego i nie mają nic przeciwko inwestowaniu znacznych zasobów, aby ją rozwijać. Nazywamy je „Płetwami”.

Przekonasz się, że te podejścia w pewnym stopniu się pokrywają; Możesz jednak skorzystać z kilku opcji, ponieważ będziemy omawiać je w naszym przewodniku.

Teraz, gdy wyraźnie rozumiesz, dlaczego ludzie kupują witryny, kolejną ważną rzeczą, o której należy wiedzieć, są witryny, na które ludzie wydają się odwiedzać w tych dniach.

Darmowa domena z hostingiem

Jaki rodzaj stron internetowych kupić?

To zależeć będzie również od twoich celów. Jeśli jesteś inwestorem, od razu zarabiaj pieniądze, prawdopodobnie wiesz, że rozpoczęcie działalności jest ryzykowne. Zdajesz sobie sprawę, że duży procent przedsięwzięć online kończy się niepowodzeniem, więc chcesz postawić na pewną rzecz.

W twoim przypadku będziesz szukać sprawdzonej witryny, która ma już stały strumień dochodów. Wiesz, że pomysł na biznes jest solidny. Podobnie jak zwykły sklep, chcesz go mieć pod swoją własnością, aby zyski trafiały do ​​Ciebie.

Jest to metoda preferowana przez przedsiębiorców takich jak Neil Patel, który radzi, że „zawsze zarabiasz na kupnie, nigdy na sprzedaży”.

Ponieważ łatwiej jest wyhodować coś, co ma już za sobą impet, niż zbudować go od podstaw, przedsiębiorcy tacy jak Patel zalecają kupowanie witryn z co najmniej 100 000 odwiedzających miesięcznie.

Przechodzenie od 0 do 10 000 odwiedzających jest zniechęcającym zadaniem. Przejście od 10 000 do 100 000 to mniejsze wyzwanie. Od 100 000 do 200 000 staje się łatwiejsze itp.

Możesz zerwać na stronach, które sprzedają produkty lub usługi w Twojej branży. Możesz nawet atakować kilka naraz, aby spróbować przełamać konkurencję. Kup kilka witryn, połącz je pod swoim sztandarem, a jeśli zrobisz to poprawnie, Twój dochód wzrośnie jeszcze bardziej.

Inną witryną, na którą możesz kierować, jest „witryna społeczności”. Nie został zbudowany z myślą o zysku, ale będzie wymagał tylko kilku korekt, aby zwiększyć dochód.

Są to niszowe kolekcje fanów skupiające się na jednym hobby. Witryna rozrosła się tak bardzo, że twórców nie stać na hosting. Dobroczyńca (ty) może wejść do środka, przejąć na własność, a następnie wdrożyć strategię monetyzacji, taką jak reklama, aby zwiększyć zyski.

To nie jedyne podejście, pamiętajcie. Jeśli jesteś bardziej stroną internetową Flipper, będziesz chciał wziąć coś mniejszego, przekształcić, a następnie zatrzymać go lub sprzedać komuś innemu, aby zarobić pieniądze.

Będziesz szukał chwytliwych domen, na których ktoś inny siedzi, ale się nie rozwija. A może sam zajmiesz się tymi chwytliwymi domenami?

Siedzisz na nich, czekasz na odpowiedni moment, a następnie sprzedajesz je licytantowi, który zaoferował najwyższą cenę, gdy ktoś inny chce z nimi coś zrobić.

Być może szukasz witryn, które mają fajną koncepcję o słabym wykonaniu. Twoje wskazówki mogą być tym, czego strona potrzebuje, aby zrobić prawdziwy postęp. Przy odpowiednim planowaniu (i szczęściu) zmienisz ten nowy pomysł w certyfikowanego twórcę pieniędzy.

Jeśli jesteś Łowcą snów, wszystko o zabawie i udostępnianiu treści, zawęź wyszukiwanie do rodzajów witryn, które Cię osobiście interesują. Dla ciebie, wszystkie rzeczy są równe, emocje z gry są tym, co cię ekscytuje. Jeśli lubisz sport, odwiedź stronę sportową. Jeśli lubisz zwierzęta, idź na blogu dla psów. Może to bardziej drenaż finansowy, ale najważniejsza jest twoja pasja.

W następnej części tego przewodnika na temat kupowania witryn do przepływów pieniężnych przyjrzymy się temu, co należy wziąć pod uwagę, kupując witrynę.

10 rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie strony internetowej

Przede wszystkim musisz wiedzieć, jak długo strona działa, zanim zdecydujesz się ją zdobyć. Podobnie jak inne firmy, witryny działające dłużej są bardziej stabilne. Z biegiem lat wygenerowały także więcej przychodów i zyskały dobre imię, które łatwiej będzie opublikować.

Oczywiście witryna, którą planujesz zakupić, musiała z czasem utrzymywać względnie pozytywną reputację, w przeciwnym razie trudno byłoby Ci to zmienić.

Musisz wiedzieć, która platforma napędza kupowaną witrynę. Czy to na WordPress, Joomla, czy coś innego? Dzięki temu dowiesz się, jak łatwe lub trudne byłoby utrzymanie go. Możesz także zatrudnić osoby, które są ekspertami na platformie, na której została zbudowana strona. W związku z tym wdrożenie niezbędnych zmian nie będzie trudne.

Zakup strony internetowej jest łatwy. Wprowadzenie niezbędnych zmian może być wyzwaniem. Dlatego najpierw musisz wiedzieć, czy możesz łatwo zmienić treść witryny. Musisz także wiedzieć, czy dostarczy programistę, który pomoże ci wprowadzić zmiany, czy też musisz znaleźć inną osobę do wykonania pracy. Oczywiście pociągnęłoby to za sobą większe koszty. Głównym celem jest upewnienie się, że zmiany można łatwo wprowadzić.

Musisz kupić stronę internetową, która obecnie przemawia do docelowej grupy demograficznej. Odziedziczysz jego obserwujących i zwiększysz szanse, że będą go śledzić po Twojej aktualizacji. Na przykład, jeśli witryna, którą chcesz zaktualizować, dotyczy gadżetów, musisz kupić starą witrynę skierowaną do osób młodszych i znających się na technologii. Musisz także wiedzieć, jakie strategie marketingowe były wcześniej używane przez kupowaną stronę. Musisz to zrozumieć, aby pozostać konkurencyjnym. Być może nawet nie będziesz musiał zatrudnić eksperta SEO, jeśli witryna zrobiła już wystarczająco dużo, aby uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach i być łatwo widocznym dla ludzi. Niemniej jednak musisz mieć kogoś, kto będzie w stanie zrozumieć marketing i pracować z Tobą w rozwoju.

Ruch drogowy to pieniądze. Więcej osób odwiedzających stronę oznacza dla Ciebie więcej pieniędzy. Ważne jest, aby szukać witryn, które generują wyższe przychody. Powinieneś także sprawdzić, skąd pochodzi ruch. Są kraje, w których ruch uważa się za bardziej wartościowy. Niektóre grupy wiekowe są uważane za bardziej wartościowe. Musi to być ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

Kupując stronę internetową, możesz cieszyć się o kilkaset dolarów więcej każdego miesiąca. Jeśli jednak kwota, którą wydasz na jej utrzymanie, jest znacznie większa niż kwota, którą generuje, oznacza to dla ciebie utratę zysku. Dlatego musisz wiedzieć, ile będzie Cię kosztować konserwacja. Musisz także sprawdzić, czy eksperci są zobowiązani do utrzymania witryny. Musisz także zdecydować, ile zainwestujesz w utrzymanie strony internetowej, aby była zgodna z Twoimi oczekiwaniami.

Zanim zdecydujesz się na zakup, musisz także wiedzieć, co mówią inni o witrynie. Nie możesz po prostu wskoczyć bez znajomości reputacji witryny. W przeciwnym razie możesz kupić tonący statek. Istnieją strony z opiniami, które możesz sprawdzić. Możesz także sprawdzić inne witryny w celu uzyskania bardziej obiektywnej oceny. Aby było mniej stronnicze, spróbuj przeczytać więcej recenzji. Zapewni to lepszy punkt widzenia.

Oczywiście nie można kupić witryny, która jest zbyt droga lub zbyt tania. Według WordPress.com średnia kwota to 2500 USD na podstawową stronę internetową. Uzyskanie witryny za jedyne 500 USD może być bardzo podejrzane. Może mieć naprawdę złą reputację, że właściciel jest skłonny sprzedać go po tej cenie lub istnieją inne ukryte opłaty, które później cię zszokują.

Musisz również zrozumieć, że podstawowa strona internetowa za 2500 $ nie jest taka droga, biorąc pod uwagę, ile musiałbyś zyskać później, gdy dochód zacznie rosnąć.

Od samego początku musisz być w stanie nawiązać dobre połączenie z właścicielem witryny, którą planujesz kupić. Jeśli od samego początku transakcja jest kamienista, być może trzeba rzucić ten plan. To po prostu sprawi ci więcej problemów po drodze. Znajdź osoby, z którymi łatwo sobie poradzić. Potrzebujesz ich nie tylko przy zakupie strony internetowej, ale także później, gdy masz problemy z konserwacją i inne problemy.

Oczywiście to nie wszystko; nawet jeśli wszystkie te wskazówki są na swoim miejscu, wciąż możesz napotykać inne wyzwania. Dlatego musisz przygotować się na wypadek, gdybyś napotkał problemy.

Przygotuj się na wyzwania

Każde podejście będzie miało unikalne zagadki do rozwiązania. W przypadku Inwestora największą przeszkodą jest wygenerowanie kapitału na tę początkową inwestycję.

Sprawdzona witryna miała tę zaletę, że ciężko pracowała, aby wygenerować stały przepływ odwiedzających. Płacisz za wysiłek włożony w rozwój witryny do tego momentu.

Musisz także uważać, aby się nie zgubić. Ktoś chętny do odciążenia swojej witryny może chcieć wyolbrzymić jej wydajność, aby cię oszukać. Spraw, aby sprzedawca uzasadnił tę wysoką cenę wywoławczą, weryfikując liczby. Następnie wykonaj własne sprawdzenie faktów i zadaj kilka pytań sobie i sprzedawcy.

 • Czy wygląda na to, że często odwiedzają stronę internetową??
 • Jakiego rodzaju treści mają, dobre czy złe?
 • Dlaczego chcą, żeby ktoś kupił ich witrynę?
 • Dlaczego Twoim ostatecznym celem jest zakup tej witryny?
 • Czy strona zawiera wiele odpowiednich linków?
 • Jaki jest współczynnik konwersji?
 • Jaki jest bieżący dochód?

Przed zakupem musisz dowiedzieć się jak najwięcej o tej witrynie, aby upewnić się, że mądrze wydajesz pieniądze.

Jeśli Twoim celem jest przerzucenie witryny, wiesz już, że kupisz ją w trudnej sytuacji. Wiesz również, że witryna będzie wymagała więcej pracy niż przeciętnie, i to jest twoje wyzwanie.

Przerzucanie strony wymaga dużego wysiłku i określonych umiejętności. Musisz określić, co przyczyni się do opłacalnego spędzenia czasu.

Podobnie jak łowca domów lub grający na rynku, musisz znaleźć zasoby, które nie zabiorą cię więcej, niż jesteś w stanie zarobić na ich sprzedaży.

Jednym z podejść jest skoncentrowanie się na słabych witrynach, które mają skojarzenia ze słowami kluczowymi, które według sugerowanych przez Ciebie badań słów kluczowych mogą wkrótce stać się popularne.

Wyszukiwania zwiększają ruch. Jeśli masz coś, czego ludzie będą często szukać, możesz potencjalnie zarobić dobre pieniądze dzięki wyświetleniom i przychodom z reklam.

Możesz też rozwinąć te domeny, a następnie sprzedać je, gdy typ inwestora będzie szukał pewnej rzeczy.

Gdy znajdziesz coś obiecującego, ciężka praca jest kontynuowana. Musisz odwrócić stronę. Zaczniesz od bardzo małej ilości. Solidne zrozumienie projektowania stron internetowych, generowania treści i SEO będzie stanowić kluczową część paska narzędzi.

Jeśli szukasz witryny, która jest już zgodna z Twoimi celami dotyczącymi treści, to jest twoje wyzwanie. Nie wystarczy po prostu wyśledzić potencjalną witrynę o specjalizacji podobnej do Twojej.

Musisz także upewnić się, że strona jest na sprzedaż. Jeśli jest na sprzedaż, musisz sobie na to pozwolić. Gdy go zdobędziesz, musisz upewnić się, że możesz go kontynuować.

Możesz być w tym dla zabawy, ale zabawa nie będzie już dostępna, jeśli nie będziesz w stanie prawidłowo zarządzać witryną. Podobnie jak Flipper, musisz mieć umiejętności, aby ulepszyć witrynę ponad to, co obecnie robi, lub przynajmniej utrzymać wypłacalność.

Teraz już wiesz, dlaczego ludzie kupują strony internetowe, te, które preferują, i o czym należy pamiętać przy zakupie witryny. Jesteś również świadomy niektórych wyzwań, przed którymi stanęła podczas tej podróży.

Gratulacje – jesteś teraz gotowy, aby w końcu dokonać zakupu.

Więc co wiąże się z zakupem strony internetowej?

Czytaj…

Jak kupić stronę internetową

Do tej pory prawdopodobnie zastanawiasz się: „Tak, ale jak mogę kupić stronę internetową?” Twoje podejście może się różnić w zależności od usługi, którą przechodzisz na sprzedaż. Jednak w trakcie tego procesu występują pewne wspólne wątki.

Istnieje również kilka zasobów, które oferują podstawowe informacje na temat rozpoczynania działalności, takich jak Przewodnik po zakupie internetowej firmy lub jeden z przewodników wprowadzających Flippy. Omówimy niektóre z szerokich pociągnięć.

Najpierw musisz dokonać należytej staranności. Może być konieczne zachowanie usług pełnomocnika. Upewnij się, że dowolna metoda zakupu witryny zawiera system depozytowy.

Korzystanie z escrow pozwoli na większe zaufanie między tobą a sprzedawcą. Firma zewnętrzna zatrzymuje fundusze, a następnie zwalnia je, gdy wszystko się sprawdzi.

Po wprowadzeniu zabezpieczeń musisz zidentyfikować witrynę lub witryny, które chcesz kupić. Wcześniej omówiliśmy to bardziej szczegółowo, ale eksperci zalecają wszystkim ogólną wskazówkę: Poszukaj potencjału.

Może to mieć postać witryn o wysokim dochodzie / niskim natężeniu ruchu, na których możesz zwiększyć liczbę użytkowników. Może to również oznaczać duży ruch / niskie dochody, gdzie Twoim zadaniem będzie przekształcenie odwiedzających w źródło dochodów.

Kieruj reklamy na witryny w swojej niszy, aby umocnić kontrolę na rynku. Może wpadli na pomysł na produkt, ale nigdy nie zajęli się marketingiem.

Niektóre płetwy będą chciały szukać oczywistych złych stron. Należą do nich te o złym designie, kiepskich reklamach i dużo miejsca do poprawy.

Jak je zerwać? Możesz regularnie przeglądać tablice aukcyjne. Możesz także skorzystać z zaawansowanych funkcji wyszukiwania dostępnych w większości platform handlowych.

Umożliwi to wyszukiwanie witryn w oparciu o określone kryteria. Ruch, przychody, wiek witryny, słowa kluczowe itp. Stają się parametrami wyszukiwania.

Na niektórych rynkach możesz ustawić te parametry i poprosić o alerty, gdy stanie się coś, co pasuje do rachunku.

Bez względu na to, na którą stronę zdecydujesz się pójść, musisz najpierw przeprowadzić na nich badania.

Upewnij się, że ich liczba się sprawdza, i upewnij się, że jest to witryna, którą możesz ulepszyć. Nawet jeśli lubisz to, witryna jest inwestycją, którą chcesz odnieść sukces.

Czego szczególnie szukać? Musisz sprawdzić przychody z witryny. Sprawdź dokumentację, aby sprawdzić, czy przychód jest taki, jak twierdzi sprzedawca. Być może będziesz musiał popatrzeć na ich konta, aby upewnić się, że wszystko idzie w górę.

Oceń, czy ten strumień dochodów był stały. Czy w zyskach witryny występują ostre skoki i spadki? Jeśli tak, musisz wiedzieć, dlaczego tak jest.

Następnie spójrz na ruch w witrynie. Musisz wiedzieć, czy witryna ma tyle odwiedzających, ile mówią. Musisz wiedzieć, jak trafiają na stronę. Musisz wiedzieć, czy ci użytkownicy dokonują konwersji.

Ponownie, skoki, spadki i trendy będą rzeczami, które musisz znaleźć w dolnej części oceny potencjalnej witryny. W przypadku ruchu należy również dowiedzieć się, dlaczego ruch pochodzi z określonego źródła lub określonego regionu geograficznego.

Informacje te ukształtują Twoją strategię rozwoju firmy. Musisz wiedzieć, kto przyjdzie na stronę, abyś mógł dostosować ruchy zarobkowe do tej grupy odbiorców.

Po zidentyfikowaniu witryny docelowej, ocenie jej wartości, zidentyfikowaniu ryzyka i wypracowaniu drobiazgowości, czas przejść do najważniejszej części procesu zakupu witryny.

Gotowy, aby wiedzieć, gdzie kupić witrynę?

Nie każ nam więc czekać.

Gdzie kupić strony internetowe

Wierzcie lub nie, istnieją już inne strony internetowe poświęcone temu samemu celowi. Wielu kieruje się ideą „kupuj taniej, sprzedawaj wysoko”, która rządzi innymi rodzajami inwestycji.

Jedną z takich witryn jest Flippa. Pozwalają użytkownikom na transakcje w witrynach, domenach i aplikacjach. Uważają się za oferujących usługi premium, takie jak ich siostrzana strona Deal Flow dla tych, którzy nie mają nazwy premium, aby znaleźć się na takiej stronie.

Skonfigurujesz konto, a następnie uzyskasz dostęp do ich rynku. Możesz licytować witryny, które są na sprzedaż lub sprzedać witrynę, którą odwróciłeś. Przeglądając niektóre statystyki witryny, możesz zobaczyć: miesięczny ruch, przychody itp.

Możesz przeczytać więcej o procesie aukcyjnym tutaj. Jeśli chcesz zobaczyć podział aukcji, ten film ma całkiem niezłą analizę:

WebsiteBroker to kolejna strona aukcyjna. Wymieniono niektóre witryny o niskim i średnim zasięgu do zakupu oraz zapewniają zasoby dla kupujących i sprzedających.

Posiadają również narzędzia pomagające użytkownikom obliczyć wycenę konkretnej witryny, dzięki czemu mogą dowiedzieć się, ile są warte.

Inną stroną jest Flipping Enterprises. Charakteryzują się 95% sukcesem sprzedaży i dużą ilością zasobów dla doświadczonych przedsiębiorców, aby rozpocząć.

Pozycjonują się jako brokerzy premium i kierują reklamy na nieco wyższy poziom. W szczególności „sprzedaż biznesowa w przedziale od pięciu do siedmiu cyfr”.

Pobierają niewielką opłatę transakcyjną w wysokości 2,5% od transakcji, które przechodzą, ale twierdzą, że oferują duże wsparcie dla swoich użytkowników.

Obejmuje to pomoc w zlokalizowaniu potencjalnych stron, które warto kupić, sporządzeniu niezbędnych dokumentów i rozbiciu procesu, aby łatwiej było zrozumieć.

dokonanie zakupu

Podczas przeglądania witryny aukcyjnej będzie to wymagało licytacji. Mechanika może się różnić w zależności od witryny, ale idea aukcji jest dość podstawowa.

Wraz z innymi zainteresowanymi kupującymi tworzysz oferty na stronie. Cena rośnie do momentu zamknięcia licytacji, a osoba z najwyższą ofertą wygrywa nagrodę.

Istnieją również prywatne oferty bez licytacji. Składasz ofertę; sprzedawca decyduje się zaakceptować lub odrzucić. Koniec opowieści.

Po zakończeniu płatności płacisz sprzedawcy (miejmy nadzieję, że jest to depozyt polecony). Następnie sprzedawca przeniesie na ciebie własność.

Dostarczą Ci domenę, zasoby witryny, kontakty i wszelkie konta powiązane z witryną.

Teraz, gdy kupiłeś już swoją witrynę, co dalej?

Co zrobić po zakupie witryny

Teraz nadszedł czas, aby wykorzystać swoją magię. Pamiętaj, że kupiłeś witrynę z myślą o celu?

Jeśli jesteś inwestorem, zechcesz od razu przystąpić do zwiększania liczby odbiorców i przychodów w witrynie. Będzie to wymagało optymalizacji i kampanii w mediach społecznościowych.

SEO to podstępna bestia. Jeśli masz do tego talent, możesz przekonać wiele osób do odwiedzenia Twojej witryny za pośrednictwem wyszukiwarek. Podstawowa wiedza na temat SEO obejmuje:

 • Tworzenie świetnych treści (więcej na ten temat później)
 • Ważne linki
 • Zgodność z HTML
 • Dobre tytuły stron
 • Solidne i zoptymalizowane obrazy
 • Dobrze zintegrowane słowa kluczowe

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę na temat SEO, zapoznaj się z przewodnikiem MOZ tutaj. Jest to przydatny kurs awaryjny, który poprowadzi Cię do dziury SEO królika (i mam nadzieję, że nauczy Cię kilku rzeczy, które musisz wiedzieć).

Twoja kampania w mediach społecznościowych będzie polegać na uderzeniu w ziemię na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Instagram itp.

Guru napisali całe tomy o sukcesach w marketingu społecznościowym. Nie ma pewności, ale istnieje kilka ogólnych wskazówek, których można przestrzegać:

 • Zaangażuj się poprawnie
 • Użyj wizualizacji
 • Wykorzystaj hashtagi
 • Dostosuj kampanię do celu biznesowego
 • Wyostrz swoją grupę docelową
 • Używaj mediów społecznościowych do „remarketingu”

Istnieje wiele materiałów referencyjnych do szkolenia umiejętności korzystania z mediów społecznościowych. Po raz kolejny MOZ napisał przydatny podręcznik. Social Media Examiner posiada również Przewodnik po zasobach, który może wskazać właściwy kierunek.

To będzie większy nacisk, jeśli przeglądasz witrynę. Teraz musisz wyodrębnić wszystko, co złe z zakupu, podkreślić, co działało dobrze, i zbudować na tym.

Nowe projekty będą prawdopodobnie niezbędne do osiągnięcia tego celu. Musisz zmienić wygląd witryny, rozmieszczenie różnych elementów i dodać osobisty akcent, aby wszystko działało.

Będzie to priorytet bez względu na motywację do zakupu witryny. Świetna treść jest jednym z kluczy do świetnej strony internetowej. Pomoże Ci zdobyć nowych gości i zastanowi się nad witryną jako całością. Mocne posty, mocne obrazy i świetne filmy powinny służyć jako światła wiodące.

Jeśli lubisz blogować, nie podążaj za trendami i nie przejmuj się nowościami. Musisz stworzyć treści, które są długie, oryginalne i wciągające. Wpisy z instrukcjami i wszystko, co wywołuje rozmowę, są dobrym miejscem do rozpoczęcia tworzenia listy stron dla Twojej witryny.

Jest to szczególnie ważne, jeśli kupiłeś witrynę tylko po to, aby ją przerzucić. Robić czas na sprzedażna pewno wszystko wygląda dobrze, a odwiedzający i przychody stale. Upewnij się, że możesz poprzeć wszystkie swoje twierdzenia o sukcesie witryny faktami i dokumentacją.

Następnie wróć do jednej z witryn aukcyjnych lub brokerskich, aby wystawić witrynę na sprzedaż i zarobić pieniądze. Jeśli wykonałeś dobrą robotę, odwracając to, prawdopodobnie ktoś będzie gotów zapłacić ci dość pensa za twoje wysiłki.

Studia przypadków, w których zakup strony internetowej poszedł dobrze i źle

Czy te metody działają? W niektórych przypadkach tak, aw innych nie. Oto kilka przykładów, w których wszystko poszło dobrze (lub źle).

Nasz pierwszy przykład, jak straciłem 650 USD, kupując stronę internetową na Flippie i jak tego uniknąć, przychodzi do nas za pośrednictwem jednego Dave’a Schneidera.

Znalazł witrynę, która jego zdaniem była zgodna z jego celami biznesowymi. Wykonał kilka właściwych ruchów, na przykład starając się utrzymać niską cenę kupna i próbując urozmaicić stronę, gdy strona była pod jego kontrolą.

Jednak tam, gdzie się pomylił, wcześniej nie przeprowadzał wystarczających badań. Było wiele czerwonych flag, które wywróciłyby bardziej wybrednego biznesmena. Doradziliby Dave’owi, żeby trzymał się z dala od strony, ale niestety wziął przynętę.

Nie musi to jednak pójść źle. W przypadku Aleca Larsona udało mu się zamienić stronę katalogu dla pilotów dronów na niezły zysk.

Celując w branżę, która miała się wkrótce rozwinąć, był w stanie wykorzystać. Przeprowadzenie odpowiednich badań i określenie trendów ma duży wpływ na to, czy zyskujesz pieniądze z witryny.

Zakup strony internetowej: wniosek

Próba zakupu strony internetowej wymaga sporego planowania; nie jest łatwo podjąć ostateczną decyzję dotyczącą tego, którą stronę kupić i jak najlepiej z niej skorzystać.

Jeśli dobrze zagrasz w swoje karty, odrabisz pracę domową i zidentyfikujesz źródła potencjału, możesz jednak przekształcić je w dochodowe i przyjemne przedsięwzięcie dla siebie. Ponadto, postępując zgodnie z 10 wskazówkami dotyczącymi zakupu witryny powyżej, możesz łatwo przyciąć opcje i wybrać najlepszą witrynę do kupienia w mgnieniu oka.

Często zadawane pytania (FAQ)

Proces zakupu strony internetowej jest delikatny; nawet ze szczegółowymi przewodnikami, takimi jak ten, możesz mieć pytania, na które nie udzielono odpowiedzi lub na które odpowiedzi były niejasne.

W tym celu poniżej znajdują się pytania, które może zadać osoba chcąca kupić stronę internetową.

W skrócie, jak mogę kupić stronę internetową?

Jeśli chcesz kupić stronę internetową, wykonaj następujące czynności:

 • Zidentyfikuj swoją stronę internetową osobiście lub za pośrednictwem brokera.
 • Dowiedz się, czy możesz zwiększyć wartość witryny po zakupie i wcześniej przeszukaj swoje badania. Jeśli wszystkie drogi zostaną wyczerpane, będziesz wiedział, czy jest to dobry zakup, czy nie.
 • Określ rozsądny budżet swojej witryny. Możesz użyć reguły 24-36x. Omówiliśmy to w tym artykule.
 • Szukaj najlepszych ofert; nie kupuj zbyt szybko.
 • Wykonaj więcej badań w witrynie, w której się zdecydowałeś, aby w pełni ją zrozumieć.
 • Upewnij się, że zakupu dokonano za pośrednictwem usługi depozytowej.
 • Zanim się na to zdecydujesz, weź go na jazdę próbną pod kątem czasu ładowania, optymalizacji i innych kwestii, aby uzyskać uczciwą ofertę za swoje pieniądze.
 • Gdy będziesz zadowolony, zwróć płatność sprzedawcy.

Co to jest przeglądanie stron internetowych i czy jest to legalne?

Przerzucanie witryny wiąże się z zakupem witryny, zwiększeniem jej wartości, a następnie sprzedażą po wyższej cenie. I tak, to legalne.

Po tym, jak kupię stronę internetową do przerzucenia, jak uzyskać jak najwięcej?

Jeśli chcesz kupić stronę internetową do celów przerzucania, rozważ dodanie wartości do witryny za pomocą wysokiej jakości treści, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, reklamy i innych. Wszystkie te rzeczy zwiększają wartość strony internetowej w określonym czasie, pozwalając ci ją sprzedać oferentowi, który zaoferuje najwyższą cenę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map